Dodaj do ulubionych

A moze Rokita OUT z polityki?

30.10.05, 20:22
Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie
dowiem, jesli ktos wie.
Obserwuj wątek
    • szpikulec1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:25
      Wyrosl na garbie Rywina
    • pro.filutek1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:25
      Plastycznie mówi. Dobrze tropił w komisji.
    • kataryna.kataryna Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:29
      prof_dr_hab napisała:

      > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie
      > dowiem, jesli ktos wie.



      Komisja Rywina.
      • maksimum Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:31
        kataryna.kataryna napisała:

        > prof_dr_hab napisała:
        >
        > > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie
        > sie
        > > dowiem, jesli ktos wie.
        >
        >
        >
        > Komisja Rywina.

        Gdy mu sienie powiedzie w polityce,to Kasia go przygarnie.
    • nurni Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:30
      Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina.
      Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i
      wysmial "dziennikarskie sledztwo".
      • prof_dr_hab No, tak. Fakt. 30.10.05, 20:35
        Ale to jednak troche inny obszar niz budowanie, na ktore teraz czas w Plskiej
        polityce. Ja po prostu mysle, ze dopoki Rokita tylko zostaje na poziomie slow,
        nawet jako ktos w rodzaju prokuratora komisji (bo faktycznym być nie moze) to
        jest OK. Natomiast jako ktos wydajacy decyzje w MSW czy MZ moze jedynie budzić
        postrach. Krotko mowiac nie nadaje sie do tych prac. Choc sadze, ze chcialby
        którąś z nich.
        • karlin Jeśli nawet w PO są jacyś ludzie nadający się 30.10.05, 21:11
          do polityki i służby państwowej, to pochowali się w takich zakamarkach, że
          nawet "Krwawy Ludwik" będzie miał kłopoty z ich wyszukaniem.

          Ale dajmy mu rok, dwa.
      • basia.basia O,NIE!!! 30.10.05, 21:20
        nurni napisał:

        > Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina.
        > Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i
        > wysmial "dziennikarskie sledztwo".

        I osmielil sie glosno powiedziec co mysli o ukladach Agory z wladza (nigdy nie
        zapomne jak wnioskowal o ukaranie Michnika za stawianie sie komisji:)). On
        zrzucil Michnika (a wiec i caly ten salon) z piedestalu).

        No i byla jeszcze komisja Rokity z lat 1989-1992 - własnie sobie kupiłam tamten
        raport.

        I jeszcze nazwał publicznie Jaruzela dyktatorem:) No i komuchom mowil w Sejmie
        wprost co o nich myśli i żeby sobie poszli w cholerę:)
        • karlin Re: O,NIE!!! 30.10.05, 21:24
          basia.basia napisała:

          > I jeszcze nazwał publicznie Jaruzela dyktatorem:) No i komuchom mowil w Sejmie
          > wprost co o nich myśli i żeby sobie poszli w cholerę:)
          -------------------------------------------------------------------

          To niesamowite!

          On tak powiedział?
          • morskiii Karlin nie wie, 30.10.05, 22:27
            bo go nie poinformowali w redakcji:)
        • szpikulec1 Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:18
          Marne to zaslugi. Powiedzial publicznie to co wszyscy wiedzieli. Czy mozna mowic o zaslugach
          gadulskich ? A czyny ? Co on zrobil tak naprawde sesownego w polityce ,
          • morskiii Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:30
            A kto to powiedział przed nim?
            • karlin Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:31
              Choćby Kaczyński:)
              • morskiii Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:37
                O rozmowach pomiędzy GW a GTW, o swoistej półrocznej grze?
                Źródełko proszę!
                Ps. Ziobro nie ruszył tematu, ręce mu się trzęsły jak Rokita o tym wspominał.
        • nurni Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:23
          basia.basia napisała:


          > No i byla jeszcze komisja Rokity z lat 1989-1992 - własnie sobie kupiłam
          tamten
          > raport.


          Co do komisji Rokity z 89 roku. No coz.

          Zapewne nie czytalas "Odwrotnej strony medalu".
      • menea Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:21
        nurni napisał:

        > Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina.
        > Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i
        > wysmial "dziennikarskie sledztwo".

        A jaki to uklad rozbil Rokita?
        • nurni Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:25
          Na pewno komisja d/s Rywina byla prawdziwym przelomem.
          Ludzie zobaczyli jak wyglada uprawianie polityki, jakie problemy z pamiecia
          maja przerozne autorytety.

          I to co najwazniejsze.
          Fasade za ktora ukrywalo sie prawdziwe zycie III RP.
          Bez Rokity i jego dociekliwosci nie byloby to mozliwe.
          • morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 23:07
            nurni napisał:

            > Na pewno komisja d/s Rywina byla prawdziwym przelomem.
            > Ludzie zobaczyli jak wyglada uprawianie polityki, jakie problemy z pamiecia
            > maja przerozne autorytety.
            >
            > I to co najwazniejsze.
            > Fasade za ktora ukrywalo sie prawdziwe zycie III RP.
            > Bez Rokity i jego dociekliwosci nie byloby to mozliwe.
            O tak.
        • morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:31
          > A jaki to uklad rozbil Rokita?

          Chyba ten najciekawszy.
    • ivrp Rokita skompromitował się do cna! 30.10.05, 21:26
      Jego żądanie przeprosin od J.K. to juz ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.
      Kolejny raz zachował się jak mały chłopczyk,przegrywać też trzeba umieć.
    • 6nine9 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 21:34
      Proponuję ty OUT z tego forum.
    • jestem.sam Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:09
      prof_dr_hab napisała:

      > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie
      > dowiem

      W takim mrazie - Rokita nie różni się niczym od innych POLityków, czyż nie?;-)
    • szpikulec1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:19
      Rokita to niezly komentator wydarzen. Widze go jako dziennikarza.
      • echo_o Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:24
        szpikulec1 napisał:

        > Rokita to niezly komentator wydarzen. Widze go jako dziennikarza.

        Albo animatora kultury...
        A serio: bez wątpienia potencjał ma, tylko sam się spala, choleryk z gołębim
        sercem - to zabójcza mikstura dla polityka.
    • karlin Prawdziwy test zdaje Rokita od 23 października 30.10.05, 22:33
      I na razie nie zdał go ani przez sekundę.
    • morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:48
      prof_dr_hab napisała:
      Taka z Ciebie prof.dr.hab jak ze mnie Nadredaktor.
      • ivrp Re: A moze Rokita OUT - TAK 30.10.05, 23:18
        Brawo, to naprawdę mnie przekonało.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka