mysz_polna5
14.06.06, 03:02
Jezeli jestes emreytka z Rzeszowa, to dlaczego ty dzialasz o tak pozniej
porze ... (jak na polski czas)? Co?
Ja, uczciwie i na zaps odpowiadam za siebie. Istnieje w innym wymiarze czasu,
na ... moim polu! Ot co!
Ale wracajac do mojego pytania, do ciebie.
Abo konfabulujesz, ze miezkasz w Rzeszowie, albo twoje komunistyczne sumienie
nie pozwala ci spac po nocach / i slusznie !/.
Albo pipka, albo rybka? Cos w tym z prawdy jest! Cha!