Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa

09.02.06, 13:03
"Komisja ds. PKN Orlen będzie wskrzeszona"

Lider LPR Roman Giertych poinformował, że w przyszłym tygodniu zostanie
zgłoszony wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen, która
będzie kontynuowała prace komisji z poprzedniej kadencji Sejmu.
Jak poinformował, decyzja w tej sprawie zapadła podczas środowego spotkania
Rady Sygnatariuszy paktu stabilizacyjnego (który zawarły PiS, LPR i
Samoobrona). Według Giertycha, komisja miałaby pracować pięć miesięcy.

wiadomosci.onet.pl/1257546,11,item.html

gwiazdka Kwaśniewska zatańczy u Waltera. A czy Kwaśniewski zacznie śpiewać ?
Obserwuj wątek
    • buraque Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 13:04
      rekontra napisał:

      > gwiazdka Kwaśniewska zatańczy u Waltera. A czy Kwaśniewski zacznie śpiewać ?

      kolejny niedorzeczny pomysł mający na celu autopromocje Giertycha i
      uprzykrzanie zycia Kwasowi. Alez oszołomeria się boi zjednoczenia lewicy.
      • rekontra ujawnione fakty zapobiegną zjednoczeniu ? 09.02.06, 13:22
        buraque napisał:

        > kolejny niedorzeczny pomysł mający na celu autopromocje Giertycha i
        > uprzykrzanie zycia Kwasowi. Alez oszołomeria się boi zjednoczenia lewicy.

        sądzisz, że to dlatego? ujawnione fakty zapobiegną zjednoczeniu lewicy?
        a może wręcz przeciwnie ?
        • buraque Re: ujawnione fakty zapobiegną zjednoczeniu ? 09.02.06, 13:35
          rekontra napisał:

          > sądzisz, że to dlatego? ujawnione fakty zapobiegną zjednoczeniu lewicy?
          > a może wręcz przeciwnie ?

          jak wygląda ujawnianie "faktów" przekonalismy się na przykładzie Cimoszewicza.
          Rektywacja komisji i ewentualne postawienie przed nia Kwasa ma na celu
          stworzenie kolejnych "faktów"
      • 1normalnyczlowiek Przecież lewica cały czas jest zjednoczona... 09.02.06, 20:32
        buraque napisał:
        >Alez oszołomeria się boi zjednoczenia lewicy.

        ...wokół obskubywania państwa na wszelkie sposoby.
    • rekontra a Rokita szuka dziury w całym 09.02.06, 13:28


      już zwołał konferencję, już sypie piasek, wkłada kij, zabawne :)

      jest szybki, bardzo szybki

      • bladatwarz Re: a Rokita szuka dziury w całym 09.02.06, 13:31
        NIe kalaj wlasnej wydmuszki.
        :)
        A serio, to co sie znowu Janowi Miernocie Rokicie znowu nie podoba?
        • rekontra powołać komisję 09.02.06, 13:41
          bladatwarz napisała:

          > NIe kalaj wlasnej wydmuszki.
          > :)
          > A serio, to co sie znowu Janowi Miernocie Rokicie znowu nie podoba?

          jak chce się pozorować działąnia, należy powołać komisję :)

          w tym przypadku jest odwrotnie, Rokita powiedział że najpierw przez dwa
          miesiące ma działać Ziobro, badać sprawę, zobaczyć co się da zrobić
          itd. itp.

          daje do zrozumienia, że PO nie poprze utworzenia komisji, szuka alibi, by
          społeczeństwo przekonać, już wiadomo jaka będzie argumentacja
      • echo_o Re: a Rokita szuka dziury w całym 09.02.06, 13:37
        Co bardziej trwoży ?
        Come back Jaruckiej i Miodowicza, czy wątek prezydencki ?
        • rekontra szczerość i skrucha 09.02.06, 13:43
          echo_o napisała:

          > Co bardziej trwoży ?
          > Come back Jaruckiej i Miodowicza, czy wątek prezydencki ?

          myślę, że prezydencki. A ponadto jest kilka innych wątków, jeszczce nie
          podjętych. A ponadto inaczej się zeznaje, gdy w prokuraturze nie schowają pod
          sukno niewygodnego papierka, gdy ABW nie obstawia, itd.
          Szczerość i skrucha :)
        • karlin Hańdzia też zatańczy? 09.02.06, 13:44
          Taniec z ulem.

          :)
    • karlin Kaczuszki? 09.02.06, 13:31
      A może poloneza "Przymusowy powrót do Ojczyzny"?

      :)
      • rekontra więcej wątków 09.02.06, 13:44
        karlin napisał:

        > A może poloneza "Przymusowy powrót do Ojczyzny"?
        >
        > :)

        Kulczyk też z za granicznej placówkli medycznej badał kruchy lód po którym
        stąpa, ale Kwaśniewski ma gorzej :)

        więcej wątków :) znacznie więcej
        • karlin Obstawiam 09.02.06, 13:51
          Na przesłuchanie nie przyjedzie.

          Wystarczy, że złapią go ne jdnym kłamstwie i może pójść siedzieć.
          • rekontra Re: Obstawiam 09.02.06, 13:54
            karlin napisał:

            > Na przesłuchanie nie przyjedzie.
            >
            > Wystarczy, że złapią go ne jdnym kłamstwie i może pójść siedzieć.

            Masz rację, wystarczy jedna złą odpowiedź, a pytań jest wiele.
            ma ciężko, szczególnie jeżeli wie się co nieco o wielowymiarowości
            tej postaci.


            • pandada Re: Obstawiam 09.02.06, 15:04
              A jak nieładnie spojrzy? Czy to wystarczy, żeby siedzieć?
    • jola_iza Re: A jak już zatańczy.. 09.02.06, 13:53
      i zaśpiewa to co? Przybędzie mieszkań ,lodówki się zapełnią. miejsc pracy
      będzie więcej? 20% dronych przedsiębirców -płatników ZUS wyjechało za
      chlebem.Codziennie traci pracę 1000 osób .W czasie, gdy "Titanic" tonął, na
      pokładzie grała orkiestra, co miało uspokoić pasażerów oczekujących na ratunek.
      • great.one rekontra go zapewne przywiezie ze Szwajcarii,bo 09.02.06, 13:55
        jesli nie,to nici z pokazow kabaretowych.
        • rekontra sorki, sorki, sorki 09.02.06, 13:57
          great.one napisał:

          > jesli nie,to nici z pokazow kabaretowych.


          to Kwaśniewski mówił o tańczeniu i śpiewaniu, disco polo i kaczuszki
      • rekontra abolicja 09.02.06, 13:56
        jola_iza napisała:

        > Przybędzie mieszkań ,lodówki się zapełnią. miejsc pracy
        > będzie więcej? 20% dronych przedsiębirców -płatników ZUS wyjechało za
        > chlebem.


        to są sprawy niezaleźne. Jedyne wyjście to abolicja.
        Ale najpierw musi zaśpiewać :))


        > Codziennie traci pracę 1000 osób .

        jest obok wątek, że to niue jest tak :)
        • great.one Codziennie traci prace 1500 osob,nie sledzisz 09.02.06, 13:58
          komunikatow GUS
          • rekontra żonglerka danymi statystycznymi 09.02.06, 14:05
            great.one napisał:

            > komunikatow GUS


            a informacja że znajduje 1550 jest przez dziennikarzy nie ujawniana ?
      • karlin Re: A jak już zatańczy.. 09.02.06, 13:57
        jola_iza napisała:

        > 20% dronych przedsiębirców -płatników ZUS wyjechało za
        > chlebem.Codziennie traci pracę 1000 osób .W czasie, gdy "Titanic" tonął, na
        > pokładzie grała orkiestra, co miało uspokoić pasażerów oczekujących na
        ratunek.
        -------------------------------------------------------------

        Amen.

        A wracając do rzeczywistości, wiesz ile rocznie traci państwo, czyli polski
        budżet, czyli my wszyscy, na jednej tylko mafii paliwowej? 6-10 miliardów.

        • jola_iza Re: A jak już zatańczy.. 09.02.06, 14:11
          Od mafii paliwowej są organy ścigania .Dla mnie osobiście mogą wziąc za dupę
          Kwśniewskiego i wszystkich świętych ,jeżeli są winni.Sejm ma uchwalać ustawy
          coby rząd mógł systemowo ograniczać bezrobocie a ludziom zaczęło się lepiej żyć.
          A tu ciągle teczki,lustracja,kabaret telewizyjny pod postacią komisji śledczych.
          Szopka pod tytułem "sto dni rządu" Wizyty gospodarskie premiera jak za Gierka .
          Rząd się sam wyżywi ja na szczęscie też, ale czy o to chodziło reszcie
          społeczenstwa?
      • 1normalnyczlowiek Tak. Przybędzie. Policz sobie... 09.02.06, 20:45
        jola_iza napisała:
        > i zaśpiewa to co? Przybędzie mieszkań ,lodówki się zapełnią. miejsc pracy
        > będzie więcej? 20% dronych przedsiębirców -płatników ZUS wyjechało za
        > chlebem.Codziennie traci pracę 1000 osób .

        Tak podchodzisz do wszystkich przekrętów i sugerujesz, że były w zamierzchłej
        przeszłości a więc nas nie dotyczą. Po pierwsze większość tych "działań" trwa
        nadal. Po drugie jak możesz uważać, że wielomiliardowe straty budżetu państwa i
        ogromne straty zwykłych ludzi nie mają ogólnego wpływu na wszystkie dziedziny.
        Daj dzisiaj się okraść ze wszystkiego. Zobaczymy, czy dalej będziesz żyła tak samo.
      • gobi03 trzeba dobrać się do czerwonych pająków 09.02.06, 21:30
        trzeba rozerwać przestępcze powiązania
        To jest właśnie najgorsze, że osoby na najwyższych urzędach mają powiązania z przestępcami. Jak budować dobro narodu, kiedy szkodliwe decyzje pozostają bez kary? Jak ścigać bandytów omijając wątki związane z ludźmi ze świecznika? Jak nakłonić do obciążających zeznań bez stawiania zarzutów o współpracę?
        Gdyby Rywin nie wychodził z pudła to PiS nie miałby tyle głosów. Teraz Rywin siedzi i to też plus dla PiS.
    • bush_w_wodzie tak sie zastanawiam 09.02.06, 13:54
      bronilem dzialalnosci komisji sejmowych gdy cala wladza byla w rekach sld.

      dzis cala wladza: od specsluzb przez policje aparat skarbowy prokuratury zarzady
      spolek energetycznych i mediow publicznych az do rzecznika praw obywatelskich
      jest w reku pis. czemu ma sluzyc sejmowa komisja?
      wynoszeniu na zewnatrz tajemnic sledztwa?
      • great.one Tylko podtrzymywaniu Giertycha przy zyciu,wg 09.02.06, 13:56
        wszystkich,od dawna sondazy,tym razem juz nie wejdzie do sejmu.
      • bush_w_wodzie refleksja 09.02.06, 14:05
        hmmm. zastanowilem sie ponownie. mysle ze powolanie takiej komisji sejmowej ma
        jednak sens ze wzgledu na to wlasnie:


        > dzis cala wladza: od specsluzb przez policje aparat skarbowy
        > prokuratury zarzady spolek energetycznych i mediow publicznych az
        > do rzecznika praw obywatelskichjest w reku pis


        dobrze jest patrzyc wladzy na rece. no ale do tego w tej komisji powinna byc
        zachowana rownowaga sil miedzy koalicja a silami opozycyjnymi. proponuje
        parytet: pis: 2 po 2 lpr 1 so 1 psl 1 sld 1. przewodniczacy z opozycji.
    • venus99 Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 13:58
      czekam z utęsknieniem kiedy na temat pp.Giertycha,Wassermanna,Ziobro,Dorna i
      ich licznych kolegów z partyjek trzymających władzę wypowiedzą się komisje
      lekarskie.specjalistyczne.
      • great.one czekamy spokojnie.A Wassermann wtedy zaplaci 09.02.06, 14:02
        oszukanym rzemieslnikom
    • kaczka7112 Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 14:01
      podskoczyc mu moga i nie beda tego nawet robic.
    • karlin Szwajcaria, nieoceniona Szwajcaria 09.02.06, 14:09
      Jak to kiedyś odpowiedzał Lenin na pytanie Trockiego, dlaczego na mapie
      przyszłej Europy jedynie Szwajcaria nie jest zaznaczona na czerwono - "A gdzie
      się schronimy, jak nam nie wyjdzie?"

      ----------------------------------------------------------------
      Jak powiedział (pokurator Janusz Kaczmarek), konsekwencją analizy tych
      dokumentów było środowe przeszukanie w J&S. Podkreślił, że "następnym krokiem
      będzie opracowanie pomocy prawnej, aby ustalić ruch pieniędzy na kontach". Jak
      tłumaczył, prokuratura "chce teraz prześledzić drogę fakturową i pieniężną".
      Według niego, droga ta jest dziwna, ponieważ pieniądze przechodziły
      m.in. "przez banki amerykańskie i szwajcarskie".
      ----------------------------------------------------------------------
      • paseo a kto im bronil szukac do tej pory?? 09.02.06, 14:56
        przeciez wiadomo,ze od czsu komisji niczego tam juz nie ma.To kolejny dym
        dla ciemnych wyborcow,zeby znow mogli umierac z zachwytu,jaki PiS dzielny.
        Zaraz bedzie podwyzka gazu,pradu,czynszow i pieczywa /na pocztek/
        To was nie podnieca???
        • karlin Widzisz, kmiotku 09.02.06, 15:03
          Na wasze nieszczęście, pieniądze, zwłaszcza brudne, zostawiają po sobie ślad.

          Można je odnaleźć, jeśli się wie, kto nimi obracał.

          I jeśli się chce.

          A sam ślad wystarczy, żeby parę osób wylądowało w pierdlu.

          :)
          • p.smerf Re: Widzisz, kmiotku 09.02.06, 15:25
            > A sam ślad wystarczy, żeby parę osób wylądowało w pierdlu.

            No to dlaczego nie wylądowało. 10 osób komisji plus setki ekspertów i pomagierów
            działało przez 1,5 roku. Zbadano wszystko począwszy od Mieszka Pierwszego.
            Wywalono kupę pieniędzy. No i czego się dowiedzieliśmy? Gdyby prokuratorzy
            pracowali tak sprawnie to śledztwo w sprawie kradzieży kur trwałaby 20 lat.
    • ubekubek OJ! zaspiewa to zaspiewa- czas NADSZEDL 09.02.06, 14:52
      • p.smerf Re: OJ! zaspiewa to zaspiewa- czas NADSZEDL 09.02.06, 15:02
        A po co ma śpiewać. Skoro już wracamy do dżungli to nie lepiej od razu go zjeść,
        jak Mobutu.

        A oprócz tego rozumiem, że pan Giertych nie wierzył Kalwasowie, ale że nie
        wierzy swojemu serdecznemu koledze ministrowi Ziobro. Też go podejrzewa o
        matactwa? Nieładnie.
    • kahlil Re: Kwaśniewski jednak zatańczy .... 09.02.06, 14:54
      "Kwaśna polka" gra kapela z Giertychowa,;-)))
      • wigor22 Re: Kwaśniewski jednak zatańczy .... 09.02.06, 20:20
        jożem som w Zakuopanym go oglądał,jak Murza wywijął,a gżao łod nigo samogunem
        ze hej.
    • ratatatam Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 20:22
      no chyba ze wczesniej wyjedzie do izreala na narty
      • bladatwarz Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 20:27
        Od czasu kiedy za rada lekarzy Szaron sie zwazyl i zostal warzywem, raczej nikt
        Olka tam nie oczekuje.
        • ratatatam Re: Kwaśniewski jednak zatańczy i zaśpiewa 09.02.06, 20:34
          zaraz wegetarianki z GW wytna ci tego posta :P
    • cimoszenka Chyba, że Jurgiel przywiezie Kwaśniewskiego 09.02.06, 20:38
      samochodem. Ty jesteś naiwny dzieciak. Komuniści będą ścigać komunistę?
      Pojordoliło Was towarzyszu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka