Dodaj do ulubionych

Olejniczak ma rację

15.02.06, 12:22
Oglądam sejm w telewizji.

Można nie lubic SLD, ale słucham gpana Olejniczaka w sejmie i przyznaję że to
bardzo inteligentny polityk.Mówił o wielu problemach i zgadzam sie z jego
ocena problemów , które powinny byc na bieząco rozwiązywane
Obserwuj wątek
    • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:24
      Jeszcze mówi ,możecie posłuchac, choc to już pewnie koncówka jego wypowiedzi.
      • mr_perfekt Olejpie..iczak tak pieprzy i pieprzy i pieprzy 15.02.06, 19:33
        jak można zatrzymać to łajdackie szczekanie czerwonego oszusta?
        Przez cztery lata był w partii która miała wszystko większość parlamentarną,
        rząd i prezydenta. Sam Olejniczak był ministrem. I nie zrobił N I C!!!
        Teraz pieprzy od rzeczy o problemach...
        GDZIE BYLES OSLE PRZEZ OSTATNIE CZTERY LATA???
        • s-w-z Re: Olejpie..iczak tak pieprzy i pieprzy i pieprz 17.02.06, 16:10
          Pomyśl osiołku - mieli większośc parlamentarną i wykorzystali to do
          przełamania stagnacji, wypełnienia dziury Bauca, wprowadzenia Polski do UE.
          Niewielu wierzyło, że Olejniczak jako minister Rolnictwa zdąży wypełnić
          oczekiwania UE, nadrobi zaległości ... SLD zostawiło gospodarkę i finanse
          państwa w stanie który pozwala Marcinkiewiczowi hasać i uprawiać propagandę.
    • loppe Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:24
      Jak go ostatni raz słyszałem to powiedział ze PiS wywołuje podziały w polskim
      Kościele, a Rokita mu na rzekł żeby sie nie wp.... między wódkę i zakąskę. Albo
      coś koło tego...
      • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:39
        Moja ocena ogranicza sie do tej jednej jego wypowiedzi teraz, którą słyszałam.
        Włączyłam telewizor i właśnie był sejm.
        Sejm oglądam wyrywkowo jak mam czas, zamiast seriali telewizyjnych.
        Co do seriali nie wypowiadam sie , bo wiem ze jest ich dużo w Polskiej
        telewizji ale tak nudne ze ja nie jestem w stanie żadnedo odcinka obejzec do
        konca.(mam nadzieje że nie obraziłam niczyich uczuć, bo wiem ze wielu Polaków
        je bardzo ogląda)
        • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:40
          "polskiej" z małej litery -przepraszam
          • kahlil Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:18
            piaf.e napisała:

            > "polskiej" z małej litery( a oglądam bo obejrzałam) -przepraszam za wtręt.
            • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:44
              ale wstyd: zjadlam "r"
      • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:50
        Zresztą loppe,fakt że popieram platfomę,że bardzo sobie cenie jej liderów, nie
        oznacza że mam miec identyczne poglądy na wszystko jak oni.
    • pro.filutek1 Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 12:56
      W zasdzie to czemu go nie lubić piaf?
      • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 13:15
        Jezu , poseł Piłka chce ewangelizawać muzułmanów, litości.
        • pro.filutek1 Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 13:18
          Słucham. Czemużby nie lubić Olejniczaka. ? Zapewne ma śliczne POŚLaDki.
          • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 13:27
            pro.filutek1 napisał:

            > Słucham. Czemużby nie lubić Olejniczaka. ? Zapewne ma śliczne POŚLaDki.

            Ja mówię o jego wypowiedzi jako polityka .Nie wiem jak ty masz jakies inne
            skojarzenia to już twoja sprawa ale to chyba pomyliłes fora
          • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 13:29
            pro.filutek1 napisał:

            > Słucham. Czemużby nie lubić Olejniczaka. ? Zapewne ma śliczne POŚLaDki.


            a co do tego łaczenia na siłe PO i sld to juz nudni się stają niektórzy.
            • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 13:36
              Karski sieje ferment jak zwykle.
              Kto tych ludzi wybierał?
              • kahlil Re: Juz niedługo..nie zaczynaj nowego wątku(plis) 15.02.06, 14:20

        • czyste.dobro Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:10
          piaf.e napisała:

          > Jezu , poseł Piłka chce ewangelizawać muzułmanów, litości.

          zapowiedział jakieś wojny krzyżowe?
          • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:43
            czyste.dobro napisał:

            > piaf.e napisała:
            >
            > > Jezu , poseł Piłka chce ewangelizawać muzułmanów, litości.
            >
            > zapowiedział jakieś wojny krzyżowe?

            Wszystkie szkoły w Polsce chce przerobić na katolickie a że u nas muzułmanów
            policzyc na palcach, to w UE też.
            I tak robi postępy bo wczesniej chciał wyciagnąc Polskę ze szponów uni.
            A jeszcze wczesniej chciał otwierac osrodki i leczyc homoseksualistów z
            homoseksualizmu.Ciekawe jak mu poszło?
            • czyste.dobro Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:58
              piaf.e napisała:

              >
              > Wszystkie szkoły w Polsce chce przerobić na katolickie

              to bardzo zła wiadomość przede wszystkim dla szkół katolickich w Polsce. Na
              razie są naprawdę dobre. Jak Piłka zrealizuje swoje zamiary to skończy się to
              utratą ich dobrej marki.
              • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 10:13
                Uśmiałam się jak któryś z posłow SLD , powiedział że poseł Piłka minął się z
                powołaniem , bo powinien zostać misjonarzem.
    • aron2004 Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 14:08
      a zarzucał Polakom rusofobię?
    • nowytor A on jeszcze kradnie, czy już przestal? 15.02.06, 14:23

      • bebe255 Re: A on jeszcze kradnie, czy już przestal? 15.02.06, 14:25
        A masz jakies dowody na to, ze kradl?
        • nowytor A o kim mowa? No chyba nie o Olejniczaku 15.02.06, 14:48
          jak patrzę na tego chłopysia, aż mi się wierzyć nie chce żeby on był złodziejem.
      • kropek_oxford A ty ciagle szkalujesz, czy ci ozor obcieli? n/t 15.02.06, 14:26

    • nowytor Nie wyłączaj telewizorni, sprzątaczka mówi, że 15.02.06, 14:26
      przed po 16;00 jest jakiś serial w TV1 i coś mówiła jeszcze, że może ci się
      spodobać.
      A co to babsko mi się wtrąca, kiedy ja ciężko pracuję.
      • piaf.e Re: Nie wyłączaj telewizorni, sprzątaczka mówi, 15.02.06, 15:22
        Myślę że sejm w Polsce bije wszelkie seriale.
        • nowytor Trudno mi się wypowiadać w tej materii, bom 15.02.06, 15:34
          telewizor wypieprzył za czasow Kwiatkowskiego i Magistra coby koszmarów nie
          mieć. mać(?).
        • zwykly2 Re: piaf masz bardzo wysublimowane spojrzenie 15.02.06, 15:35
          na poltykę zagraniczną Polski. Czyżby już wróciłaś z kraju ludzi rozumnych?
    • menthos1 Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 22:45
      dość bufonowaty ale żałosny
    • t-800 Re: Olejniczak ma rację 15.02.06, 22:46
      img308.imageshack.us/img308/7198/walentynki20065za.jpg
    • frank_drebin Nie no piaf chyba nie wierzysz, ze ta pacynka 15.02.06, 23:20
      Olejniczka moze sam cos powiedziec. Na razie go usadzili u waaadzy w SLD bo
      budzi zywsze uczucia w dziewczynach z wiejskich dyskotek a jak bedzie trzeba to
      go zdejma w ciagu jednego dnia ....
      • piaf.e Re: Nie no piaf chyba nie wierzysz, ze ta pacynka 16.02.06, 00:19
        No wiesz , Olejniczaka bronic nie będę, to raczej rola zwolenników SLD.
        Partią, którą popieram jest PO i liderów czy członków tej parti słucham
        najczęściej w mediach.
        Niemniej jednak argumenty że ktoś jest pacynką czy że mu piszą co ma mówić,
        albo że ktoś kradnie to żadne argumenty.
        Bardzo mi zależy na przyszłosci mojego kraju, na rozwoju, na normalnosci i
        myślę że warto posłuchać ludzi, którzy mówią rozsądnie i mają coś do
        powiedzenia.
        Członkowie i zwolennicy PiS ,nie chcą słuchać nikogo , oni wszystko wiedzą
        najlepiej a mamy to co mamy, każdy widzi.
        Jak słucham sejmu i wypowiedzi np. posłow z LPR , to autentycznie mozna się
        załamać prawie wszystkimi ich wypowiedziami.
    • pro.filutek1 Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 14:47
      SLD to konstruktywna opozycja.
      • karlin Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 14:50
        Raczej konstruktywistyczna.

        :)
        • pro.filutek1 Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 14:50
          ;)
      • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 14:54
        pro.filutek1 napisał:

        > SLD to konstruktywna opozycja.


        Co to znaczy konstruktywna opozycja???Co rozumiesz pod tym pojęciem i czy takie
        pojęcie istnieje???
        • pro.filutek1 Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 14:55
          No, że ma rację.
          • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 15:42
            cynizm pisowskiego elektoratu, siega dna.
            • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 16.02.06, 15:45
              zresztą podobnie jak i pisu.
    • piaf.e Sejm częśc II 17.02.06, 12:02
      dziś Gadzinowski pytał czy Giertych wie że w Warszawie jest już świątynia
      opaczności , po co państwo finansuje budowe drugiej?
      • piaf.e Re: Sejm częśc II 17.02.06, 14:44
        Jerzy Szmajdziński chyba się nazywa ten pan , który genialnie podsumował 100
        dni rządu, popierając wszystko co mówił konkretnymi przykładami.
      • kahlil Re: Sejm częśc II 17.02.06, 14:48
        mam pytanie;co to jest opaczność/opacznie zrozumiany?/;-)))
        • p.smerf Re: Sejm częśc II 17.02.06, 15:18
          > mam pytanie;co to jest opaczność/opacznie zrozumiany?/;-)))

          Tak dokladnie. I to jest to co czuwa nad niektórymi politykami. Np. nad Edgarem.
    • asienka32 Olejniczak jest głupi jak kilo gwoździ 17.02.06, 15:24
      co jest ciekawostką w SLD, bo większości politykom związanym z tą partią można
      wiele i często zarzucić, ale rzadko głupotę.
      • p.smerf Re: Olejniczak jest głupi jak kilo gwoździ 17.02.06, 16:23
        Brzmi prawie jak wyznanie miłości :-)
        Jak wskazuje praktyka, po takim oświadczeniu po paru tygodniach następuje ślub.
        • piaf.e Re: Olejniczak jest głupi jak kilo gwoździ 17.02.06, 18:17
          Aż tak żle życzysz Olejniczakowi?
          Na szczęście ma żonę i dzieci i z asieńką ślubu brał nie będzie.
      • konex2 Re: Olejniczak jest głupi jak kilo tępych gwoździ 17.02.06, 17:52
        n/t
    • sam_sob Re: Olejniczak ma rację 17.02.06, 17:58
      piaf.e napisała:

      > Oglądam sejm w telewizji.
      >
      > Można nie lubic SLD, ale słucham gpana Olejniczaka w sejmie i przyznaję że to
      > bardzo inteligentny polityk.Mówił o wielu problemach i zgadzam sie z jego
      > ocena problemów , które powinny byc na bieząco rozwiązywane

      Ja też się zgadzam i twierdzę, że przedstawiona ocena problemów winna być już
      dawno rozwiązana, gdyby panowie z SLD w czasie swoich rządów mieli na to czas.
      A jak ogólnie wiadomo czasu im zabrakło z powodu przyziemnych własnych
      interesów partyjnych, co tak skrupulatnie odnotowali wyborcy.
      • alka47 Re: Olejniczak ma rację 17.02.06, 18:23
        Bardzo udane wystapienie Szmajdzinskiego.
        • piaf.e Re: Olejniczak ma rację 17.02.06, 20:09
          alka47 napisała:

          > Bardzo udane wystapienie Szmajdzinskiego.

          GENIALNE.
          • solaris_ Re: Olejniczak ma rację 17.02.06, 20:16
            geniusz POlityki..nic dodac nic ująć.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka