devote 27.10.05, 02:06 To co wyrabia teraz PO to kpina PO przegralo wybory i chca rozdawac karty. Paranoja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kropekuk To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:09 Wygrali wybory, a boja sie panicznie sami na wlasna odpowiedzialnosc rzadzic:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
devote Re: To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:12 jak trzeba bedzie to beda rzadzic sami.proste. Odpowiedz Link Zgłoś
devote Re: beda musieli 27.10.05, 02:27 mialem dobre zdanie o Rokicie jednak teraz jestem zdegustowany.jak widze co ten facet teraz bredzi to smiac mi sie chce.przegrali wybory a chca czuc sie jak zwyciezcy.troche pokory panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach ja nie jestem zdegustowana 27.10.05, 02:38 proponuję, aby demokratycznie wybrani konsekwentnie realizowali swój katolicko- socjalistyczny program A Polacy zobaczą, czy to lubią Przynajmniej jakis pozytek z tego będzie naukowy Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Re: To co wyrabia teraz PiS to kpina 27.10.05, 02:18 Sami to sobie mogą fujarkę polizać. Na zmianę. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Ale PO CO zwyciezcom koalicja? Pytam powznie. 27.10.05, 02:33 Bo - znajac Kaczory osobiscie od kilkunastu lat - nie sadze, by chodzilo tu o gest chrzescijanskiego milosierdzia:))) Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:39 Koalicja potrzebna jes bolszewi po to aby cudze sukcesy uważać za swoje. Natomiast swoimi porażkami obarczać koalicjanta. Niestety ale bolszewicy z Prawa i Syfilisu będą musieli układać się z Samoobroną i LPR. Wystarczy, że dojdzie do jednej jatki z Lepperem albo Gertychem i nawet rządu mniejszosciowego nie zobaczą. A wtedy.....trzeba mieć nadzieję, że trzeci raz Polacy nie dadzą się ogłupić na bolszewicką nowomowę w wydaniu Prawa i Syfilisu. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Re: Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:43 Ja tez wiem, ale jestem ciekaw czy PLATNI KLAKIERZY KACZEK o tym wiedza:) Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Re: Odpowiadam poważnie 27.10.05, 02:48 Im nie wolno o tym nawet myśleć a co dopiero wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
cimoszenka Masz nowobolszewicki specjalisto 27.10.05, 02:17 serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,2987984.html Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Devote nie stresuj się! 27.10.05, 04:38 Własnie dopadły cię cuchnące i żądne chocby zepsutej krwi hieny. One pojawiają się wszędzie tam, gdzie mogą zostawić swoje obrzydliwe ekskrementy. Teraz śpią w swych odrażających norach, ale wkrótce znów wypełzną, by rzucić nieświeżym mięchem i zatruć powietrze. Apage! Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach jestes pewien, że ktoś, kto ma 27.10.05, 04:39 inne, niz Ty zdanie jest hieną? Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk On jest nawet pewien, ze nie jest hrabia:) 27.10.05, 04:45 Widzialas hrabiego wspierajacego koalicje z chamami, co majatki parcelowaly? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.mileyski Gabryśka, zachowaj resztki klasy 27.10.05, 04:55 Ja tu nie o wspieraniu, czy polityce, tylko o pospolitym chamstwie piszę i trochę się dziwię i jest mi żal, że dołączyłaś/łeś do grupy wrzaskliwych meneli. Odpowiedz Link Zgłoś
kontaktowiec W tym szalenstwie jest metoda. 27.10.05, 06:14 devote napisał: > To co wyrabia teraz PO to kpina > PO przegralo wybory i chca rozdawac karty. > Paranoja Nie zapominajmy, ze Platforma a wlasciwie kontrolujacy ja obcy kapital, ma w kieszeni polskojezyczne media. Przeciez prawie uwierzylismy zfabrykowanym sondazom, ze nie ma po co isc na wybory bo PO ma zaklepana prezydenture a wczesniej premierowstwo. Dzis te same media powtarzaja brednie Rokity o "rownowadze" czyli przegrani biora wladze by zrownowazyc decyzje wyborcow. Odpowiedz Link Zgłoś