rekontra
09.02.06, 13:03
"Komisja ds. PKN Orlen będzie wskrzeszona"
Lider LPR Roman Giertych poinformował, że w przyszłym tygodniu zostanie
zgłoszony wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej ds. PKN Orlen, która
będzie kontynuowała prace komisji z poprzedniej kadencji Sejmu.
Jak poinformował, decyzja w tej sprawie zapadła podczas środowego spotkania
Rady Sygnatariuszy paktu stabilizacyjnego (który zawarły PiS, LPR i
Samoobrona). Według Giertycha, komisja miałaby pracować pięć miesięcy.
wiadomosci.onet.pl/1257546,11,item.html
gwiazdka Kwaśniewska zatańczy u Waltera. A czy Kwaśniewski zacznie śpiewać ?