Dodaj do ulubionych

Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE BĘDZIE

30.12.06, 22:42
Taki to oto początek rządów HGW. Skąpi na bal sylwestrowy i zapłacenie DJ-wi
za kilka godzin puszczania muzyki, nie mówiąc już o zapłaceniu kilku zespołom
żeby zagrali. I tylko nie mówcie o terminach i innych bzdetach, bo wiec
poparcia dla PO łącznie z koncertem dało się zorganizować w tydzień.
Obserwuj wątek
    • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 22:52
      Przestań kłamać - to ten twój Kazio nie zadbał o to w tym roku, a prezio nie
      miał czasu zadbać o to w zeszłym roku, bo miał kampanię wyborczą. Tylko nie
      mów, że prezio nie mógł, bo było zagrożenie terrorystyczne - w innych miastach
      mogli zorganizować masowe imprezy, tylko w Warszawie nie.
      • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 22:54
        - w innych miastach
        > mogli zorganizować masowe imprezy,

        Bo tam Bufetowej nie mają
        • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 22:57
          Ty czytaj uważnie - napisane było o 2005 roku ...

          Wtedy nie Gronkiewicz rządziła w Warszawie, a prezio, a potem Kochalski.
          • kubala11 Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:15
            daktylek napisał:

            > Ty czytaj uważnie - napisane było o 2005 roku ...
            >
            > Wtedy nie Gronkiewicz rządziła w Warszawie, a prezio, a potem Kochalski.

            Ale teraz rządzi Hienka. Miała naprawde duzo czasu żeby coś zorganizować
            gawiedzi.
            • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:17
              Przed Hanką był Kazio i mógł to załatwić, ale widać nie chciał.

              Hanka powiedziała wyraźnie: potrzebuje 30 dni na formalności, w tym roku nie da
              rady, od przyszłego roku imprezy będą.
              • leszab Innym starcza 2 tygodnie ale ciemnota musi mieć 30 01.01.07, 10:31

            • alistair-p Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:17
              kubala11 napisał:

              > daktylek napisał:
              >
              > > Ty czytaj uważnie - napisane było o 2005 roku ...
              > >
              > > Wtedy nie Gronkiewicz rządziła w Warszawie, a prezio, a potem Kochalski.
              >
              > Ale teraz rządzi Hienka. Miała naprawde duzo czasu żeby coś zorganizować
              > gawiedzi.
              ***********************************
              Są pewne procedury których Kazio nie dopilnował.Wtedy jeszcze on
              "rządził"Warszawą.Był zajęty podpisywaniem nagród dla swoich.
              • kubala11 Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:23
                Nie wmówicie mi Panowie, że zorganizowanie głupiej zabawy wymaga jakis
                specjalnych procedur. Moim skromnym zdaniem Pani Bufetowa (niech będzie Pani z
                dużego "P") chce mieć w tym dniu świety spokój i tyle.
                • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:26
                  kubala11 napisał:

                  > Nie wmówicie mi Panowie, że zorganizowanie głupiej zabawy wymaga jakis
                  > specjalnych procedur. Moim skromnym zdaniem Pani Bufetowa (niech będzie Pani
                  z
                  > dużego "P") chce mieć w tym dniu świety spokój i tyle.

                  Manifestacje poparcia dla PO i PISu zostały zorganizowane w tydzień
                  • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:30
                    Wiece to nie to samo, co Sylwester ...
                    • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:35
                      daktylek napisał:

                      > Wiece to nie to samo, co Sylwester ...

                      Defilada przez pół miasta i na zakończenie koncert to cos więcej niz sylwester
                      • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:38
                        Jasne, udział może 10 tysięcy zwolenników PO i mniejszej liczby zwolenników
                        PiS, to więcej niż minimum 100 000 ludzi w jednym miejscu ;PPP
                  • alistair-p Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:30
                    artsg napisał:

                    > kubala11 napisał:
                    >
                    > > Nie wmówicie mi Panowie, że zorganizowanie głupiej zabawy wymaga jakis
                    > > specjalnych procedur. Moim skromnym zdaniem Pani Bufetowa (niech będzie P
                    > ani
                    > z
                    > > dużego "P") chce mieć w tym dniu świety spokój i tyle.
                    >
                    > Manifestacje poparcia dla PO i PISu zostały zorganizowane w tydzień
                    *************************
                    Manifestacja i impreza masowa to całkiem inne rzeczy.
                • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:28
                  Owszem, wymaga.
                  Tu masz tylko wybrane wymagania formalno-prawne związane z zabezpieczeniem
                  sanitarnym imprez masowych:

                  wsse.ibip.wroc.pl/public/popup.php?id_menu_item=39333
                  • kubala11 Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:34
                    Sorki Daktylku, że przeczytałem tylko początek tych uwarunkowań, ale pisało tam
                    że musi być góra 28 dni przed imprezą jakies powiadomienie. Moim zdaniem nasza
                    Hania kochana (mam sobie dzisiaj dzień dobroci, a co) objeła urząd jeszcze w
                    listopadzie.
                    Gdyby chciała to mogła cos zorganizować.
                    Z góry przepraszam, że nie chciało mi sie czytac więcej.
                    • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:44
                      Nie przepraszaj, bo nie ma za co.
                      28 dni wymaga Sanepid. HGW mówiła coś o tym, że wystąpienie organizatora musi
                      być 30 dni przed planowaną imprezą. Ona objęła stanowisko na pocżątku grudnia,
                      więc tych kilku dni brakło.
                      Być może dałoby się to wszystko zorganizować w krótszym terminie, ale potrzebny
                      jest przede wszystkim organizator, a takiego nie było. Na dodatek ludziom
                      trzeba zapewnić jakieś atrakcje, typu występów modnych piosenkarzy czy
                      zespołów. Jak wiadomo, na takie imprezy noworoczne artystów zaprasza się z
                      dużym wyprzedzeniem, bo oni w końcy też mają swoje plany zawodowo-sylwestrowe.
                      Jeśli by zaprosić byle kogo, to też była by wina Gronkowca....
                      • kubala11 Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:54
                        Niech będzie. Przyjmuję Twoje tłumaczenie, ale prezydenta (jesli jestes
                        mieszkancem Wawy ) nie zazdroszczę. Choc szczerze powiedziawszy moj
                        (Majchrowski) moze i bardziej cienki, ale cóż demokracje mamy i wiekszość
                        (niestety) wybrała...
                        Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
                        • daktylek Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 00:09
                          Żyje się w określonym miejscu Polski i przede wszystkim należy oceniać własne
                          władze lokalne, bo to one są najbliżej nas. A napadanie na prezydenta cudzego
                          miasta tylko z takiego powodu, że pochodzi z nieprzyjaznej opcji politycznej,
                          albo dlatego, że ma np. krzywy nos jest kompletnie bezsensowne.

                          Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
                • alistair-p Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:28
                  A moim zdaniem Kaczyńscy(obaj)powinni zrezygnować z polityki i nikt mi nie wmówi
                  że to jest niemożliwe. Organizacja imprez publicznych jest uregulowana
                  ustawowo.Chcesz by nowe władze łamały prawo?Dla PiS to może norma,ale są oprócz
                  nich normalni ludzie.
                  • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 13:53
                    alistair-p napisał:

                    > A moim zdaniem Kaczyńscy(obaj)powinni zrezygnować z polityki i nikt mi nie wmów
                    > i
                    > że to jest niemożliwe. Organizacja imprez publicznych jest uregulowana
                    > ustawowo.Chcesz by nowe władze łamały prawo?Dla PiS to może norma,ale są oprócz
                    > nich normalni ludzie.

                    No popatrz to samo prawo obowiązuje w Krakowie czy Wrocławiu czy nawet w
                    Piasecznie , a tam też były wybory.
                • elfhelm 30 dni wcześniej musi być dokładny projekt 30.12.06, 23:41
                  a HGW została zaprzysiężona na początku grudnia

                  • artsg Re: 30 dni wcześniej musi być dokładny projekt 30.12.06, 23:42
                    elfhelm napisał:

                    > a HGW została zaprzysiężona na początku grudnia
                    >
                    A koncert na Placu Zamkowym dla poparcia PO to się dało zrobic w tydzień?
                    • elfhelm Re: 30 dni wcześniej musi być dokładny projekt 30.12.06, 23:46
                      Czym innym jest organizacja imprezy masowej od organizacji zgromadzenia. Inne
                      przepisy, inne procedury, inne wymogi.
                      • artsg Re: 30 dni wcześniej musi być dokładny projekt 30.12.06, 23:47
                        elfhelm napisał:

                        > Czym innym jest organizacja imprezy masowej od organizacji zgromadzenia. Inne
                        > przepisy, inne procedury, inne wymogi.

                        Jak zwał, tak zwał ale muzyka ta sama
    • buraque a w Piasecznie będzie? 30.12.06, 22:56
      artsg napisał:

      > Taki to oto początek rządów HGW. Skąpi na bal sylwestrowy i zapłacenie DJ-wi
      > za kilka godzin puszczania muzyki

      co cię obchodzi co się dzieje w Wwie? Przeciez będziesz balowac u siebie
      • artsg Pewnie że będzie!! 30.12.06, 22:57
        buraque napisał:

        > artsg napisał:
        >
        > > Taki to oto początek rządów HGW. Skąpi na bal sylwestrowy i zapłacenie DJ
        > -wi
        > > za kilka godzin puszczania muzyki
        >
        > co cię obchodzi co się dzieje w Wwie? Przeciez będziesz balowac u siebie
        • buraque no to w czym problem? 30.12.06, 22:59
          co cie to obchodzi?
          • artsg Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:02
            buraque napisał:

            > co cie to obchodzi?

            Bo mi żal warszawskich wykształciuchów
            • alistair-p artsg z uporem maniaka łze jak bura suka n/t 30.12.06, 23:05

            • daktylek Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:07
              Ty się o nas nie martw, martw się o siebie :)
              • alistair-p Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:08
                On ma stały repertuar,zaraz będzie o parostatkach i wodolotach.To maniak.
                • artsg Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:20
                  alistair-p napisał:

                  > On ma stały repertuar,zaraz będzie o parostatkach i wodolotach.To maniak.

                  I tu cie zaskoczę.
                  HGW wymienia tramwaje elektryczne na tramwaje KONNE!!!
                  • alistair-p Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:22
                    Nie jestem zaskoczony.Jeśli koło ciebie chodzą indyczki w różowych kapeluszach
                    też sie nie zdziwię.
                    • artsg Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:29
                      alistair-p napisał:

                      > Nie jestem zaskoczony.Jeśli koło ciebie chodzą indyczki w różowych kapeluszach
                      > też sie nie zdziwię.

                      Przeczytaj program Bufetowej z mojej sygnaturki. Tam nie takie cuda jak
                      tramwaje konne jeszcze są. Ciekawe gdzie stajnia dla koni bedzie? Może w
                      ratuszu?
                      • daktylek Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:31
                        A może w tym samym miejscu co warszawskie dorożki, albo policyjne patrole konne?
                      • alistair-p Re: no to w czym problem? 30.12.06, 23:32
                        artsg napisał:

                        > alistair-p napisał:
                        >
                        > > Nie jestem zaskoczony.Jeśli koło ciebie chodzą indyczki w różowych kapelu
                        > szach
                        > > też sie nie zdziwię.
                        >
                        > Przeczytaj program Bufetowej z mojej sygnaturki. Tam nie takie cuda jak
                        > tramwaje konne jeszcze są. Ciekawe gdzie stajnia dla koni bedzie? Może w
                        > ratuszu?
                        *****************************
                        To co z tymi indyczkami?Mają również parasolki?
            • buraque żal to ogarnia na widok twoich postów 30.12.06, 23:29
              artsg napisał:

              > Bo mi żal warszawskich wykształciuchów

              od kiedy? heh

              wykształciuchy potrafią sobie zorganizować zabawę sami, tylko niezaradny
              motłoch potrzebuje wstrząsów ludycznych w postaci darmowego didżeja i stania
              pod gołym niebem z podchmielonymi dresami
    • humbak Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:40
      Oponuję! DJ nie "puszcza muzyki" przynajmniej nie porządny.
      • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:44
        humbak napisał:

        > Oponuję! DJ nie "puszcza muzyki" przynajmniej nie porządny.


        Wiem wiem
        Puszcza to się Aneta Krawczyk
        • humbak Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 30.12.06, 23:48
          To interesuje mnie raczej średnio. Muzyka już mocno bardziej (debilne
          zformułowanie celowe);P
          • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 13:38
            humbak napisał:

            > To interesuje mnie raczej średnio. Muzyka już mocno bardziej (debilne
            > zformułowanie celowe);P

            No to nie bedziesz miał okazji pobawić sie wspólnie z innymi Warszawiakami pod
            Pałacem Stalina
            • haen1950 Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 13:42
              Hanka chyba zrealizuje zamianę pałacu na ratusz miejski. Za rok będzie tam
              hucznie i wesoło.
              • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 13:46
                haen1950 napisał:

                > Hanka chyba zrealizuje zamianę pałacu na ratusz miejski. Za rok będzie tam
                > hucznie i wesoło.

                Sama z innymi POlami i SLDuchami bedzie sie bawić a motłoch ma gdzieś
    • idiotyzmy-kacze Pajac Marionetkiewicz podjął decyzję, że zabawy 31.12.06, 13:43
      nie będzie a PiS-kanalie obarczają za to Hannę Gronkiewicz-Waltz. Typowe
      • artsg Re: Pajac Marionetkiewicz podjął decyzję, że zaba 31.12.06, 13:47
        idiotyzmy-kacze napisał:

        > nie będzie a PiS-kanalie obarczają za to Hannę Gronkiewicz-Waltz. Typowe
        >
        Bo taka jest prawda
    • artsg Powód braku zabawy jest jeden 31.12.06, 13:44
      W grudniu nie ma szans na znalezienie zespołu żeby zagrał na Sylwestra. Ale nie
      ma się co dziwić że toto nie potrafi myśleć na dłużej niż kilka godzin naprzód.
    • ossey Re: Warunkiem mial byc najwiekszy bufet w Polsce 31.12.06, 13:46
      HGW chciala miec swoj symbol...
      • obraza.uczuc.religijnych Przywieźli za to teatrzyk kukiełkowy 31.12.06, 13:57
        a to jej się skojarzyło z kontrkandydatem z Gorzowa.
    • jola_iza Re: A zmieniliście prawo PiSciątka? 31.12.06, 13:55
      Tak, żeby można było szybciej wszelkie formalności ? Kaziutek nie zadbał, Jarek z Jędrusiem też nie. A teraz krzyki urządacie ? PiSciątka to chcą, żeby wszystko za nich, nieudaczniki jedne.
      • ossey Re:To w W-wie sa inne prawa niz w Krakowie? 31.12.06, 13:56
        • jola_iza Re:Prawo to samo 31.12.06, 14:11
          ino prezydent lepszy był :)))
      • artsg Gąsko wypindowana... 31.12.06, 13:58
        jola_iza napisała:

        > Tak, żeby można było szybciej wszelkie formalności ? Kaziutek nie zadbał, Jarek
        > z Jędrusiem też nie. A teraz krzyki urządacie ? PiSciątka to chcą, żeby wszyst
        > ko za nich, nieudaczniki jedne.

        A w Krakowie czy Wrocławiu to mamy inne prawo?
        • jola_iza Re: To samo pqalancie 31.12.06, 14:10
          Tylko popatrz kto był prezydentem w Krakowie i we Wrocławiu i kiedy zadbał .
    • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:06
      Co tam bal, nie ma czego żałować bo od wiosny Warszawiacy będą latać wodolotami
      i tramwajami konnymi jeździć
    • bu2m Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:07
      Typowy PiSowski populizm.
      Takie imprezy przygotowuje się z kilumiesięcznym wyprzedzeniem.
      Kazio znowu dał dupy:)
      • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:08
        >kilumiesięcznym wyprzedzeniem.

        A może z kulkuletnim?
        • bu2m Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:10
          Hehe.
          Porozmawiaj sobie z innym PiSiorem. Pewnie się dogadacie.
          Z tego co sobie przypominam zabawy w Warszawie nie ma od kilki lat.
          Od kilku lat rządzi PiS.
          • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:12
            bu2m napisał:

            > Hehe.
            > Porozmawiaj sobie z innym PiSiorem. Pewnie się dogadacie.
            > Z tego co sobie przypominam zabawy w Warszawie nie ma od kilki lat.
            > Od kilku lat rządzi PiS.

            To jeszcze napisz kto nas wciągnął w tzw " wojnę z terroryzmem"
            • bu2m Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:14
              A kto ją popiera?
              Kto wysyła polskich żołnierzy na śmierć?
              Tylko nie mów, że tak Belka postawowił. Hiszpański prawicowy rząd też zdecydował sięwysłać żołnierzy do Iraku. Po wygranej lewicy w Hiszpanii, nowy rząd zadecydował o wycofaniu swoich żołnierzy. Więc nie mów że Jarek nic nie mógł.
              • artsg Re: Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:48
                bu2m napisał:

                > A kto ją popiera?
                > Kto wysyła polskich żołnierzy na śmierć?
                > Tylko nie mów, że tak Belka postawowił. Hiszpański prawicowy rząd też zdecydowa
                > ł sięwysłać żołnierzy do Iraku. Po wygranej lewicy w Hiszpanii, nowy rząd zadec
                > ydował o wycofaniu swoich żołnierzy. Więc nie mów że Jarek nic nie mógł.

                A u nas kto był zwierzchnikiem sił zbrojnych i kto naszych żołnierzy wysłał do Iraku
    • pis_blues Jutro w W-wie stypa Zabawy sylwestrowej NIE B 31.12.06, 14:27
      > z jednej przyczyny: bród, bród, bród i jeszcze raz bród

      artsg_wykształCIOŁEK napisał:
      Data: 04.12.06, 18:33
    • artsg Eeech. Warszawiacy to takim balu to mogą pomarzyć 31.12.06, 14:45
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,53600,3821858.html?i=0
      • pis_blues Eeech. Warszawiacy o takim balu to mogą pomarzyć! 31.12.06, 15:36
        Panie Prezesie, My Twój Lud..
        - Ciąła walka z tym zjawiskiem nie przynosi żadnych rezultatów z jednej
        przyczyny: bród, bród, bród i jeszcze raz bród!!!
        • adam228 Jak się ma hospicjum 31.12.06, 17:19
          w Warszawie za rządów..... Bufetowej.
    • kamasz_dorna te, mundry, przenieś się do siebie :)) 31.12.06, 17:22
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=234
      • pis_blues Re: te, mundry, przenieś się do siebie :)) 31.12.06, 18:03
        Panie Prezesie, My Twój Lud..
    • rmichal2 Nawet na Jamajce 31.12.06, 19:13
      będzie sylwester w Stolicy.
    • artsg HGW z Warszawy zrobiła zadupie Europy 01.01.07, 10:23
      Wstyd na cały świat
      • daktylek Re: HGW z Warszawy zrobiła zadupie Europy 01.01.07, 10:37
        Wstyd na cały świat, to rządy w stolicy pisiorków - Lesia, Mirusia i Kazia.
        A Lesio, nie dość, że się przestarszył terrorystów w Warszawie, żeby mu do
        Pałacu nie przyszli, to polskich chłopców nadal do Iraku wysyła, a ze sie coraz
        bardziej boi - to i do Afganistanu na wszelki wypadek ich pchnie. Szkoda, ze
        Kaczory nie maja synów, bo tych w pierwszej kolejności należąłoby pchnąć na
        pierwszą linię frontu.
        No Lesio może jeszcze zięciunia pchnąć, albo córeczkę, jako markietankę. Tylko
        czy się odważy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka