Dodaj do ulubionych

Głęboka POdagra:)

09.10.06, 00:53
Głęboka podagra musi gnębić tych, którzy widza tylko POkemony.


:))))))))
Obserwuj wątek
    • 1normalnyczlowiek Witam. Co porabiasz o tej porze? 09.10.06, 00:54
      iza.bella.iza napisała:
      > Głęboka podagra musi gnębić tych, którzy widza tylko POkemony.
      > :))))))))
      • iza.bella.iza Np. zakładam nowe wątki. :) 09.10.06, 00:56
        • 1normalnyczlowiek Re: Np. zakładam nowe wątki. :) 09.10.06, 00:59
          Ja kończę na dziś zakładanie wątków. Trzeba odpocząć po koncercie AM Jopek :)
    • lucyperek2 Oni już cały świat widzą przez "PO" 09.10.06, 01:00
      kiedys podręczniki psychiatryczne opiszą ten nowy rodzaj schorzenia : POręcz,
      POdróbka, POpieprzyć (wróć, święto..i brzydzą się tą plugawą czynnością),
      POdlać, POpaprać, POnarzekać, POkorumpować, POmyśleć (wróć, to zakazane przez
      Jarosława Jezusa K.), POpłynąć, POpluć, POwrzeszczeć, ............
      Taki po prostu nowy rodzaj nerwicy natręctwa.
      • 1normalnyczlowiek Re: Oni już cały świat widzą przez "PO" 09.10.06, 01:03
        lucyperek2 napisał:
        > kiedys podręczniki psychiatryczne opiszą ten nowy rodzaj schorzenia : POręcz,
        ---> Może tu wyjawisz, co napisałeś, że aż Ciebie wykasowali?
        Co do POkemonów, POkurczów, itd.
        Wiesz, zaczęło się to po prostu od PiSdzielców i moherów :)- natchnienie :)
        • lucyperek2 Re: Oni już cały świat widzą przez "PO" 09.10.06, 01:10
          > Wiesz, zaczęło się to po prostu od PiSdzielców i moherów :)- natchnienie :)

          Nie bolszewiczku. To zaczęło się od chamskich kłamstw z lodówkami. Ale inaczej
          być jednak nie mogło. Niespełniony frustracik, który nigdy nie zaliczył żadnej
          baby jest gotów spalić świat w zemście za swoją "krzywdę". Więc te wasze
          kompleksy niższości są nawet zabawne. Po prostu patrzymy na was z góry. Z
          uśmiechem politowania. :))
          • 1normalnyczlowiek Czy te Złote Myśli też POchodzą ze Statutu PO? 09.10.06, 01:18
            lucyperek2 napisał:
            > Po prostu patrzymy na was z góry.
            > Z uśmiechem politowania. :))
            ---> A My, z dołu, patrzymy z uśmiechem na zdołowanych (u góry) :)
            • iza.bella.iza Zdecydujcie się, chłopaki! 09.10.06, 01:23
              Albo nawalacie się tu, albo w wątku o POgardzie. osobiście wolałabym abyście się
              stąd wynieśli, a wątek spadł nieco niżej.
              • lucyperek2 Izuniu ! Spoko luz i sponton ! 09.10.06, 01:27
                Chciałem poznać sposób myślenia genetycznego pisdaka. A co do "POgardy" słucham
                uprzejmie. Możemy pogadać.
              • 1normalnyczlowiek Re: Zdecydujcie się, chłopaki! 09.10.06, 01:27
                iza.bella.iza napisała:
                > Albo nawalacie się tu, albo w wątku o POgardzie. osobiście wolałabym abyście
                się > stąd wynieśli, a wątek spadł nieco niżej.
                ---> Zdecydowałem się : Jestem za a nawet przeciw :)
                Nie sądzisz, że widzenie "tylko" POkemonów jest reakcją na widzenie tylko moherów?
            • lucyperek2 Re: Czy te Złote Myśli też POchodzą ze Statutu PO 09.10.06, 01:24
              > ---> A My, z dołu, patrzymy z uśmiechem na zdołowanych (u góry) :)

              I na dnie pozostaniecie. To na szczęście zupełnie nie mój problem. Zastanów sie
              tylko bałwanku kto tobie i twoim braciom w wierze będzie wpłacał na emeryturkę
              jak już wypędzicie wszystkich wykształciuchów stąd. Frania jednak nie podbije
              świata choć obiecało to wam wasze Czyste Dobro.
              • 1normalnyczlowiek Re: Czy te Złote Myśli też POchodzą ze Statutu PO 09.10.06, 01:35
                lucyperek2 napisał:
                > Zastanów sie tylko bałwanku kto tobie i twoim braciom w wierze będzie wpłacał
                >na emeryturkę
                ---> Na pewno nie będą wpłacali ci, którzy zamiast zająć się czymś przyjemnym w
                nocy, dyskutują na FK :)

                > jak już wypędzicie wszystkich wykształciuchów stąd.
                --->Jeśli wreszcie raczysz zapoznać się (kiedyś?) z definicją "wykształciuchów",
                to zrozumiesz, że ... nic tu po nich ...
                > Frania jednak nie podbije świata choć obiecało to wam wasze Czyste Dobro.
                ---> Nie pamiętam, by CD to obiecywał - chyba że wtedy gdy leciał na wrotach od
                stodoły :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka