janonet4
06.04.07, 13:09
MY POLACY LUBIMY OBCHODZIC SWIETA,dla nas swieta moga co tydzien ,tak jest
nasza głupia natura ,a poltycy temu wturyja,adokaładjac nam dni wolnych - co
wpływa na kondycje gospodarcza,takie długie weeendy- to sa staty dla
gospodrki,a my przciez lubimy leniowac ,a nie pracowac!!!!!!!!!!!!!