Dodaj do ulubionych

a swieta!!!! 3 mln bezrobotynych

06.04.07, 13:09
MY POLACY LUBIMY OBCHODZIC SWIETA,dla nas swieta moga co tydzien ,tak jest
nasza głupia natura ,a poltycy temu wturyja,adokaładjac nam dni wolnych - co
wpływa na kondycje gospodarcza,takie długie weeendy- to sa staty dla
gospodrki,a my przciez lubimy leniowac ,a nie pracowac!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • t-800 Balcerowicz pewnie zadowolony 06.04.07, 13:12
      Ale trzeba go zmartwić, bo bezrobocie ostatnio spada.
    • jorge.martinez Re: a swieta!!!! 3 mln bezrobotynych 06.04.07, 14:08
      Nie 3 mln, a 2 mln 300 tysięcy (a to i tak o kolejnych kilkaset pracujących na
      czarno za dużo).
    • dziwny_gosc Re: a swieta!!!! 3 mln bezrobotynych 06.04.07, 14:19
      Nikt jeszcze nikomu nie broni pracować w święta.
      A ta liczba 3mln bezrobotnych to skąd pochodzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka