Dodaj do ulubionych

To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kraju...

15.06.06, 20:58
... ludzi uczciwych i pracowitych, to cała ta lewicowa hołota, te leniuchy i
cwaniaki, które teraz żerują na pracy uczciwych ludzi, będą musiały się wziąć
do roboty.

Kto się boi, kto jest niezadowolony, że najlepsi Polacy wyjeżdżają pracować na
zachód? Komu to jest nie na rękę?

Złodzieje i leniuchy poczuły cykorię w portkach, bo niedługo nie będzie na kim
pasożytować.

Mam apel do rodaków. Kto może, niech wyjeżdża na zachód i zarabia tam. To
najlepszy sposób wyleczenia Polski z choroby postkomunizmu.

Wyjeżdżajcie! Niech hołota zrozumie, jak bardzo jesteście jej potrzebni. Niech
lewica zrozumie, że należy Wam się szacunek i wysokie zarobki. Niech Polacy
zrozumieją, że tylko uczciwa praca może poprawić życie w Polsce.
Obserwuj wątek
    • camille_pissarro Re: To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kra 15.06.06, 21:14
      Ja tam nie mam nic przeciwko temu aby wyjeżdżaliale żeby zastosować taką
      konstrukcję ??? ;)))
      Gdyby tak za właściwej "komuny" ranice były otwarte jak dzis , to zostaliby
      tylko chyba sami członkowie PZPR ;))))
      • don.kichote Re: To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kra 15.06.06, 21:29
        amille_pissarro napisał:

        > to zostaliby tylko chyba sami członkowie PZPR ;))))

        Nooo, nie wiem. Chyba, że sam najaktywniejszy aktyw!!!
    • gandalf50 Re: To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kra 15.06.06, 21:35
      Nie !! Powinniśmy tu zostać i zacząć się przeciwstawiać głupocie i nienawiści.
      Nie zostawiajmy naszego kraju ciemnocie i paranoikom !
      • dokowski Zbyt wielu jest w Polsce pasożytów 15.06.06, 22:45
        gandalf50 napisał:

        > Nie !! Powinniśmy tu zostać i zacząć się przeciwstawiać głupocie i nienawiści.
        > Nie zostawiajmy naszego kraju ciemnocie i paranoikom !

        Leniuchy będą głosować na SLD, PiS czy Samoobronę, a ludzie uczciwi będą
        protestować i pracować na tych pasożytów.
      • 1normalnyczlowiek Gdybyś to powiedzial rok temu,to bym uwierzył. 16.06.06, 01:49
        gandalf50 napisał:
        > Nie zostawiajmy naszego kraju ciemnocie i paranoikom !

        ---> Postkomuniści, to typowi paranoicy i ciemnota, która choruje na
        wyolbrzymione mniemanie o sobie i myśli, że za pieniądze zdobędzie wszystko - i
        szacunek, i inteligencję i miano elity.
    • p.smerf Re: To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kra 15.06.06, 21:36
      to cała ta lewicowa hołota, te leniuchy i
      > cwaniaki, które teraz żerują na pracy uczciwych ludzi, będą musiały się wziąć
      > do roboty.

      dokowski? Albo was jest dwóch, albo powiedz co wypiłeś.
      • dokowski NIe rozumiem. Jeśli widzisz jakąś sprzeczność, ... 15.06.06, 22:46
        p.smerf napisał:

        > was jest dwóch

        ... to zacytuj
      • kaczyjar Re: Jak by nie lewica to co by srzedawała prawica 16.06.06, 00:01
        Jak by nie lewica to co by srzedawała prawica ???
    • smalltownboy Re: To dobrze, że wyjeżdżają. Gdy zabraknie w kra 15.06.06, 22:50
      A kto doprowadził Polskę na skraj przepaści, że większość musi wyjeżdżać za
      chlebem? A czemu wygrało PiS? Kto jest winny? PiS? To wina liberalnej polityki
      monetarnej i schładzania gospodarki przez Balcerowicza i SLD też wina, że
      sprzedało się liberałom.
      • sierzant_nowak smalltown boy, smalltown mindset, smalltown 15.06.06, 23:23
        knowledge and understanding of the surrounding world
        • smalltownboy Re: smalltown boy, smalltown mindset, smalltown 15.06.06, 23:26
          Pasożytami są prezesi banków, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy, a
          nie ludzie domagający się godnej pracy i płacy! Dość już tego libertyńskiego
          ogłupiania społeczeństwa, że jest pasożytem i nierobem!
          • sierzant_nowak no, mowie przeciez :D 15.06.06, 23:30
            moze przeprowadz ty sie chlopie na bialorus, na Kube, do KRLD albo chociaz do Chin? :D
            • smalltownboy Re: no, mowie przeciez :D 15.06.06, 23:31
              I znowu stara śpiewka o Białorusi...A może zmienisz płytę, ta się już starła?
              • sierzant_nowak no ale tam jest tak jak tobie sie marzy... 15.06.06, 23:46
                bank panstwowy, zadnych wplywow IMF czy banku swiatowego, 3% bezrobocia - to dlaczego sie nie wyprowadzisz?

                dyskusja z toba jest bezzasadna. Za malo wiesz o swiecie zebys cokolwiek z tego rozumial a chwilo moje zapedy pedagogiczne nie dzialaja :D Wiec dobranoc, smalltownboyu o smalltownrozumku :D
                • smalltownboy Re: no ale tam jest tak jak tobie sie marzy... 15.06.06, 23:47
                  Łapy precz od Polski, łzeelity! Przez 17 lat okradliście Ojczyznę, ze teraz
                  nasi ludzie muszą tułać się po świecie za chlebem! Idź szkolić swoje dzieci i
                  to nie w Polsce!
                  • sierzant_nowak tesknisz za socjalizmem z ludzka twarza, co? 15.06.06, 23:53


                    • smalltownboy Re: tesknisz za socjalizmem z ludzka twarza, co? 15.06.06, 23:56
                      Oczywiście, w narodowym wydaniu. 100 razy lepszy od łże kapitalizmu i globalizmu
                      • sierzant_nowak koledze NSDAP sie marzy? Piekny, narodowy 15.06.06, 23:59
                        socjalizm...
                        • smalltownboy Re: koledze NSDAP sie marzy? Piekny, narodowy 16.06.06, 00:04
                          Może i tak. Sam w sobie nie był zły, jakby nie wypaczenia. Nie można stawiać
                          znaku równości pomiędzy narodowym socjalizmem a faszyzmem czy nagonką na kogoś.
                          Po prostu państwo ma być silne i dbać o swoich obywateli, a nie
                          kosmopolityczne. O to mi chodzi.
                          • sierzant_nowak Re: koledze NSDAP sie marzy? Piekny, narodowy 16.06.06, 00:21
                            > Po prostu państwo ma być silne i dbać o swoich obywateli, a nie
                            > kosmopolityczne.

                            tylko dlaczego nigdy taka wizja panstwa nigdzie na swiecie nie zwyciezyla? Dlaczego wygral pod kazdym wzgledem kapitalizm a wielki blok socjalistycznego raju upadl?
                            • smalltownboy Re: koledze NSDAP sie marzy? Piekny, narodowy 16.06.06, 00:25
                              No bo pasożyty łżekapitalistyczne z niewolniczej pracy ludzi, buntowali i
                              podburzali inne narody, albo siłą narzucali. Myślisz, ze w tych krajach
                              kapitalistycznych jest dobrobyt? Tam także wrze, tylko media tego nie pokazują
                              bo są w wiadomych rękach. Przecież prof. Iwo Cyprian Pogonowski z USA opisuje
                              na swej stronie ten "dobrobyt" globalizacyjny.
                              www.pogonowski.com/main_pl.php?page=home_pl
                              Ja nie popieram tego co było za komuny, tylko niech będzie zdrowy, uczciwy
                              kapitalizm dla wszystkich ludzi, którzy chcą uczciwie pracować, a nie tylko dla
                              łżekoncernów, które za łapówki wykupują kolejne państwa. TO MUSI UPAŚĆ!!
                              • sierzant_nowak alterglobalistyczny belkot... 16.06.06, 00:32
                                ile masz lat chlopie? Studiow jeszcze z pewnoscia nie skonczyles (planujesz w ogole)...
                                • smalltownboy Re: alterglobalistyczny belkot... 16.06.06, 00:32
                                  Studia prowadzone przez łżeprofesorów? Po co?
                                  • smalltownboy Re: alterglobalistyczny belkot... 16.06.06, 00:36
                                    A tak na poważnie, sam mógłbym wykłądać nauki studentom, ale nie chce, bo mnie
                                    to nie interesuje :)
                                    • sierzant_nowak ech, biedni studenci... 16.06.06, 00:39
                                      traca okazje na poznanie tylu prawd objawionych... Wykladac to moglbys na tym ruskim uniwerku, gdzie to nasza marszalkowna z SO dosala dyplom :D
                                      • smalltownboy Re: ech, biedni studenci... 16.06.06, 00:48
                                        A co, ruski to zły?
                                        • sierzant_nowak ROTFL /nt 16.06.06, 00:53


    • autentyczny_pisowiec Tak jest łże elity niech wyjeżdżają 15.06.06, 23:38
      albo niech minister Ziobro ich wsadzi do więzienia. Za te wszystkie cierpienia
      Narodu Polskiego przez 17 ostatnich lat.
      • ave_duce Re: Tak jest łże elity niech wyjeżdżają - WON ! 15.06.06, 23:55
        albo z Polski, albo do więźnia!

        ;)

        autentyczny_pisowiec napisał:

        > albo niech minister Ziobro ich wsadzi do więzienia. Za te wszystkie cierpienia
        > Narodu Polskiego przez 17 ostatnich lat.
      • dokowski Biedne, skrzywdzone anioły PRLowskiego raju... 16.06.06, 00:38
        autentyczny_pisowiec napisał:

        > cierpienia Narodu Polskiego przez 17 ostatnich lat.

        ... zmuszone przez kapitalizm do płaczu i zgrzytania zębami
    • 1normalnyczlowiek Też mam apel : Nie zostaw Polski złodziejom 16.06.06, 01:42
      dokowski napisał:
      > Mam apel do rodaków. Kto może, niech wyjeżdża na zachód i zarabia tam. To
      > najlepszy sposób wyleczenia Polski z choroby postkomunizmu.

      ---> Sprytne. Jak cię złodziej okradał przez 16 lat, to nie wsadzaj go do
      więzienia, nie odbieraj tego co ukradł, lecz zostaw mu resztę, której nie zdążył
      jeszcze zawłaszczyć a sam wyjedź na tułaczkę po obcych krajach.
      • idiotyzmy-kacze Nie przesadzaj 16.06.06, 02:11
        Złodzieje z PiSu nie rządzili Polską ostatnie 16 lat. Przewijali się tylko w różnych rządach, NIKu, Kancelarii Prezydenta etc.
      • porannakawa Re: Też mam apel : Nie zostaw Polski złodziejom 16.06.06, 02:20
        1normalnyczlowiek napisał:

        > dokowski napisał:
        > > Mam apel do rodaków. Kto może, niech wyjeżdża na zachód i zarabia tam. To
        > > najlepszy sposób wyleczenia Polski z choroby postkomunizmu.
        >
        > ---> Sprytne. Jak cię złodziej okradał przez 16 lat, to nie wsadzaj go do
        > więzienia, nie odbieraj tego co ukradł, lecz zostaw mu resztę, której nie zdąży
        > ł
        > jeszcze zawłaszczyć a sam wyjedź na tułaczkę po obcych krajach.
        To nie jest tułaczka.
        Dawniej mówili - poszedł na tułaczkę do miasta.
        Teraz mówią - poszedł na tułaczkę do obcego kraju.
        Okazało się, ża ta tułaczka w mieście to nie żadna tułaczka, że ta tułaczka w
        innym kraju to nie żadna tułaczka.
        Przyjaciel mój tułał sie po ukończeniu studiów w Polsce, marchew, kwiaty
        sprzedawał, opony łatał dorywczo. Teraz pracuje w biurze konstrukcyjnym w Edynburgu.
        Tułaczkę to on miał w Polsce.
        Do Polski, na Mazury z kolegami teraz na ryby wyskoczy. Z tej - jak piszesz -
        tułaczki!
        Polskę zostawmy złodziejom - niedługo wilki zaczną się gruyźć między sobą.
        Co nam do tego?
        Im więcej wilków wyginie tym więcej będzie miejsca na normalność.
        Polskę pozostawmy złodziejom.
        Ostatni gasi światło - gdy tylko dosięgnie do kontaktu.
        • quickly hehehehehe... polska patrobe nie zdechnie... 16.06.06, 02:53
          Zawsze sie znajdzie banda niewolnikow w kraju, ktorzy beda harowac i zasuwac
          cale zycie w kraju, aby tym na gorze lewakom, prawiczkom, katolom, kaczorom i
          giertychom dobrze zylo... I zyje im sie dobrze (Piskorski i 600 ha ziemi - to
          sie nazywa zabezpieczenie starosci!!!)

          Zapier...dalac polaczki i nie marudzic!!! hehehehehehehehe...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka