haen1950
15.09.06, 09:59
Ordynarnie i bezczelnie kpi sobie z pisiorków w żywe oczy. Twierdzi, że
komisja zajmie się SKOKami dla dobra Kaczyńskich i ich partii.
Jak Jaruś pojedzie sobie odpocząć na tydzień do Kalifornii to nie będzie miał
do czego wracać.