Dodaj do ulubionych

Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli...

07.07.06, 06:49
...nowy wzór Męża Stanu:

serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3466931.html


P.S. Zainteresowane kabarety proszone są o uzgodnienie kwestii tantiem z autorem ;-)
Obserwuj wątek
    • maureen2 Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 07.07.06, 06:56
      natomiast bazarowy krzykacz Putra domagał się uchwały senatu potępiającej nie-
      mieckiego dziennikarza, ale straż marszałkowska powstrzymała go i doprowadziła
      do porządku.
    • warsawyak A to dewolut z niego... 07.07.06, 07:32
      Kolejna filipinka.
      • latryna.latryna ""Wystarczyłoby, żeby tata zainteresował się... 18.11.08, 01:56
        ...swoim dzieckiem. To nie zawsze jest rzecz w pieniądzach - mówi
        Małgorzata Gosiewska w rozmowie z Ewą Drzyzgą"


        Tym razem - "Edgara niedzielna szkółka moralności", odcinek
        pierwszy ;-D
    • www.nasznocnik.pl Edgar w TOK FM czyli ciąg dalszy: "Możemy... 07.07.06, 07:59
      ...wystąpić o europejski nakaz aresztowania" (mowa o autorze artykułu, oczywiście)


      Bez komentarza ;-)))
      • stanpowazny najlepiej roztzrelać bez sądu 07.07.06, 08:11
        Wszystkich wydawców pism satyrycznych i satyryków. A najlepiej zamknąć prezia w
        pałacu i go nie pokazywać. Nie będzie powodów do smiechu .Proste jak drut.
    • marouder No, ja tam nie wiem jak wy, ale tu sie nie na... 08.07.06, 06:59
      ...budowe IV RP, ale raczej II Bielarusi zanosi..
      Z prezia, z brata, z Edgara jakies LuKaczenki wylaza:))


      www.nasznocnik.pl napisał:

      > ...nowy wzór Męża Stanu:
      >
      > serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3466931.html
      >
      >
      > P.S. Zainteresowane kabarety proszone są o uzgodnienie kwestii tantiem z autore
      > m ;-)
    • derduch Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 08.07.06, 07:18
      Edgar jest bardziej głupi czy bardziej odrazający?
    • jola_iza Re: Ja tylko jednego nie pojmuję. 08.07.06, 07:27
      Jak ten człowiek mógł być olimpijczykiem, z prawem wybrania kierunku studiów bez egzaminu ? Chyba, że on ma fenomenalną pamięć przy minimalnej inteligencji,albo choroba robi spustoszenia w mózgu ?
      • ave.duce Re: Ja tylko jednego nie pojmuję. 13.07.06, 16:58
        jola_iza napisała:

        > Jak ten człowiek mógł być olimpijczykiem, z prawem wybrania kierunku studiów be
        > z egzaminu ? Chyba, że on ma fenomenalną pamięć przy minimalnej inteligencji,al
        > bo choroba robi spustoszenia w mózgu ?
        >

        Sądząc po arystokratycznym profilu, jest to możliwe, nistetyż.


        bi.gazeta.pl/im/3/3467/z3467963N.jpg
        ;)
      • eastwood3 w tych czasach odpowiedzi na pytania znali... 23.07.06, 02:46
        • eastwood3 ... zanim pojawiły się pytania. n/t 23.07.06, 02:47
    • nautilus.pompilius Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 13.07.06, 16:58
      Co za przygłup. Nic dziwnego, że go na aplikację nie przyjęli.
      • ryto4 Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 23.07.06, 03:57
        I do tego jaka pokraka, jeszcze lepszy od braci...
        • rollex Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 23.07.06, 09:20
          Czytając "Kod Leonarda" bardzo mnie zainteresowała sprawa liczby "Fi". Proporcje
          ciała ludzkiego, które Leonardo stwierdził w ciele ludzkim nijak nie pasują do
          ciała Edgara. Pomierzyłem mniej wiecej jak te proporcje mają sie do Edgara.
          Powiększyłem fote, pare pobieznych obliczeń i wychodzi, że -
          a) albo Leonardo sie grubo pomylił
          b) albo to błąd Stwórcy
          bo zamiast "fi" u Edgara wyszło mi coś strasznie dziwnego.
          Teraz zabieram się do wyznaczenia liczby wicepremiera Giertycha. Na początek
          jednak musze chyba dostać inne zdjęcie bo z tego co mam copraz mniej wierzę
          Leonardowi.
          • ave.duce Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 14.11.06, 06:13
            Podzielisz się efektami swojej pracy?
            Życzę powodzenia, polecam pamięci p-Oślice Sobecką Annę i Hojarską Danutę
            (u tej ostatniej parametry czaszki).

            :P
          • prawieemeryt Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 27.08.08, 12:06
            Popełniasz błąd metodologiczny ponieważ szukasz "Fi". A powinieneś
            szukać "FiDu" albowiem u włoszczowskiego peronowego dobroczyńcy w
            jego całym fizycznym i psychicznym jestestwie dominuje jak widać
            ogromne ponad miarę doop_sko. Kuriozum - jak ktoś kto ma tak krótkie
            kończyny górne(tyż) może mać tak długie ręce.
      • www.nasznocnik.pl Re: Co za przygłup 19.01.07, 09:12
        Hola, hola! ;)
    • gienia.gienia Re: No i co z tym nakazem - poszedł priorytetem? 23.07.06, 09:25
      GROM już ładuje się do samolotów. W akcji na redakcję tego "Stainera" wspomagać
      ich będzie Kościelna Służba Porządkowa z parafii św. Teresy na ul. Tamka.
    • zapijaczonyryj Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 14.11.06, 07:41
      wystarczy spojrzeć ma niego i od razu widać, ze to mąz stanu.
      Tylko z tych innych trochę

      „każdy ch.. ma swój strój”-Marek Nowakowski” „
    • www.nasznocnik.pl Tym razem - totalny... 22.12.06, 08:42
      ...odlot ;-)
    • pawian_oktawian Edgar przypomina Martina Bormanna 19.01.07, 10:08
      Poszukajcie sobie w google zdjęć. Wypisz, wymaluj - Bormann.
    • www.nasznocnik.pl Mamy kolejnego męża stanu... 11.02.07, 20:07
      Proszę Państwa - oto Marek "Mniamniamniam" Kuchciński!



      Przerażony Wowka już pisze testament ;-)
    • tymon99 Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 11.02.07, 20:13
      pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Steiner
      ciekawe, ciekawe..
      • www.nasznocnik.pl Re: Rudolf Steiner 25.04.07, 00:57
        Zły trop ;-)
    • dekaczyzacja Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 09.03.07, 22:31
      Cóż przy takich "prawnikach" jak Gosiu i Kaczyńscy trudno się dziwić,
      że ciągle powstają jakieś buble prawne.

      -----------------------------------
      "Ja wiem o różnych rzeczach, o których państwo nie wiecie, i odwrotnie. Nikt nie
      wie wszystkiego." - Jarosław Premier Kaczyński
      ("Rz"- 08.03.2007)
    • rydzyk_fizyk Max Steiner? ;) 01.04.07, 14:08
      www.iafd.com/person.asp?perfid=MHardcore&gender=d
      • chaziaj A ja myslalem ze on Hetman Wielki Polny??? 01.04.07, 14:11
        To nasi Hetmani tez cebule sprzedawali i chlopstwo
        rozpijali???
        • prawieemeryt Hetman? 27.08.08, 12:13
          Raczej Hotentot.
    • x2468 Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 08.05.07, 23:04
      Gosio czyli klown wesolek,zatrudniony w Derekcji Cyrku w Budowie im4 rp (w budowie)
      • www.nasznocnik.pl Re: zatrudniony w Derekcji Cyrku 20.10.07, 16:48
        Zawsze może wrócić na dróżnika do Włoszczowy ;-)
        • a-wariatka-tanczy Re: zatrudniony w Derekcji Cyrku 20.10.07, 20:19
          "...działalność Prezydenta RP, jego sposób postępowania,
          wysoka kultura osobista i inne cechy dewolutywne*..."

          * według Słownika Wyrazów Obcych PWN dewolucja to - „przeniesienie -
          na żądanie strony - kompetencji do rozstrzygnięcia sprawy z jednego
          organu administracyjnego na inny, zwykle nadrzędny(* od łacińskiego
          devolo - staczam)

          a może gosiowi sie z daniem "de volaille" pomyliło
          w końcu i to i to drób
      • prawieemeryt Zdarza się ostatnio często 27.08.08, 12:15
        w budowie w likwidacji.
      • kolega.kierownik Re: zatrudniony w Derekcji Cyrku w Budowie 30.04.09, 00:34

        Niniejszym dementuję.
    • trzymilionowy.post 14 lat się uczył żeby popełnić ten tekst. 20.10.07, 21:06

    • jack20 Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 20.10.07, 21:08
      Nareszcie chyba, te q... pisowskie znikna z krajobrazu.
    • polobolo2 Rezultat: Detchland ola blazna polskiego 22.06.08, 16:19
      i pokazal mu jaki on zero i jego kartofel duren
      • zdybex Re: Rezultat: Detchland ola blazna polskiego 22.06.08, 16:23
        Jak rozwodnik może w partii chadeckiej istnieć? Na dodatek mutant, bo bogu się
        nie udał. Żeby choć mądry albo choćby inteligentny..
    • masuma Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli...SKOK! 22.06.08, 16:21
      Doczekasz się peronie...juz niedługo...
      :-))))))))
    • wikul Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 05.07.08, 00:59
      Przemysław Edgar Gosiewski (ur. 12 maja 1964 w Słupsku) – pseudonim
      Quasimodo, największy polskojęzyczny politykier bezSalonowej
      IVIIIXIIII RP (Romana Pospolita), mąż pustostanu, członek
      Brooklyńskiej Rady Karłów i zagorzały wielbiciel kaczki podlewanej
      Miodem (prof.). Po ukończeniu szkół podstawowych wyruszył na 14-
      letnie studia prawnicze. Mistrz mowy polskiej Anno Domini 2005 i w
      latach następnych, z wyjątkiem roku 2007, gdy z racji brzmienia
      nazwiska i wrodzonego dżentelmeństwa ustąpił pierwszeństwa red.
      Marcie Kielczyk. Tępiciel afer, zgnilizny moralnej. Uważany za
      wynalazcę wody kolońskiej Przemysławka. Nieoficjalnie mówi się, że
      grał w I części Władcy Pierścieni, jednak władze odmawiają
      komentarza. Jak mawia stare porzekadło "ręce królów sięgają daleko".
      Ręce Gosiewskiego nie sięgają nawet rozporka. Manu Propria Amen.

      Wielki wróg p. Malinowskiego. Wielkość jego wrogości przejawia się
      tym, że pociągowi Intercity Malinowski kazał stawać w dziurze
      zabitej dechami (tylko Edgar był w stanie pod tymi deskami przejść)
      o nazwie Włoszczowa. Fama głosi, że przywitanie pierwszego pociągu
      zatrzymującego się we Włoszczowie od 300 lat towarzyszyło wielkie
      partactwo, jako że Herr Edgar miał go witać nie na peronie, a na
      torach. Organizatorzy dali ciała. W swoich planach dotyczących
      Włoszczowy Przemek zamierza podarować jej dodatkowo 48 samolotów F-
      16.

      nonsensopedia.wikia.com/wiki/Przemys%c5%82aw_Gosiewski
      • karbat Re: Przemysław Edgar Steiner Gosiewski czyli... 27.08.08, 12:17
        ma dosc pieniedzy podatnika wiec sie bawi na jego koszt ,
        cos musi robic .
        Lubi podatnik utrzymywac durniow ,nic nie poradze .
    • gejowy.kaczucha Gosia znowu nosi... ;-D 03.12.08, 01:10
      tinyurl.com/6xucov
      • przecinek_cambridge Teraz się gdzieś przyczaił... ;) 06.04.09, 17:40
        .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka