Gość: Rajah
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
10.02.01, 17:26
To niesamowite w jak dziwnym świecie przyszło nam żyć. To co ostatnio zobaczylem powalilo mnie...dosłownie. W Warszafce odbywają się targi Eroticon. Co było w dzisiejszym programie....? Bicie seksualnego rekordu kraju....les show....itp. Po prostu nie mam słów. Tak mnie to obezwładniło ...bo jesli ktos zabrania występu artyscie, kontrowersyjnemu wprawdzie...ale jednak ciekawemu. Ten człowiek jak by nie patrzeć zmusza nas do myślenia nad wszechobecną konsumpcją a tu obok takie targi...i nic wszystko ok. Ja mam 20 lat, lubie sie bawic, za Mansonem nie przepadam, a tu takie niespodzianki. Co Wy na to?