Dodaj do ulubionych

Kiedy przeprosicie Ewę Milewicz?

28.08.06, 13:05
... za obrzydliwe słowa, które padły pod adresem jej i jej kolegów z
redakcji "Wyborczej"?
Z "Gazetą..." różni mnie wiele: stosunek do PRL, kwestie polityki
zagranicznej, wewnętrznej...
Ale to nie powód, by odwracać wzrok, gdy stosuje się argumenty poniżej pasa.
A tak się stało parę tygodni temu...
Z ust pewnego internauty (który zresztą będzie sądzony) padły obrzydliwe
słowa na temat chodzenia do synagogi, jedzenia wieprzowiny etc.
Akurat w Polsce: kraju, w którym wybudowano Auschwitz i Sobibór, nie powinno
się tolerować antyżydowskich wybryków, szczególnie w mediach...
Czekam więc na to aż Ewa Milewicz zostanie przeproszona.
Zarówno przez internautę, który nadużył wolności słowa, jak i jego obrońców,
którzy oburzali się na rzekomą manipulację Agnieszki Mosór w "Polsacie", ale
nie znaleźli czasu (ochoty?), by potępić obrzydliwą wypowiedź Marcina M.
wobec dziennikarki GW...
Obserwuj wątek
    • b6165 [...] 28.08.06, 13:08
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • nowytor3 albowiem: kanalie jak kanalie, a nazisyjonistów ja 28.08.06, 13:12
      nazisyjonistów i to jest sprawiedliwe
      A od ciebie emerykto2006 oczekiwałbym jakichś opowieści o walterówkach, bo chyba
      na tym się lepiej znasz
    • jola_iza Re:Proszę nie oczekiwać 28.08.06, 13:21
      Chamstwo i brak tolerancji wynosi się z domu.Anonimowośc w internecie pozwala opluwać bezkarnie, ale plucia nauczyli rodzice.
      • b6165 [...] 28.08.06, 13:29
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tribunus Re:Proszę nie oczekiwać - super odpowiedz 28.08.06, 17:59
        jola_iza napisała:

        > Chamstwo i brak tolerancji wynosi się z domu.Anonimowośc w internecie pozwala o
        > pluwać bezkarnie, ale plucia nauczyli rodzice.

        Swiat sie konczy bo zgadzam sie z jola_iza.
        Wychodzi na to ze brata Adama Michnika rodzice nauczyli mordowac ludzi skazujac
        ich bezpodstawnie na smierc.
        Okazuje sie ze plucie to nic takiego przy mordowaniu niewinnych ludzi.
        Napisz jeszcze cos w tym stylu buahahahaaaaaaaaaa
    • nowytor3 Jaruzelski nie była antysemitą? Hilter osobiście 28.08.06, 14:50
      też Żydom nic nie zrobił
    • mietowe_loczki Re: Kiedy przeprosicie Ewę Milewicz? 28.08.06, 16:31
      Naprawdę nie wiem, ile trzeba mieć w sobie złej woli, żeby w tym programie
      dostrzec jakąkolwiek manipulację i zarzucać Milewicz "załatwiania swoich spraw"
      przy pomocy znajomej dziennikarki tv . I twierdzić, że wypadło gorzej, bo
      wypowiedź została wyrwana z kontekstu. Tak jakby jakikolwiek kontekst mógł
      usprawiedliwić chamskie antysemickie odzywki.

      A co do Twojego apelu, chyba nie oczekujesz, że ktoś przeprosi?
    • asienka32 W kraju, w którym wybudowano Auschwitz... 28.08.06, 16:38
      nie powinno się tolerowac antyzydowskich wybryków, szczególnie w mediach.

      A w innych krajach powinno się je tolerować? A nie w mediach tylko na ulicy
      powinno się je tolerować?
      A antypolskie czy antyamerykańskie wybryki można tolerować? Na przykłąd takie
      jak pisanie o Polsce jako kraju-miejscu kaźni żydów bez zaznaczenia, ze to nie
      Polacy za to odpowiadają.

      Dlaczego akurat w Polsce, akurat wyłącznie antyżydowskie, akurat w mediach
      powinno się zwalaczać?
      • mietowe_loczki Re: W kraju, w którym wybudowano Auschwitz... 28.08.06, 16:44
        Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam nigdzie antypolskich haseł, haseł o
        treści rasistowskiej na przykład, których ofiarą mogliby paść Polacy. Możesz
        zatem podać jakiś przykład? Link, treść, autor, etc etc?
        • asienka32 Re: W kraju, w którym wybudowano Auschwitz... 28.08.06, 16:55
          mietowe_loczki napisała:

          > Nigdy nie widziałam ani nie słyszałam nigdzie antypolskich haseł, haseł o
          > treści rasistowskiej na przykład, których ofiarą mogliby paść Polacy. Możesz
          > zatem podać jakiś przykład? Link, treść, autor, etc etc?

          Polacy to rasa?
          • mietowe_loczki Re: W kraju, w którym wybudowano Auschwitz... 28.08.06, 19:59
            Polacy NALEŻĄ do pewnej rasy. Dodatkowo, napisałam "na przykład". Widzę, że nie
            zamierzasz odpowiedzieć na proste pytanie. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam
            się niczego innego.
      • abstrakt2003 dziwie sieze ktos zwraca uwagę na 28.08.06, 16:59
        takiego robaka jak galba.
        Nie wiem po co w ogóle był ten program.
        ===========================================
        Jeśli pani Milewicz poczuła sie obrażona (nie dziwie się, tekst galby był
        chamski) to powinna załatwić galbę w sądzie i to tak by mu sie raz na zawsze
        odechciało chamstwa w sieci.
        • asienka32 Re: dziwie sieze ktos zwraca uwagę na 28.08.06, 17:05
          abstrakt2003 napisał:

          > takiego robaka jak galba.
          > Nie wiem po co w ogóle był ten program.
          > ===========================================
          > Jeśli pani Milewicz poczuła sie obrażona (nie dziwie się, tekst galby był
          > chamski) to powinna załatwić galbę w sądzie i to tak by mu sie raz na zawsze
          > odechciało chamstwa w sieci.

          Chamstwa?
          Do kropekuka było mu daleko, ale tamten pisał "po ichniejszemu" i był po
          prostu forumowym "ekscentrykiem"
          • abstrakt2003 a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:08
            pani ewa zanim zaczeła prowadzic blog powinna w ramach szkolenia z pół roku pod
            pseudonimem popisać sobie na forum. Napewno nabrała by dystansu do takich
            tekstów jakim poczęstował ja galba.
            • asienka32 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:10
              abstrakt2003 napisał:

              > pani ewa zanim zaczeła prowadzic blog powinna w ramach szkolenia z pół roku
              pod
              >
              > pseudonimem popisać sobie na forum. Napewno nabrała by dystansu do takich
              > tekstów jakim poczęstował ja galba.

              Myślisz, ze nie czytuje tego forum?
              • abstrakt2003 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:16
                asienka32 napisała:

                > Myślisz, ze nie czytuje tego forum?
                =============================================
                Człowiek na pewnym poziomie nie czyta czegos takiego jak to forum.
                Hmmmmm
                A cholera ją wie, sądze że nie ma czasu na takie głupoty. Ja sie dziwię że oni
                (ewa, dominika itd) mają czas i chęć na pisanie blogów.
                no chyba że robia to słuzbowo.
                • manny_ramirez Abstrakt 28.08.06, 17:19
                  nie przesadzajmy juz z tym demonizowaniem tego co napisal Galba. Tu nie mowimy
                  o czwartej tylko o piatej wladzy ktore operuje wedlug troche innych zasad.
                  Galba napisal glupio bo nielogicznie, ale to co napisal nie przekraczalo
                  kanonow blogowego pisania ani nawet ram dobrego samku. Wiec juz bez histerii.
                  • abstrakt2003 Manny 28.08.06, 17:25
                    a gdzie ja demonizuje teksty galby?
                    Daleki jestem od tego by demonizować takiego netowego robaka jak galba.
                    ============================================================================
                    Gdybyś sie postarał i zrozumiał sens tego co napisałem to byś pojął że moim
                    zdanie tak naprawdę to ewa powinna zignorować galbę.
                    I tyle. A jeśli już musiała to powinna wytoczyć galbie proces a nie bawić się w
                    jakieś gierki dziennikarskie.
                    • asienka32 Re: Manny 28.08.06, 17:30
                      > Gdybyś sie postarał i zrozumiał sens tego co napisałem to byś pojął że moim
                      > zdanie tak naprawdę to ewa powinna zignorować galbę.
                      > I tyle. A jeśli już musiała to powinna wytoczyć galbie proces a nie bawić się
                      w
                      >
                      > jakieś gierki dziennikarskie.

                      Jestescie na TY z p. EwaMilewicz?
                      • abstrakt2003 asieńko droga 28.08.06, 17:35
                        tak jak z tobą na tym forum :)
                        =====================================
                        Co nie zmienia faktu że gdybyśmy sie spotkali w realnym swiecie to bez "pan,
                        pani" by sie nie obeszło. :)
                        • asienka32 Re: asieńko droga 28.08.06, 17:36
                          abstrakt2003 napisał:

                          > tak jak z tobą na tym forum :)
                          > =====================================
                          > Co nie zmienia faktu że gdybyśmy sie spotkali w realnym swiecie to bez "pan,
                          > pani" by sie nie obeszło. :)

                          Nie załamuj mnie :)
                          • abstrakt2003 Re: asieńko droga 28.08.06, 17:44
                            asienka32 napisała:

                            > abstrakt2003 napisał:

                            > Nie załamuj mnie :)
                            ===============================
                            Czym? Zachowaniem pewnych zasad?
                            • asienka32 Re: asieńko droga 28.08.06, 18:52
                              abstrakt2003 napisał:

                              > asienka32 napisała:
                              >
                              > > abstrakt2003 napisał:
                              >
                              > > Nie załamuj mnie :)
                              > ===============================
                              > Czym? Zachowaniem pewnych zasad?
                              >

                              Raczej przekładaniem wydumanych zasad ponad wyczucie sytuacji.
                    • manny_ramirez Re: Manny 28.08.06, 17:40
                      proces o co?????
                • asienka32 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:27
                  abstrakt2003 napisał:


                  > Człowiek na pewnym poziomie nie czyta czegos takiego jak to forum.
                  > Hmmmmm
                  > A cholera ją wie, sądze że nie ma czasu na takie głupoty. Ja sie dziwię że
                  oni
                  > (ewa, dominika itd) mają czas i chęć na pisanie blogów.
                  > no chyba że robia to słuzbowo.
                  >
                  >

                  Pisz słonko za siebie :)
                  Jakoś nie chce mi się wierzyc, że dziennikarze GW nie czytają wpisów na jednym
                  z popularniejszych politycznych forów, do tego z ich portalu internetowego.
                  • abstrakt2003 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:33
                    asienka32 napisała:

                    > Pisz słonko za siebie :)
                    ===================================
                    Jakie słonko?
                    Mam ponure spojrzenie i twarz wykrzywioną w grymasie niecheci do wszystkiego.
                    Generalnie nie podchodź bez kija.....
                    ==========================================================================
                    > Jakoś nie chce mi się wierzyc, że dziennikarze GW nie czytają wpisów na
                    jednym
                    > z popularniejszych politycznych forów, do tego z ich portalu internetowego.
                    ===========================================================================
                    I co z tego?
                    Przecież 90% tesktów tu publikowanych to chłam! Kto ma czas na czytanie czegos
                    takiego?
                    • asienka32 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:35
                      abstrakt2003 napisał:

                      > asienka32 napisała:
                      >
                      > > Pisz słonko za siebie :)
                      > ===================================
                      > Jakie słonko?
                      > Mam ponure spojrzenie i twarz wykrzywioną w grymasie niecheci do wszystkiego.
                      > Generalnie nie podchodź bez kija.....

                      Ok niech Ci będzie, ja tam uparta nie jestem zbytnio.
                      Pisz wykrzywiony kaszalocie za siebie!
                      :)))
                      > ==========================================================================
                      > > Jakoś nie chce mi się wierzyc, że dziennikarze GW nie czytają wpisów na
                      > jednym
                      > > z popularniejszych politycznych forów, do tego z ich portalu internetoweg
                      > o.
                      > ===========================================================================
                      > I co z tego?
                      > Przecież 90% tesktów tu publikowanych to chłam! Kto ma czas na czytanie
                      czegos
                      > takiego?
                      >
                      Ty???
                      • abstrakt2003 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:41
                        asienka32 napisała:

                        > Ok niech Ci będzie, ja tam uparta nie jestem zbytnio.
                        > Pisz wykrzywiony kaszalocie za siebie!
                        =============================================================
                        Kaszalot to bardzo sympatyczne zwierze o wprost niewiarygodnych możliwościach
                        pl.wikipedia.org/wiki/Kaszalot
                        Hmmmm mam co prawda problemy z utrzymaniem stałej wagi ale do kaszalota
                        naprawdę mi daleko.....
                        > > =========================================================================

                        > Ty???
                        ================
                        Widzisz,dla mnie to rozrywka. Są tacy coi lubia chodzic na mecze Legii, są tacy
                        co chodza do knajp zwanych "mordowniami" a ja zagladam na FK.
                        PS
                        Asieńko a ty dlaczego tu zagladasz?
                        • asienka32 Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 18:52
                          > Widzisz,dla mnie to rozrywka. Są tacy coi lubia chodzic na mecze Legii, są
                          tacy
                          >
                          > co chodza do knajp zwanych "mordowniami" a ja zagladam na FK.
                          > PS
                          > Asieńko a ty dlaczego tu zagladasz?

                          Z bardzo zbliżonych powodów :)
                    • manny_ramirez Re: a kto poważnie traktował gabrychę? 28.08.06, 17:41
                      na przyklad pan Wronski o ktorym juz od dawna slychuje sie ze tu wpada i to
                      dosyc nagminnie.

                      Chyba ze padlem ofiara plotki;)
                      • abstrakt2003 naprawdę1!!!???? 28.08.06, 17:43
                        nie che mi się wierzyć!
                        manny a moze wiesz pod jakim nickiem sie ukrywa Wroński?
                        • manny_ramirez Re: naprawdę1!!!???? 28.08.06, 17:43
                          poszukaj plotki sam:)
    • t-800 Re: Kiedy przeprosicie Ewę Milewicz? 28.08.06, 16:42
      emerytka2006 napisała:

      > Z "Gazetą..." różni mnie wiele: stosunek do PRL, kwestie polityki
      > zagranicznej, wewnętrznej...

      Ale łączy lista płac. ;-]

      > Ale to nie powód, by odwracać wzrok, gdy stosuje się argumenty poniżej pasa.
      > A tak się stało parę tygodni temu...
      > Z ust pewnego internauty (który zresztą będzie sądzony) padły obrzydliwe
      > słowa na temat chodzenia do synagogi, jedzenia wieprzowiny etc.

      A co tu obrzydliwego? Co jest obrzydliwego w chodzeniu do synagogi, czy jadaniu
      bądź nie wieprzowiny? Buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!! :-DDD
      • levinas Re: Kiedy przeprosicie Ewę Milewicz? 28.08.06, 17:08
        t-800 napisał:

        >
        > > Ale to nie powód, by odwracać wzrok, gdy stosuje się argumenty poniżej pa
        > sa.
        > > A tak się stało parę tygodni temu...
        > > Z ust pewnego internauty (który zresztą będzie sądzony) padły obrzydliwe
        > > słowa na temat chodzenia do synagogi, jedzenia wieprzowiny etc.
        >
        > A co tu obrzydliwego? Co jest obrzydliwego w chodzeniu do synagogi, czy jadaniu
        >
        > bądź nie wieprzowiny? Buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!!! :-DDD

        Tylko prawdziwy antysemita mogl powiedziec cos obrzydliwego nt. chodzenia do
        synagogi itp zwyczajow. Dlatego bardzo za tego antysemite przepraszamy. Prosimy
        jednoczesnie GW o zamieszczanie wiecej fotek Matki Boskiej z twarza "Adama M.
        Hitlera".
    • mak67 Re: Jaruzelski od 1968 głosi, że to zydówa! 28.08.06, 17:06
      emerytka2006 napisała:
      I jeszcze jedno - niezależnie od oceny jego działań Jaruzelski nie jest
      > antysemitą...

      Chyba największa bzdura jaką przeczytałem na tym Forum. Droga emerytka a kto
      robił czystki w wojsku w 1968. Kto wywalał ze stanowisk oficerów żydów.
      Czego to funkcjonariusze GW nie zrobia aby idealizować "człowieka honoru"
    • tribunus Chyba zbyt duzo dzis wypilas najpierw wytrzezwiej 28.08.06, 18:03
      emerytka2006 napisała:

      > ... za obrzydliwe słowa, które padły pod adresem jej i jej kolegów z
      > redakcji "Wyborczej"?


    • 1normalnyczlowiek Za to antypolskie wybryki mogą być na topie? 28.08.06, 18:17
      emerytka2006 napisała:
      > Akurat w Polsce: kraju, w którym wybudowano Auschwitz i Sobibór, nie powinno
      > się tolerować antyżydowskich wybryków, szczególnie w mediach...

      ---> Dlaczego jeśli jakiś Żyd jest antypolski, to nie można o tym mówić. A jak
      jakieś psedoinformacyjne radio zatrudnia homosia antypolaka, to ma być to trendy?
      Babciu. Ty całym swoim życiem udowodniłaś, że jesteś antypolakiem, więc powinnaś
      przynajmniej wstydzić się sama za siebie a nie pisać bzdury. Chyba że uważasz,
      że tylko antypolacy powinni być autorytetami moralnymi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka