07.03.08, 16:42
To było zaproszenie dla zasłużonych , których odznaczano, a nie towarzyskie
rozmówki. Jeżeli Pani Ziomecka nie widzi różnicy, to trafiła na nieodpowiednie
stanowisko.
Obserwuj wątek
    • nonno1 Re: a kto jest zasłużony najlepiej wie 07.03.08, 16:44
      Jedyny w Dwu Osobach Wódz i jego wspaniała kancelaria.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka