fast321 30.01.08, 23:56 Wiecie coś na ten temat ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
doc.holliday W Polsc etylkożólte papiery, ale podobno 30.01.08, 23:59 Hugo Chaves dostał ba niego niezłe od Pihneiry. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday ... Chávez oczywiście! sorry 31.01.08, 00:01 doc.holliday napisał: > > Hugo Chaves dostał ba niego niezłe od Pihneiry. Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:02 Cierpliwości! Komisję śledcze już wkrótce ruszają i nie o kwity tu chodzi, a o DZIAŁANIA PRZESTĘPCZE. Kwik i wycie już słychać, a co dopiero będzie, jak sie wyda....naprawdę.....Mniam, mniam..... Odpowiedz Link Zgłoś
bard3333 póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:08 widac wreszcie o co wam chodzi.. o kwity... już nżkami przebieracie by rozpocząc szoł, ale jak zwykle nic nie osiagniecie... że przypomnę: Pietra, Kamiński i tak dalej... nawet do dorżnięcia watahy sie nie nadajecie, a kręcenie lodów juz tez nie to co kiedyś, zwłaszcza jak pilnuje was CBA...:))) stąd i wasze porykiwania... jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:17 bard3333 napisał: jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski... Hihihihi, ale się pisdak wnerwił. A kto niby ma KOGO wywalać z Polski? Puknij się ciołku w pusty łeb, zanim cię wywalą....na Kubę. Odpowiedz Link Zgłoś
roumen ..Hihihihi, ale się pisdak wnerwił, zbardził :)) 31.01.08, 00:20 etta2 napisała: > bard3333 napisał: > > jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski... > > Hihihihi, ale się pisdak wnerwił. A kto niby ma KOGO wywalać z > Polski? Puknij się ciołku w pusty łeb, zanim cię wywalą....na Kubę. Odpowiedz Link Zgłoś
bard3333 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:24 ech pomine milczeniem... zwłaszcza, ze pisze z dama... hehehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:26 bard3333 napisał: > ech pomine milczeniem... zwłaszcza, ze pisze z dama... hehehehe... Dama chyba lekkich obyczajów i cięzkiego języka. Odpowiedz Link Zgłoś
bard3333 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:28 i z takimi się znamy...;)))) jak to w życiu... Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:23 etta2 napisała: > Cierpliwości! Komisję śledcze już wkrótce ruszają i nie o kwity tu > chodzi, a o DZIAŁANIA PRZESTĘPCZE. Kwik i wycie już słychać, a co > dopiero będzie, jak sie wyda....naprawdę.....Mniam, mniam..... Kaczor Donald kaczkom oka nie wykole.Resentymenty z czasów POPiSu.Spoko. Odpowiedz Link Zgłoś
bard3333 te... gupi henius... nosek se podetrzyj... 31.01.08, 00:26 wzorem swego wodza pewnie nieźle POciagasz... co widac na tym forum... Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: do heniusia vel rumuna było...:)))) 31.01.08, 00:40 Kapnąłem się więc nie było mojej reakcji. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: uff...;))) 31.01.08, 00:52 Bo puścił bym ci wiązankę metodą i cyrylicą Etty,w stylu i ilości mięsnej górki. Odpowiedz Link Zgłoś
bard333 a ja bym odpowiedział...:))) 31.01.08, 00:57 nie żebym Cie nie szanował... ale reputacja zobowiązuje...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Są. Nawet wiem gdzie. 31.01.08, 00:04 W tej samej teczce, co dyplom magisterski Kwasa i wyciągi z kont udowadniające że Cimoszewicz nie naginał prawa przy inwestycjach gieldowych. Odpowiedz Link Zgłoś
roumen Są. Nawet wiem gdzie! 31.01.08, 00:19 Akcja "Hiacynt' miała za zadanie ewidencjonować osoby o skłonnościach Jarosława K. i jemu Z.Zero podobnych. l.o.r.t.e.a napisał: > W tej samej teczce, Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:14 fast321 napisał: > Wiecie coś na ten temat ? Kamiński w cichości pisze sprawozdania i opowiada na spotkaniach ze śledczymi. Broni własnej dooopy. Odpowiedz Link Zgłoś