Dodaj do ulubionych

Liderzy PO part.2:) Legnica...

09.10.07, 21:22
Schetyna Grzegorz
zawod: juz nawet nie posel ale PARLAMENTARZYSTA:)
Co ten czlowiek wniosl do polityki oprocz ogladania meczu nawet na
wizji w TVN24 podczas dyskusji? Czy ktos zna jego osiagniecia w
obecnym parlamencie?
Obserwuj wątek
    • pla_cebo Re: Liderzy PO part.2:) Legnica... 09.10.07, 21:24
      Czy ktos zna jakies osiagniecia tego pana?
      • aletopierdolnie Re: Liderzy PO part.2:) Legnica... 09.10.07, 21:32
        Tak, to bardzo dobry polityk, może duuużo załatwic, zna sie na wszystkim.
        Jego zasługi są wielkie i nocy by nie starczyło żeby choć połowe ich wymienić.
        Inteligentny, błyskotliwy i bardzo skromny,
        dlatego o nim nic nie słychac.

        Jego lider za niego mówi , a on sie z tym zgadza w 100%
    • elfhelm Posta znalazłaś? 09.10.07, 21:27
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=70252440&a=70253542
      Nie wiem, co wniósł Schetyna, w Sejmie przebicia opozycja nie miała.
      Przynajmniej natomiast nie chciał wykorzystać pieniędzy sejmowych do
      zabezpieczenia długów przekupywanych posłów SO, co akurat rozważał jego
      pisdolnięty konkurent z Legnicy :)
      • pla_cebo Re: Posta znalazłaś? 09.10.07, 21:32
        A co masz do konkurenta z Legnicy?
        • elfhelm Re: Posta znalazłaś? 09.10.07, 21:34
          Posta znajdź lepiej. Wyszukiwarka gazety działa przecież :)
          • pla_cebo Re: Posta znalazłaś? 09.10.07, 21:36
            Elphelm, prosze jedna pozytywna rzecz ktora wniosl Schetyna do
            polskiej polityki. Wierze w Ciebie:)
            • elfhelm Re: Posta znalazłaś? 09.10.07, 21:38
              Dutkiewicza wypromował. I doprowadził Newsweek do odszczekiwania. To pomogło
              temu tygodnikowi.
              • pla_cebo Dzieki, 09.10.07, 21:47
                A w parlamencie cos zrobil dla Polski?
              • dypl.matolek elhelm, zpytaj placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 21:50
                nazwisko PO jeszcze?
                • pla_cebo Re: elhelm, zpytaj placebo, ktory uRZyczyl swojeg 09.10.07, 22:22
                  Zapytaj elphelma lepiej czy sie boi ze nie dostanie wynagrodzenia
                  jak napisze prawde o nr 1 w Legnicy:)))
                  O nr 1 w Elblagu jeszcze chcial dyskutowac, ale tu uciekl, a to
                  temat rzeka...
                  • dypl.matolek Re: placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 22:24
                    ..do ciebie nieustannie PiSdo?
                    • pla_cebo Re: placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 22:36
                      Cieszem sie, bo lubiem swoje watki:)
                      Gdzie elphelm sie boi tam dypl.matolek posle:)
                      • elfhelm Re: placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 23:09
                        Czy głupiutka forumowiczka już znalazła posta? A może chleje z Olkiem i Leonardem?
                        • pla_cebo Re: placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 23:15
                          Glupiutka forumowiczka ktorej poswiecasz tyle czasu nie zaglosuje na
                          PO. Bo tamtejsi liderzy w tej chwili nie roznia sie niczym od
                          Rolexandra. Po odejsciu Rokity jestescie takim samym automatem
                          korupcji jak Rolexander:)))
                          • elfhelm Re: placebo, ktory uRZyczyl swojego 09.10.07, 23:18
                            Ależ forumowiczku, wiemy od pierwszego twojego posta, że jesteś wyborcą któryś
                            komunistów - czy to tych post, czy to tych mentalnych od kaczej sitwy, która na
                            2. w Pile wystawia faceta, co ukradł kilkaset mln starych złotych :)))

                            Więc jakie znaczenie ma ta deklarach?
    • dypl.matolek "ktory uRZyczyl swojego nazwiska" PiSdu- pla_cebo? 09.10.07, 21:29
      mial byc cd.?

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=70252440&a=70255557
      • pla_cebo Re: "ktory uRZyczyl swojego nazwiska" PiSdu- pla_ 09.10.07, 21:34
        Nuda
        • dypl.matolek "ktory uRZyczyl swojego nazwiska" PiSdu- pla_ 09.10.07, 21:36
          sto razy "PiSda z ciebie placebo" napisz
    • s-k-i-n.pl Re: Liderzy PO part.2:) Legnica... 09.10.07, 21:40
      www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/329.htm
      • s-k-i-n.pl dorobek Schetyny 09.10.07, 21:51
        10 wypowiedzi, 7 interpelacji, 3 zapytania, 5 pytań oraz zero
        oświadzceń... na tle swego szefa Donalda Schetyna jest pracusiem!
        • pla_cebo Re: dorobek Schetyny 09.10.07, 22:13
          Chyba tak. Elphelm zamilkl bo to szara eminencja PO i pewnie sie jej
          boi:)))
    • pla_cebo Re: Liderzy PO part.2:) Legnica... 09.10.07, 22:18





      a tu taki tekst o kandydacie z netu:
      "Twardziel" aparatczyk Prawą ręką Tuska i jego głównym narzędziem w
      dominowaniu nad PO jest sekretarz generalny Platformy Grzegorz
      Schetyna. Powszechnie uważany jest on za mistrza intryg, różnych
      gabinetowych gier i gierek. Nazywany "twardzielem" polityk z
      Wrocławia znany jest z bezwzględnej brutalności wobec przeciwników i
      rywali. Towarzyszy temu skrajne upodobanie do mocnych słów, rzucania
      wiązanek z przekleństw. "Gazeta Wyborcza" z 7 grudnia 2005 r.
      opisywała: "Gdy mu [Schetynie - JRN] nie udaje się postawić na
      swoim, nie przebiera w słowach. 'K..., zniszczę cię' miał powiedzieć
      w 2001 r. do Jacka Protasiewicza, kiedy ten nie zgadzał się, żeby to
      Schetyna otwierał listę wrocławskich kandydatów do parlamentu. (...)
      Wściekły Schetyna odebrał to jako zdradę". Wspomniana "Gazeta
      Wyborcza" przytacza opinię anonimowego samorządowca z PO o
      Schetynie: "Ludzie boją się jego brutalnych reakcji, krzyku,
      grożenia". Pisze o ogromnej podejrzliwości Schetyny, podsycanej
      jeszcze silniej przez jego żonę, wciąż wietrzącą spiski.
      Łowcy "martwych dusz" Pierwszy raz prawdziwie głośno zrobiło się
      wokół Schetyny w 1999 r., gdy rozpoczął on zajadłą walkę personalną
      z Władysławem Frasyniukiem o wpływy we wrocławskiej Unii Wolności.
      Walka koncentrowała się przede wszystkim na rywalizacji w kołach UW,
      poprzedzającej regionalny zjazd partii. Chodziło o to, by zapewnić
      sobie poparcie jak najliczniejszych kół, ponieważ od liczby ich
      członków zależała odpowiednia liczba delegatów wspierających
      Frasyniuka lub Schetynę. W walce o koła i członków nie przebierano w
      środkach. Według tekstu R. Grochali i A. Kondzińskiej o Schetynie
      w "Gazecie Wyborczej" z 7 grudnia 2005 r.: "Ludzie Schetyny wciągali
      na (...) listy zupełnie nieświadome osoby. W kole UW przy
      wrocławskiej PWST, gdzie zanotowano przyrost o ponad 1000 proc.,
      znalazły się m.in. emerytki z Krakowa, uczennice liceum z Górnego
      Śląska, inżynierowie z Rybnika. Po kontroli zawieszono 11 kół na
      Dolnym Śląsku. To wtedy miało dojść do słynnej we Wrocławiu wymiany
      słów. 'Załatwię cię' - miał powiedzieć porywczy
      Frasyniuk. 'Zobaczymy, kto kogo' - miał zimno odpowiedzieć Schetyna.
      (...) Frasyniuk do dziś nie lubi Schetyny. 'Był arogancki i chamski.
      Uważał, że ludzi trzeba trzymać za mordę. To pompowanie liczby
      członków najlepiej oddaje jego styl uprawiania polityki'".
      Zastanawiające są też różne zakulisowe działania Schetyny,
      umacniające jego wpływ w sferach pozapolitycznych, m.in. jako szefa
      rady nadzorczej Radia Eska we Wrocławiu czy jako sponsora słynnego
      koszykarskiego klubu Śląsk Wrocław. Kilka miesięcy temu "Newsweek"
      oskarżył Schetynę o różne nieuczciwe działania na tym tle - sprawa
      jest w sądzie. Rzecz znamienna - bezwzględny intrygant i
      brutal, "twardziel" Schetyna jest dziś w praktyce najpotężniejszym
      politykiem w Platformie, człowiekiem, który ma wpływ na przeważającą
      część przetasowań personalnych. Tak dzieje się w partii, której
      liderzy tak ochoczo perorują w mediach o rzekomych ideałach i
      wartościach, którymi kierują się na co dzień. Właśnie działalność
      Schetyny przesądziła o tym, że w PO przegrał nurt na rzecz związania
      się z PiS i budowy IV Rzeczypospolitej, nurt popierający raczej
      wartości konserwatywne niż liberalne. Schetynę dość powszechnie
      obwinia się o porażkę PO w wyborach parlamentarnych. Część polityków
      PO chciała go rozliczyć za to i za różne biznesowe układy, ale
      napotkała zdecydowaną ripostę Tuska. Ten ostatni aż nadto potrzebuje
      pomocy pracowitego "twardziela" Schetyny w swych wysiłkach dla
      zdominowania partii i jej derokityzacji. Toteż zrobił wszystko, by
      zablokować próbę wystąpienia w sprawie wotum zaufania dla Schetyny
      podczas posiedzenia klubu parlamentarnego PO 8 grudnia 2005 r.
      Doszło tam do całkowitego umocnienia ludzi Tuska i Schetyny w
      wybranym wówczas pełnym składzie zarządu klubu. Zupełnie zabrakło w
      nim ludzi Rokity i jego samego.
    • pla_cebo Re: Liderzy PO part.2:) Legnica... 09.10.07, 23:28
      Jak marcuss wykaze mi konserwatyzm Schetyny to sie zastanowie:)
      Ale Schetyna jest tak przewidywalny ze szkoda gadac.
      Ps. Czy ktos moze opowiedziec o osiagnieciach Schetyny w biznesie?
    • obraza.uczuc.religijnych Odrażający typek 10.10.07, 12:30
      po prostu kwintesencja POPiSu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka