piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:14 Premier mówi że realizują program taniego państwa... bajdu klitu bajdu klitu, ja juz w to nie wierzę... Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:20 ha.. teraz mówi o niżu demograficznym... to jest jedna wielka paranoja. W nowopowstałych osiedlach nie ma przedszkoli , w starych osiedlach gdzie powstają nowe bloki zamyka sie stare przedszkola. Ludzie tego tak łatwo nie zapomną. Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:30 Pan premier głosi propagandę sukcesu i szkaluje sugerując bez konkretów jak zwykle.No ale takie sugestie to przeszkolenie z RM. Odpowiedz Link Zgłoś
kahlil Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 13:04 tak! idziesz na kolację...tak robisz zawsze nie możesz się doczekać i puszczasz.....oko do komputerka!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 13:27 żałosny z ciebie kretyn Odpowiedz Link Zgłoś
kahlil Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 15:44 poważnie sorry!nie wiedziałem,że nie znasz sie na żartach! nigdy nie nazwałemcię...(?) a ty wymyślasz od kretynów,nie pia tego się nie spodziewałem. Wystawiłaś sobie cenzurkę,i jeszcze jedno, pisz z podręcznikiem do ortografii..jest tam słowo i opatrzność,i opacznie co te ostatnie pasuje do ciebie.Uniżone ukłony;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 16:01 ..obok tematu.. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 18:31 kahlil napisał: > poważnie sorry!nie wiedziałem,że nie znasz sie na żartach! > nigdy nie nazwałemcię...(?) a ty wymyślasz od kretynów,nie pia tego się nie > spodziewałem. a czego się spodziewałeś? Kpij sobie z kogoś innego i odemnie sie poprostu odczep.(a o koperepetycje z języka polskiego zgłoszę sie z prośbą do kogoś innego) jeżeli robisz sobie żarty z innych nie spodziewaj sie ze cię za to pochwalą. (pomijając fakt że żarty dość prymitywne czego też sie nie spodziewałam po tobie) Odpowiedz Link Zgłoś
konex2 Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 18:48 ode mnie! piszemy oddzielnie! Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e PRZEPRASZAM 17.02.06, 19:37 za słowo KRETYN. PRZEPRASZAM!!!!!!!!!(czy tak dobrze czy powinnam coś jeszcze dopisac???)nie mam dziś poczucia humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
kahlil Re: PRZEPRASZAM 17.02.06, 19:39 Ja też za nad użycie humoru,i sprawa jasna1 Nie masz talerza pod ręką? Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Chodzcie na piwo;) n/t 17.02.06, 19:44 www.flickr.com/photos/34125417@N00/100522176/ Odpowiedz Link Zgłoś
kahlil Re: Chodzcie na piwo;) n/t 17.02.06, 19:48 muszę poczekać na lepszy humor adwersarza,no właśnie zastanawiam się jak to brzmi w r.żenskim? Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Moze III RP. Woskowe figury Kwasniewskich 17.02.06, 19:11 tuz przy wejsciu, izba pamieci sprawy Rywina. Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Zapewne kolejne Muzeum Zydowki Miriam z Synem 17.02.06, 19:14 Juz ich wiele wybudowano, ale przydaloby sie i jakies centralne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
nabukko To będzie muzeum K.U.P ,....... 17.02.06, 20:15 "jak Kaczki Ujeb...ły Polskę" w świątyni opacznośći (tak tak, opaczności a nie opatrzności) Odpowiedz Link Zgłoś
bladatwarz Ze tez admin Ci tego nie wykasowal? 17.02.06, 20:25 Semitow - Arabow obrazac mozna, to i Polakow tez. kropek_oxford napisał: > Juz ich wiele wybudowano, ale przydaloby sie i jakies centralne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczka11 Minister meller jasno powiedzial ze nie 17.02.06, 20:27 wolno studiowac Auschwitz, poniala , polska nazistko? nie zapomnij kto tu rzadzi. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada A mozesz pisac na temat? 17.02.06, 20:29 kwaczka11 napisała: > wolno studiowac Auschwitz, poniala , polska nazistko? > nie zapomnij kto tu rzadzi. Anlfabeci funkcjonalni sa wsrod nas. -------------------------------------------------------------- Kiedy zydowscy ,,partyzanci'' przeproszą Polaków za Koniuchy – sygn. akt S 13/01/Zk IPN i www.kpk.org/english/toronto/koniuchy.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczka11 Re: A mozesz pisac na temat? 17.02.06, 20:29 na temat zadany przez polska nazistke? Musze juz? Czyzbys sie zapomniala gdzie TY zyjesz? Odpowiedz Link Zgłoś