Gość: ryża IP: 4.2.* / *.lublin.mm.pl 29.01.03, 19:49 Ale niespiodzianka! Radze dalej głaskac po główkach i "resocjalizować" bandytów. No pewnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 515125 jak Debski IP: *.acn.waw.pl 29.01.03, 20:47 Innemu "dzialaczowi sportowemu", niejakiemu Debskiemu tez z poczatku niezle szlo. Nawet troche dolarow odlozyl... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytajnik Ile i za co? IP: proxy / *.com 30.01.03, 01:45 Byłbym wdzięczny za uczciwą odpowiedź na kilka pytań: - Ile razy Śledź był skazany i za co? - Czy był zwolniony warunkowo? - Czy w przypadku naruszenia warunku wyrok będzie odwieszony? - Czy przy kolejnym skazaniu są uwzględni dotychczasową postawę Śledzia? Podejrzewam, że był skazany nie raz, naruszył zasady warunkowego zwolnienia, odwieszenie nie jest pewne, kara odwieszona zostanie połączona z kolejną, za n rozbojów sąd skaże Śledzia tak, jak za jeden. Podejrzewam też, że za trzy lata Śledź wyjdzie a najdalej za pięć Gazeta napisze o jego kolejnym przestępstwie określając go jako "wielokrotnie karanego za rozboje itp." (W Polsce można być "wielokrotnie skazywanym" za najcięższe przestępstwa i przebywać na wolności jeszcze przed ukończeniem trzydziestego roku życia). W Polsce niestety można wielokrotnie robić sobie jaja z sądu, obiecywać poprawę, kłamać, mataczyć itd., bez żadnych konsekwencji. Skazanie na karę na granicy maksymalnej wartości i wykonanie jej bez przedterminowego zwolnienia jest niemożliwe. Pozdrowienia dla p. Siedleckiej i Amnesty International. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxxx Re: IP: olsztyn:* / *.ols.vectranet.pl 30.01.03, 09:03 u nas jakoś dziwnie świat władzy zawsze woli robić interesy z przestępcami niż uczciwymi ludźmi panie Jacek Karnowski możesz pan poręczyć z paroma posłamii senatorami i śledziu znów będzie krzewił kulturę fizyczną na ulicach trójmiasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JAL Re: A czego spodziewać się po skinie? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 12:33 Zabij skina, zanim skin zabije ciebie! Zabij kibola, zanim kibol... Zabij katolikusa - bo skin i kibol najczęściej są katolikami! Odpowiedz Link Zgłoś