artsg
30.12.06, 22:42
Taki to oto początek rządów HGW. Skąpi na bal sylwestrowy i zapłacenie DJ-wi
za kilka godzin puszczania muzyki, nie mówiąc już o zapłaceniu kilku zespołom
żeby zagrali. I tylko nie mówcie o terminach i innych bzdetach, bo wiec
poparcia dla PO łącznie z koncertem dało się zorganizować w tydzień.