Dodaj do ulubionych

To co wyrabia teraz PO to kpina

27.10.05, 02:06
To co wyrabia teraz PO to kpina
PO przegralo wybory i chca rozdawac karty.
Paranoja
Obserwuj wątek
    • kropekuk To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:09
      Wygrali wybory, a boja sie panicznie sami na wlasna odpowiedzialnosc
      rzadzic:)))))))
      • devote Re: To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:12
        jak trzeba bedzie to beda rzadzic sami.proste.
        • po_godzinach beda musieli 27.10.05, 02:13
          i dobrze
          • devote Re: beda musieli 27.10.05, 02:27
            mialem dobre zdanie o Rokicie jednak teraz jestem zdegustowany.jak widze co ten
            facet teraz bredzi to smiac mi sie chce.przegrali wybory a chca czuc sie jak
            zwyciezcy.troche pokory panowie.

            • po_godzinach ja nie jestem zdegustowana 27.10.05, 02:38
              proponuję, aby demokratycznie wybrani konsekwentnie realizowali swój katolicko-
              socjalistyczny program

              A Polacy zobaczą, czy to lubią

              Przynajmniej jakis pozytek z tego będzie naukowy
        • cimoszenka Re: To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:18
          Sami to sobie mogą fujarkę polizać. Na zmianę.
        • kropekuk Ale PO CO zwyciezcom koalicja? Pytam powznie. 27.10.05, 02:33
          Bo - znajac Kaczory osobiscie od kilkunastu lat - nie sadze, by chodzilo tu o
          gest chrzescijanskiego milosierdzia:)))
          • cimoszenka Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:39
            Koalicja potrzebna jes bolszewi po to aby cudze sukcesy uważać za swoje.
            Natomiast swoimi porażkami obarczać koalicjanta. Niestety ale bolszewicy z
            Prawa i Syfilisu będą musieli układać się z Samoobroną i LPR. Wystarczy, że
            dojdzie do jednej jatki z Lepperem albo Gertychem i nawet rządu
            mniejszosciowego nie zobaczą. A wtedy.....trzeba mieć nadzieję, że trzeci raz
            Polacy nie dadzą się ogłupić na bolszewicką nowomowę w wydaniu Prawa i Syfilisu.
            • kropekuk Re: Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:43
              Ja tez wiem, ale jestem ciekaw czy PLATNI KLAKIERZY KACZEK o tym wiedza:)
              • cimoszenka Re: Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:48
                Im nie wolno o tym nawet myśleć a co dopiero wiedzieć.
    • cimoszenka Masz nowobolszewicki specjalisto 27.10.05, 02:17
      serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html
      • cimoszenko spadaj obszczymurze ! 27.10.05, 02:30
        • hrabia.mileyski Devote nie stresuj się! 27.10.05, 04:38
          Własnie dopadły cię cuchnące i żądne chocby zepsutej krwi hieny.
          One pojawiają się wszędzie tam, gdzie mogą zostawić swoje obrzydliwe ekskrementy.
          Teraz śpią w swych odrażających norach, ale wkrótce znów wypełzną, by rzucić
          nieświeżym mięchem i zatruć powietrze.
          Apage!
          • po_godzinach jestes pewien, że ktoś, kto ma 27.10.05, 04:39
            inne, niz Ty zdanie jest hieną?

            • kropekuk On jest nawet pewien, ze nie jest hrabia:) 27.10.05, 04:45
              Widzialas hrabiego wspierajacego koalicje z chamami, co majatki parcelowaly?
              • po_godzinach może się zdeklasował 27.10.05, 04:46
              • hrabia.mileyski Gabryśka, zachowaj resztki klasy 27.10.05, 04:55
                Ja tu nie o wspieraniu, czy polityce, tylko o pospolitym chamstwie piszę i
                trochę się dziwię i jest mi żal, że dołączyłaś/łeś do grupy wrzaskliwych meneli.
                • kropekuk Nastepny OBLAKANY? Szkoda :)))) 27.10.05, 06:18

    • kontaktowiec W tym szalenstwie jest metoda. 27.10.05, 06:14
      devote napisał:

      > To co wyrabia teraz PO to kpina
      > PO przegralo wybory i chca rozdawac karty.
      > Paranoja
      Nie zapominajmy, ze Platforma a wlasciwie kontrolujacy ja obcy kapital, ma w
      kieszeni polskojezyczne media. Przeciez prawie uwierzylismy zfabrykowanym
      sondazom, ze nie ma po co isc na wybory bo PO ma zaklepana prezydenture a
      wczesniej premierowstwo. Dzis te same media powtarzaja brednie Rokity
      o "rownowadze" czyli przegrani biora wladze by zrownowazyc decyzje wyborcow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka