flamengista
01.04.07, 12:07
Każdego roku 1 kwietnia w Polsce to dzień stracony. Nie można sensownie zrobić
prasówki, zorientować się co jest na świecie.
Powodem są zdziecinniali dziennikarze, którzy z maniakalnym uporem próbują
zarzucić nas masą bzdurnych informacji. Gdyby to był jeden żart, ok. Ale tych
żartów jest na tyle dużo, że prawdziwe informacje się nie przebijają.
Dochodzi do chaosu informacyjnego i zrezygnowany czytelnik zamyka gazetę, albo
klika na inny portal.
Panowie dziennikarze - zrozumicie że jest to męczące...