antithesis
22.12.06, 18:29
czyli ludzi, ktorzy nigdy nie zhanbili sie uczciwa praca, bo niczego robic
nie potrafia. To sa klasyczni pasozyci, ktorych celem jest permenentnie
przyssac sie do zlobu i wladzy. tacy ludzie niczego nie rozumieja i nic ich
nie obchodzi poza lewa kasa i wladza. Odrzucajmy takich kandydatow na
politykow w przedbiegach. Politykami (czyli opiekunami panstwa i
spoleczenstwa) moga byc TYLKO ludzie, ktorzy udowolnili latami ucziwej pracy
i kompetencjami, ze potrafia cos robic z sensem oraz sluzyc ludziom, bo
wladza to SLUZBA, a nie pasozytnictwo.
Tyler na Wesolych Swiat:)