Dodaj do ulubionych

Lepper robi sobie jaja z Jarusia

15.09.06, 09:59
Ordynarnie i bezczelnie kpi sobie z pisiorków w żywe oczy. Twierdzi, że
komisja zajmie się SKOKami dla dobra Kaczyńskich i ich partii.
Jak Jaruś pojedzie sobie odpocząć na tydzień do Kalifornii to nie będzie miał
do czego wracać.
Obserwuj wątek
    • lucyperek2 I tak trzymać !!!! :))) 15.09.06, 10:01
      :)
      • haen1950 Re: I tak trzymać !!!! :))) 15.09.06, 10:11
        Tu nic nie trzeba trzymać, facet z groźnego zrobił się śmieszny i tego nikt nie
        odwróci. Może tylko swoje foczy stroić, ale gawiedź bedzie się tylko śmiała.
    • bratek4 Lepper i Jarus 15.09.06, 10:16
      Kaczynski odwola Wildsteina i w nastepnym glosowaniu Samoobora zrezygnuje z
      badania SKOKow. I tak dalej.
      • haen1950 Re: Lepper i Jarus 15.09.06, 10:30
        To nie czujesz Jarusia. Facet łatwo ulega stresom i traci kontakt z
        rzeczywistością. Przenosi się do kontrrzeczywistości. Są duże szanse, że
        zarządzi wybory jeszcze jesienią. Nawet Pawlak daje mu fifty-fifty.
        • joannabarska Re: Lepper i Jarus 15.09.06, 10:40
          Najdowcipniejze, jak Lepper mówi, ze Nowakowski głosował z własnej inicjatywy w
          ten sposób. Jak znamy partię Leppera ,to tylko sie usmiac. Nie mniej to nie mój
          cyrk choć J.Kaczynski z gwardią wiernych pisowców nie moze sie cieszyć.
          • scoutek Re: Lepper i Jarus 15.09.06, 10:44
            a slyszalas jak Jarus przed chwila tlumaczyl, ze wyborcy sammobrony nie beda
            zadowoleni z tego, jak samoobrona marnuje czas na sprawdzanie kogos, kto nie ma
            nic do ukrycia (niby o SKOKach)?
            piekna wypowiedz, jedna wielka insynuacja

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka