Dodaj do ulubionych

Jest koalicja SLD-UP-PLD

IP: *.ikp.kfa-juelich.de 14.03.03, 13:26
Smiechu warte - 6 poslow i wielka mi to koalicja
Obserwuj wątek
    • Gość: Rober Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.sulechow.sdi.tpnet.pl / 192.168.1.* 14.03.03, 13:36
      Wystarczy jeden aby wygrac głosowanie tak jest
      demokracja .Przykro mi stary ,że o tym nie wiesz.
      Pozdrawiam
      • Gość: chris Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.if.uj.edu.pl 14.03.03, 13:52
        Gość portalu: Rober napisał(a):

        > Wystarczy jeden aby wygrac głosowanie tak jest
        > demokracja .Przykro mi stary ,że o tym nie wiesz.
        > Pozdrawiam
        ...ale szkoda z kolei, ze Ty nie umiesz liczyc i nie wiesz, ze
        ta koalicja wiekszosci w Sejmie nie daje. Uczyl Marcin Marcina...
        chris
        • gabrielacasey Pociesze cie - dojdzie jeszcze i Samoobrona 14.03.03, 16:24
          • douglasmclloyd Re: Pociesze cie - dojdzie jeszcze i Samoobrona 14.03.03, 17:33
            Samabrona już jest cichym koalicjantem. Leper głosuje tak, jak mu Miller powie.
    • Gość: warto koalicja IP: 217.96.4.* 14.03.03, 13:44
      Polsce trzeba gospodarczego zamordyzmu, pozbycia sie dyktatu
      związkowców, małorolnych i czerwonych a koalicja jedna: z
      Irlandią, Hiszpanią i podobnym im rozsądnym gospodarczo krajom,
      przeciw zatapiającej Europę socjalnej Francji i Niemcom.
      • gabrielacasey Watro - chetnie z Toba pogadam... 14.03.03, 16:35
        Nie o Hiszpanii, bo tej inaczej niz wakacyjnie nie znam, ale o
        Irlandii i UK, zyjac od prawie 10 lat w obu tych krajach. Silnie
        zamerykanizowana (chodzi o prawo pracy i inwestycje - o nic
        wiecej!!!)Irlandia ma aktualnie duzo lepsze oslony socjalne (i
        znacznie wyzsze roznego typu zasilki), nizli ponoc
        wielce "socjalna" Wielka Brytania. W obu krajach bezrobocie w
        okolicach 3-3,5% (tj. dla notyrycznych nierobow lub tych z dwoma
        lewymi lapami)i - de facto - brak potrzebnych pracownikow na
        rynku. A wiec nalezaloby wiedziec, CO sie mowi, nawet, gdy celem
        jest tylko "dokopanie" Francji i Niemcom.
      • Gość: + Re: koalicja IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 15.03.03, 04:22
        Gość portalu: warto napisał(a):

        > Polsce trzeba gospodarczego zamordyzmu, pozbycia sie dyktatu
        > związkowców, małorolnych i czerwonych a koalicja jedna: z
        > Irlandią, Hiszpanią i podobnym im rozsądnym gospodarczo
        krajom,
        > przeciw zatapiającej Europę socjalnej Francji i Niemcom.
        Oj widze ze byles przez rodzicow ochraniany,patrzac na tych
        politykow ktorzy rzadza a kraj stacza sie w odchlan,ludziom
        zyje sie coraz gorzej ,myslisz ze to dziecinnada - jeszcze
        bardziej trzeba ich spuscic - obys mial swietlana przyszlosc.
    • Gość: koza SLD+UP+PLD=197+16+6=219=trochę mało IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.03, 13:59
      Hm... 219 posłów. Brakuje trochę do 230 (połowa Sejmu).
      • Gość: :) za mało IP: *.acn.waw.pl 14.03.03, 15:43
        Gość portalu: koza napisał(a):

        > Hm... 219 posłów. Brakuje trochę do 230 (połowa Sejmu).
        kiedy pornoministrowi przedstawiaja badania opinii publicznej z
        których wynika, ze ponad 60 % jest przeciwnych rządowi a 30 %
        jest pozytywnie nastawionych do rzadu to on uwaza, ze 30 %
        tojest wiecej niz 60 %.
        Dla tego rzadu czas sie juz ztarzymał i nawet nie zdaja sobie
        sprawy jak szybko upadna.
      • Gość: eurofil wystarczy IP: *.ds.uj.edu.pl / 192.168.10.* 14.03.03, 16:24
        Na tak "zdyscyplinowaną", żałosną i sarmacką opozycję jak nasza
        (zwłaszcza solidarnościową) to w zupełności wystarczy. Przecież
        to chyba SLD powinien miec problemy z obecnością posłów (np.
        dlatego, że część z nich to ministrowie). Tymczasem od
        nieszczęsnych winiet SLD wygrywa w s z y s t k i e głosowania
        w parlamencie.
    • Gość: jooo SLD skończy jak AWS IP: *.pl 14.03.03, 14:04
      Leszek Miller musi szukać wsparcia w takich nic nie znaczących
      klubach jak PLD. To jest naprawdę śmiechu warte. Co tu dużo
      gadać - jeśli nie rozwiążą sejmu to do końca kadencji SLD straci
      tyle poparcia, że skończy jak AWS. I wcale mnie to nie smuci.
    • Gość: cezar wszyscy jestescie barany IP: *.baplc.com 14.03.03, 14:10
      tu nie chodzi o liczby, tu chodzi o reprezentacje wsiochow w
      rzadzie; glosy mozna sobie zawsze dokupic np. wyciagajac z
      pierdla posla samoobrony
    • Gość: emil.b Stabilność? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 14.03.03, 14:17
      Stabilność to 231 wiernych posłów, 51 takichż senatorów i mądry
      prezydent.
      Senatorowie są, prezydent też, lecz 219 posłów to za mało nawet
      przy tak iodpowiedzialnym rządzie jak ten.
      • Gość: tom o czym Ty gadasz chopie? IP: *.ikp.kfa-juelich.de 14.03.03, 14:23
        Gość portalu: emil.b napisał(a):

        > Stabilność to 231 wiernych posłów, 51 takichż senatorów i mądry
        > prezydent.
        > Senatorowie są,
        - senat w naszym systemie niewiele ma do powiedzenia
        prezydent też,
        - pozer, pijaczyna i nierob
        lecz 219 posłów to za mało nawet
        > przy tak iodpowiedzialnym rządzie
        - wlasnym oczom nie wierze "odpowiedzialnym"?? gdzies Ty sie
        chlopie odpowiedzialnosci uczyl? Popatrz co robi minister:
        edukacji (np.matury) , zdrowia (np.kasy chorych), obrony (np.
        niekonczace sie przetargi), finansow (duzo gadania i 0 roboty),
        sam premier (szkoada gadac). I Ty ten rzad nazywasz
        odpowiedzialnym???? Najchetniej przysolilbym Ci jakis epitet, ale
        jestem bezradny wobez Twojej glupoty.

        Pozdrawiam

        tom
      • Gość: noma Krzesła IP: *.energopomiar.com.pl 14.03.03, 15:01
        Jagielińskiemu nie chodzi o stołki to niech mi wytłumaczy
        dlaczego od wczoraj wicewojewodą łódzkim jest przedstawicielka
        PLD. A ile jeszcze stanowisk dla partii Jagielińskiego SLD
        ukrywa przed narodem - nie chodzi przecież o stołki - tylko o
        Państwo - o Państwo kolesiów
    • Gość: :) Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.acn.waw.pl 14.03.03, 15:37
      brawo poslowie Kalisz (pornominister) , Jaskiernia (ex Frei
      Deutsche Jugend) i posłanka Jakubowska (nieudana klon Izabeli
      Sierakowskiej). Obiecywaliscie wespół z Najukochańszym Panem
      Premierem Millerem gruszki na wierzbie to Wam wyrosły.
      Uważajcie tylko na przegniłe owoce.
    • Gość: polonuw Czerwoni kumaja sie z.... IP: *.rasserver.net 14.03.03, 15:55
      ciulem pozujacym na "witosa"...i to wam smyki czerwone nic
      nie pomoze. koalicja jak z koziej dupy trabka...zobaczymy jak
      dlugo?
      miller jestes jeszcze wiekszym scierwem niz myslalem... .
    • Gość: _emigrant_ Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.raibau.rbgat.net / 10.64.82.* 14.03.03, 17:16
      Na wstepie posluze sie cytatem:
      "My nie aspirujemy do stanowisk" oraz "Nas interesuje
      stabilizacja państwa i jego rozwój".

      Jaka szlachetna jest ta bezinteresownosc.

      Ale jak sobie wyobraza pan Jagielinski rozwoj Polski pod rzadami
      SLD. Jak dotychczas prawie nic z programu rzadowego nie zostalo
      urzeczywistnione (oprocz kilku skandali w ktore SLD byla
      zamieszana), gdzie sa te gruszki na wierzbie, ktore obiecywal
      pan premier Miller? Co pozwala napawac go optymizmem, ze teraz
      nagle zacznie sie dziac lepiej? Ilu dowodow potrzebuje pan
      Jagielinski, zeby uwierzyc, ze dobro kraju i obywateli Polski
      nie dadza sie pogodzic z osobistymi interesami czlonkow rzadu
      SLD a w dalszej perspektywie rowniez innych politykow SLD.
      Dlaczego rzad SLD nie jest zainteresowany wyjasnieniem afer
      gospodarczych, w ktore byli (a czesto sa nadal) zamieszani
      polityca SLD i ktore spowodowaly wielomiliardowe straty dla
      Polski.

      Jak widac za tymi wielkimi slowami niewiele sie kryje a chodzi
      jedynie o skorzystanie z szansy jaka nadarzyla sie po
      rozpadnieciu sie koalicji rzadowej.
      Ciekaw jestem tylko, co obiecala SLD za to niespodziewane,
      gleboko patriotyczne poparcie.
    • douglasmclloyd Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD 14.03.03, 17:32
      Gość portalu: tom napisał(a):

      > Smiechu warte - 6 poslow i wielka mi to koalicja

      Ciekawe za ile się sprzedali?
      • Gość: Sheer A kto inny? IP: *.szm 14.03.03, 18:20
        A kto niby ma rzadzic jake nie lewica? Prawica juz rzadzila - wszyscy wiedza z
        jakim skutkiem. PiS'uary mają rzadzic, czy moze Platformersi? Oni to by dopiero
        bajzlu narobili (o LPR nie wspomne...) Fakt sytuacja jest bardzo niestabilna,
        ale wg mnie to sie zmieni (oby jak najszybciej)
        • Gość: Dreduś Re: A kto inny? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 14.03.03, 18:46
          Gość portalu: Sheer napisał(a):

          > A kto niby ma rzadzic jake nie lewica?

          Lewica rządziła od 1945 do 1989. Chyba zapomniałeś.
          • Gość: Sheer Re: A kto inny? IP: *.szm 14.03.03, 18:54
            Dreduś dobrze wiemy, że wtedy była inna lewica, głęboko zorientowana na ZSRR.
            Jednak pod jednym wzgledem byla lepsza: KOSCIÓŁ. Mi to bardzo przeszkadza, ze
            Miller sie odwrócił w stronę Kosciola...a o tym, żeby Nasza głowa rzadu -
            Leszek Miller - całował w rączkę inną głowę państwa - Karola Wojtyłę to juz nie
            wspomnę...
    • Gość: Kris P. Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.icpnet.pl 14.03.03, 18:31
      To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. Poszedł Miller
      na zakupy a tu za rogiem promocja: Jagieliński sprzedał się za
      półdarmo. To taki kwiatek do dziurawej katany premiera. Główna
      łata to przecież lepperowcy wierni i mobilni, specjaliści od
      brudnej politycznej roboty. Za pieniądze zrobią wszystko - nawet
      załatwią Millerowi poparcie UFO z Klewek i beczkę wąglika by
      mógł zniszczyć zatwardziałą opozycję. Gratulacje! - panie
      premierze.
    • Gość: Kris P. Re: Jest koalicja SLD-UP-PLD IP: *.icpnet.pl 14.03.03, 18:32
      To już nawet nie jest zabawne - to jest żałosne. Poszedł Miller
      na zakupy a tu za rogiem promocja: Jagieliński sprzedał się za
      półdarmo. To taki kwiatek do dziurawej katany premiera. Główna
      łata to przecież lepperowcy wierni i mobilni, specjaliści od
      brudnej politycznej roboty. Za pieniądze zrobią wszystko - nawet
      załatwią Millerowi poparcie UFO z Klewek i beczkę wąglika by
      mógł zniszczyć zatwardziałą opozycję. Gratulacje! - panie
      premierze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka