Dodaj do ulubionych

A kto to jest ten Widacki ?

05.05.08, 20:32
Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch?
Obserwuj wątek
    • mak67 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:33
      Jak najbardziej.
    • x2468 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:34
      rotepirat napisał:

      > Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch?
      Jaki komuch? Co ci przychodzi do rozumku.Przeciez Widacki niczego wspolnego z
      "p" i "s" niema.
    • trzymilionowy.post Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:34
      Taki facet co dziś zrobił z Kurskiego śmigło na oczach widzów
      komisji śledczej.
      • rotepirat Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:37
        Wygląda na jakiegoś dziwaka. Pewnie to jakiś lewak z platformy...
        • kolor Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:11
          Niezly adwokat ktory zrobil durnia z Kueskiego. Co zreszta, jak
          kazdego PISdzielca nietrudno.
          • mak67 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:22
            Nie trudno jest wygrywac jak ma się za sobą PO i PSL w komisji.
            Poczekamy jak bedzie miał sprawę no chyba, że go Ćwiąkalski uratuje
            • porannakawa20 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:25
              mak67 napisał:

              > Nie trudno jest wygrywac jak ma się za sobą PO i PSL w komisji.
              > Poczekamy jak bedzie miał sprawę no chyba, że go Ćwiąkalski uratuje

              Miał sprawę z bilbordami - przegrał, przeprosić i zapłacić musiał.
              Nawet Ćwiąkalski go nie uratował.
              Dlaczego miałby go ratować i w jaki sposób?
    • elwer-pancerfaust44 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:29
      Politycznie to on jest ni pies ni wydra,ni kalendarz ni klepsydra.Jemu jest
      wszystko jedno,mógł być w bloku z SLD więc może być z PO./On był stały,tylko
      partie mu się zmieniały(SJ Lec)
      "Kto żyje dostatecznie długo,ten doczeka wszystkiego.Przyjaciele staną się
      wrogami,a wrogowie- przyjaciółmi.Mędrcy-głupcami,a głupcy-mędrcami.Białe będzie
      czarnym,a czarne-białym.Wystarczy nie spieszyć się z umieraniem"(A Minkiewicz).
    • irma223 Ten Widacki? 05.05.08, 21:31
      rotepirat napisał:

      > A kto to jest ten Widacki ?
      > Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch?

      Ten Widacki?

      www.janwidacki.pl/zyciorys.html



      "Jan Widacki ur. 06.01.1948r w Krakowie, w rodzinie inteligenckiej,
      która do Krakowa przybyła po II wojnie światowej z Kresów
      Wschodnich.
      Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim: Prawo i Filozofia.
      1969 - mgr nauk prawnych
      1972 - doktor nauk prawnych
      1977 - dr hab. nauk prawnych
      Od 1977 do Stanu Wojennego kierownik Katedry Kryminalistyki
      Uniwersytetu Śląskiego (katedrę objął w wieku 29 lat)
      Współzałożyciel „Solidarności” na Wydz. Prawa i Admin. Uniwersytetu
      Śląskiego - współpracował ze Społecznym Centrum Inicjatyw
      Ustawodawczych przy NSZZ „Solidarność”
      1984 - profesor KUL
      1988 - tytuł prof. nauk prawnych
      Stypendysta w Japonii 1985/86
      1988/89 - visiting professor w USA (Indiana University)
      Po 1989r - ekspert OKP, współautor projektów ustaw o: Policji, UOP,
      urzędzie Ministra Spraw Wewnętrznych..."

      Komuch? Tacy siedzą w PiS. Lub w tej nowej partii Nowaka.
    • porannakawa20 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:35
      Uuuu, ale pisiórków zabolało!
      Dlkaczego oni tak boją się prawa i sprawiedliwości?
      Nieprawnie i niesprawiedliwie działali?
      • mak67 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:37
        A co ze sprawą którą powinien mieć. Jakies manipulowanie świadkami
        czy cuś
        • ginger_79 Tak dęta sprawa, że nawet PiSowi coś śmierdzi 05.05.08, 22:17
          mak67 napisał:

          > A co ze sprawą którą powinien mieć. Jakies manipulowanie świadkami
          > czy cuś

          i chcą jej zbadania :-)))
          • rotepirat A więc wkładam go do szuflady lewaków 05.05.08, 22:31
            Żle mu z oczu patrzy. Nie chciał bym mieć z nim do czynienia. Lepiej od takiego
            z daleka.
            • ginger_79 Re: A więc wkładam go do szuflady lewaków 05.05.08, 22:41
              rotepirat napisał:

              > Żle mu z oczu patrzy. Nie chciał bym mieć z nim do czynienia. Lepiej od takiego
              > z daleka.

              Słusznie. Bój się już dziś - Ku...rski z przygłupem Arusiem rozliczą tych, którzy dybali na wolność Widackiego :-))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka