prof_dr_hab 30.10.05, 20:22 Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie dowiem, jesli ktos wie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szpikulec1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:25 Wyrosl na garbie Rywina Odpowiedz Link Zgłoś
pro.filutek1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:25 Plastycznie mówi. Dobrze tropił w komisji. Odpowiedz Link Zgłoś
kataryna.kataryna Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:29 prof_dr_hab napisała: > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie > dowiem, jesli ktos wie. Komisja Rywina. Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:31 kataryna.kataryna napisała: > prof_dr_hab napisała: > > > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie > sie > > dowiem, jesli ktos wie. > > > > Komisja Rywina. Gdy mu sienie powiedzie w polityce,to Kasia go przygarnie. Odpowiedz Link Zgłoś
nurni Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 20:30 Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina. Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i wysmial "dziennikarskie sledztwo". Odpowiedz Link Zgłoś
prof_dr_hab No, tak. Fakt. 30.10.05, 20:35 Ale to jednak troche inny obszar niz budowanie, na ktore teraz czas w Plskiej polityce. Ja po prostu mysle, ze dopoki Rokita tylko zostaje na poziomie slow, nawet jako ktos w rodzaju prokuratora komisji (bo faktycznym być nie moze) to jest OK. Natomiast jako ktos wydajacy decyzje w MSW czy MZ moze jedynie budzić postrach. Krotko mowiac nie nadaje sie do tych prac. Choc sadze, ze chcialby którąś z nich. Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Jeśli nawet w PO są jacyś ludzie nadający się 30.10.05, 21:11 do polityki i służby państwowej, to pochowali się w takich zakamarkach, że nawet "Krwawy Ludwik" będzie miał kłopoty z ich wyszukaniem. Ale dajmy mu rok, dwa. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia O,NIE!!! 30.10.05, 21:20 nurni napisał: > Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina. > Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i > wysmial "dziennikarskie sledztwo". I osmielil sie glosno powiedziec co mysli o ukladach Agory z wladza (nigdy nie zapomne jak wnioskowal o ukaranie Michnika za stawianie sie komisji:)). On zrzucil Michnika (a wiec i caly ten salon) z piedestalu). No i byla jeszcze komisja Rokity z lat 1989-1992 - własnie sobie kupiłam tamten raport. I jeszcze nazwał publicznie Jaruzela dyktatorem:) No i komuchom mowil w Sejmie wprost co o nich myśli i żeby sobie poszli w cholerę:) Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Re: O,NIE!!! 30.10.05, 21:24 basia.basia napisała: > I jeszcze nazwał publicznie Jaruzela dyktatorem:) No i komuchom mowil w Sejmie > wprost co o nich myśli i żeby sobie poszli w cholerę:) ------------------------------------------------------------------- To niesamowite! On tak powiedział? Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:18 Marne to zaslugi. Powiedzial publicznie to co wszyscy wiedzieli. Czy mozna mowic o zaslugach gadulskich ? A czyny ? Co on zrobil tak naprawde sesownego w polityce , Odpowiedz Link Zgłoś
morskiii Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:37 O rozmowach pomiędzy GW a GTW, o swoistej półrocznej grze? Źródełko proszę! Ps. Ziobro nie ruszył tematu, ręce mu się trzęsły jak Rokita o tym wspominał. Odpowiedz Link Zgłoś
nurni Re: O,NIE!!! 30.10.05, 22:23 basia.basia napisała: > No i byla jeszcze komisja Rokity z lat 1989-1992 - własnie sobie kupiłam tamten > raport. Co do komisji Rokity z 89 roku. No coz. Zapewne nie czytalas "Odwrotnej strony medalu". Odpowiedz Link Zgłoś
menea Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:21 nurni napisał: > Ma niezprzeczalne zaslugi w komisji Rywina. > Praktycznie to on przy udziale Ziobro rozbil ten uklad i > wysmial "dziennikarskie sledztwo". A jaki to uklad rozbil Rokita? Odpowiedz Link Zgłoś
nurni Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:25 Na pewno komisja d/s Rywina byla prawdziwym przelomem. Ludzie zobaczyli jak wyglada uprawianie polityki, jakie problemy z pamiecia maja przerozne autorytety. I to co najwazniejsze. Fasade za ktora ukrywalo sie prawdziwe zycie III RP. Bez Rokity i jego dociekliwosci nie byloby to mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 23:07 nurni napisał: > Na pewno komisja d/s Rywina byla prawdziwym przelomem. > Ludzie zobaczyli jak wyglada uprawianie polityki, jakie problemy z pamiecia > maja przerozne autorytety. > > I to co najwazniejsze. > Fasade za ktora ukrywalo sie prawdziwe zycie III RP. > Bez Rokity i jego dociekliwosci nie byloby to mozliwe. O tak. Odpowiedz Link Zgłoś
morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:31 > A jaki to uklad rozbil Rokita? Chyba ten najciekawszy. Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp Rokita skompromitował się do cna! 30.10.05, 21:26 Jego żądanie przeprosin od J.K. to juz ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. Kolejny raz zachował się jak mały chłopczyk,przegrywać też trzeba umieć. Odpowiedz Link Zgłoś
6nine9 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 21:34 Proponuję ty OUT z tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
jestem.sam Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:09 prof_dr_hab napisała: > Bo nie przypominam sobie co dobrego ten Pan dla kraju zrobil, ale chetnie sie > dowiem W takim mrazie - Rokita nie różni się niczym od innych POLityków, czyż nie?;-) Odpowiedz Link Zgłoś
szpikulec1 Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:19 Rokita to niezly komentator wydarzen. Widze go jako dziennikarza. Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:24 szpikulec1 napisał: > Rokita to niezly komentator wydarzen. Widze go jako dziennikarza. Albo animatora kultury... A serio: bez wątpienia potencjał ma, tylko sam się spala, choleryk z gołębim sercem - to zabójcza mikstura dla polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Prawdziwy test zdaje Rokita od 23 października 30.10.05, 22:33 I na razie nie zdał go ani przez sekundę. Odpowiedz Link Zgłoś
morskiii Re: A moze Rokita OUT z polityki? 30.10.05, 22:48 prof_dr_hab napisała: Taka z Ciebie prof.dr.hab jak ze mnie Nadredaktor. Odpowiedz Link Zgłoś
ivrp Re: A moze Rokita OUT - TAK 30.10.05, 23:18 Brawo, to naprawdę mnie przekonało. Odpowiedz Link Zgłoś