gorby
02.03.07, 21:52
Żałuję m.in. Moniki Olejnik i Kamila Durczoka – mówi w rozmowie z „Wprost”
p.o. prezesa telewizji publicznej Andrzej Urbański.
Urbański ujawnia, że rozpoczął już rozmowy z niektórymi dziennikarzami TVN i
Polsatu o ich ewentualnym przejściu do TVP.– Gwiazdy mają wartość, ale
wzięcie kogoś, kto ma moc przyciągania widzów, oznacza ogromne pieniądze dla
firmy – mówi. Zdradza, że chętnie widziałby u siebie Tomasza Lisa, ale
rozmowy z nim nie podejmie, bo ten „na pewno zażądałby fotela prezesa TVP”.
Urbański przyznaje, że pracuje nad kilkoma nowymi programami, a także nad
przywróceniem części tych, które zniknęły z anteny, m.in. „Wielkiej Gry”.
– To program, do którego przywiązanych jest wielu Polaków i który nigdy nie
był ideologiczny – wyjaśnia.
wiadomosci.onet.pl/1496472,11,item.html
Boi sie,ze ludzie przestana placic abonamenty i patrzec wylacznie na PiSie
gwiazdy ?