Dodaj do ulubionych

Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny

27.07.06, 12:42
Jak ja lubię tego gościa! aż mnie ciarki przechodzą....
Obserwuj wątek
    • jerry.uk Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 12:55
      Dlaczego Gugala nie zapytal o to Gosiewskiego? Z jednej strony lustracja,
      ujawnianie teczek, a sam Kaczynski chowa teczke w mysiej dziurze. Co tam jest
      takiego, czego premier sie wstydzi? Chcemy wiedziec!!
      • konread Re: Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 13:19
        Ależ Jarosław już ujawnił i się okazało że to jedyna (w/g) PISu sfałszowana teczka;)
        • maruda.r Re: Kiedy Jaroslaw Kaczynski ujawni swoja teczke? 27.07.06, 13:30
          konread napisał:

          > Ależ Jarosław już ujawnił i się okazało że to jedyna (w/g) PISu sfałszowana tec
          > zka;)

          ****************************

          Fałszerstwo polegało na tym, ze tajemnicy ktoś wyprowadził wszystkie papiery po
          podpisaniu lojalki i niczego w zamian nie zostawił.

      • eutrapelia Żądania ludu rosną 27.07.06, 13:43
        >Z jednej strony lustracja,
        > ujawnianie teczek, a sam Kaczynski chowa teczke w mysiej dziurze. Co tam jest
        > takiego, czego premier sie wstydzi? Chcemy wiedziec!!

        Jedni chcą ujawnienia każdej teczki i każdego jej papierka w internecie, inni
        chcą porządnej lustracji dziadka Tuska. Musicie zrozumieć głupki, że państwo
        temu wszystkiemu nie podoła, akurat ma inne rzeczy na głowie, najważniejsza,
        glupku, jest teraz gospodarka.
        • oblesnik Re: Żądania ludu rosną 27.07.06, 14:18
          Odwrotnie, glupku, panstwo ma na glowie lustracje, a reszta nie zajac, nie
          ucieknie.
        • losiu4 Re: Żądania ludu rosną 27.07.06, 14:42
          eutrapelia napisał:

          > akurat ma inne rzeczy na głowie, najważniejsza,
          > glupku, jest teraz gospodarka.

          ano tak się dziwnie złozyło że gospodarka ma się w miarę dobrze (ot, choćby po
          wskaźnikach podawanych przez Wyborczą sądząc), natomiast lustracja
          niekoniecznie (choć ustawa idzie w dobrym kierunku, a Macierewicz ma sie wziąć
          do roboty)

          Pozdrawiam

          Losiu
    • herrdocent Gosiewski jest sam Modelem nieaktualnym 27.07.06, 12:58
      to nawet nie jest typ to prototyp. No to siup Edgarze lapki w gore i wkrecamy
      zaroweczki huehuehue co za krotkie ?
    • zandalf Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 13:05
      Albo ktoś może przyjść do archiwum i stwierdzić, że jego teczka jest podrobiona
      • maruda.r Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 13:32
        zandalf napisał:

        > Albo ktoś może przyjść do archiwum i stwierdzić, że jego teczka jest podrobiona

        ***********************************

        Mamy dwóch takich ktosiów. Obaj przy korycie.



      • jola135 Edgar Wytrwały 27.07.06, 13:32
        należę do tej wąskiej może grupy posłow, którzy sami piszą ustawy, sądzię, że
        uda mi sie to dokończyć w sierpniu i wtedy ten projekt będzie gotowy.
        To widać Edgarze po tych ,pożal się boże ,ustawach.Proponuję jednak przypomnieć
        sobie materiał ze studiów,wprawdzie dzięwięć lat studiowałeś ,ale jak sie teraz
        przyłożysz to kto wie może to będzie miało sens
      • losiu4 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:39
        no, na ten temat (podróbek) Urban co nieco by mógł powiedzieć, wystarczy
        przejrzeć archiwalne numery "Nie" :)

        Pozdrawiam

        Losiu
    • kralik111 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:00
      Utrzymywanie dotychczasowego modelu lustracji jest nierealne w sytuacji, w
      której agent może przejrzeć swoje akta, potem złoźyć oświadczenie, czy był
      agentem, w zależności od tego, co jest w tych aktach i w zależności od tego, co
      tam zauważy. Ten model lustracji jest już modelem nieaktualnym. Jedyną tu
      szansą jest tu jawność akt - powiedział Przemysław Gosiewski w "Poranku Radia
      TOK FM".


      I tu sie z toba Gosiowski trzeba zgodzic, jak moze byc tak, ze aget SB
      (kaczynski) ma w swoim posiadaniu swoja teczke i moze z niej usunac dokladnie
      wszystko co tylko zechce.
      • losiu4 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 27.07.06, 14:35
        > I tu sie z toba Gosiowski trzeba zgodzic, jak moze byc tak, ze aget SB
        > (kaczynski) ma w swoim posiadaniu swoja teczke i moze z niej usunac dokladnie
        > wszystko co tylko zechce.

        nie może, bo:
        raz: to nie człowiek pokroju Wałęsy czy Michnika
        dwa: cieżko w obecnej sytuacji chachmęcić tak jak za Wałęsy czy Kwaska

        Pozdrawiam

        Losiu
    • msvip Gosiewski jest nieaktualny 27.07.06, 14:26
    • leszek.sopot Gosiewski mądrzejszy od Borsuka i Romaszewskiego 27.07.06, 14:49
      Och ty źródło mądrości wszelakiej, który jednym zdaniem potrafisz podsumować
      argumenty senatorów. Niech się oni schowają do budy przed twym spojrzeniem, gdy
      wypowiadasz swoje mądrości a słowa twe płyną niczym proroctwa: "są w
      mniejszości w swoim poglądzie". To jedyny i najważniejszy argument. Gromada
      głupców gdy się skrzyknie nie będzie słuchać mądrzejszych ale krótko stwierdzi:
      jesteśmy w większości...
    • nakazim Powiedz "nie" PiSowi...... 27.07.06, 20:57
      ...my powiemy i jest nas wielu, choć aktualnie na wakacjach!! Wrócimy
      niebawem!!!!
    • kasia067 Re: Gosiewski: Model lustracji jest nieaktualny 30.07.06, 22:57
      o to obraz polski kartoflano - buraczanej. Żeby nie było watpliwości - kim sa
      młode polskie kartofle to wiemy. Buraki to LPR i samoobrona.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka