Gość: BAP
IP: *.dip.t-dialin.net
11.01.03, 10:00
Dokonajmy porownania miedzy Szwajcaria i Francja. We Francji placi sie za
kazdy odcinek Autostrady a w Szwajcarii jezdzi sie caly rok za jedna winiete.
Zdecydowanie lepiej jezdzi sie mi w Szwajcarii. Oplaty we Francji to
zlodziejstwo. Poza tym przy winietach uniknie sie efektu ucieczki z
oplacanych tras. Jazda po autostradach bedzie bezpieczniejsza. Nie ma rzeczy
idealnych. Majac do wyboru platne odcinki autostrad czy winiete,
zdecydowanie jestem za winieta.