douglasmclloyd 22.06.07, 17:29 Będzie polowanie na czarownice. wiadomosci.onet.pl/1558857,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
omari1 Re: Komisja śledcza w sprawie Agory i Wyborczej 22.06.07, 17:32 może upolują te na miotłach..... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Komisja śledcza w sprawie Agory i Wyborczej 22.06.07, 17:51 omari1 napisała: > może upolują te na miotłach..... Będą polować na małpy w czerwonym za brak przecinka. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Komisja śledcza w sprawie Agory i Wyborczej 22.06.07, 17:33 douglasmclloyd napisał: > Będzie polowanie na czarownice. > > wiadomosci.onet.pl/1558857,11,item.html Wierzejski bredzi. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Co za 22.06.07, 17:35 woda.woda napisała: > skończony udiota z tego Wierzejskiego. Trzy promile poparcia w Warszawie tak go oszołomiły. Ma za sobą tłumy. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Naprawdę, 22.06.07, 17:41 woda.woda napisała: > jak mozna byc takim durniem? Jak widzisz - można. To nieuleczalne i w dodatku nie boli. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa1125 Re: Co za 22.06.07, 17:40 Wierzejski nie jest idiota,niestety,bo byloby latwiej.LPR traci i o tym wie.TE gadki wierzejskiego i akcje szkolne Giertycha to tylko proba odzyskania poparcia elektoratu i ojca Rydzyka.Gdyby media olaly te "newsy",toby wiecej takich kwiatkow nie bylo,bo po co gadac,jak nikt(elektorat)tego nie uslyszy.Zobacz,co sie dzieje z ich pomyslami,umieraja smiercia naturalna,jak poslowie wymysla cos nowego.Jak sie czegos nie umie,to sie "leje wode". Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Komisja śledcza w sprawie Agory i Wyborczej 22.06.07, 17:39 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=49657831&wv.x=2&a=64457042 Bardzo trafne zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś