Dodaj do ulubionych

Tusk wymiekl !!

20.01.06, 13:47

Je z reki kaczorom. to prawdziwa tragedia dla POlski :-) Zdrada:-) Godzi sie
na wszystkie warunki po rozmowie z Panem Prezydentem Lechem Kaczynskim.
Nie wiem jak to wytrzymacie. :-)
Obserwuj wątek
    • po_godzinach to Pan Michał nic nie zrozumiał chyba :) 20.01.06, 13:48
      • pro.filutek1 Re: to Pan Michał nic nie zrozumiał chyba :) 20.01.06, 13:50
        Też mi się wydaje, że pan Michał musi nabrać pokory dla życia i nie parowac w
        gwizdek. :)
    • kataryna.kataryna Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 13:50
      michal00 napisał:

      >
      > Je z reki kaczorom. to prawdziwa tragedia dla POlski :-) Zdrada:-) Godzi sie
      > na wszystkie warunki po rozmowie z Panem Prezydentem Lechem Kaczynskim.
      > Nie wiem jak to wytrzymacie. :-)




      Ja nie widzę żadnej zmiany u Tuska, nie oglądałam konferencji ale sądząc po
      relacjach w internecie ciągle ta sama śpiewka o krzywdzie i złym PiSie.

      wiadomosci.onet.pl/1233473,11,item.html
      • michal00 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 13:59
        Tusk mowil, ze prezydent jest OK i nie uzyl slowa "brat". Ogolnie byl bardzo
        grzeczny. Kaczor Mlodszy pokazal mu pewnie papiery i szczena Donkowi opadla.
        • po_godzinach no właśnie :))) 20.01.06, 14:02
          i to jest ta pokrętna logika

          i Pis złapał się we własne sidła - zdodnie z wolą Tuska: jesli ktos jest
          grzeczny, to przegrał :)

          "Mlodszy pokazal mu pewnie papiery i szczena Donkowi opadla."

          Maz na myśli te wycinki z gazet?

          Oj, chłopaki, chłopaki - jak dzieci.
    • michal00 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 13:52
      No lechu pozwolil mu grac opozyjoniste, nic wiecej. Wazne, ze je z reki :-) To
      rzecz oczywista.
    • wladyslaw.studnicki Tusk chyba mądrzeje, mam nadzieję że widmo koalicj 20.01.06, 13:52
      z lepperem, ostatecznie skryło się w chinach. Mam nadzieję, ze do koalicji PIS-
      PO, jest bliżej niż myślimy.
      • marcus_crassus ale jarek nie madrzeje :) 20.01.06, 13:53


        • wladyslaw.studnicki Dochodzę, do takiego wniosku. Żeby się nie 20.01.06, 13:58
          pogubić, w tym wszystkim, trzeba rozdzielić dwa poziomy polityki w państwie.

          Pierwszy poziom to zdobycie i utrzymanie władzy politycznej, i to robi Jarek,
          robi to odstręczająco, żenująco, odpychająco i zniechęcająco, ale skutecznie.

          Drugi poziom to wykonywanie włądzy politycznej, czyli rządzenie, a tym zajmuje
          się rząd, wogóle nie uczestniczący w tych grach, będacy poza tym, mający spokój.

          To dwa oddzielne pola, taka jest chyba strategia PIS, robić wszystko co się da
          na pierwszym polu, żeby tylko nie wpuścić nikogo na drugie pole. A ja nie mam
          obecnie większych zastrzeżeń, do działalnosci rządu.
          • marcus_crassus Re: Dochodzę, do takiego wniosku. Żeby się nie 20.01.06, 14:04
            dobra. tylko jakie sa efekty tego utrzymywania wladzy?

            bo ze jarek utrzymuje wladze wg zasady sztuka dla sztuki to nie watpie. tylko ze nie robi z nia poza tym nic. utrzymuje dla samego utrzymywania.

            na razie nie zrobiono nic. a dalsze rzady jarka to bedzie dalsze "utrzymywanie wladzy". nie watpie ze beda skuteczne.

            tyle tylko ze znaczenie to ma jedynie dla fanow postaci JK ktorych jedynie co interesuje to zeby "Wygral jarek".

            jak ktos chce zeby wygrali niebiescy a nie pomaranczowi niech sobie obejrzy mecz wlochy - holandia
            • wladyslaw.studnicki Trzeba się po prostu bardziej skupiać na 20.01.06, 14:08
              drugim polu, to ono jest istotniejsze. Tam, bez Jarka, zapadają kluczowe
              decyzje prawne, finasowe i międzynarodowe. Media pokazują nam co się dzieje w
              garderobie, i my to łapiemy, zapominamy że garderoba tylko umożliwa włąściwa
              gre na włąściwej scenie.
    • piotr7777 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 13:55
      Bracia Kaczyńscy stosują taktykę - zły glina (Jarosław), dobry glina (Lech) i
      trzeba być wyjątkowo ślepym by tego nie widzieć.
      • panidalloway Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:48
        piotr7777 napisał:

        > Bracia Kaczyńscy stosują taktykę - zły glina (Jarosław), dobry glina (Lech) i
        > trzeba być wyjątkowo ślepym by tego nie widzieć.

        Były sobie raz bliźniaki
        Jeden taki,drugi taki,
        Jeden dobry,drugi zły
        Ten ma dziobek,a ten kły,
        Tamten łapki,ten znów szpony
        Ni to kaczki, ni to wrony
        Orły, geniusze, dziwaczki
        A w dali cos jakby... taczki
        Lecz ich wsparli dzielni,zwarci
        Przyjaciele wciąż otwarci.



    • don.kichote Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 13:59
      Michale!

      To nie Tusk wymiękł! To sondaze sprawiły, ze braciszkowie miękną, dostrzegając,
      ze nowe wybory, mogą się dla nich skończyć róznie!!!
      A Tusk, tylko to umiejętnie wykorzystuje.
      Taka jest prawda!
      • michal00 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:02
        Don.kichocie!

        zaluj zes tego nie slyszal. Bylo w TOK FM.
        • po_godzinach Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:03
          Ja słyszałam i potwierdzam opinię don kichota
        • don.kichote Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:12
          michal00 napisał:

          > Don.kichocie!
          >
          > zaluj zes tego nie slyszal. Bylo w TOK FM.

          Słyszałem! Stąd moja opinia!!!
    • iza.bella.iza Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:04
      Dzięki działaniom Tuska pan prezydent musiał porzucić gnuśniactwo i włączyć się
      do rozwiązywania obecnego kryzysu. Tusk dał Lechowi Kaczyńskiemu możliwość
      pokazania, że nie jest sterowany przez swojego brata. Ocziwście, dla młotka
      spod pisuaru jest to dowód na to, że Tusk wymiękł. Głupota ludzka nie zna
      granic:)
      • pro.filutek1 Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:06
        A prawda jest pośrodku. :)
        • iza.bella.iza Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:09
          pro.filutek1 napisał:

          > A prawda jest pośrodku. :)

          Jak zwykle:) Według mnie Tusk własnie tak to rozgrywa jak napisałam wyżej i
          moim zdaniem robi to całkiem umiejętnie. Od dwóch dni newsy o jego spotkaniach
          z prezydentem są najważniejsze. A Jarosława jakoś w mediach nie ma. Tym razem
          punkty załapała PO:)
          • pro.filutek1 Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:13
            To płytkie by było. Ale nie zdziwie się.
      • rekontra jak na Izę 20.01.06, 14:08
        iza.bella.iza napisała:

        > Ocziwście, dla młotka
        > spod pisuaru jest to dowód na to, że Tusk wymiękł.


        słownictwo masz dość menelskie :(((
        • iza.bella.iza Re: jak na Izę 20.01.06, 14:11
          rekontra napisał:

          > iza.bella.iza napisała:
          >
          > > Ocziwście, dla młotka
          > > spod pisuaru jest to dowód na to, że Tusk wymiękł.
          >
          >
          > słownictwo masz dość menelskie :(((

          Uczę się od rekontry, michala00:) Z wami inaczej się nie da rozmawiać, pisuary
          bez nazwisk.
          • rekontra Bella 20.01.06, 14:13
            iza.bella.iza napisała:

            > rekontra napisał:
            >
            > > iza.bella.iza napisała:
            > >
            > > > Ocziwście, dla młotka
            > > > spod pisuaru jest to dowód na to, że Tusk wymiękł.
            > >
            > >
            > > słownictwo masz dość menelskie :(((
            >
            > Uczę się od rekontry, michala00:) Z wami inaczej się nie da rozmawiać,
            pisuary
            > bez nazwisk.

            Bella to nazwisko?

            a może przypomnieć, gdzie napisałem coś porównywalnego z twoim określeniem
            zwolenników PiSu pisuarami?


            • iza.bella.iza Ja jestem panienką bez nazwiska:) 20.01.06, 14:18
              Twój wczorajszy wątek o Gosieskim to przykład wyjątkowej kultury:)
              • rekontra Re: Ja jestem panienką bez nazwiska:) 20.01.06, 14:22
                iza.bella.iza napisała:

                > Twój wczorajszy wątek o Gosieskim to przykład wyjątkowej kultury:)

                żartujesz ??
                boję się zajrzeć co też mogłem TAKIEGO napisać :))
                a pisząc poważnie, nie sądzę, że słownictwo wzmacnia argumentację. Ja pisząc
                wyjątkowo platfusy, grtyzę się mocno w język, gdyż utrudnia to dyskusję.
                A pis...r nie przystoi białogłowie :))


                • iza.bella.iza Re: Ja jestem panienką bez nazwiska:) 20.01.06, 14:30
                  rekontra napisał:

                  > iza.bella.iza napisała:
                  >
                  > > Twój wczorajszy wątek o Gosieskim to przykład wyjątkowej kultury:)
                  >
                  > żartujesz ??
                  > boję się zajrzeć co też mogłem TAKIEGO napisać :))
                  > a pisząc poważnie, nie sądzę, że słownictwo wzmacnia argumentację. Ja pisząc
                  > wyjątkowo platfusy, grtyzę się mocno w język, gdyż utrudnia to dyskusję.
                  > A pis...r nie przystoi białogłowie :))
                  >
                  >


                  Sorry, ale zaczęło sie od tego, że nazwałam parę dni temu michala00 młotkiem
                  spod pisuara za to, że używa kloacznego języka (w tym wątku też to zrobił i
                  wcale cię to nie razi). Po wczorajszym występie Gosieskiego i twoim wątku na
                  ten temat doszłam do wniosku, że jest jednak najbardziej adekwatne dla
                  większości miłośników PiS. Do niedawna zwolenników PiS nazywałam czule
                  PiSklakami. Ale nie docenili tego wcale.
                  • rekontra sorki ale ... 20.01.06, 14:35
                    iza.bella.iza napisała:


                    > Sorry, ale zaczęło sie od tego, że nazwałam parę dni temu michala00 młotkiem
                    > spod pisuara za to, że używa kloacznego języka (w tym wątku też to zrobił i
                    > wcale cię to nie razi). Po wczorajszym występie Gosieskiego i twoim wątku na
                    > ten temat doszłam do wniosku, że jest jednak najbardziej adekwatne dla
                    > większości miłośników PiS. Do niedawna zwolenników PiS nazywałam czule
                    > PiSklakami. Ale nie docenili tego wcale.

                    nie wiedziałem że jesteś nowicjuszką w nazewnictwie :) Młotek mieści się jak
                    najbardziej w konwencji dysputy forumowej, masz do młotka pełne prawo :)
                    PISklaczki są bardzo sympatyczne, i w odpowiednim kontekście bardziej
                    przekonująceo od ..... no wiesz. Po prostu nie ma się ochoty czytać listu gdy
                    sią natrafia na taki dysonans :)))))


                    ps. nie sądzę, bym napisał o Niesiołowskim coś bardziej nagannego niż on mówi
                    o moich ludziach :)) . Jestem pewien.
                  • mamablues Re: Ja jestem panienką bez nazwiska:) 20.01.06, 15:08
                    iza.bella.iza napisała:

                    > Do niedawna zwolenników PiS nazywałam czule
                    > PiSklakami. Ale nie docenili tego wcale.

                    Albo obraźliwie, albo protekcjonalnie.
                    Świetny początek dla każdej rozmowy.
          • pro.filutek1 Re: jak na Izę 20.01.06, 14:19
            Iza trzymaj fason. Usprawiedliwianie chamstwa chamstwem innych jest jakie
            jest. :)
            • iza.bella.iza Re: jak na Izę 20.01.06, 14:20
              Masz rację, ale jak to wczoraj Tusk powiedział "czasem ręka świerzbi" :)
              • pro.filutek1 Re: jak na Izę 20.01.06, 14:23
                Zapewne obie strony. Ale używając takiej frazeologi stajesz się , nie wiem jak
                was przezywają, platformersem?
                • iza.bella.iza Re: jak na Izę 20.01.06, 14:31
                  pro.filutek1 napisał:

                  > Zapewne obie strony. Ale używając takiej frazeologi stajesz się , nie wiem
                  jak
                  > was przezywają, platformersem?

                  W określeniu platformers nie widzę nic pejoratywnego:) Nawet Platfus wydaje mi
                  się jedynie wyrażeniem ironicznymi i niczym więcej.
                  • pro.filutek1 Re: jak na Izę 20.01.06, 14:51
                    Jas się na tym nie znam. Mi się to kajarzy nijako. Platformers kojarzy mi się z
                    trochę tandetnymi plastikowymi zabawkami i głupiutkimi bajkami. Nie chodzi o
                    jakość wykonania ale właściwości rozrywkowo-edukacyjne.
                    www.imex-model.com/games1.htm
                    Generalnie chodzi o destrukcję. :)
      • michal00 Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:08
        Iza, mozesz mowic co chcesz, ale faktem jest, ze Donek sie mocno kajal. ha ha
        ha ha ha.
        • iza.bella.iza Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:16
          michal00 napisał:

          > Iza, mozesz mowic co chcesz, ale faktem jest, ze Donek sie mocno kajal. ha ha
          > ha ha ha.

          A może choć zapapmiętałeś za co? Tusk to człowiek, który potrafi przyznać się
          do błędów i wziąć za nie odpowiedzialność. Dlatego powiedział, że i na nim
          spoczywa wina za to, co się obecnie dzieje w polskiej polityce. Dla pisuara
          jest to postawa godna wyśmiania, bo pisuar nigdy nie przyzna się do winy i
          nigdy nie poczuwa sie do odpowiedzialności za włanee czyny - vide Gosieski,
          Kur.ski, Kaczyński J., Marek Jurek itd.
          • pro.filutek1 Re: Tusk ratuje twarz prezydenta:) 20.01.06, 14:20
            Niesiołowski, Waltz, Komorowski, Rokita.
    • rekontra klin socjotechniczny 20.01.06, 14:07

      mam nadzieję, że nie próbuje wbić klina socjotechnicznego na użytek mediów i
      wyborców, pomiędzy braci, ale według mnie był szczery.
      co innego rozmowa w cztry oczy a co innego przy widzach i słuchaczach.

      Jeżeli PO spróbuje w dalszym ciągu konsekwentnie przedstawiać Lecha jako
      dobrego, a Jaroosława jako żadnego władzy, to nie wyjdzie z tego nic dobrego.
      A wręcz odwrotnie, jeżeli Lech przekonuje Jarosława by jeszcze dał jedną szansę
      platformersom, to to będzie ostatnia szansa.

      A platformersi niech nie wierzą sondażom, najlepsze czassy dla niech minęły,
      nie załapali się na wicepremiera, 9 ministrów i marszałka i taka oferta się nie
      powtórzy. Amatorszczyzna.

      Daję szansę Tuskowi. Wszystko zależy od uwarunkowań wewnętrznych w PO.
      Jakie przełożenie ma Schetyna na Tuska, i jakie Rokita.
      • michal00 [...] 20.01.06, 14:11
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • rekontra [...] 20.01.06, 14:15
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • michal00 Re: zreformować PO 20.01.06, 14:28
            Nire sadze, zeby Donek o czyms istotnym decydowal. Jego obecna pozycja jest
            wynikiem kompromisu.
          • rekontra szczyt głupoty, matołectwa cenzorskiego i debilizm 20.01.06, 14:37


            co to za głupi cenzor wyciął mój list?
    • lolowedzynski Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:07
      Tusk mądry ,Kaczory głupie,kaczory mądre ,Tusk głupi.Taki jest prawicowy
      sejm.Kabaret.A gospodarka jakoś dzięki tym pieprzonym komuchom się kręci.Tylko
      jak długo?
      • haen1950 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:21
        Gosiewski po konferencji Tuska kompletnie zgłupiał, zresztą nie musiał.
        Twierdzi, że plan wcześniejszych wyborów to plan platformy, a nie PiS.
    • goniacy.pielegniarz Na kolanach do koalicji dziś. A co jutro? 20.01.06, 14:26
      michal00 napisał:

      >
      > Je z reki kaczorom. to prawdziwa tragedia dla POlski :-) Zdrada:-) Godzi sie
      > na wszystkie warunki po rozmowie z Panem Prezydentem Lechem Kaczynskim.
      > Nie wiem jak to wytrzymacie. :-)


      Nie wiem, o czym mówisz, bo w ogóle nie znam jeszcze ani wypowiedzi po spotkaniu
      z Lechem Kaczyński ani relacji medialnych z samego spotkania. Ale widząc Twój
      triumfalizm i złośliwość, nasuwa mi się pewna uwaga.
      Newsweek dosyć trafnie moim zdaniem opisał całą sytuację związaną z
      zawirowaniami na scenie i stosunkami między PiSem i PO. Opisując agresję obu
      partii w stosunku do siebie, pojawia się tam stwierdzenie, że obie partie, zanim
      dojdą do porozumienia, chcą poobijać maksymalnie drugą stronę i wręcz ją
      poniżyć. Zaiste dziwny sposób komunikowania się, zwłaszcza że obie strony
      właściwie byłyby gotowe współrządzić. Twój triumfalizm(bez względu na to czy
      uzasadniony czy nie) jest potwierdzeniem tej tezy. Zobaczyłeś swoimi oczami PO
      na kolanach i jesteś szczęśliwy. Tak się tylko zastanawiam, czy gdyby udało się
      w tej chorej grze poniżania i walenia w drugą stronę rzeczywiście powalić na
      kolana partnera i w ten sposób wymusić koalicję, triumfując jednocześnie, to czy
      taka koalicja miałaby jakieś mocne podstawy. Szczególnie że w naszej polityce
      emocje i przewrażliwienie grają sporą rolę, co mogłoby doprowadzić do
      odreagowania przez stronę przegraną w przyszłości. Mówię nie tylko o sytuacji
      takiej, w której PiS sprowadza PO do parteru dzisiaj, ale także o takiej, w
      której PO sprowadza PiS do parteru jutro(na przykład w sytuacji, gdyby PiS
      zaczął tracić poparcie i małe partie by się rzuciły do odrabiania strat poprzez
      kąsanie PiSu, wyczuwając pierwszą krew).
      Moim zdaniem nie da się stworzyć sensownej koalicji, jeśli jedna partia będzie
      się czuła poniżona, a cała koalicja wymuszona poprzez powalenie partnera na kolana.
      • michal00 Re: Na kolanach do koalicji dziś. A co jutro? 20.01.06, 14:44
        Madrze napisales, przyznaje ci racje co do zasady. Jednak w praktyce sytuacja
        wyglada inaczej - PO do tej pory starala sie postawic w twardej opozycji w
        stosunku do PiSu. Uwazam, ze istotna role w takiej postawie odgrywala zwykla
        ludzka zlosc zmieszana z kalkulacja opierajaca sie na checi ogrania PiS w
        dalszej perspektywie. Obecna postawe Tuska oceniam pozytywnie, choc w dalszym
        ciagu nie uwazam go za samodzielnego polityka.
    • haen1950 Re: Tusk wymiekl !! 20.01.06, 14:40
      michal00 napisał:

      >
      > Je z reki kaczorom. to prawdziwa tragedia dla POlski :-) Zdrada:-) Godzi sie
      > na wszystkie warunki po rozmowie z Panem Prezydentem Lechem Kaczynskim.
      > Nie wiem jak to wytrzymacie. :-)

      PiS to tak sobie bryka pod nieobecność Jędrusia. Wróci chłopak z Chin i szybko
      zaprowadzi porządek.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka