Dodaj do ulubionych

Premier mówi że jakieś nowe muzeum

17.02.06, 12:09
ma powstać.
Obserwuj wątek
    • piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:14
      Premier mówi że realizują program taniego państwa...

      bajdu klitu bajdu klitu, ja juz w to nie wierzę...
    • artsg Muzeum cieni 17.02.06, 12:14
      piaf.e napisała:

      > ma powstać.
    • elfhelm Muzeum Niekompetencji PiS 17.02.06, 12:14

      • venus99 Re: Muzeum Niekompetencji PiS 17.02.06, 12:15
        przecież mamy sejm.
    • piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:20
      ha.. teraz mówi o niżu demograficznym...
      to jest jedna wielka paranoja.
      W nowopowstałych osiedlach nie ma przedszkoli , w starych osiedlach gdzie
      powstają nowe bloki zamyka sie stare przedszkola.
      Ludzie tego tak łatwo nie zapomną.
      • piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 12:30
        Pan premier głosi propagandę sukcesu i szkaluje sugerując bez konkretów jak
        zwykle.No ale takie sugestie to przeszkolenie z RM.
      • kwaczka11 muzeum ukrytych pedalow 17.02.06, 13:06
    • kahlil Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 13:04
      tak! idziesz na kolację...tak robisz zawsze nie możesz się doczekać i
      puszczasz.....oko do komputerka!;-)))
      • piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 13:27
        żałosny z ciebie kretyn
        • kahlil Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 15:44
          poważnie sorry!nie wiedziałem,że nie znasz sie na żartach!
          nigdy nie nazwałemcię...(?) a ty wymyślasz od kretynów,nie pia tego się nie
          spodziewałem.
          Wystawiłaś sobie cenzurkę,i jeszcze jedno, pisz z podręcznikiem do
          ortografii..jest tam słowo i opatrzność,i opacznie co te ostatnie pasuje do
          ciebie.Uniżone ukłony;-))
          • henryk.log Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 16:01
            ..obok tematu.. :-)
          • piaf.e Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 18:31
            kahlil napisał:

            > poważnie sorry!nie wiedziałem,że nie znasz sie na żartach!
            > nigdy nie nazwałemcię...(?) a ty wymyślasz od kretynów,nie pia tego się nie
            > spodziewałem.


            a czego się spodziewałeś?
            Kpij sobie z kogoś innego i odemnie sie poprostu odczep.(a o koperepetycje z
            języka polskiego zgłoszę sie z prośbą do kogoś innego)
            jeżeli robisz sobie żarty z innych nie spodziewaj sie ze cię za to pochwalą.
            (pomijając fakt że żarty dość prymitywne czego też sie nie spodziewałam po
            tobie)
            • konex2 Re: Premier mówi że jakieś nowe muzeum 17.02.06, 18:48
              ode mnie! piszemy oddzielnie!
            • piaf.e PRZEPRASZAM 17.02.06, 19:37
              za słowo KRETYN.
              PRZEPRASZAM!!!!!!!!!(czy tak dobrze czy powinnam coś jeszcze dopisac???)nie mam
              dziś poczucia humoru.
              • kahlil Re: PRZEPRASZAM 17.02.06, 19:39
                Ja też za nad użycie humoru,i sprawa jasna1
                Nie masz talerza pod ręką?
                • kropek_oxford Chodzcie na piwo;) n/t 17.02.06, 19:44
                  www.flickr.com/photos/34125417@N00/100522176/
                  • kahlil Re: Chodzcie na piwo;) n/t 17.02.06, 19:48
                    muszę poczekać na lepszy humor adwersarza,no właśnie zastanawiam się jak to
                    brzmi w r.żenskim?
    • frau_blada Moze III RP. Woskowe figury Kwasniewskich 17.02.06, 19:11
      tuz przy wejsciu, izba pamieci sprawy Rywina.
      • kropek_oxford Zapewne kolejne Muzeum Zydowki Miriam z Synem 17.02.06, 19:14
        Juz ich wiele wybudowano, ale przydaloby sie i jakies centralne:)))
        • nabukko To będzie muzeum K.U.P ,....... 17.02.06, 20:15
          "jak Kaczki Ujeb...ły Polskę" w świątyni opacznośći (tak tak, opaczności a nie
          opatrzności)
        • bladatwarz Ze tez admin Ci tego nie wykasowal? 17.02.06, 20:25
          Semitow - Arabow obrazac mozna, to i Polakow tez.

          kropek_oxford napisał:

          > Juz ich wiele wybudowano, ale przydaloby sie i jakies centralne:)))
          • kwaczka11 Minister meller jasno powiedzial ze nie 17.02.06, 20:27
            wolno studiowac Auschwitz, poniala , polska nazistko?
            nie zapomnij kto tu rzadzi.
            • frau_blada A mozesz pisac na temat? 17.02.06, 20:29
              kwaczka11 napisała:

              > wolno studiowac Auschwitz, poniala , polska nazistko?
              > nie zapomnij kto tu rzadzi.

              Anlfabeci funkcjonalni sa wsrod nas.

              --------------------------------------------------------------
              Kiedy zydowscy ,,partyzanci'' przeproszą Polaków za Koniuchy – sygn. akt S
              13/01/Zk IPN i www.kpk.org/english/toronto/koniuchy.pdf
              • kwaczka11 Re: A mozesz pisac na temat? 17.02.06, 20:29
                na temat zadany przez polska nazistke? Musze juz? Czyzbys sie zapomniala gdzie
                TY zyjesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka