Dodaj do ulubionych

Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimpiade

10.02.06, 21:37
Czy jest tam prywatnie czy sluzbowo, czy na wlasny koszt, czy na koszt
podatnikow ? Ile kosztuje jego ochrona w Turynie ?
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 21:41
      Co ty pierwdzielisz?
      Kaziu bedzie bezrobotnych uczyl balwany lepic. Sprawa przekwalifikowania sie!
      Kumasz?
      • gorby Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 21:44
        A ten w okularach obok? Kto to byl ?
        • freemason Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:09
          gorby napisał:

          > A ten w okularach obok? Kto to byl ?

          Prof. Ryszard Schnepf, doradca premiera ds. zagranicznych.
          • przyladek.dobrej.nadziei [...] 10.02.06, 22:21
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • pies_na_czarnych Wasserman, Scnepf ... Cala kolekcja :))))))) 10.02.06, 22:27
            freemason napisał:

            > gorby napisał:
            >
            > > A ten w okularach obok? Kto to byl ?
            >
            > Prof. Ryszard Schnepf,


            Wasserman, Scnepf ... Cala kolekcja :)))))))
            • freemason Dorn, Naimski, Meller itd.:))) 10.02.06, 22:31

              • przyladek.dobrej.nadziei Chlopaki troche przytulili, tanio ich wyszlo :) nt 10.02.06, 22:33
          • echo_o Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 23:24
            freemason napisał:


            > Prof. Ryszard Schnepf, doradca premiera ds. zagranicznych.

            ```````````````````````````````

            Nie Prof. a Dr Ryszard Sznepf (Uniwersytet Warszawski)
            Ex Ambasador RP w Kostaryce
            I nie doradca, a Sekretarz Stanu d/s Zagranicznych w KPRM RP
    • przyladek.dobrej.nadziei To w ramach taniego panstwa nt 10.02.06, 21:42
      • gorby Re: To w ramach taniego panstwa nt 10.02.06, 21:48
        Ten obok w okularach na otwarciu igrzysk to byl Dorn ? Nie znam Polakow u
        koryta.
    • kaczy.pisiorek Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:12
      Aleksander Wielki też jeździł na różne takie. Zresztą - kto z was nie pojechałby
      sobie na olimpiadę czy mecz za cudze pieniądze.
      • bpkw Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:20
        Taki wyjazd to reklama "taniego panstwa"...:)
        A wy pisuarowe osiolki dalej glosujc=ie na swoich "orlow".
        Orlow o kaczych lapach...:((((((((((((((((((((((
        • kaczy.pisiorek Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:21
          Każdy jeździł. Tani czy drogi, na zawodach się pokazywał.
        • malaguena1 Orly 10.02.06, 22:25
          masz racje - orly - za to nie zlodzieje , nie robia remontow na cichej
          śródmiejskiej ulicy Bacciarellego.
    • aaki kwach na olimpiady jezdził pewnie incognito 10.02.06, 22:23
      a za obstawe miał edytę górniak hahaha
    • malaguena1 Twoj idol 10.02.06, 22:23
      eks-golen-prezio przyoszczedzil na remoncie kamienicy w cichej
      śródmiejskiej ulicy Bacciarellego , no i mial nasz premier za co jechac.
    • kosciol.mlodziezy.psychicznej Postmodernistyczno-lewacki zachód zmusza 10.02.06, 22:28
      przywiązanego do Polskiej Tradycji Kazimierza do wysłuchania agresywnie
      rewolucyjnego "Imagine" tego anarchisty Lennona!
    • loppe Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:28
      jadąc tam zmniejsza bezrobocie (sam piszesz o ochronie) więc zastanów się
      • kropek_oxford A co ma sie o polskie bezrobocie martwic? Przeciez 10.02.06, 23:19
        Blair i Ahern juz sie tym zajeli:))))
    • aaki [...] 10.02.06, 22:28
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kosciol.mlodziezy.psychicznej Który to z Kaczyńskich bo nie rozróżniam? 10.02.06, 22:29
    • ben-oni Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 22:33
      Kazimierz wogóle olewa kraj. Jeździ sobie jak Bolek i Lolek, obiecuje wszystkim
      pieniądze i co miesiąc bierze za to niemałą pensję. Do pracy kaziu, bo bedzie
      dyscyplinarka!
      • malaguena1 obywatelu... 10.02.06, 22:35

    • kosciol.mlodziezy.psychicznej Zapalili znicz a kazek pomyślał że to ognie piekie 10.02.06, 22:35
      lne nad zdeprawowanym Zachodem.
      • malaguena1 Re: Zapalili znicz 10.02.06, 22:37
        dobrze ze ty sie skapnales o co chodzi z tymi zniczami - zeby nie lektor to bys
        myslal ze kielbaski beda piekli pewnie albo moze jakis grill szykuja
        • kosciol.mlodziezy.psychicznej Racja! Że też na to nie wpadłem! 10.02.06, 22:38
          Przenikliwy umysł tzw. Polaka jest w stanie wymysleć wszystko!
      • 1normalnyczlowiek A wiesz czemu na otwarcie nie pojechał żaden z GW? 10.02.06, 23:14
        • Zapalili znicz a kazek pomyślał że to ognie piekie
        kosciol.mlodziezy.psychicznej 10.02.06, 22:35 + odpowiedz
        lne nad zdeprawowanym Zachodem.

        Mają awersję do znicza.
    • xx23 [...] 10.02.06, 23:03
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • xx23 Re: Nie tylko Kazika widzialem 10.02.06, 23:18
      Bo Lukaszenko ma duzo roboty przed wyborami dlawiac opozycje...
      • kropek_oxford A Blair kogo dlawi? Polakow na saksach? n/t 10.02.06, 23:20

        • xx23 Re: A Blair kogo dlawi? Polakow na saksach? n/t 10.02.06, 23:23
          Blair ma problem z muslimami.I Czyrak.My na szczescie nie.
          • pies_na_czarnych Re: A Blair kogo dlawi? Polakow na saksach? n/t 10.02.06, 23:27
            xx23 napisał:

            > Blair ma problem z muslimami.I Czyrak.My na szczescie nie.


            Szczesliwi ci, ktorzy w niewiedzy zyja!
            • kropek_oxford Wlasnie mu to z linkami z BBC tlumacze;) Nauka 10.02.06, 23:38
              ma w PiSuarze kolosalna przyszlosc.
          • gorby w Pomrocznej wszystko gra.Kaczysci moga wozic 10.02.06, 23:29
            swoje kacze kupry po swiecie za pieniadze grzebiacych w smietnikach
            bezrobotnych.
          • kropek_oxford A jaki problem? Muslimow bija? 10.02.06, 23:36
            Tyle wiesz, co zjesz: Muslimow z karykaturowej demonstracji sie stopniowo
            wsadza za "hasla nienawisci", i to na wniosek min. tutejszych "imamow".
            news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4687996.stm
            news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4686164.stm
            news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4682262.stm
            A jesli Blair ma z kimkolwiek klopoty to ze Szkotami - Labour wlasnie zdrowo
            tam dostala w pupe:)))
            news.bbc.co.uk/1/hi/scotland/4700238.stm
            • xx23 Re: A jaki problem? Muslimow bija? 10.02.06, 23:45
              Uwazaj kropek w Undergrounds w Londynie na muslimy z plecakami...
              :-(


              P.S.A zasranej anglii bylem kilkakrotnie w latach 80-tych i 90-tych , ale syf w
              porownaniu z czysta germanska skandynawska przyroda.
    • pan.nikt Re: Kazek ma w nosie bezrobocie,pojechal na Olimp 10.02.06, 23:30
      a jak jeździł Kwach , czy Miller, to towarzyszowi nie przeszkadzało.
    • elfhelm Może wykorzysta ten wyjazd? 11.02.06, 00:21
      Na jakieś rozmowy z szefami innych rządów... Taką złudną nadzieję mam.
      Angielski zna wg oświadczenia z 1997 r. orka.sejm.gov.pl/ArchAll2.nsf/3RP/229
      A takie spotkania są czasem lepsze od mało efektywnych wizyt.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka