Dodaj do ulubionych

Oficerowie 12. Dywizji ze Szczecina odlecieli d...

IP: 62.89.110.* 10.06.03, 16:23
na muj gust to jeszcze brakuje z 3000 rekrutów, tak czy inaczej
nie ma się co czepiać, jak na wyborczą to i tak spójna informacja
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr b OJKOT STOENU IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.03, 17:01
      Warszawiacy wzywam was do bojkotu STOENU i jego niemieckich
      właścicieli. Nie płaćcie za prąd dokąd niemcy nie sprzedadzą
      STOENU na giełdzie. Na pochybel niemcom i Millerowi.
      • gabrielacasey A CO tobie STOEN zrobil? Jakie kuku? No, pozal sie 10.06.03, 23:58
        Raz a dobrze. I sie w koncu zamknij!!!
    • Gość: roman Re: Oficerowie 12. Dywizji ze Szczecina odlecieli IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 20:43
      oj saper, jak na "TWUJ" gust to wróć do szkoły i naucz się
      ortografii
    • Gość: r tajnedokumenty.com IP: *.mad.east.verizon.net 11.06.03, 05:45
      tajnedokumenty.com

      Frajerzy z Goleniowa naczytali sie u Michnika bajeczek i huzia z
      szabelka. A tymczasem cholera szaleje w Basrze, codziennie jest
      morodwany co najmniej jeden zolnierz USA, a coraz czesciej mowa
      jest o nielegalnosci wojny (podpartej oszustwem broni masowej
      zaglady).


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka