xromop 07.03.08, 16:42 To było zaproszenie dla zasłużonych , których odznaczano, a nie towarzyskie rozmówki. Jeżeli Pani Ziomecka nie widzi różnicy, to trafiła na nieodpowiednie stanowisko. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nonno1 Re: a kto jest zasłużony najlepiej wie 07.03.08, 16:44 Jedyny w Dwu Osobach Wódz i jego wspaniała kancelaria. Odpowiedz Link Zgłoś