s.berkowicz
08.05.06, 12:52
Po połowie: komuchy i "solidarnościowcy". Wśród tych ostatnich m.in.:
TW "Savoy" - minister-członek Rady Ministrów.
TW "Kosk" - minister spraw zagranicznych.
TW "Osiatyński" - minister finansów.
TW "Jacek" - podsekretarz stanu w min. finansów
TW "Kowalski" - prezes Komitetu ds. Radia i Telewizji
TW "Nowak" - rzecznik rządu.
To były czasy :)