douglasmclloyd 25.07.06, 17:04 Rzeczywistosc przerasta sen wariata: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3506709.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 17:08 loko31 napisał: > kolejny cios w PO! "Sam Kurski sprawy nie komentuje. Jest na wakacjach za granicą, a jego telefon milczy" Zamiast wspierac rodzima turystyke Kurski szlaja sie po swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata.prl Nie znam lepszegokandydata!!! 25.07.06, 17:16 Wyobrażacie sobie jak weżmie Lejba Fogelmana w obroty? Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: Nie znam lepszegokandydata!!! no jasne 25.07.06, 17:55 tacy jak wy o komuszej mentalności lubicie tylko różne podobne - co nie sieroto? Odpowiedz Link Zgłoś
demokrata.prl Re: Nie znam lepszegokandydata!!! no jasne 25.07.06, 18:05 elfhelm napisał: > tacy jak wy o komuszej mentalności lubicie tylko różne podobne - co nie sieroto > ? Szkoda że wyborcy nas olali. Władek Frasyniuk miałby szansę korzystnie się zaprezentować na tle takiego Kurskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Przyjdzie czas, że Kurski 25.07.06, 17:53 i jego kumple będą lustrowani. M. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Przyjdzie czas, że Kurski 25.07.06, 19:29 Teraz widać że te wszystkie debilne ataki Kurskiego nie były jego pomysłem.Kaczory używają go do grzebania w szambie.Niestety bulterier jest juz wykastrowany. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Co sie czepiacie? Przeciez chlopak 25.07.06, 19:34 Co sie czepiacie? Przeciez chlopak zasluzyl sobie na to! :o)) Odpowiedz Link Zgłoś
ford.prefect Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 19:36 > Rzeczywistosc przerasta sen wariata: Ale czemu właściwie? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 19:46 ford.prefect napisał: > > Rzeczywistosc przerasta sen wariata: > Ale czemu właściwie? Widzisz, wariat tego nie zrozumie. Odpowiedz Link Zgłoś
ford.prefect Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 20:03 > Widzisz, wariat tego nie zrozumie. Bardzo dziękuję za głęboką argumentację. Osobiście uważam, że Kurski na czele komisji, to nie jest w tej chwili największy problem. A po ostatnich manewrach PiS-u nie robi to na mnie większego wrażenia. Lepper jako wicepremier, co zdaje się umykać wielu ludziom, jest nie do przebicia. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Wariatkowo zupelne 25.07.06, 20:06 ford.prefect napisał: > > Widzisz, wariat tego nie zrozumie. > > Bardzo dziękuję za głęboką argumentację. Osobiście uważam, że Kurski na czele > komisji, to nie jest w tej chwili największy problem. Pies sral Kurskiego, chodzi o sama komisje. Odpowiedz Link Zgłoś