Dodaj do ulubionych

Lawina ruszyła?

07.09.06, 11:32
Jest już pętelka i guzik, który wystarczy nacisnąć.

------------------------------------------------------
"Jak powiedział prokurator krajowy Janusz Kaczmarek, śledztwo w sprawie
prywatyzacji PZU trwa już półtora roku, ale jest to postępowanie obejmujące
duży zakres. Pomocy prawnej udzieliło już wiele krajów (Portugalia, Francja,
Niemcy, USA). Brak jej natomiast ze strony Holandii w sprawie firmy Eureko.
Prokuratura czeka na wyniki kontroli PZU oraz na odtajnienie dokumentów z ABW.
- Przy tej prywatyzacji były popełnione nieprawidłowości, które miały
charakter przestępczy - ocenił Kaczmarek. - Jeszcze kilka miesięcy temu bym
tego nie potwierdził, ale po zapoznaniu się z materiałem dowodowym tak
stwierdzam - dodał."
-----------------------------------------------------------
Obserwuj wątek
    • kataryna.kataryna Re: Lawina ruszyła? 07.09.06, 11:33
      karlin napisał:

      > Jest już pętelka i guzik, który wystarczy nacisnąć.
      >
      > ------------------------------------------------------
      > "Jak powiedział prokurator krajowy Janusz Kaczmarek, śledztwo w sprawie
      > prywatyzacji PZU trwa już półtora roku, ale jest to postępowanie obejmujące
      > duży zakres. Pomocy prawnej udzieliło już wiele krajów (Portugalia, Francja,
      > Niemcy, USA). Brak jej natomiast ze strony Holandii w sprawie firmy Eureko.
      > Prokuratura czeka na wyniki kontroli PZU oraz na odtajnienie dokumentów z ABW.
      > - Przy tej prywatyzacji były popełnione nieprawidłowości, które miały
      > charakter przestępczy - ocenił Kaczmarek. - Jeszcze kilka miesięcy temu bym
      > tego nie potwierdził, ale po zapoznaniu się z materiałem dowodowym tak
      > stwierdzam - dodał."
      > -----------------------------------------------------------





      A Kaczmarek to się nie wytłumaczył z afery mrówkowej!
      • karlin Mrówkojad? 07.09.06, 11:35
        Nie!

        Złapał, oswoił i puszcza te mrówki po kręgosłupie innym.

        :)
    • rekontra minimalista 07.09.06, 11:38
      pierwsza z lawin

      - wystarczy ujawnić właścicieli numerycznych kont szwajcarskich
      (może przed wyboranmi samorządowymi lepiej nie ?? )

      - a zeznania Czyżewskiego ?

      - "lub czasopisma"
      • karlin Realista 07.09.06, 11:46
        Kaczyński mówił ostatnio w TVP o "przecieraniu się konturów procesowych Układu".

        :)
        • rekontra Kaczyński nie uwzględnia czynnika ludzkiego 07.09.06, 11:49
          karlin napisał:

          > Kaczyński mówił ostatnio w TVP o "przecieraniu się konturów procesowych
          Układu".

          takich trzech, jak tych dwóch (Ziobro & Kaczmarek), nie ma ani jednego.

          Kaczynski nie wie co ma :)
    • elfhelm innej lawiny nie będzie - PiS się boi? 07.09.06, 11:49
      www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060907/kraj/kraj_a_3.html
      • mgr.imprezio Przyjdzie na to czas. 07.09.06, 12:02
        Komisja chciałaby wysondować co wiedzą prokuratorzy o współpracy
        Rzeczpospolitej z UBecją? Wiedząjeszcze prawdopodobnie niewiele, ale jest
        szansa, ze Macierewicz z WSI coś wyciśnie w ramach rozliczeń funkcjonariuszy z
        przeszłoscią.
        • joella.r jak wyciśnie? 07.09.06, 12:04
          ma jakieś narzędzia tortur?
          • karlin Oczywiście 07.09.06, 12:06
            oella.r napisała:

            > ma jakieś narzędzia tortur?
            ------------------------------------------

            Wariograf.

            To takie urządzenie, które sprawia, że ludzie wariują.
            • joella.r Re: Oczywiście 07.09.06, 12:11
              3. Kto nie może być badany

              Osoby chore na: nasilone choroby układu krążenia (znaczne nadciśnienie, przebyte zawały, udary mózgu itp.), padaczka w formie silnych napadów (tzw. "małe napady" i występujące rzadko nie są przeszkodą), nasilone choroby układu oddechowego (silna astma, pylica), nerwica w nasilonej formie.

              Osoby z dolegliwościami przemijającymi, takimi jak: przeziębienia, katar, dolegliwości bólowe (np. ząb), grypa, angina, miesiączka i ciąża u kobiet, nietrzeźwość, przemęczenie, głód, brak snu.

              Osoby o bardzo niskim poziomie intelektualnym (np. takie, które nie były w stanie ukończyć szkoły podstawowej).
    • jaa_ga A na koniec ogłosi się upadlość PZU 07.09.06, 12:07
      I firmę-gigant na polskim rynku ubezpieczeniowym
      sprzeda za przysłowiową złotówkę.
      Ludzie JUŻ uciekają od tego smrodu,
      a przecież siła PZU w składkach ubezpieczających i auta i starość, nieprawdaż?
      I tak znów przysłowie mądrością narodu -
      na złość babci odmrożę sobie uszy.

      A w uznaniu "zasług" społeczeństwo już trawestuje
      Prawo i Sprawiedliwość
      na
      Psuć i Szkodzić
      • karlin Nie tylko - Polska też upadnie 07.09.06, 12:09
        Na kolana.
      • 1normalnyczlowiek Sprzedała wtedy za złotówkę,więc i teraz może 07.09.06, 12:15
        jaa_ga napisała:
        > I firmę-gigant na polskim rynku ubezpieczeniowym
        > sprzeda za przysłowiową złotówkę.
        ---> ... za złotówkę odebrać i znowu sprzedać - tym razem za normalną cenę.
    • bush_w_wodzie Re: Lawina ruszyła? 07.09.06, 12:28

      bardzo dobrze bo to chyba potezna afera - tylko ze diabel tkwi w szczegolach.
      kogo i za co oskarza? kto sie wywinie? kogo omina?

      jestem tez pesymista w sprawie kolejnych afer ktore uajwniaja politycy pis lub
      osoby z wladza zwiazane. przewaznie to bylo zwyczajne bicie piany a czasami
      wrecz zwykle oszczerstwa

      no i ciekaw jestem jak sie skonczy arbitraz :(
    • rekontra 14.00 konferencja prasowa 07.09.06, 12:38
      Ziobry i Kaczmarka - może to już ta ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka