Gość: tom IP: *.ikp.kfa-juelich.de 14.03.03, 13:26 Smiechu warte - 6 poslow i wielka mi to koalicja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rober Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.sulechow.sdi.tpnet.pl / 192.168.1.* 14.03.03, 13:36 Wystarczy jeden aby wygrac głosowanie tak jest demokracja .Przykro mi stary ,że o tym nie wiesz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chris Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.if.uj.edu.pl 14.03.03, 13:52 Gość portalu: Rober napisał(a): > Wystarczy jeden aby wygrac głosowanie tak jest > demokracja .Przykro mi stary ,że o tym nie wiesz. > Pozdrawiam ...ale szkoda z kolei, ze Ty nie umiesz liczyc i nie wiesz, ze ta koalicja wiekszosci w Sejmie nie daje. Uczyl Marcin Marcina... chris Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Pociesze cie - dojdzie jeszcze i Samoobrona 14.03.03, 17:33 Samabrona już jest cichym koalicjantem. Leper głosuje tak, jak mu Miller powie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warto koalicja IP: 217.96.4.* 14.03.03, 13:44 Polsce trzeba gospodarczego zamordyzmu, pozbycia sie dyktatu związkowców, małorolnych i czerwonych a koalicja jedna: z Irlandią, Hiszpanią i podobnym im rozsądnym gospodarczo krajom, przeciw zatapiającej Europę socjalnej Francji i Niemcom. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey Watro - chetnie z Toba pogadam... 14.03.03, 16:35 Nie o Hiszpanii, bo tej inaczej niz wakacyjnie nie znam, ale o Irlandii i UK, zyjac od prawie 10 lat w obu tych krajach. Silnie zamerykanizowana (chodzi o prawo pracy i inwestycje - o nic wiecej!!!)Irlandia ma aktualnie duzo lepsze oslony socjalne (i znacznie wyzsze roznego typu zasilki), nizli ponoc wielce "socjalna" Wielka Brytania. W obu krajach bezrobocie w okolicach 3-3,5% (tj. dla notyrycznych nierobow lub tych z dwoma lewymi lapami)i - de facto - brak potrzebnych pracownikow na rynku. A wiec nalezaloby wiedziec, CO sie mowi, nawet, gdy celem jest tylko "dokopanie" Francji i Niemcom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: + Re: koalicja IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.03.03, 04:22 Gość portalu: warto napisał(a): > Polsce trzeba gospodarczego zamordyzmu, pozbycia sie dyktatu > związkowców, małorolnych i czerwonych a koalicja jedna: z > Irlandią, Hiszpanią i podobnym im rozsądnym gospodarczo krajom, > przeciw zatapiającej Europę socjalnej Francji i Niemcom. Oj widze ze byles przez rodzicow ochraniany,patrzac na tych politykow ktorzy rzadza a kraj stacza sie w odchlan,ludziom zyje sie coraz gorzej ,myslisz ze to dziecinnada - jeszcze bardziej trzeba ich spuscic - obys mial swietlana przyszlosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koza SLD+UP+PLD=197+16+6=219=trochę mało IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.03, 13:59 Hm... 219 posłów. Brakuje trochę do 230 (połowa Sejmu). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) za mało IP: *.acn.waw.pl 14.03.03, 15:43 Gość portalu: koza napisał(a): > Hm... 219 posłów. Brakuje trochę do 230 (połowa Sejmu). kiedy pornoministrowi przedstawiaja badania opinii publicznej z których wynika, ze ponad 60 % jest przeciwnych rządowi a 30 % jest pozytywnie nastawionych do rzadu to on uwaza, ze 30 % tojest wiecej niz 60 %. Dla tego rzadu czas sie juz ztarzymał i nawet nie zdaja sobie sprawy jak szybko upadna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eurofil wystarczy IP: *.ds.uj.edu.pl / 192.168.10.* 14.03.03, 16:24 Na tak "zdyscyplinowaną", żałosną i sarmacką opozycję jak nasza (zwłaszcza solidarnościową) to w zupełności wystarczy. Przecież to chyba SLD powinien miec problemy z obecnością posłów (np. dlatego, że część z nich to ministrowie). Tymczasem od nieszczęsnych winiet SLD wygrywa w s z y s t k i e głosowania w parlamencie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jooo SLD skończy jak AWS IP: *.pl 14.03.03, 14:04 Leszek Miller musi szukać wsparcia w takich nic nie znaczących klubach jak PLD. To jest naprawdę śmiechu warte. Co tu dużo gadać - jeśli nie rozwiążą sejmu to do końca kadencji SLD straci tyle poparcia, że skończy jak AWS. I wcale mnie to nie smuci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cezar wszyscy jestescie barany IP: *.baplc.com 14.03.03, 14:10 tu nie chodzi o liczby, tu chodzi o reprezentacje wsiochow w rzadzie; glosy mozna sobie zawsze dokupic np. wyciagajac z pierdla posla samoobrony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil.b Stabilność? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 14.03.03, 14:17 Stabilność to 231 wiernych posłów, 51 takichż senatorów i mądry prezydent. Senatorowie są, prezydent też, lecz 219 posłów to za mało nawet przy tak iodpowiedzialnym rządzie jak ten. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom o czym Ty gadasz chopie? IP: *.ikp.kfa-juelich.de 14.03.03, 14:23 Gość portalu: emil.b napisał(a): > Stabilność to 231 wiernych posłów, 51 takichż senatorów i mądry > prezydent. > Senatorowie są, - senat w naszym systemie niewiele ma do powiedzenia prezydent też, - pozer, pijaczyna i nierob lecz 219 posłów to za mało nawet > przy tak iodpowiedzialnym rządzie - wlasnym oczom nie wierze "odpowiedzialnym"?? gdzies Ty sie chlopie odpowiedzialnosci uczyl? Popatrz co robi minister: edukacji (np.matury) , zdrowia (np.kasy chorych), obrony (np. niekonczace sie przetargi), finansow (duzo gadania i 0 roboty), sam premier (szkoada gadac). I Ty ten rzad nazywasz odpowiedzialnym???? Najchetniej przysolilbym Ci jakis epitet, ale jestem bezradny wobez Twojej glupoty. Pozdrawiam tom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noma Krzesła IP: *.energopomiar.com.pl 14.03.03, 15:01 Jagielińskiemu nie chodzi o stołki to niech mi wytłumaczy dlaczego od wczoraj wicewojewodą łódzkim jest przedstawicielka PLD. A ile jeszcze stanowisk dla partii Jagielińskiego SLD ukrywa przed narodem - nie chodzi przecież o stołki - tylko o Państwo - o Państwo kolesiów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.acn.waw.pl 14.03.03, 15:37 brawo poslowie Kalisz (pornominister) , Jaskiernia (ex Frei Deutsche Jugend) i posłanka Jakubowska (nieudana klon Izabeli Sierakowskiej). Obiecywaliscie wespół z Najukochańszym Panem Premierem Millerem gruszki na wierzbie to Wam wyrosły. Uważajcie tylko na przegniłe owoce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonuw Czerwoni kumaja sie z.... IP: *.rasserver.net 14.03.03, 15:55 ciulem pozujacym na "witosa"...i to wam smyki czerwone nic nie pomoze. koalicja jak z koziej dupy trabka...zobaczymy jak dlugo? miller jestes jeszcze wiekszym scierwem niz myslalem... . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _emigrant_ Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.raibau.rbgat.net / 10.64.82.* 14.03.03, 17:16 Na wstepie posluze sie cytatem: "My nie aspirujemy do stanowisk" oraz "Nas interesuje stabilizacja państwa i jego rozwój". Jaka szlachetna jest ta bezinteresownosc. Ale jak sobie wyobraza pan Jagielinski rozwoj Polski pod rzadami SLD. Jak dotychczas prawie nic z programu rzadowego nie zostalo urzeczywistnione (oprocz kilku skandali w ktore SLD byla zamieszana), gdzie sa te gruszki na wierzbie, ktore obiecywal pan premier Miller? Co pozwala napawac go optymizmem, ze teraz nagle zacznie sie dziac lepiej? Ilu dowodow potrzebuje pan Jagielinski, zeby uwierzyc, ze dobro kraju i obywateli Polski nie dadza sie pogodzic z osobistymi interesami czlonkow rzadu SLD a w dalszej perspektywie rowniez innych politykow SLD. Dlaczego rzad SLD nie jest zainteresowany wyjasnieniem afer gospodarczych, w ktore byli (a czesto sa nadal) zamieszani polityca SLD i ktore spowodowaly wielomiliardowe straty dla Polski. Jak widac za tymi wielkimi slowami niewiele sie kryje a chodzi jedynie o skorzystanie z szansy jaka nadarzyla sie po rozpadnieciu sie koalicji rzadowej. Ciekaw jestem tylko, co obiecala SLD za to niespodziewane, gleboko patriotyczne poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD 14.03.03, 17:32 Gość portalu: tom napisał(a): > Smiechu warte - 6 poslow i wielka mi to koalicja Ciekawe za ile się sprzedali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sheer A kto inny? IP: *.szm 14.03.03, 18:20 A kto niby ma rzadzic jake nie lewica? Prawica juz rzadzila - wszyscy wiedza z jakim skutkiem. PiS'uary mają rzadzic, czy moze Platformersi? Oni to by dopiero bajzlu narobili (o LPR nie wspomne...) Fakt sytuacja jest bardzo niestabilna, ale wg mnie to sie zmieni (oby jak najszybciej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dreduś Re: A kto inny? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.03.03, 18:46 Gość portalu: Sheer napisał(a): > A kto niby ma rzadzic jake nie lewica? Lewica rządziła od 1945 do 1989. Chyba zapomniałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sheer Re: A kto inny? IP: *.szm 14.03.03, 18:54 Dreduś dobrze wiemy, że wtedy była inna lewica, głęboko zorientowana na ZSRR. Jednak pod jednym wzgledem byla lepsza: KOSCIÓŁ. Mi to bardzo przeszkadza, ze Miller sie odwrócił w stronę Kosciola...a o tym, żeby Nasza głowa rzadu - Leszek Miller - całował w rączkę inną głowę państwa - Karola Wojtyłę to juz nie wspomnę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris P. Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.icpnet.pl 14.03.03, 18:31 To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. Poszedł Miller na zakupy a tu za rogiem promocja: Jagieliński sprzedał się za półdarmo. To taki kwiatek do dziurawej katany premiera. Główna łata to przecież lepperowcy wierni i mobilni, specjaliści od brudnej politycznej roboty. Za pieniądze zrobią wszystko - nawet załatwią Millerowi poparcie UFO z Klewek i beczkę wąglika by mógł zniszczyć zatwardziałą opozycję. Gratulacje! - panie premierze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris P. Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.icpnet.pl 14.03.03, 18:32 To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. Poszedł Miller na zakupy a tu za rogiem promocja: Jagieliński sprzedał się za półdarmo. To taki kwiatek do dziurawej katany premiera. Główna łata to przecież lepperowcy wierni i mobilni, specjaliści od brudnej politycznej roboty. Za pieniądze zrobią wszystko - nawet załatwią Millerowi poparcie UFO z Klewek i beczkę wąglika by mógł zniszczyć zatwardziałą opozycję. Gratulacje! - panie premierze. Odpowiedz Link Zgłoś