Dodaj do ulubionych

Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy

27.12.06, 22:17
Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 flage wywieszam tylko ja?
Obserwuj wątek
    • alistair-p Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:18
      Ja nie będę pytał twoich sąsiadów,przeleć się troszkę.
    • mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:19
      bo Kaczyńscy uznali, że łaszenie sie do nieżyjących juz powstańców to z
      politycznego punktu widzenia i efektu wyborczego jest marnowanie czasu
      • cat8 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:20
        Tak jest od 1945 roku....
        • w11mil nie znasz perfidii Kaczorów; oni to jakos załatwi 27.12.06, 22:23
          li - dobrze ze chociaz na FK zawsze ich ktos zdemaskuje

          cat8 napisał:
          > Tak jest od 1945 roku....
        • mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:25
          cat8 napisał:

          > Tak jest od 1945 roku....

          przecież Kłamczyńscy i ich koledzy to kryptokomuna
          • cat8 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 27.12.06, 22:30
            To nie dotyczy Kaczyńskich, Premier i Prezydent doceniają wkład powstańców wielkopolskich dotyczący odbudowy niepodległej II RP. Za rok Prezydent Lech Kaczyński wezmie udział w uroczystosciach związanych z rocznicą Powstania Wielkopolskiego w Jarocinie....
            • mmikki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 01:36
              tak doceniają, że ty solo z chorągiewka latałeś?
              • pis_blues Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 02:52
                mmikki napisał:

                > tak doceniają, że ty solo z chorągiewka latałeś?

                I "NaTym polega Wielkość Kaczyńskich!":-))

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=50554758&a=54536939
      • tomek6665 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 06:57
        jakoś inni powstancy są dla nich wyznacznikiem - choćby powstańcy warszawscy z
        1940
    • klara551 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 02:53
      DOdam następne pytania.!. Dlaczego w wildsteinowej Tv nic na ten temat nie
      było.Dlaczego wielki R.G. ponoć z Wielkopolski nie zarządził specjalnych lekcji
      patryjotyzmu i nauki wspólnego działania/jedyne naprawdę przygotowane i wygrane
      powstanie polskie/.3.Dlaczego prezydent nie zafundował muzeum P.W.4.Dlaczego
      oficjalnie nie mówi się o tym, że armia wielkopolska stanowiła znaczną,
      uzbrojoną siłę/70 tys. ludzi/,która umożliwiła zwycięstwo nad bolszewia w 20
      roku.
      • uu1 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:04
        > Powstanie wielkopolskie z lat 1918-1919 – jedno z dwóch, obok powstania >
        wielkopolskiego 1806 roku , zakończonych pełnym sukcesem powstań w historii Polski.
        W tym zdaniu zawarta jest odpowiedź. My czcimy heroiczne porażki, nie zwycięstwa.
        ---
        • dziad_na_baby Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:25
          uu1,
          chcesz czy nie, musze Cie polubić. Właśnie dowcipniej napisałaś to, co ja
          właśnie zamierzałem.
          Rozglądać się pozamierzam za ciekawymi tu kobitkami. Jedną jużech mom.
          • pis_blues Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 17:36
            dziad_na_baby napisał:

            > uu1,
            > chcesz czy nie, musze Cie polubić. Właśnie dowcipniej napisałaś to, co ja
            > właśnie zamierzałem.
            > Rozglądać się pozamierzam za ciekawymi tu kobitkami. Jedną jużech mom.

            Heh dziadzie_na_baby, żebych ty ino na tej to tu dopiero co poznanej dziousze
            nie połamał konćowki wyostrzonej na ciekawe kobitki;P

            Pan uu1 napisał:

            > W tym zdaniu zawarta jest odpowiedź. My czcimy heroiczne porażki, nie zwycięstw

            ps
            no i jak panie uu1, nie trza było z dobrej rady na czas skorzystać?:-)
            • dziad_na_baby Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 29.12.06, 16:54
              pis_jankes dał do zrozumienia, że kobitka to nie kobitka.

              To jo ci jankes oświecom :
              "nie ma ludzi doskonałych"
    • mietowe_loczki Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 28.12.06, 11:34
      Bo jesteś patryjotą na pokaz?
    • obraza.uczuc.religijnych Boś głupi. 29.12.06, 16:56

    • venus99 Re: Dlaczego na Rynku Jeżyckim z okazji rocznicy 29.12.06, 17:27
      bo patriotyzmu i uczuć nie mierzy się ilością wywieszanych flag.
      że też Jeżyce wydały takiego osobnika jak ty.
      Kraszewskiego i Dąbrowskiego wstydzi się za to.
      • cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 17:42
        venus99 napisał:

        > bo patriotyzmu i uczuć nie mierzy się ilością wywieszanych flag.
        > że też Jeżyce wydały takiego osobnika jak ty.
        > Kraszewskiego i Dąbrowskiego wstydzi się za to.
        --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        - czym ty mierzysz patriotyzm?
        - zapewne iloscią wypitych butelek wódki
        • venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 17:49
          nie należy wszystkich mierzyć własną miarą.
          jeżeli pijesz to chyba nie gwoli patriotyzmu.
          nie wciągaj Jeżyc w swoje głupoty.poznaniacy to rozważni ludzie.
          • cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 17:55
            venus99 napisał:
            > nie wciągaj Jeżyc w swoje głupoty.poznaniacy to rozważni ludzie.
            - i dlatego nie wieszają flag w rocznice zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 roku..- Jak to się ma do hasła WielkoPOlska to lepsza Polska.....
            • venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 17:56
              ano własnie.lepsza i dlatego nie idzie na lep kaczej propagandy.jeszcze raz ci
              mówię- nie kompromituj Jeżyc.
              • cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 18:01
                venus99 napisał:

                > ano własnie.lepsza i dlatego nie idzie na lep kaczej propagandy.jeszcze raz ci
                > mówię- nie kompromituj Jeżyc.
                -------------------------------------------------------------------
                Ty się naprawde kompromitujesz skoro wywieszanie flag w rocznice ważnych wydarzeń historycznych dotyczacych Wielkopolski nazywasz kaczom propagandą,
                Mieszkańcy Poznania chcą szacunku dla miasta Poznania od całej Polski a sami tego szacunku nie mają...
                • venus99 Re: Do venus99 29.12.06, 18:06
                  uchylam się od dalszej dyskusji.my na Jeżycach durniowi dajemy w pysk jak jest
                  namolny a jeżeli jeszcze głupi to dwa razy.spadaj szczunie.
                  • cat8 Re: Do venus99 29.12.06, 18:08
                    głupich nie sieją sami się rodzą....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka