krojcok 13.04.06, 08:24 Na razie tylko Gazety Wyborczej-ale to krok w dobrym kierunku. Program PiS-u zaczyna przynosić korzyści;-))! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaczy.pisiorek Re: Cena spada 13.04.06, 09:11 krojcok napisał: > Na razie tylko Gazety Wyborczej-ale to krok w dobrym kierunku. > Program PiS-u zaczyna przynosić korzyści;-))! Z programu tych bandytów będą korzyści długofalowe- ci, którzy do czegoś się nadają, wyjadą za granicę, a moherowa hołota zdechnie z głodu, bo nie będzie miał kto was utrzymywać. Odpowiedz Link Zgłoś
silwuple Re: Cena spada 13.04.06, 09:26 kaczy.pisiorek napisał: > Z programu tych bandytów będą korzyści długofalowe- ci, którzy do czegoś się > nadają, wyjadą za granicę, a moherowa hołota zdechnie z głodu, bo nie będzie > miał kto was utrzymywać. > Z tego co pamiętam to PO ma zamiar korzystać pełnymi garsciami z tego programu,zwłaszcza,że swojego nie mają! Odpowiedz Link Zgłoś