fraglesi67 27.07.06, 12:42 Jak ja lubię tego gościa! aż mnie ciarki przechodzą.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerry.uk Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 12:55 Dlaczego Gugala nie zapytal o to Gosiewskiego? Z jednej strony lustracja, ujawnianie teczek, a sam Kaczynski chowa teczke w mysiej dziurze. Co tam jest takiego, czego premier sie wstydzi? Chcemy wiedziec!! Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 13:19 Ależ Jarosław już ujawnił i się okazało że to jedyna (w/g) PISu sfałszowana teczka;) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 13:30 konread napisał: > Ależ Jarosław już ujawnił i się okazało że to jedyna (w/g) PISu sfałszowana tec > zka;) **************************** Fałszerstwo polegało na tym, ze tajemnicy ktoś wyprowadził wszystkie papiery po podpisaniu lojalki i niczego w zamian nie zostawił. Odpowiedz Link Zgłoś
eutrapelia Żądania ludu rosną 27.07.06, 13:43 >Z jednej strony lustracja, > ujawnianie teczek, a sam Kaczynski chowa teczke w mysiej dziurze. Co tam jest > takiego, czego premier sie wstydzi? Chcemy wiedziec!! Jedni chcą ujawnienia każdej teczki i każdego jej papierka w internecie, inni chcą porządnej lustracji dziadka Tuska. Musicie zrozumieć głupki, że państwo temu wszystkiemu nie podoła, akurat ma inne rzeczy na głowie, najważniejsza, glupku, jest teraz gospodarka. Odpowiedz Link Zgłoś
oblesnik Re: Żądania ludu rosną 27.07.06, 14:18 Odwrotnie, glupku, panstwo ma na glowie lustracje, a reszta nie zajac, nie ucieknie. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Żądania ludu rosną 27.07.06, 14:42 eutrapelia napisał: > akurat ma inne rzeczy na głowie, najważniejsza, > glupku, jest teraz gospodarka. ano tak się dziwnie złozyło że gospodarka ma się w miarę dobrze (ot, choćby po wskaźnikach podawanych przez Wyborczą sądząc), natomiast lustracja niekoniecznie (choć ustawa idzie w dobrym kierunku, a Macierewicz ma sie wziąć do roboty) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
herrdocent Gosiewski jest sam Modelem nieaktualnym 27.07.06, 12:58 to nawet nie jest typ to prototyp. No to siup Edgarze lapki w gore i wkrecamy zaroweczki huehuehue co za krotkie ? Odpowiedz Link Zgłoś
zandalf Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 13:05 Albo ktoś może przyjść do archiwum i stwierdzić, że jego teczka jest podrobiona Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 13:32 zandalf napisał: > Albo ktoś może przyjść do archiwum i stwierdzić, że jego teczka jest podrobiona *********************************** Mamy dwóch takich ktosiów. Obaj przy korycie. Odpowiedz Link Zgłoś
jola135 Edgar Wytrwały 27.07.06, 13:32 należę do tej wąskiej może grupy posłow, którzy sami piszą ustawy, sądzię, że uda mi sie to dokończyć w sierpniu i wtedy ten projekt będzie gotowy. To widać Edgarze po tych ,pożal się boże ,ustawach.Proponuję jednak przypomnieć sobie materiał ze studiów,wprawdzie dzięwięć lat studiowałeś ,ale jak sie teraz przyłożysz to kto wie może to będzie miało sens Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:39 no, na ten temat (podróbek) Urban co nieco by mógł powiedzieć, wystarczy przejrzeć archiwalne numery "Nie" :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:00 Utrzymywanie dotychczasowego modelu lustracji jest nierealne w sytuacji, w której agent może przejrzeć swoje akta, potem złoźyć oświadczenie, czy był agentem, w zależności od tego, co jest w tych aktach i w zależności od tego, co tam zauważy. Ten model lustracji jest już modelem nieaktualnym. Jedyną tu szansą jest tu jawność akt - powiedział Przemysław Gosiewski w "Poranku Radia TOK FM". I tu sie z toba Gosiowski trzeba zgodzic, jak moze byc tak, ze aget SB (kaczynski) ma w swoim posiadaniu swoja teczke i moze z niej usunac dokladnie wszystko co tylko zechce. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:35 > I tu sie z toba Gosiowski trzeba zgodzic, jak moze byc tak, ze aget SB > (kaczynski) ma w swoim posiadaniu swoja teczke i moze z niej usunac dokladnie > wszystko co tylko zechce. nie może, bo: raz: to nie człowiek pokroju Wałęsy czy Michnika dwa: cieżko w obecnej sytuacji chachmęcić tak jak za Wałęsy czy Kwaska Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Gosiewski mądrzejszy od Borsuka i Romaszewskiego 27.07.06, 14:49 Och ty źródło mądrości wszelakiej, który jednym zdaniem potrafisz podsumować argumenty senatorów. Niech się oni schowają do budy przed twym spojrzeniem, gdy wypowiadasz swoje mądrości a słowa twe płyną niczym proroctwa: "są w mniejszości w swoim poglądzie". To jedyny i najważniejszy argument. Gromada głupców gdy się skrzyknie nie będzie słuchać mądrzejszych ale krótko stwierdzi: jesteśmy w większości... Odpowiedz Link Zgłoś
nakazim Powiedz "nie" PiSowi...... 27.07.06, 20:57 ...my powiemy i jest nas wielu, choć aktualnie na wakacjach!! Wrócimy niebawem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasia067 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 30.07.06, 22:57 o to obraz polski kartoflano - buraczanej. Żeby nie było watpliwości - kim sa młode polskie kartofle to wiemy. Buraki to LPR i samoobrona. Odpowiedz Link Zgłoś