Dodaj do ulubionych

hołownia:rydzykiem powinien zająć się psycholog!

13.07.07, 12:29
wysłuchałem przed chwilą szymona hołowni w tvn24, który jako ultrakatolik
zmieszał rydzyka z obornikiem i m.in. na pytanie czy wypowiedziami rydzyka
powinien zająć się prokurator odpowiedział krótko, że rydzykiem powinien
zająć się psycholog.

i taka myśl mnie naszła, że swój do swego ciągnie, to znaczy mam tu na myśli
kaczyńskich i całą bandę psychopatów LPR-owców (obecnych i byłych) w sensie
tego psychologa.

a hołownia mimo, że katolik to jednak jakieś resztki rozumu jak widać jeszcze
ma.
:-D
Obserwuj wątek
    • belkot_belkot_belkot Re: hołownia:rydzykiem powinien zająć się psychol 13.07.07, 12:38
      Lepszy byłby jakiś zakład zamknięty...
      • 8macek Re: hołownia:rydzykiem powinien zająć się psychol 13.07.07, 14:56
        niewykluczone, że szefostwo redemptorystów właśnie taką decyzję wobec rydzyka
        podejmie, ewentualnie rydzyk gdzieś zostanie zesłany do jakiegoś zaPiSdziałego
        zadupia w południowoamerykańskiej dżungli na tzw. misję.
        a w amazońskiej dżungli wiadomo - wszystko się może zdarzyć: anakonda czy
        jaguar czy chociażby indianin z wadą wzroku, który wybrawszy się na polowanie z
        dmuchawką i strzałkami currarowymi...
        ech!
        czego sobie i wszystkim serdecznie życzę
        :-)

        • alistair-p Re: hołownia:rydzykiem powinien zająć się psychol 13.07.07, 15:01
          Masz rację,róznie może byc w tej dżungli.Ciekawe czy Rydzyk nie jest przypadkiem
          łykowaty,ale wygląda całkiem całkiem.
          • jdbad Nie psycholog, ale psychiatra! 13.07.07, 15:07

            • 8macek Re: Nie psycholog, ale psychiatra! 13.07.07, 16:04
              to znaczy ja tylko zacytowałem szymona hołownię natomiast osobiście uważam, że
              rydzyk jest przypadkiem na podstawie którego studenci, doktoranci a nawet
              habilitanci z dziedziny psychologii, psychologii klinicznej, psychiatrii i
              neurologii mogliby swobodnie pisać prace naukowe.

        • mike.recz Re: hołownia:rydzykiem powinien zająć się psychol 13.07.07, 15:07
          8macek napisał: a w amazońskiej dżungli wiadomo - wszystko się może zdarzyć:
          anakonda czy
          > jaguar czy chociażby indianin z wadą wzroku, który wybrawszy się na polowanie
          z
          >
          > dmuchawką i strzałkami currarowymi...

          To może lepiej zbiorowy gwałt w wykonaniu goryli?
          ;)
          • jdbad Mike!!!! 13.07.07, 15:09
            W Amazonii?!
            • mike.recz Re: Mike!!!! 13.07.07, 15:12
              No dobra mogą być inne futrzane.Goryle są poza tym słabo wyposażone.
              • jdbad Re: Mike!!!! 13.07.07, 15:15
                Inne mogą byc:)
                A skąd Ty masz takie informacje na temat wysposażenia goryli?!
                • mike.recz Re: Mike!!!! 13.07.07, 15:17
                  Gdzieś kiedyś wyczytałem. Chyba w Focusie. Według nich szympansy są
                  dorodniejsze.
                  ;)
                  • jdbad Re: Mike!!!! 13.07.07, 15:17
                    Ach tak. Bonobo i tak są najlepsze jak czytałam:)
                    • mike.recz Re: Mike!!!! 13.07.07, 15:29
                      pl.wikipedia.org/wiki/Szympans_kar%C5%82owaty
                      Faktycznie sporo potrafią;)
    • piotrgdansk16 Towarzysz Hołownia ultrakatolik? Skądżeś to 13.07.07, 15:17
      wytrzasnął? A o psychologu mówi pewnie na podstawie własnych doświadczeń. Kto
      zna Szymka ten wie o co chodzi. Zresztą nie trzeba nawet go znać, wystarczy na
      tą sirotę spojrzeć ;)
      • 8macek Re: Towarzysz Hołownia ultrakatolik? Skądżeś to 13.07.07, 15:52
        będę się upierał, że hołownia jest ultrakatolikiem, ale nie będę się upierał,
        że nie ma doświadczeń w kontaktach z psychologiem, a że sirota to fakt, ale to
        już inna sprawa.


    • doc.holliday ... raczej jego słuchaczami ... 13.07.07, 16:01
      • 8macek Re: ... raczej jego słuchaczami ... 13.07.07, 16:27
        rydzyka uważam za psychopatę więc jako żywy osobnik mógłby on być materiałem do
        badań behawioralnych dla studentów i naukowców (o czym wspomniałem wyżej),
        natomiast słuchaczy a raczej zwolenników rydzyka gotowych zabijać na jego
        rozkaz uważam za osobników z organicznymi wadami mózgu, którzy co najwyżej
        nadają się do badań prosektoryjnych, których wyniki powinny być upubliczniane w
        celach edukacyjnych aby ludzie wiedzieli jak wygląda nieprawidłowo rozwinięty
        mózg.
        O!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka