kecawy 06.06.06, 09:32 Kiedy Agora upadnie - akcje lecą i lecą ....Czy to nie jakaś samosprawdzająca się przepowiednia ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antykagan Re: Dlaczego Agora upada-zaciekawiony 06.06.06, 10:58 kecawy napisał: > Kiedy Agora upadnie - akcje lecą i lecą ....Czy to nie jakaś samosprawdzająca > się przepowiednia ? Dlatego akcje spadają przygłupie ekonomiczny, ponieważ Springer sprzedaje swoją gazetę grubo poniżej kosztów własnych bo ją dotuje. Gazeta tego typu powinna kosztowac 2,50-3 zł. Niemcy chcą zniszczyć konkurencję dotując "Dziennik". Nie rozumiesz tego ignorancie? Jak już im się uda zniszczyć polskie gazety, które muszą obniżyć ceny, to będą robili co chcieli cenowo, a takich durniów jakm ty, leszab, arstsg, t-800, smoka i innych niedorozwojów będą karmić swoją springerowska, niemiecką papką. Zadowlony będziesz wtedy głąbie? To jest dumping, zwykłe przestępstwo gospodarcze. Powinien zająć sie tym UOKIK. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak to prawda... gazeta z DVD za 1.5 ? 06.06.06, 11:00 Chyba ze - ale mocno watpie - jakas firma to zasponsorowala w ramach reklamy. Ale raczej to dumping... Odpowiedz Link Zgłoś
pulchna.lapka.w.pulpit Re: jakas firma to zasponsorowala 06.06.06, 15:30 Owszem - firma Axel Springer ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: Dlaczego Agora upada-zaciekawiony 06.06.06, 11:48 antykagan napisał: > a takich durniów jakm ty, > > leszab, arstsg, t-800, smoka i innych niedorozwojów będą karmić swoją > springerowska, niemiecką papką. Zadowlony będziesz wtedy głąbie? otóż to, niestety durnie pozostaną durniami, kiedyś będą czytać Dziennik za 4 pln i wspominac z łezką w oku polską prasę Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy" 06.06.06, 11:50 wydawany przez ta sama firme, ktora wydaje taka szmate jak Fakt? Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 11:53 sierzant_nowak napisał: > wydawany przez ta sama firme, ktora wydaje taka szmate jak Fakt? to juz nawet nie chodzi o to, czytałem kilkanaście numerów dziennika i miedzy nim a faktem nie dostrzegam większej różnicy... ps DZIENNIK nie jest opiniotwórczy, to zwykła makulatura opiniotwórcze są GW i Rz Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 11:56 Osobiście preferuję gazety nie opiniotwórcze, a informujące. Te odredakcyjne komentarze są z reguły intelektualnie osłabiające:) Obecnie ranking sprzedaży jest: 1/GW 2/D 3Rz Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:00 loppe napisał: > Osobiście preferuję gazety nie opiniotwórcze, a informujące. Te odredakcyjne > komentarze są z reguły intelektualnie osłabiające:) > > Obecnie ranking sprzedaży jest: 1/GW 2/D 3Rz loppe ja nie mówie o rankingu sprzedaży, bo pierwszy jest FAKT, ja mówie o zawartości... Dziennik rózni sie od faktu tylko tym że na ostatniej stronie nie ma gołej baby Odpowiedz Link Zgłoś
dwatrefle a szkoda 06.06.06, 12:03 buraque napisał: ... Dziennik rózni sie od faktu tylko tym że na ostatniej stronie nie > ma gołej baby a szkoda, bo to duzo przyjemniejszy widok niz wypowiedzi i zdjecia jedynie slusznych autorytetow co bez przerwy sie czegos boja Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: a szkoda 06.06.06, 12:06 dwatrefle napisał: > buraque napisał: > > ... Dziennik rózni sie od faktu tylko tym że na ostatniej stronie nie > > ma gołej baby > > a szkoda, bo to duzo przyjemniejszy widok niz wypowiedzi i zdjecia jedynie > slusznych autorytetow co bez przerwy sie czegos boja no własnie, sam widzisz, że to do takich jak ty są skierowane robione "na niemiecko" "gazety" ja gołą babę wolę oglądać w moim łóżku a jak mam ochotę na świerszczyka to sobie kupuję CKM albo Catsa, od gazety oczekuję informacji i komentarza Odpowiedz Link Zgłoś
dwatrefle Re: a szkoda 06.06.06, 12:11 buraque napisał: > no własnie, sam widzisz, że to do takich jak ty są skierowane robione "na > niemiecko" "gazety" wole niemieckie bo tam jasno stoi kto jest kto - to po piewsze > > ja gołą babę wolę oglądać w moim łóżku a jak mam ochotę na świerszczyka to ja ja ogladam zanim znajdzie sie w moim lozku > sobie kupuję CKM albo Catsa, od gazety oczekuję informacji i komentarza to nawet zdjecia panienek w CKM i Catsie trzeba Ci komentowac???? to Cie Michnik ubezwlasnowolnil. zapisz sie na jakas terapie odwykowa bo nie pociagniesz tak dlugo Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: a szkoda 06.06.06, 12:14 dwatrefle napisał: > buraque napisał: > > > no własnie, sam widzisz, że to do takich jak ty są skierowane robione "na > > > niemiecko" "gazety" > > wole niemieckie bo tam jasno stoi kto jest kto - to po piewsze > > > > > ja gołą babę wolę oglądać w moim łóżku a jak mam ochotę na świerszczyka t > o > > ja ja ogladam zanim znajdzie sie w moim lozku > > > sobie kupuję CKM albo Catsa, od gazety oczekuję informacji i komentarza > > to nawet zdjecia panienek w CKM i Catsie trzeba Ci komentowac???? to Cie > Michnik ubezwlasnowolnil. zapisz sie na jakas terapie odwykowa bo nie > pociagniesz tak dlugo jesteś samorodnym kretynem zy takiego udajesz? nie umiesz czytać ze zrozumieniem? może powtórzę: jak mam ochotę na świerszczyka to sobie kupuję CKM albo Catsa, od gazety oczekuję informacji i komentarza (sensownego dodam a nie jakiegoś oszołoma Semki) Odpowiedz Link Zgłoś
dwatrefle Re: a szkoda 06.06.06, 12:19 buraque napisał: > jesteś samorodnym kretynem zy takiego udajesz? nie umiesz czytać ze > zrozumieniem? ja do wszystkiego dochodze sam, mnie nie trzeba wszystkiego komentowac > > może powtórzę: > > jak mam ochotę na świerszczyka to sobie kupuję CKM albo Catsa, od gazety > oczekuję informacji i komentarza (sensownego dodam a nie jakiegoś oszołoma > Semki) no akurat zrozumialem, ze do swojej mozgownicy dopuszczasz jedynie sluszne komentarze, takie po lini - gratuluje Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:04 Oczywiście, o sprzedaży mówię ja. Zgadza się Fakt jest pierwszy, ale wymieniłem dzienniki wysokiej jakości. Jeśli D to dla ciebie makulatura jak Fakt he he to jesteś dziwny, ponieważ większość tekstów w D pochodzi od autorytetów polskich z zewnątrz redakcji, w tym prominentnych polityków Platformy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:09 loppe napisał: > Oczywiście, o sprzedaży mówię ja. Zgadza się Fakt jest pierwszy, ale wymieniłem > > dzienniki wysokiej jakości. Jeśli D to dla ciebie makulatura jak Fakt he he to > jesteś dziwny, ponieważ większość tekstów w D pochodzi od autorytetów polskich > z zewnątrz redakcji, w tym prominentnych polityków Platformy:)) owszem, a kampanie reklamową są zaangażoawni znani i lubiani i tak dalej i tak dalej, problem polega zatem nie tyle na treści ile na ich doborze i sposobie ich przedstawienia... to trochę tak jak z kucharstwem: nie sztuką jest wrzucic do wiadra zmiksowane półprodukty; otrzymamy niestrawną breję. Sztuką jest je tak oprzyrządzić i podać by miały jakis smak. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:12 może masz na myśli jakąś linię redakcyjną i selekcję pod tym kątem ja wolę eklektyzm i pełne spektrum Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:15 loppe napisał: > może masz na myśli jakąś linię redakcyjną i selekcję pod tym kątem > ja wolę eklektyzm i pełne spektrum to też, ale nie tylko, springerowcy po prostu nie mają wyczucia co tak naprawdę jest ważne, walą na oślep gdzie tylko sie da, szwarc mydło i powidło Odpowiedz Link Zgłoś
dwatrefle Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 11:57 buraque napisał: > ps DZIENNIK nie jest opiniotwórczy, to zwykła makulatura a do czego Ci potrzebna codzienna gazeta opiniotworcza, no chyba, ze sam nie potrafisz sobie wyrobic opinii na podstawie przedstawionych faktow. ot sieroty poponadredaktorowe > opiniotwórcze są GW i Rz bez komentarza, hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
buraque Re: btw: jak mozna czytac dziennik "opiniotworczy 06.06.06, 12:02 dwatrefle napisał: > ot sieroty poponadredaktorowe > > > opiniotwórcze są GW i Rz > > bez komentarza, hahahaha no własnie, haha jak z takim czymś dyskutować? Odpowiedz Link Zgłoś
dwatrefle nie musisz dyskutowac 06.06.06, 12:04 Twoja opinia jest dla mnie jasna i zgodna z GW Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Mowiac "polska gazeta" kogo masz na mysli? 06.06.06, 12:04 Ten fragment mnie zafrapowal >>>Jak już im się uda zniszczyć polskie gazety, które muszą obniżyć ceny, to będą robili co chcieli cenowo, a takich durniów (...) karmić swoją > springerowska, niemiecką papką. <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Nie wiem o jaka polska gazete moze chodzic. O Rzepe byc moze, ale chyba ktos myli gazety polskie z polskojezycznymi, i tu tkwi chyba elementarny blad myslowy. "Karmienie papka" tez przednie. A polskojezyczne media nie karmia papka swych czytelnikow od 16 lat? Dlaczego o tej grandzie nikt nie napisal?? www.nczas.com/?a=show_article&id=3146 Odpowiedz Link Zgłoś
seth11 Re: Dlaczego Agora upada-zaciekawiony 06.06.06, 15:22 antykagan napisał: > Niemcy chcą zniszczyć konkurencję dotując "Dziennik". Nie > rozumiesz tego ignorancie? Jak już im się uda zniszczyć polskie gazety, które > muszą obniżyć ceny, to będą robili co chcieli cenowo, a takich durniów jak > ty, > leszab, arstsg, t-800, smoka i innych niedorozwojów będą karmić swoją > springerowska, niemiecką papką. A co za różnica czy niemiecka, czy koszerna? Jedna i druga tak samo niestrawna. Odpowiedz Link Zgłoś
monostatos Re: Dlaczego Agora upada-zaciekawiony 06.06.06, 17:21 antykagan napisał: > Jak już im się uda zniszczyć polskie gazety, które > muszą obniżyć ceny, to będą robili co chcieli cenowo, To prawda!! - od lat mówią o tym w Radio Maryja :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak W jaki sposob - wedlug Ciebie - spadek kursu 06.06.06, 11:01 akcji moze doprowadzic do upadku firme, przynoszaca 3 mln zlotych zysku rocznie? Odpowiedz Link Zgłoś
lewiczka Ksiądz Rydzyk kupi Agorę. 06.06.06, 11:05 Zrobi tam dazynfekcję, dezynsekcję i deratyzację i zainstaluje na Czerskiej Nasz Dziennik. Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor3 Z twoich ust spływają mądrości, jednakowoż 06.06.06, 11:20 gdyby od trzech milionów zysku odjąć wszystkie akcje Agory pomnożone przez 37 zł (to jest roczny spadek akcji Agory), ciekawe co zostanie i jak to się wtedy będzie nazywać. Zysk od strat? Czy może jest jakiś inny termin? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak zysku spolki o start/zyskow gieldowych graczy 06.06.06, 11:39 nie odrozniamy? Odpowiedz Link Zgłoś
nowytor3 Tak jak tu już ktoś wyliczy 12 października akcja 06.06.06, 11:52 będzie warta 10 groszy i też przewidujesz zysk? Jaki 100 mln, tak ja drzewiej bywało? Czy będzie to można nazwać cudem ekonomicznym? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak to nie sa odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie 06.06.06, 11:55 > będzie warta 10 groszy i też przewidujesz zysk? Jak kurs nawet 5 groszy moze wplynac na dzialalnosc operacyjna Agory? Jak kurs nawet 2 grosze ma wplynac na wykazywane zyski? Bo nierentownosc to jedyna mozliwosc upadku firmy, a nie spadek kursu akcji. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 WIESZ CO? 06.06.06, 12:30 mi sie wydaje,ze na jak tak wielka firme 3 miliony rocznie , czyli 250 tys zysku miesiecznie, to jest straszna plaza, maly kamping nad mozem daje moze 10 razy mniej, ale to jest maly kamping nad morzem zatrudniajacy 3 pracownikow plus stroza Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak WIEM ;-) nie krzycz 06.06.06, 12:34 mnie sie wydawalo ze rozmawiamy o zaleznosci miedzy kursem akcji a upadkiem firmy... Pewnie ze taki wynik na taka firme nie jest za bogaty, ale jednak jest to zysk, a nie strata. I w tym kontekscie prorokowanie upadku wylacznie na podstawie spadku kursu jest - moim skromnym zdaniem - ekonomicznym analfabetyzmem... Co do powodu spadku moznaby sie zastanawiac... Na przyklad nad tym jaki wplyw ma udostepnienie wszystkiego za free w internecie. Dziennik tego nie robi... Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: WIEM ;-) nie krzycz 06.06.06, 13:30 wcale nie krzycze, dyskutuje tu od czasu do czasu z takim jednym z IL , co ma probleme z oczami i sam pisze capslokiem, jak sie zapomne to tak wychodzi :))) Poza tym zysk zyskowi nie rowny, moze byc przed opodatkowaniem i po opodatkowaniu, oblozony wyplatami z zysku, koniecznoscia inwestowania w odnowienie parku maszynowego i co tam jeszcze. To tak jakbym ja sie cieszyl,ze moja mala firemka wyciaga 2 tys miesiecznie. Za takie nerwy i uzeranie sie z ksiegowa i nieplacacymi klientami,kinal bym to wszystko i poszedl do kogos na etat Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Dlaczego Agora upada-zaciekawiony 06.06.06, 11:50 Pytanie jest tendencyjne. Agora jest daleka od upadku, natomiast wiedzie się jej gorzej niż wcześniej. Tym niemniej GW jest najlepiej sprzedającą się gazetą nadal. Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt pytanie zasadnicze 06.06.06, 12:08 Ilu baranow-nieukow jeszcze zalozy na FK watki o upadku Agory? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak idac za ich metodami wnioskowania :D 06.06.06, 12:18 i obserwujac odwrotna proporcjonalnosc pomiedzy kursem agory a iloscia watkow na ten temat trzeba by postawic teze, ze gdy kurs siegnie np. 5 zlotych za akcje to watkow na ten temat bedzie 300 dziennie :D Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: agora wzrosla - i zadnego komentarza? ;-) 06.06.06, 16:58 wzrosła już w czaszce sierżanta ludowego wojska. Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak czes misiek? Jak tam VAT od Metra? Dlaczego 06.06.06, 17:07 ziobro i dorn nic nie robia?? :D Odpowiedz Link Zgłoś
bryt.bryt wniosek jest oczywisty 06.06.06, 17:00 Moim zdaniem ze wzrostu wynika w sposob oczywisty, ze w spoleczenstwie (obywatelskim) zaufanie do Michnika wzroslo lawinowo. Odpowiedz Link Zgłoś
smok62 ale sie odbiła :))))))))))))))))))) 06.06.06, 17:24 gielda.onet.pl/0,557,183,spolki.html Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak kazdy spadek nowytorek relacjonowal prawie 06.06.06, 17:29 na zywo, a tu nagle - wbrew calej gieldzie - agora podskoczyla i co? Cisza? Chyba jednak nie uwierze, ze ma akcje Agory :D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
smok62 agora podskoczyła?! :)))))))))))))) 06.06.06, 17:32 o ,0275 %. To se odrobiła straty:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 a mnie tam ciekawi jedno 06.06.06, 17:44 co takiego zdazylo sie 11.01.06, co jej przetracilo nagle kark? Odpowiedz Link Zgłoś
sierzant_nowak a to nie akurat w tym okresie 06.06.06, 17:54 probowali rozkrecac "Nowy Dzien" ? Odpowiedz Link Zgłoś