dokowski
15.06.06, 20:58
... ludzi uczciwych i pracowitych, to cała ta lewicowa hołota, te leniuchy i
cwaniaki, które teraz żerują na pracy uczciwych ludzi, będą musiały się wziąć
do roboty.
Kto się boi, kto jest niezadowolony, że najlepsi Polacy wyjeżdżają pracować na
zachód? Komu to jest nie na rękę?
Złodzieje i leniuchy poczuły cykorię w portkach, bo niedługo nie będzie na kim
pasożytować.
Mam apel do rodaków. Kto może, niech wyjeżdża na zachód i zarabia tam. To
najlepszy sposób wyleczenia Polski z choroby postkomunizmu.
Wyjeżdżajcie! Niech hołota zrozumie, jak bardzo jesteście jej potrzebni. Niech
lewica zrozumie, że należy Wam się szacunek i wysokie zarobki. Niech Polacy
zrozumieją, że tylko uczciwa praca może poprawić życie w Polsce.