Dodaj do ulubionych

CPI na 2007 rok

07.12.07, 22:49
Polska z 63-miejsca w 2006 roku spadla zaledwie o 2 miejsca rok
pozniej....
W sumie od zakonczenia rzadow zbirow z SLD kraj przesunal sie o 9
miejsc....
Niestety to niewiele....
Mozna by rzec, ze na Dzikich Polach " wszystko podszyte jest
korupcja"......
A jak bedzie za rzadow lyberalow ?
J.C.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka