Dodaj do ulubionych

Urbanski chce gwiazd "czerwonej" telewizji

02.03.07, 21:52
Żałuję m.in. Moniki Olejnik i Kamila Durczoka – mówi w rozmowie z „Wprost”
p.o. prezesa telewizji publicznej Andrzej Urbański.
Urbański ujawnia, że rozpoczął już rozmowy z niektórymi dziennikarzami TVN i
Polsatu o ich ewentualnym przejściu do TVP.– Gwiazdy mają wartość, ale
wzięcie kogoś, kto ma moc przyciągania widzów, oznacza ogromne pieniądze dla
firmy – mówi. Zdradza, że chętnie widziałby u siebie Tomasza Lisa, ale
rozmowy z nim nie podejmie, bo ten „na pewno zażądałby fotela prezesa TVP”.
Urbański przyznaje, że pracuje nad kilkoma nowymi programami, a także nad
przywróceniem części tych, które zniknęły z anteny, m.in. „Wielkiej Gry”.
– To program, do którego przywiązanych jest wielu Polaków i który nigdy nie
był ideologiczny – wyjaśnia.
wiadomosci.onet.pl/1496472,11,item.html
Boi sie,ze ludzie przestana placic abonamenty i patrzec wylacznie na PiSie
gwiazdy ?
Obserwuj wątek
    • apoplaws Lizusek 02.03.07, 23:33
      No to może być jakaś taktyka. Oglądalność TVP spada. Pewnie i wiadomości też. Za
      cenę pewnych kroków wstecz, możliwie neutralnych może da się przeciągnąć do TVP
      trochę widzów, żeby obejrzeli przy okazji odrobinę propagandy sukcesu.
      PiS jest jej głodny. Ludzie w naturalny sposób przyjęli skutki gospodarcze
      przyjęcia do UE - w końcu o to chodziło przez ostatnie lata. Kojarzenie tego z
      rządami PiS jest szczątkowe (i słusznie, bo to śmietanka po wieloletnim
      konsekwetnym programie poprzednich rządów). Przy okzaji, nie uważam, żeby
      poprzednie rządy były rewelacyjne, ale były dość konsekwentne w sprawach
      zasadniczych i obiecywany rezultat widać.
    • bu2m Re: Urbanski chce gwiazd "czerwonej" telewizji 02.03.07, 23:35
      A może ściągnąć z powrotem Jeneralskiego do Wiadomości?
    • wislok1 Ściema, jest osaczony i ucieka do przodu 03.03.07, 00:11
      Taktyka dość cwana - rozbić krytyków udając misia do przytulania.
      Prawdziwe oblicze widzę w Panoramie TVPiS - wolno tam krytykować Leppera i
      Giertycha, jakakolwiek krytyka braci ksero jest zabroniona
      • gorby Re: Ściema, jest osaczony i ucieka do przodu 03.03.07, 00:51
        Ciekawe,ktory z nich zniesie dla koryta wiecej - przestepca czy palant majacy
        sladowe poparcie...
        • joannabarska Gwiazdy,uwaga!!! 03.03.07, 01:29
          Gwiazdy,nie dajcie sie nabrac. Urbański dzis jest,a jutro go nie ma!
          • kris.m Re: Gwiazdy,uwaga!!! 03.03.07, 07:23
            A jak się nazywał ten prezenter w mundurze ze stanu wojennego? Można by go ściągnąć przecież!!
            Jeszcze był taki Zwiefka - też gwiazda schyłku PRL-u.
    • haen1950 Re: Urbanski chce gwiazd "czerwonej" telewizji 03.03.07, 07:32
      Grubasek mówi to, co mówi. Ale on dobrze wie, po co go tam wysłali. To prawa
      ręka Kaczorka gdy chodziło o wywalenie wszystkich ludzi myślących kategoriami
      dobra miasta w Warszawie. Spacyfikował ją dokładnie.
      W TV ma po Bronku ułatwioną robotę. Prawdopodobny plan jest prosty, doprowadzić
      do zapaści delikwenta, czyli TVPis, przejąć za symboliczną złotówkę i uwłascić
      się na majątku. Stary numer, znany z Expresu Wieczornego.
    • zygmunt55 A po co komu TVP? 03.03.07, 07:52
      Publicystyki w niej nie ma. Jest dobra za to w Polsacie i TVN. Informacja? TVN
      i Polsat są lepsze. Rozrywka? W TVP jej nie ma. Kultura? No, tu może jest
      potrzebna TVP - kanał Kultura jest niezły. Historia? Histrii w TVP uczy PIS z
      IPN-em. Trudno byy toto słuchać i oglądać.
      PO co mi więc TVP? Gdyby jeszcze umieli skrzyknąć paru mądrych i niezależnych
      ludzi, byśmy mogli ich wysłuchać. Nawet tego nie potrafią.
    • jan.bar niezła taktyka 03.03.07, 09:44
      wyciągnąć gwiazdy z TVN i Polsatu a tym samym osłabić ich programy
      informacyjne. Zatrudnić gwiazdy w TVP za dużą kasę i podporządkować ich sobie.
      • x2468 Re: niezła taktyka 03.03.07, 12:04
        Do tego sa niezdolni.U pisiorw ideologia chciejstwa stoi przed rozumem.I dlatego
        doprowadza TVpis do poziomu do jakiego doprowadzili "Tygodnik Solidarnosc".
        Aby uzdrowic TVpis musieli by prezesem zrobic Adama Michnika.Michnik potrafil z
        niczego stworzyc najwiekszy i najlepszy polski dziennik.
    • emerytka2006 niech przywrócą Lipińską... 03.03.07, 12:10
      Wtedy pogadamy...
      • kol.3 Re: niech przywrócą Lipińską... 03.03.07, 12:30
        Slusznie prawisz emerytko. Cwoki porobiły prezenty komercyjnym stacjom oddając
        im Durczoka i in. gwiazdy. Lipińska jest wyznacznikiem intencji. Prawdziwa
        cnota krytyk się nie boi. Niestety mamy do czynienia z k...a nie z cnotą, więc
        nawet Lipińska im nie pomoże. Oglądam Wiadomości potem Fakty a o 19.30
        przechodzę na Polsat2 gdzie kończę ogladac wiadomości. Dziennika tv nie ruszam
        bo po co. Program 1 i 2, co to jest. Nie słyszałam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka