Dodaj do ulubionych

"Śledziu" wrócił za kratki

IP: 4.2.* / *.lublin.mm.pl 29.01.03, 19:49
Ale niespiodzianka! Radze dalej głaskac po główkach
i "resocjalizować" bandytów. No pewnie.
Obserwuj wątek
    • Gość: 515125 jak Debski IP: *.acn.waw.pl 29.01.03, 20:47
      Innemu "dzialaczowi sportowemu", niejakiemu Debskiemu tez z
      poczatku niezle szlo. Nawet troche dolarow odlozyl...
    • Gość: Pytajnik Ile i za co? IP: proxy / *.com 30.01.03, 01:45
      Byłbym wdzięczny za uczciwą odpowiedź na kilka pytań:
      - Ile razy Śledź był skazany i za co?
      - Czy był zwolniony warunkowo?
      - Czy w przypadku naruszenia warunku wyrok będzie odwieszony?
      - Czy przy kolejnym skazaniu są uwzględni dotychczasową postawę Śledzia?

      Podejrzewam, że był skazany nie raz, naruszył zasady warunkowego zwolnienia, odwieszenie nie jest pewne, kara odwieszona zostanie połączona z kolejną, za n rozbojów sąd skaże Śledzia tak, jak za jeden. Podejrzewam też, że za trzy lata Śledź wyjdzie a najdalej za pięć Gazeta napisze o jego kolejnym przestępstwie określając go jako "wielokrotnie karanego za rozboje itp." (W Polsce można być "wielokrotnie skazywanym" za najcięższe przestępstwa i przebywać na wolności jeszcze przed ukończeniem trzydziestego roku życia).
      W Polsce niestety można wielokrotnie robić sobie jaja z sądu, obiecywać poprawę, kłamać, mataczyć itd., bez żadnych konsekwencji. Skazanie na karę na granicy maksymalnej wartości i wykonanie jej bez przedterminowego zwolnienia jest niemożliwe.

      Pozdrowienia dla p. Siedleckiej i Amnesty International.


    • Gość: xxxxxx Re: IP: olsztyn:* / *.ols.vectranet.pl 30.01.03, 09:03
      u nas jakoś dziwnie świat władzy zawsze woli robić interesy z
      przestępcami niż uczciwymi ludźmi
      panie Jacek Karnowski możesz pan poręczyć z paroma posłamii
      senatorami i śledziu znów będzie krzewił kulturę fizyczną na
      ulicach trójmiasta
    • Gość: JAL Re: A czego spodziewać się po skinie? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 12:33
      Zabij skina, zanim skin zabije ciebie! Zabij kibola, zanim
      kibol... Zabij katolikusa - bo skin i kibol najczęściej są
      katolikami!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka