cat8 27.12.06, 22:17 Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 flage wywieszam tylko ja? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alistair-p Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:18 Ja nie będę pytał twoich sąsiadów,przeleć się troszkę. Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:19 bo Kaczyńscy uznali, że łaszenie sie do nieżyjących juz powstańców to z politycznego punktu widzenia i efektu wyborczego jest marnowanie czasu Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:20 Tak jest od 1945 roku.... Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil nie znasz perfidii Kaczorów; oni to jakos załatwi 27.12.06, 22:23 li - dobrze ze chociaz na FK zawsze ich ktos zdemaskuje cat8 napisał: > Tak jest od 1945 roku.... Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:25 cat8 napisał: > Tak jest od 1945 roku.... przecież Kłamczyńscy i ich koledzy to kryptokomuna Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:30 To nie dotyczy Kaczyńskich, Premier i Prezydent doceniają wkład powstańców wielkopolskich dotyczący odbudowy niepodległej II RP. Za rok Prezydent Lech Kaczyński wezmie udział w uroczystosciach związanych z rocznicą Powstania Wielkopolskiego w Jarocinie.... Odpowiedz Link Zgłoś
mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 01:36 tak doceniają, że ty solo z chorągiewka latałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
pis_blues Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 02:52 mmikki napisał: > tak doceniają, że ty solo z chorągiewka latałeś? I "NaTym polega Wielkość Kaczyńskich!":-)) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=50554758&a=54536939 Odpowiedz Link Zgłoś
tomek6665 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 06:57 jakoś inni powstancy są dla nich wyznacznikiem - choćby powstańcy warszawscy z 1940 Odpowiedz Link Zgłoś
klara551 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 02:53 DOdam następne pytania.!. Dlaczego w wildsteinowej Tv nic na ten temat nie było.Dlaczego wielki R.G. ponoć z Wielkopolski nie zarządził specjalnych lekcji patryjotyzmu i nauki wspólnego działania/jedyne naprawdę przygotowane i wygrane powstanie polskie/.3.Dlaczego prezydent nie zafundował muzeum P.W.4.Dlaczego oficjalnie nie mówi się o tym, że armia wielkopolska stanowiła znaczną, uzbrojoną siłę/70 tys. ludzi/,która umożliwiła zwycięstwo nad bolszewia w 20 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:04 > Powstanie wielkopolskie z lat 1918-1919 – jedno z dwóch, obok powstania > wielkopolskiego 1806 roku , zakończonych pełnym sukcesem powstań w historii Polski. W tym zdaniu zawarta jest odpowiedź. My czcimy heroiczne porażki, nie zwycięstwa. --- Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_na_baby Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:25 uu1, chcesz czy nie, musze Cie polubić. Właśnie dowcipniej napisałaś to, co ja właśnie zamierzałem. Rozglądać się pozamierzam za ciekawymi tu kobitkami. Jedną jużech mom. Odpowiedz Link Zgłoś
pis_blues Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 17:36 dziad_na_baby napisał: > uu1, > chcesz czy nie, musze Cie polubić. Właśnie dowcipniej napisałaś to, co ja > właśnie zamierzałem. > Rozglądać się pozamierzam za ciekawymi tu kobitkami. Jedną jużech mom. Heh dziadzie_na_baby, żebych ty ino na tej to tu dopiero co poznanej dziousze nie połamał konćowki wyostrzonej na ciekawe kobitki;P Pan uu1 napisał: > W tym zdaniu zawarta jest odpowiedź. My czcimy heroiczne porażki, nie zwycięstw ps no i jak panie uu1, nie trza było z dobrej rady na czas skorzystać?:-) Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_na_baby Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 29.12.06, 16:54 pis_jankes dał do zrozumienia, że kobitka to nie kobitka. To jo ci jankes oświecom : "nie ma ludzi doskonałych" Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:34 Bo jesteś patryjotą na pokaz? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 29.12.06, 17:27 bo patriotyzmu i uczuć nie mierzy się ilością wywieszanych flag. że też Jeżyce wydały takiego osobnika jak ty. Kraszewskiego i Dąbrowskiego wstydzi się za to. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 17:42 venus99 napisał: > bo patriotyzmu i uczuć nie mierzy się ilością wywieszanych flag. > że też Jeżyce wydały takiego osobnika jak ty. > Kraszewskiego i Dąbrowskiego wstydzi się za to. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - czym ty mierzysz patriotyzm? - zapewne iloscią wypitych butelek wódki Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 17:49 nie należy wszystkich mierzyć własną miarą. jeżeli pijesz to chyba nie gwoli patriotyzmu. nie wciągaj Jeżyc w swoje głupoty.poznaniacy to rozważni ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 17:55 venus99 napisał: > nie wciągaj Jeżyc w swoje głupoty.poznaniacy to rozważni ludzie. - i dlatego nie wieszają flag w rocznice zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 roku..- Jak to się ma do hasła WielkoPOlska to lepsza Polska..... Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 17:56 ano własnie.lepsza i dlatego nie idzie na lep kaczej propagandy.jeszcze raz ci mówię- nie kompromituj Jeżyc. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 18:01 venus99 napisał: > ano własnie.lepsza i dlatego nie idzie na lep kaczej propagandy.jeszcze raz ci > mówię- nie kompromituj Jeżyc. ------------------------------------------------------------------- Ty się naprawde kompromitujesz skoro wywieszanie flag w rocznice ważnych wydarzeń historycznych dotyczacych Wielkopolski nazywasz kaczom propagandą, Mieszkańcy Poznania chcą szacunku dla miasta Poznania od całej Polski a sami tego szacunku nie mają... Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 18:06 uchylam się od dalszej dyskusji.my na Jeżycach durniowi dajemy w pysk jak jest namolny a jeżeli jeszcze głupi to dwa razy.spadaj szczunie. Odpowiedz Link Zgłoś