13.10.07, 19:43
Tak napisałem w Onet.pl:
Koryto
A przy korycie teraz kto? Premier i PIS. A kto się zachowuje jak cwany lis?
Premier i PIS.

~Wiea, 13.10.2007 18:48

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka