Dodaj do ulubionych

Mam dość Prima Aprilisa!!!

01.04.07, 12:07
Każdego roku 1 kwietnia w Polsce to dzień stracony. Nie można sensownie zrobić
prasówki, zorientować się co jest na świecie.

Powodem są zdziecinniali dziennikarze, którzy z maniakalnym uporem próbują
zarzucić nas masą bzdurnych informacji. Gdyby to był jeden żart, ok. Ale tych
żartów jest na tyle dużo, że prawdziwe informacje się nie przebijają.

Dochodzi do chaosu informacyjnego i zrezygnowany czytelnik zamyka gazetę, albo
klika na inny portal.

Panowie dziennikarze - zrozumicie że jest to męczące...
Obserwuj wątek
    • karbat Re: Mam dość Prima Aprilisa!!! 01.04.07, 12:11
      Prima Aprilis w Polsce trwa prawie przez okragly rok ,a zwlaszcza przed
      wyborami
    • hummer W 1IV RP to święto narodowe 01.04.07, 12:13
      Obchodzone codziennie.

      Patrz. Jezus Królem Polski. Przystanek Włoszczowa itd.
      • humbak Re: W 1IV RP to święto narodowe 01.04.07, 12:14
        Przystanek Włoszczowa... może by tak jakąś imprezkę pod tą nazwą zorganizować?:)
        • rmichal2 Jeszcze lepsza byłaby 01.04.07, 12:26
          Stacja Marymont.
    • andrzejzb Re: Mam dość Prima Aprilisa!!! 01.04.07, 12:19
      Wyluzuj.
      To tylko jeden dzień...
      • hummer Re: Mam dość Prima Aprilisa!!! 01.04.07, 12:25
        andrzejzb napisał:

        > Wyluzuj.
        > To tylko jeden dzień...

        Nie jeden. Jaja w sejmie są produkowane masowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka