Dodaj do ulubionych

Mam skromn, ale i i watpliwe pytanie.

14.06.06, 03:02
Jezeli jestes emreytka z Rzeszowa, to dlaczego ty dzialasz o tak pozniej
porze ... (jak na polski czas)? Co?
Ja, uczciwie i na zaps odpowiadam za siebie. Istnieje w innym wymiarze czasu,
na ... moim polu! Ot co!

Ale wracajac do mojego pytania, do ciebie.
Abo konfabulujesz, ze miezkasz w Rzeszowie, albo twoje komunistyczne sumienie
nie pozwala ci spac po nocach / i slusznie !/.
Albo pipka, albo rybka? Cos w tym z prawdy jest! Cha!
Obserwuj wątek
    • mysz_polna5 Re: Mam skromn, ale i i watpliwe pytanie. 14.06.06, 03:17
      Emerytka poszla spac. O'le!
      Wiec masz kolysanke na dobranocke :)


      Stary zasnul, stary zasnul, a tu piorun z nieba trzsnul! Hej ho!
      • mysz_polna5 Tez ide sie zdrzemnac. Pa ... wszystkim! 14.06.06, 03:18
        • wartburg4 myszka zasnąc nie może? koszmary i nightmary ją 14.06.06, 04:23
          nachodzą? Emerytka poduszką ją dusi, grzebie palcem w buzi?
    • asienka32 Pytanie wcale nie watpliwe ale oczywiste 14.06.06, 07:52
      tak jak odpowiedź, że pani emerytka to dosyć ciekawa prowokacja forumowa, o
      która podejrzewana jest nawet jedna z pań z redakcji.
      Czy słusznie, nie wiem.
      Dla mnie emerytka-prowokator jest zdecydowanie bardziej strawna, bo robiona z
      dużą fantazją i na dobrym poziomie niż prymitywna Gabryśka, też pewnie zresztą
      prowokacja.
      Niewykluczone, ze kto ostatni wchodzi do redakcji ten robi za Gabrychę-
      kropekuka.
      • gurru Re: Pytanie wcale nie watpliwe ale oczywiste 14.06.06, 07:54
        :)))))) to bardzo prawdopodobne.
      • p.smerf Re: Pytanie wcale nie watpliwe ale oczywiste 14.06.06, 07:56
        Nie lubimy konkurencyjnych redakcji. Oj nie lubimy!
    • ave_duce Re: Maybe... ;))) 14.06.06, 08:04
      mysz_polna5 napisała:

      > Jezeli jestes emreytka z Rzeszowa, to dlaczego ty dzialasz o tak pozniej
      > porze ... (jak na polski czas)? Co?
      > Ja, uczciwie i na zaps odpowiadam za siebie. Istnieje w innym wymiarze czasu,
      > na ... moim polu! Ot co!
      >
      > Ale wracajac do mojego pytania, do ciebie.
      > Abo konfabulujesz, ze miezkasz w Rzeszowie, albo twoje komunistyczne sumienie
      > nie pozwala ci spac po nocach / i slusznie !/.
      > Albo pipka, albo rybka? Cos w tym z prawdy jest! Cha!

      ***
      Dobrzy ludzie śpią lepiej od złych, ale ci drudzy bawią się znacznie lepiej,
      kiedy nie śpią.

      Woody Allen
      ***

      :P

      ;)
    • dirty_old_town Re: Mam skrom 14.06.06, 10:16
      Watpliwe pytanie? Chodzi o to, ze nie wiesz, czy je zadajesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka