gorby 10.02.06, 21:37 Czy jest tam prywatnie czy sluzbowo, czy na wlasny koszt, czy na koszt podatnikow ? Ile kosztuje jego ochrona w Turynie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 21:41 Co ty pierwdzielisz? Kaziu bedzie bezrobotnych uczyl balwany lepic. Sprawa przekwalifikowania sie! Kumasz? Odpowiedz Link Zgłoś
gorby Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 21:44 A ten w okularach obok? Kto to byl ? Odpowiedz Link Zgłoś
freemason Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:09 gorby napisał: > A ten w okularach obok? Kto to byl ? Prof. Ryszard Schnepf, doradca premiera ds. zagranicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei [...] 10.02.06, 22:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Wasserman, Scnepf ... Cala kolekcja :))))))) 10.02.06, 22:27 freemason napisał: > gorby napisał: > > > A ten w okularach obok? Kto to byl ? > > Prof. Ryszard Schnepf, Wasserman, Scnepf ... Cala kolekcja :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Chlopaki troche przytulili, tanio ich wyszlo :) nt 10.02.06, 22:33 Odpowiedz Link Zgłoś
echo_o Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 23:24 freemason napisał: > Prof. Ryszard Schnepf, doradca premiera ds. zagranicznych. ``````````````````````````````` Nie Prof. a Dr Ryszard Sznepf (Uniwersytet Warszawski) Ex Ambasador RP w Kostaryce I nie doradca, a Sekretarz Stanu d/s Zagranicznych w KPRM RP Odpowiedz Link Zgłoś
gorby Re: To w ramach taniego panstwa nt 10.02.06, 21:48 Ten obok w okularach na otwarciu igrzysk to byl Dorn ? Nie znam Polakow u koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy.pisiorek Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:12 Aleksander Wielki też jeździł na różne takie. Zresztą - kto z was nie pojechałby sobie na olimpiadę czy mecz za cudze pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:20 Taki wyjazd to reklama "taniego panstwa"...:) A wy pisuarowe osiolki dalej glosujc=ie na swoich "orlow". Orlow o kaczych lapach...:(((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy.pisiorek Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:21 Każdy jeździł. Tani czy drogi, na zawodach się pokazywał. Odpowiedz Link Zgłoś
malaguena1 Orly 10.02.06, 22:25 masz racje - orly - za to nie zlodzieje , nie robia remontow na cichej śródmiejskiej ulicy Bacciarellego. Odpowiedz Link Zgłoś
aaki kwach na olimpiady jezdził pewnie incognito 10.02.06, 22:23 a za obstawe miał edytę górniak hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
malaguena1 Twoj idol 10.02.06, 22:23 eks-golen-prezio przyoszczedzil na remoncie kamienicy w cichej śródmiejskiej ulicy Bacciarellego , no i mial nasz premier za co jechac. Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Postmodernistyczno-lewacki zachód zmusza 10.02.06, 22:28 przywiązanego do Polskiej Tradycji Kazimierza do wysłuchania agresywnie rewolucyjnego "Imagine" tego anarchisty Lennona! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:28 jadąc tam zmniejsza bezrobocie (sam piszesz o ochronie) więc zastanów się Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford A co ma sie o polskie bezrobocie martwic? Przeciez 10.02.06, 23:19 Blair i Ahern juz sie tym zajeli:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki [...] 10.02.06, 22:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Który to z Kaczyńskich bo nie rozróżniam? 10.02.06, 22:29 Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:33 Kazimierz wogóle olewa kraj. Jeździ sobie jak Bolek i Lolek, obiecuje wszystkim pieniądze i co miesiąc bierze za to niemałą pensję. Do pracy kaziu, bo bedzie dyscyplinarka! Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Zapalili znicz a kazek pomyślał że to ognie piekie 10.02.06, 22:35 lne nad zdeprawowanym Zachodem. Odpowiedz Link Zgłoś
malaguena1 Re: Zapalili znicz 10.02.06, 22:37 dobrze ze ty sie skapnales o co chodzi z tymi zniczami - zeby nie lektor to bys myslal ze kielbaski beda piekli pewnie albo moze jakis grill szykuja Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Racja! Że też na to nie wpadłem! 10.02.06, 22:38 Przenikliwy umysł tzw. Polaka jest w stanie wymysleć wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek A wiesz czemu na otwarcie nie pojechał żaden z GW? 10.02.06, 23:14 • Zapalili znicz a kazek pomyślał że to ognie piekie kosciol.mlodziezy.psychicznej 10.02.06, 22:35 + odpowiedz lne nad zdeprawowanym Zachodem. Mają awersję do znicza. Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 [...] 10.02.06, 23:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: Nie tylko Kazika widzialem 10.02.06, 23:18 Bo Lukaszenko ma duzo roboty przed wyborami dlawiac opozycje... Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: A Blair kogo dlawi? Polakow na saksach? n/t 10.02.06, 23:23 Blair ma problem z muslimami.I Czyrak.My na szczescie nie. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: A Blair kogo dlawi? Polakow na saksach? n/t 10.02.06, 23:27 xx23 napisał: > Blair ma problem z muslimami.I Czyrak.My na szczescie nie. Szczesliwi ci, ktorzy w niewiedzy zyja! Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Wlasnie mu to z linkami z BBC tlumacze;) Nauka 10.02.06, 23:38 ma w PiSuarze kolosalna przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
gorby w Pomrocznej wszystko gra.Kaczysci moga wozic 10.02.06, 23:29 swoje kacze kupry po swiecie za pieniadze grzebiacych w smietnikach bezrobotnych. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford A jaki problem? Muslimow bija? 10.02.06, 23:36 Tyle wiesz, co zjesz: Muslimow z karykaturowej demonstracji sie stopniowo wsadza za "hasla nienawisci", i to na wniosek min. tutejszych "imamow". news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4687996.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4686164.stm news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4682262.stm A jesli Blair ma z kimkolwiek klopoty to ze Szkotami - Labour wlasnie zdrowo tam dostala w pupe:))) news.bbc.co.uk/1/hi/scotland/4700238.stm Odpowiedz Link Zgłoś
xx23 Re: A jaki problem? Muslimow bija? 10.02.06, 23:45 Uwazaj kropek w Undergrounds w Londynie na muslimy z plecakami... :-( P.S.A zasranej anglii bylem kilkakrotnie w latach 80-tych i 90-tych , ale syf w porownaniu z czysta germanska skandynawska przyroda. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 23:30 a jak jeździł Kwach , czy Miller, to towarzyszowi nie przeszkadzało. Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Może wykorzysta ten wyjazd? 11.02.06, 00:21 Na jakieś rozmowy z szefami innych rządów... Taką złudną nadzieję mam. Angielski zna wg oświadczenia z 1997 r. orka.sejm.gov.pl/ArchAll2.nsf/3RP/229 A takie spotkania są czasem lepsze od mało efektywnych wizyt. Odpowiedz Link Zgłoś