Dodaj do ulubionych

Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ?

30.01.08, 23:56
Wiecie coś na ten temat ?
Obserwuj wątek
    • piq w Moskwie na Łubiance /nt 30.01.08, 23:57
      .
    • doc.holliday W Polsc etylkożólte papiery, ale podobno 30.01.08, 23:59

      Hugo Chaves dostał ba niego niezłe od Pihneiry.
      • doc.holliday ... Chávez oczywiście! sorry 31.01.08, 00:01
        doc.holliday napisał:

        >
        > Hugo Chaves dostał ba niego niezłe od Pihneiry.
    • bard3333 oczywiście... z pralni i magla... 31.01.08, 00:02
    • etta2 Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:02
      Cierpliwości! Komisję śledcze już wkrótce ruszają i nie o kwity tu
      chodzi, a o DZIAŁANIA PRZESTĘPCZE. Kwik i wycie już słychać, a co
      dopiero będzie, jak sie wyda....naprawdę.....Mniam, mniam.....
      • bard3333 póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:08
        widac wreszcie o co wam chodzi.. o kwity... już nżkami przebieracie by rozpocząc szoł, ale jak zwykle nic nie osiagniecie... że przypomnę: Pietra, Kamiński i tak dalej...

        nawet do dorżnięcia watahy sie nie nadajecie, a kręcenie lodów juz tez nie to co kiedyś, zwłaszcza jak pilnuje was CBA...:))) stąd i wasze porykiwania... jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski...
        • etta2 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:17
          bard3333 napisał:

          jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski...

          Hihihihi, ale się pisdak wnerwił. A kto niby ma KOGO wywalać z
          Polski? Puknij się ciołku w pusty łeb, zanim cię wywalą....na Kubę.
          • roumen ..Hihihihi, ale się pisdak wnerwił, zbardził :)) 31.01.08, 00:20
            etta2 napisała:

            > bard3333 napisał:
            >
            > jeszcze z miesiąc i na kopach was wywalą z Polski...
            >
            > Hihihihi, ale się pisdak wnerwił. A kto niby ma KOGO wywalać z
            > Polski? Puknij się ciołku w pusty łeb, zanim cię wywalą....na Kubę.
          • bard3333 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:24
            ech pomine milczeniem... zwłaszcza, ze pisze z dama... hehehehe...
            • 440417mz Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:26
              bard3333 napisał:

              > ech pomine milczeniem... zwłaszcza, ze pisze z dama... hehehehe...
              Dama chyba lekkich obyczajów i cięzkiego języka.
              • bard3333 Re: póki co to wy leżycie i kwiczycie...:))) 31.01.08, 00:28
                i z takimi się znamy...;)))) jak to w życiu...
      • 440417mz Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:23
        etta2 napisała:

        > Cierpliwości! Komisję śledcze już wkrótce ruszają i nie o kwity tu
        > chodzi, a o DZIAŁANIA PRZESTĘPCZE. Kwik i wycie już słychać, a co
        > dopiero będzie, jak sie wyda....naprawdę.....Mniam, mniam.....
        Kaczor Donald kaczkom oka nie wykole.Resentymenty z czasów POPiSu.Spoko.
        • bard3333 te... gupi henius... nosek se podetrzyj... 31.01.08, 00:26
          wzorem swego wodza pewnie nieźle POciagasz... co widac na tym forum...
        • bard3333 do heniusia vel rumuna było...:)))) 31.01.08, 00:29
          • 440417mz Re: do heniusia vel rumuna było...:)))) 31.01.08, 00:40
            Kapnąłem się więc nie było mojej reakcji.
            • bard333 uff...;))) 31.01.08, 00:46
              • 440417mz Re: uff...;))) 31.01.08, 00:52
                Bo puścił bym ci wiązankę metodą i cyrylicą Etty,w stylu i ilości mięsnej górki.
                • bard333 a ja bym odpowiedział...:))) 31.01.08, 00:57
                  nie żebym Cie nie szanował... ale reputacja zobowiązuje...;))
    • l.o.r.t.e.a Są. Nawet wiem gdzie. 31.01.08, 00:04
      W tej samej teczce, co dyplom magisterski Kwasa i wyciągi z kont
      udowadniające że Cimoszewicz nie naginał prawa przy inwestycjach
      gieldowych.
      • roumen Są. Nawet wiem gdzie! 31.01.08, 00:19
        Akcja "Hiacynt' miała za zadanie ewidencjonować osoby o skłonnościach
        Jarosława K. i jemu Z.Zero podobnych.

        l.o.r.t.e.a napisał:

        > W tej samej teczce,
    • porannakawa20 Re: Czy są jakieś kwity na Kaczyńskich ? 31.01.08, 00:14
      fast321 napisał:

      > Wiecie coś na ten temat ?

      Kamiński w cichości pisze sprawozdania i opowiada na spotkaniach ze śledczymi.
      Broni własnej dooopy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka