Dodaj do ulubionych

Wariatkowo zupelne

25.07.06, 17:04
Rzeczywistosc przerasta sen wariata:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3506709.html
Obserwuj wątek
    • dankowalski ale jaja! 25.07.06, 17:05
    • loko31 Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 17:06
      kolejny cios w PO!
      • douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 17:08
        loko31 napisał:

        > kolejny cios w PO!

        "Sam Kurski sprawy nie komentuje. Jest na wakacjach za granicą, a jego telefon
        milczy"

        Zamiast wspierac rodzima turystyke Kurski szlaja sie po swiecie.
        • demokrata.prl Nie znam lepszegokandydata!!! 25.07.06, 17:16
          Wyobrażacie sobie jak weżmie Lejba Fogelmana w obroty?
          • elfhelm Re: Nie znam lepszegokandydata!!! no jasne 25.07.06, 17:55
            tacy jak wy o komuszej mentalności lubicie tylko różne podobne - co nie sieroto?
            • demokrata.prl Re: Nie znam lepszegokandydata!!! no jasne 25.07.06, 18:05
              elfhelm napisał:

              > tacy jak wy o komuszej mentalności lubicie tylko różne podobne - co nie
              sieroto
              > ?
              Szkoda że wyborcy nas olali. Władek Frasyniuk miałby szansę korzystnie się
              zaprezentować na tle takiego Kurskiego.
    • mariner4 Przyjdzie czas, że Kurski 25.07.06, 17:53
      i jego kumple będą lustrowani.
      M.
      • alistair-p Re: Przyjdzie czas, że Kurski 25.07.06, 19:29
        Teraz widać że te wszystkie debilne ataki Kurskiego nie były jego
        pomysłem.Kaczory używają go do grzebania w szambie.Niestety bulterier jest juz
        wykastrowany.
        • pies_na_czarnych Co sie czepiacie? Przeciez chlopak 25.07.06, 19:34
          Co sie czepiacie? Przeciez chlopak zasluzyl sobie na to!
          :o))
    • ford.prefect Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 19:36
      > Rzeczywistosc przerasta sen wariata:

      Ale czemu właściwie?
      • douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 19:46
        ford.prefect napisał:

        > > Rzeczywistosc przerasta sen wariata:

        > Ale czemu właściwie?

        Widzisz, wariat tego nie zrozumie.
        • ford.prefect Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 20:03
          > Widzisz, wariat tego nie zrozumie.

          Bardzo dziękuję za głęboką argumentację. Osobiście uważam, że Kurski na czele komisji, to nie jest w tej chwili największy problem. A po ostatnich manewrach PiS-u nie robi to na mnie większego wrażenia. Lepper jako wicepremier, co zdaje się umykać wielu ludziom, jest nie do przebicia.
          • douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 20:06
            ford.prefect napisał:

            > > Widzisz, wariat tego nie zrozumie.
            >
            > Bardzo dziękuję za głęboką argumentację. Osobiście uważam, że Kurski na czele
            > komisji, to nie jest w tej chwili największy problem.

            Pies sral Kurskiego, chodzi o sama komisje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka