Dodaj do ulubionych

Cena spada

13.04.06, 08:24
Na razie tylko Gazety Wyborczej-ale to krok w dobrym kierunku.
Program PiS-u zaczyna przynosić korzyści;-))!
Obserwuj wątek
    • kaczy.pisiorek Re: Cena spada 13.04.06, 09:11
      krojcok napisał:

      > Na razie tylko Gazety Wyborczej-ale to krok w dobrym kierunku.
      > Program PiS-u zaczyna przynosić korzyści;-))!

      Z programu tych bandytów będą korzyści długofalowe- ci, którzy do czegoś się
      nadają, wyjadą za granicę, a moherowa hołota zdechnie z głodu, bo nie będzie
      miał kto was utrzymywać.
      • silwuple Re: Cena spada 13.04.06, 09:26
        kaczy.pisiorek napisał:


        > Z programu tych bandytów będą korzyści długofalowe- ci, którzy do czegoś się
        > nadają, wyjadą za granicę, a moherowa hołota zdechnie z głodu, bo nie będzie
        > miał kto was utrzymywać.
        >
        Z tego co pamiętam to PO ma zamiar korzystać pełnymi garsciami z tego
        programu,zwłaszcza,że swojego nie mają!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka