Gość: Narodowy Pacyfista IP: *.rsp.ca 26.11.02, 20:22 Imperium GW musi sie strasznie z tgo zamiesznaia cieszyc. jak by nie bylo dla ateistow wiara nie ma znaczenia, ale konkurencja ktora zabiera rynek znaczenie ma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mosi Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.p.lodz.pl 26.11.02, 21:02 Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aramis Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.i-bud.pl 26.11.02, 22:34 Gość portalu: mosi napisał: > Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na > poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej > konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się > bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i > najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia Maryja. masz racje, a poza tym GW płaci podatki, a Rydzyk nie i będzie się smażyć za to w piekle razem z (p)osłami z LPR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DAJ Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: 193.111.174.* 27.11.02, 08:59 Nawet "Pawiany" mają swoje prawa, ale "intelektualiści" Pańskiego pokroju uważających się za demokratów uznają tylko jedynie słuszne poglądy głosi GW. Co jest sprzeczne z pojęciem demokraty i udawadnia, że nie dopuszczasz do głoszenia innych poglądów ( Cecha charakterystyczna rasisty itp.). Ale coż, ten kto nie uznaje logiki dwuwartościowej i jest zwolennkiem dialektyki może jednocześnie uznawać się za "demokratę" i zabraniać głoszenia innych poglądów sprzecznych z opinią GW. Jestem bardzo ciekawy, ile firm w Polsce płaci podatki zgodnie z prawem polskim? Większość firm wykazuje stratę lub zysk netto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maks Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.acn.pl 27.11.02, 14:26 Oj DAJ myslalem ze cos inteligentnego przeczytam ale wyszsedl ci belkot..To ze ktos uwaza ze jedynie sluszne poglady glosi Wyborcza wcale nie udowadnia ( jak piszesz)" ze nie dopuszcza do gloszenia innych pogladow - to naprawde jest belkot . Ale domyslajac sie o co ci chodzi pozwole sobie zauwazyc ze demokracja na tym sie opiera ze kazdy glosi INNE poglady , ale zeby je glosic MUSI( a przynajmiej powinene) uwazac swoje poglady za sluszne i nie ma w tym nic dziwnego . Trudno zebym czytal GW a zgadzal sie z NAszym Dziennikiem. A to ze mozesz tutaj pisac te niestety nielogiczne pierdoly jest jednym z dowodow na tolerancyjnosc GW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jur Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.grudziadz.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 10:13 To co Tadziu, do zobaczenia w skarbówce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RAF Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.przemysl.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 09:09 Gość portalu: mosi napisał: > Mogę cię zapewnić, że Radio Maryja, ze swoimi słuchaczami na > poziomie intelektualnym pawianów, nie stanowią żadnej > konkurencji dla Gazety Wyborczej. Ja natomiast cieszę się > bardzo, że wychodzą na jaw machlojki największej i > najobrzydliwszej z polskich sekt - Radia i Rodziny Radia Maryja. Zal mi Ciebie Chłopie CZYJ TYŚ ,przejdź się do lekarza ,może jeszcze da się uratowć twoje szare komórki ,życzę zdrowia . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szak Re: Redemptorys´ci za Rydzykiem IP: proxy / 213.25.125.* 27.11.02, 09:41 No coz, patrzac na Twoja wypowiedz jestem przekonany , iz wzmianka o pawianach i inteligencji jak najbardziej pokazuje iz Twoje IQ nizej juz spasc nie moze z racji tego,ze juz lezy na dnie. Pozdrawiam Cie serdecznie zyczac powrotu do zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.wr.ccs.pl / 172.30.10.* 27.11.02, 09:47 Mosi. Jakbyś w swej głupiej złości i nienawiści do tego co katolickie - zapomniał, że są ludzie wykształceni, co słuchają Radia M. Np. Ja. A ton twojej wypowiedzi wskazuje na to, że jesteś niedorosłym szczawiem, z kompleksami - bo np. nie dostałeś się do wymarzonego liceum. Wyrażam politowanie dla ciebie i twoich pawiańskich poglądów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marti752002@yahoo.de Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.ek.univ.gda.pl 27.11.02, 12:09 Poziom RM dostosowany jest do intelektu ameby,ale......dzierzy milionowe rzesze dusz! A Redemptorysci za Rydzykiem........coz swiadczy to o jednosci struktur mafijnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marti75 Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.ek.univ.gda.pl 27.11.02, 12:10 Poziom RM dostosowany jest do intelektu ameby,ale......dzierzy milionowe rzesze dusz! A Redemptorysci za Rydzykiem........coz swiadczy to o jednosci struktur mafijnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleg Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: debian:* / 192.168.1.* 26.11.02, 21:09 Gość portalu: Narodowy Pacyfista napisał: To istnieją narodowi pacyfiści? Kiepsko teraz uczą w szkołach!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gadu Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.dial.proxad.net 26.11.02, 23:51 serdeczne pozdrowienia dla autorow filmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stanisław Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: SPLOSP* / 212.244.249.* 27.11.02, 08:24 Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE . Pytam jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk jest człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu BOGU i człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie, że chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie macie prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście mażą się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA MARYJA ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli rozkradaniem majątku narodowego POLSKI> Odpowiedz Link Zgłoś
antoni.goczal Re: Redemptoryści za Rydzykiem 27.11.02, 08:28 Gość portalu: Stanisław napisał: > Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca > ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy > całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE . Pytam > jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk jest > człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu BOGU i > człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie, że > chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie macie > prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście mażą > się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA MARYJA > ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy > podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze > skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli rozkradaniem > majątku narodowego POLSKI> Brawo Stasiek ! Git dopierdalasz tym kurwom komuchom. Żebyś tylko fajfusku nie robił tylu błędów. Ty jakąś szkołę kończyłeś ... ? Serdecznie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AB Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: yes:* / 194.181.74.* 27.11.02, 08:58 Chwała Panu Bogu, że tylko na "poziomie intelektualnym pawianów". Pomyśleć co by było, gdyby na poziomie stałych orendowników różowo-czerwonej Gazety Wyborczej. To by była klęska! narodowa ! Za ewentualne błędy stylistyczno-gramatyczne z góry przepraszam językowych purystów. Na usprawiedliwienie mam tylko - siedem klas Uczelni Powszechnej. Pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czyzunia Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 27.11.02, 09:08 chwała panu bogu panu bogu chwała, kościół nam sie spalił karczma się ostała . NA POHYBEL CZARNYM ŁOBUZOM. pa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rys Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: 217.153.34.* 27.11.02, 09:58 Gość portalu: czyzunia napisał: > chwała panu bogu > panu bogu chwała, > kościół nam sie spalił > karczma się ostała . > NA POHYBEL CZARNYM ŁOBUZOM. > pa Dobrze, ze w UE podzeganie do nienawisci na tle religijnym jest prawnie surowo zakazane......dzieki temu takie wypowiedzi jak Twoja beda mogly byc karane sadownie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kpk Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: SPLOSP* / 212.244.249.* 27.11.02, 10:18 antoni.goczal napisał: > Gość portalu: Stanisław napisał: > > > Jakim prawem osoba która nie szanuje włanej matki i ojca > > ,uzurpuje sobie prawo wupowiadania się na temat ludzi którzy > > całym sercem oddani są Panu BOGU Kościołowi i OJCZYŻNIE . Pytam > > jaki autorytet przedstawia sobą pan M.... . Ojciec Rydzyk jest > > człowiekiem który jest całkowicie oddany dla służby Panu BOGU i > > człowiekowi . Wara od spraw religii komuchy i liberałowie, że > > chcecie służyć diabłu i masonii to wasza sprawa lecz nie macie > > prawa wtrącać się do sprawy wyznaniowych. Tak oczywiście mażą > > się wam podatki od składek dobrowolnych na cele RADIA MARYJA > > ,lecz proszę pamiętać że są to dobrowolne datki ludzi którzy > > podatek takowy zapłacili , niejednokrotnie są to datki ze > > skromnych emerytur. Proponuje żebyście się zajeli rozkradaniem > > majątku narodowego POLSKI> > Brawo Stasiek ! > Git dopierdalasz tym kurwom komuchom. Żebyś tylko fajfusku nie robił tylu > błędów. Ty jakąś szkołę kończyłeś ... ? > Serdecznie pozdrawiam. Najpierw wypadałoby użyć poprawnej polszczyzny (a nie rynsztochowego słownictwa ) a potem dopiero zdobyć się na odwagę ,analizy błędów pisowni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: slezak:* / 192.168.0.* 27.11.02, 11:42 Im bardziej przyglądam się ludziom, którzy są związani z Radiem Maryja tym co raz bardziej utwierdzam sie w jednym przekonaniu. Ci ludzie są tak prości jak drut. Nic nie starają się zrozumieć a jedyną ważną rzeczą dla nich staje się ślepy fanatyzm. I to wszystko zaczyna odchodzić od czystej wiary. Równie dobrze można być zwlonnikiem unii europejskiej jak i być człowiekiem wierzącym. A ja dochodzę do wniosku że zwolennicy swoim postępowaniem wcale nie są ludźmi wierzącymi bo ich postępowanie daleko odbiega od wszelkich norm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eugen Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 27.11.02, 10:08 No nie wszyscy jakiś Jerzy Galiński wymknął im się spod kontroli. Dla mnie to jakiś dudek, który kala własne gniazdo. Sam film był wielkim kiczem. Profesjonalista zrobiłby to lepiej. Jeśli w zamiarze było ukrócenie Rydzyka to odniesiono skutek odwrotny. Na szczęście nie pojawiła się tam żadna Monika Levinsky. Bo gdyby, to rzeczywiście żadna babka różańcowa by mu tego nie wybaczyła. W tym tam sprawach są one wyjątkowymi zazdrośnicami. A pamiętajmy, że za nimi są ich dzieci, wnuki i prawnuki. Nie wolno ich (babek emerytek i dziadków emerytów) lekceważyć. Rasowy polityk powinien o tym wiedzieć. A Rydzyk? Ani nie pije, ani nie pali ani nic z tam tego i owego. Stworzył radio, o którym episkopaty całej Europy mogą tylko pomarzyć. Ale "książęta" Kościoła nie tacy skorzy do wyłożenia kasy. Szkoda tylko, że Rydzyk miesza się do polityki, która nie jest domeną Kościoła. W Polsce mamy dwóch skrajniaków: Rydzyk i Urban. Pierwszy jest za imperium dobra, drugi za imperium zła. Wybór należy do Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DrBadEvil Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.atm0-0-0-1681104.0x50c69036.virnxx6.customer.tele.dk 27.11.02, 13:07 ... Pierwszy jest za imperium dobra, drugi za imperium zła. Wybór należy do Ciebie. -- A czy musimy wybierac miedzy imperiami?? Ten system juz dawono sie nie sprawdzil! Czy nie czas wkroczyc w epoke "oswiecenia" i zamiast przekrzykiwac sie kto jest najswietrzym polakiem zaczac nim byc np. poprzez milosc (czyli tolerancje) blizniego?? Odrobina krytyki nikomu jeszcze nie zaskoczyla i osoba, ktora nie ma nic na sumieniu nie powinna sie jej bac! Jezeli w filmie lub w jakiejs wypowiedzi jest zawarte klamstwo, ktore przynosi materialne straty mozna wstapic na droge sadowa - jesli K.Rydzyk czuje, ze ktos powiedzial nieprawde - vuailla: sady otwarte Pozdrawiam z nadzieja obudzenia sie prawdziwych katolikow wsrod tych ktorzy sie za takich uwazaja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w.m.k. Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.mpsz.pl / *.gdynia.mm.pl 27.11.02, 13:19 Gość portalu: Narodowy Pacyfista napisał: > Imperium GW musi sie strasznie z tgo zamiesznaia cieszyc. jak by > nie bylo dla ateistow wiara nie ma znaczenia, ale konkurencja > ktora zabiera rynek znaczenie ma. A co ma do cholery jakieś "imperium GW" z idiotyzmem o. Rydzyka? Odpowiedz Link Zgłoś
julius1 Re: Redemptoryści za Rydzykiem 27.11.02, 13:45 yyy jak sie ma Radio Maryja do wiary? Wiary w co? uczciwosc Rydzyka?Odmawianie modlitw na czas - kto szybciej to wiara?To radio to jeden wielki belkot. o ile o radiu jozef czy radiu puls sprzed roku czy poltora mozena bylo mowic ze sa to radia Katolicke to o radiu Maryja mozna powiedziec ze jest to radio sekciarskie. Nie jest tez dla gazety konurencja radio do tego z bardzo ograniczonymi odbiorcami ,przyjmujacymi jeden , sluszny punk widzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bono Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.zamosc.cvx.ppp.tpnet.pl 27.11.02, 14:58 Smutne dla mnie jest to, że ta dyskusja służy do wzajemnego obrażania zwolenników i przeciwników RM. Nadmieniam, że nie zaliczam się ani do jednych ani do drugich. Jeżeli ktoś słucha RM i jest mu z tym dobrze - jego sprawa. Uważam natomiast, że kwestie podatkowe, czy prawne zasygnalizowane w filmie powinny być wyjaśnione. Czy się to niektórym podoba czy nie, nie powinno być instytucji stojących ponad prawem, więc najlepszą odpowiedzią osób urażonych emisją filmu powinno być monitowanie o ujawnienie księgowości RM, odpowiednim organom kontroli skarbowej. Jeżeli wszystko jest OK. to o co to ta wojna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Narodowy Pacyfista Re: Redemptoryści za Rydzykiem IP: *.rsp.ca 28.11.02, 02:27 Imperium GW zaciera rece, konkurencja dostaje w kosc. Mozna byc ateista i wiara sie nie zajmowac, chyba. Ateistyczna obojetnosc sie konczy na rynku mediow. I tu zaczyna sie walka o sprawirdliwy podzial dobr. Narodowy Pacyfista P.S. A mailo byc: kazdmu wedlug potrzeb... Odpowiedz Link Zgłoś