Dodaj do ulubionych

Redemptoryści za Rydzykiem

IP: *.rsp.ca 26.11.02, 20:22
Imperium GW musi sie strasznie z tgo zamiesznaia cieszyc. jak by
nie bylo dla ateistow wiara nie ma znaczenia, ale konkurencja
ktora zabiera rynek znaczenie ma.
Obserwuj wątek
    • Gość: mosi Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.p.lodz.pl 26.11.02, 21:02
      Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na
      poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej
      konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się
      bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i
      najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia Maryja.
      • Gość: aramis Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.i-bud.pl 26.11.02, 22:34
        Gość portalu: mosi napisał:

        > Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na
        > poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej
        > konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się
        > bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i
        > najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia
        Maryja.

        masz racje, a poza tym GW płaci podatki, a Rydzyk nie i będzie
        się smażyć za to w piekle razem z (p)osłami z LPR
        • Gość: DAJ Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: 193.111.174.* 27.11.02, 08:59
          Nawet "Pawiany" mają swoje prawa, ale "intelektualiści" Pańskiego
          pokroju uważających się za demokratów uznają tylko jedynie
          słuszne poglądy głosi GW. Co jest sprzeczne z pojęciem
          demokraty i udawadnia, że nie dopuszczasz do głoszenia innych
          poglądów ( Cecha charakterystyczna rasisty itp.). Ale coż, ten
          kto nie uznaje logiki dwuwartościowej i jest zwolennkiem
          dialektyki może jednocześnie uznawać się za "demokratę" i
          zabraniać głoszenia innych poglądów sprzecznych z opinią GW.
          Jestem bardzo ciekawy, ile firm w Polsce płaci podatki zgodnie z
          prawem polskim? Większość firm wykazuje stratę lub zysk netto.
          • Gość: maks Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.acn.pl 27.11.02, 14:26
            Oj DAJ myslalem ze cos inteligentnego przeczytam ale wyszsedl ci
            belkot..To ze ktos uwaza ze jedynie sluszne poglady glosi
            Wyborcza wcale nie udowadnia ( jak piszesz)" ze nie dopuszcza do
            gloszenia innych pogladow - to naprawde jest belkot . Ale
            domyslajac sie o co ci chodzi pozwole sobie zauwazyc ze
            demokracja na tym sie opiera ze kazdy glosi INNE poglady , ale
            zeby je glosic MUSI( a przynajmiej powinene) uwazac swoje
            poglady za sluszne i nie ma w tym nic dziwnego . Trudno zebym
            czytal GW a zgadzal sie z NAszym Dziennikiem. A to ze mozesz
            tutaj pisac te niestety nielogiczne pierdoly jest jednym z
            dowodow na tolerancyjnosc GW
        • Gość: Jur Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.grudziadz.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 10:13
          To co Tadziu, do zobaczenia w skarbówce!
      • Gość: RAF Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 09:09
        Gość portalu: mosi napisał:

        > Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na
        > poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej
        > konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się
        > bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i
        > najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia
        Maryja.
        Zal mi Ciebie Chłopie CZYJ TYŚ ,przejdź się do lekarza ,może
        jeszcze da się uratowć twoje szare komórki ,życzę zdrowia .
      • Gość: Szak Re: Redemptorys´ci za Rydzykiem IP: proxy / 213.25.125.* 27.11.02, 09:41
        No coz, patrzac na Twoja wypowiedz jestem przekonany , iz
        wzmianka o pawianach i inteligencji jak najbardziej
        pokazuje iz Twoje IQ nizej juz spasc nie moze z racji tego,ze
        juz lezy na dnie. Pozdrawiam Cie serdecznie zyczac powrotu
        do zdrowia.
      • Gość: Wojtek Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.wr.ccs.pl / 172.30.10.* 27.11.02, 09:47
        Mosi. Jakbyś w swej głupiej złości i nienawiści do tego co
        katolickie - zapomniał, że są ludzie wykształceni, co słuchają
        Radia M. Np. Ja. A ton twojej wypowiedzi wskazuje na to, że
        jesteś niedorosłym szczawiem, z kompleksami - bo np. nie
        dostałeś się do wymarzonego liceum. Wyrażam politowanie dla
        ciebie i twoich pawiańskich poglądów
      • Gość: marti752002@yahoo.de Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.ek.univ.gda.pl 27.11.02, 12:09
        Poziom RM dostosowany jest do intelektu ameby,ale......dzierzy
        milionowe rzesze dusz!
        A Redemptorysci za Rydzykiem........coz swiadczy to o jednosci
        struktur mafijnych.
      • Gość: marti75 Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.ek.univ.gda.pl 27.11.02, 12:10
        Poziom RM dostosowany jest do intelektu ameby,ale......dzierzy
        milionowe rzesze dusz!
        A Redemptorysci za Rydzykiem........coz swiadczy to o jednosci
        struktur mafijnych.
    • Gość: oleg Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: debian:* / 192.168.1.* 26.11.02, 21:09
      Gość portalu: Narodowy Pacyfista napisał:

      To istnieją narodowi pacyfiści? Kiepsko teraz uczą w szkołach!!!
    • Gość: gadu Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.dial.proxad.net 26.11.02, 23:51
      serdeczne pozdrowienia dla autorow filmu
    • Gość: Stanisław Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: SPLOSP* / 212.244.249.* 27.11.02, 08:24
      Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca
      ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy
      całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE . Pytam
      jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk jest
      człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu BOGU i
      człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie, że
      chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie macie
      prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście mażą
      się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA MARYJA
      ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy
      podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze
      skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli rozkradaniem
      majątku narodowego POLSKI>
      • antoni.goczal Re: Redemptoryści za Rydzykiem 27.11.02, 08:28
        Gość portalu: Stanisław napisał:

        > Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca
        > ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy
        > całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE . Pytam
        > jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk jest
        > człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu BOGU i
        > człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie, że
        > chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie macie
        > prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście mażą
        > się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA MARYJA
        > ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy
        > podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze
        > skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli rozkradaniem
        > majątku narodowego POLSKI>
        Brawo Stasiek !
        Git dopierdalasz tym kurwom komuchom. Żebyś tylko fajfusku nie robił tylu
        błędów. Ty jakąś szkołę kończyłeś ... ?
        Serdecznie pozdrawiam.
        • Gość: AB Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: yes:* / 194.181.74.* 27.11.02, 08:58
          Chwała Panu Bogu, że tylko na "poziomie intelektualnym
          pawianów".
          Pomyśleć co by było, gdyby na poziomie stałych orendowników
          różowo-czerwonej Gazety Wyborczej.
          To by była klęska! narodowa !

          Za ewentualne błędy stylistyczno-gramatyczne z góry przepraszam
          językowych purystów. Na usprawiedliwienie mam tylko - siedem
          klas Uczelni Powszechnej.
          Pozdrowienia
          • Gość: czyzunia Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 27.11.02, 09:08
            chwała panu bogu
            panu bogu chwała,
            kościół nam sie spalił
            karczma się ostała .
            NA POHYBEL CZARNYM ŁOBUZOM.
            pa
            • Gość: Rys Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: 217.153.34.* 27.11.02, 09:58
              Gość portalu: czyzunia napisał:

              > chwała panu bogu
              > panu bogu chwała,
              > kościół nam sie spalił
              > karczma się ostała .
              > NA POHYBEL CZARNYM ŁOBUZOM.
              > pa


              Dobrze, ze w UE podzeganie do nienawisci na tle religijnym jest prawnie surowo
              zakazane......dzieki temu takie wypowiedzi jak Twoja beda mogly byc karane
              sadownie.
        • Gość: kpk Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: SPLOSP* / 212.244.249.* 27.11.02, 10:18
          antoni.goczal napisał:

          > Gość portalu: Stanisław napisał:
          >
          > > Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca
          > > ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy
          > > całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE .
          Pytam
          > > jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk
          jest
          > > człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu
          BOGU i
          > > człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie,
          że
          > > chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie
          macie
          > > prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście
          mażą
          > > się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA
          MARYJA
          > > ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy
          > > podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze
          > > skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli
          rozkradaniem
          > > majątku narodowego POLSKI>
          > Brawo Stasiek !
          > Git dopierdalasz tym kurwom komuchom. Żebyś tylko fajfusku nie
          robił tylu
          > błędów. Ty jakąś szkołę kończyłeś ... ?
          > Serdecznie pozdrawiam.
          Najpierw wypadałoby użyć poprawnej polszczyzny (a nie
          rynsztochowego słownictwa ) a potem dopiero zdobyć się na
          odwagę ,analizy błędów pisowni.
        • Gość: Krzysio Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: slezak:* / 192.168.0.* 27.11.02, 11:42
          Im bardziej przyglądam się ludziom, którzy są związani z Radiem Maryja tym co raz bardziej utwierdzam sie w jednym przekonaniu. Ci ludzie są tak prości jak drut. Nic nie starają się zrozumieć a jedyną ważną rzeczą dla nich staje się ślepy fanatyzm. I to wszystko zaczyna odchodzić od czystej wiary. Równie dobrze można być zwlonnikiem unii europejskiej jak i być człowiekiem wierzącym. A ja dochodzę do wniosku że zwolennicy swoim postępowaniem wcale nie są ludźmi wierzącymi bo ich postępowanie daleko odbiega od wszelkich norm.
    • Gość: Eugen Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 10:08
      No nie wszyscy jakiś Jerzy Galiński wymknął im się spod
      kontroli. Dla mnie to jakiś dudek, który kala własne gniazdo.
      Sam film był wielkim kiczem. Profesjonalista zrobiłby to lepiej.
      Jeśli w zamiarze było ukrócenie Rydzyka to odniesiono skutek
      odwrotny. Na szczęście nie pojawiła się tam żadna Monika
      Levinsky. Bo gdyby, to rzeczywiście żadna babka różańcowa by mu
      tego nie wybaczyła. W tym tam sprawach są one wyjątkowymi
      zazdrośnicami. A pamiętajmy, że za nimi są ich dzieci, wnuki i
      prawnuki. Nie wolno ich (babek emerytek i dziadków emerytów)
      lekceważyć. Rasowy polityk powinien o tym wiedzieć. A Rydzyk?
      Ani nie pije, ani nie pali ani nic z tam tego i owego. Stworzył
      radio, o którym episkopaty całej Europy mogą tylko pomarzyć.
      Ale "książęta" Kościoła nie tacy skorzy do wyłożenia kasy.
      Szkoda tylko, że Rydzyk miesza się do polityki, która nie jest
      domeną Kościoła. W Polsce mamy dwóch skrajniaków: Rydzyk i
      Urban. Pierwszy jest za imperium dobra, drugi za imperium zła.
      Wybór należy do Ciebie.
      • Gość: DrBadEvil Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.atm0-0-0-1681104.0x50c69036.virnxx6.customer.tele.dk 27.11.02, 13:07
        ... Pierwszy jest za imperium dobra, drugi za imperium zła.
        Wybór należy do Ciebie.
        --
        A czy musimy wybierac miedzy imperiami?? Ten system juz dawono
        sie nie sprawdzil!
        Czy nie czas wkroczyc w epoke "oswiecenia" i zamiast
        przekrzykiwac sie kto jest najswietrzym polakiem zaczac nim byc
        np. poprzez milosc (czyli tolerancje) blizniego??

        Odrobina krytyki nikomu jeszcze nie zaskoczyla i osoba, ktora nie
        ma nic na sumieniu nie powinna sie jej bac! Jezeli w filmie lub w
        jakiejs wypowiedzi jest zawarte klamstwo, ktore przynosi
        materialne straty mozna wstapic na droge sadowa - jesli K.Rydzyk
        czuje, ze ktos powiedzial nieprawde - vuailla: sady otwarte

        Pozdrawiam z nadzieja obudzenia sie prawdziwych katolikow wsrod
        tych ktorzy sie za takich uwazaja!
    • Gość: w.m.k. Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.mpsz.pl / *.gdynia.mm.pl 27.11.02, 13:19
      Gość portalu: Narodowy Pacyfista napisał:

      > Imperium GW musi sie strasznie z tgo zamiesznaia cieszyc. jak
      by
      > nie bylo dla ateistow wiara nie ma znaczenia, ale konkurencja
      > ktora zabiera rynek znaczenie ma.
      A co ma do cholery jakieś "imperium GW" z idiotyzmem o. Rydzyka?
    • julius1 Re: Redemptoryści za Rydzykiem 27.11.02, 13:45
      yyy jak sie ma Radio Maryja do wiary? Wiary w co? uczciwosc
      Rydzyka?Odmawianie modlitw na czas - kto szybciej to wiara?To
      radio to jeden wielki belkot. o ile o radiu jozef czy radiu puls
      sprzed roku czy poltora mozena bylo mowic ze sa to radia
      Katolicke to o radiu Maryja mozna powiedziec ze jest to radio
      sekciarskie. Nie jest tez dla gazety konurencja radio do tego z
      bardzo ograniczonymi odbiorcami ,przyjmujacymi jeden , sluszny
      punk widzenia.
      • Gość: Bono Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.02, 14:58
        Smutne dla mnie jest to, że ta dyskusja służy do wzajemnego
        obrażania zwolenników i przeciwników RM. Nadmieniam, że nie
        zaliczam się ani do jednych ani do drugich. Jeżeli ktoś słucha
        RM i jest mu z tym dobrze - jego sprawa. Uważam natomiast, że
        kwestie podatkowe, czy prawne zasygnalizowane w filmie powinny
        być wyjaśnione. Czy się to niektórym podoba czy nie, nie powinno
        być instytucji stojących ponad prawem, więc najlepszą
        odpowiedzią osób urażonych emisją filmu powinno być monitowanie
        o ujawnienie księgowości RM, odpowiednim organom kontroli
        skarbowej. Jeżeli wszystko jest OK. to o co to ta wojna?
    • Gość: Narodowy Pacyfista Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.rsp.ca 28.11.02, 02:27
      Imperium GW zaciera rece, konkurencja dostaje w kosc.
      Mozna byc ateista i wiara sie nie zajmowac, chyba. Ateistyczna
      obojetnosc sie konczy na rynku mediow. I tu zaczyna sie walka o
      sprawirdliwy podzial dobr.
      Narodowy Pacyfista
      P.S. A mailo byc: kazdmu wedlug potrzeb...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka