rotepirat 05.05.08, 20:32 Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
x2468 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:34 rotepirat napisał: > Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch? Jaki komuch? Co ci przychodzi do rozumku.Przeciez Widacki niczego wspolnego z "p" i "s" niema. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:34 Taki facet co dziś zrobił z Kurskiego śmigło na oczach widzów komisji śledczej. Odpowiedz Link Zgłoś
rotepirat Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 20:37 Wygląda na jakiegoś dziwaka. Pewnie to jakiś lewak z platformy... Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:11 Niezly adwokat ktory zrobil durnia z Kueskiego. Co zreszta, jak kazdego PISdzielca nietrudno. Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:22 Nie trudno jest wygrywac jak ma się za sobą PO i PSL w komisji. Poczekamy jak bedzie miał sprawę no chyba, że go Ćwiąkalski uratuje Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:25 mak67 napisał: > Nie trudno jest wygrywac jak ma się za sobą PO i PSL w komisji. > Poczekamy jak bedzie miał sprawę no chyba, że go Ćwiąkalski uratuje Miał sprawę z bilbordami - przegrał, przeprosić i zapłacić musiał. Nawet Ćwiąkalski go nie uratował. Dlaczego miałby go ratować i w jaki sposób? Odpowiedz Link Zgłoś
elwer-pancerfaust44 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:29 Politycznie to on jest ni pies ni wydra,ni kalendarz ni klepsydra.Jemu jest wszystko jedno,mógł być w bloku z SLD więc może być z PO./On był stały,tylko partie mu się zmieniały(SJ Lec) "Kto żyje dostatecznie długo,ten doczeka wszystkiego.Przyjaciele staną się wrogami,a wrogowie- przyjaciółmi.Mędrcy-głupcami,a głupcy-mędrcami.Białe będzie czarnym,a czarne-białym.Wystarczy nie spieszyć się z umieraniem"(A Minkiewicz). Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 Ten Widacki? 05.05.08, 21:31 rotepirat napisał: > A kto to jest ten Widacki ? > Żle mu z oczu patrzy. Czy to nie jakiś komuch? Ten Widacki? www.janwidacki.pl/zyciorys.html "Jan Widacki ur. 06.01.1948r w Krakowie, w rodzinie inteligenckiej, która do Krakowa przybyła po II wojnie światowej z Kresów Wschodnich. Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim: Prawo i Filozofia. 1969 - mgr nauk prawnych 1972 - doktor nauk prawnych 1977 - dr hab. nauk prawnych Od 1977 do Stanu Wojennego kierownik Katedry Kryminalistyki Uniwersytetu Śląskiego (katedrę objął w wieku 29 lat) Współzałożyciel „Solidarności” na Wydz. Prawa i Admin. Uniwersytetu Śląskiego - współpracował ze Społecznym Centrum Inicjatyw Ustawodawczych przy NSZZ „Solidarność” 1984 - profesor KUL 1988 - tytuł prof. nauk prawnych Stypendysta w Japonii 1985/86 1988/89 - visiting professor w USA (Indiana University) Po 1989r - ekspert OKP, współautor projektów ustaw o: Policji, UOP, urzędzie Ministra Spraw Wewnętrznych..." Komuch? Tacy siedzą w PiS. Lub w tej nowej partii Nowaka. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:35 Uuuu, ale pisiórków zabolało! Dlkaczego oni tak boją się prawa i sprawiedliwości? Nieprawnie i niesprawiedliwie działali? Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: A kto to jest ten Widacki ? 05.05.08, 21:37 A co ze sprawą którą powinien mieć. Jakies manipulowanie świadkami czy cuś Odpowiedz Link Zgłoś
ginger_79 Tak dęta sprawa, że nawet PiSowi coś śmierdzi 05.05.08, 22:17 mak67 napisał: > A co ze sprawą którą powinien mieć. Jakies manipulowanie świadkami > czy cuś i chcą jej zbadania :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
rotepirat A więc wkładam go do szuflady lewaków 05.05.08, 22:31 Żle mu z oczu patrzy. Nie chciał bym mieć z nim do czynienia. Lepiej od takiego z daleka. Odpowiedz Link Zgłoś
ginger_79 Re: A więc wkładam go do szuflady lewaków 05.05.08, 22:41 rotepirat napisał: > Żle mu z oczu patrzy. Nie chciał bym mieć z nim do czynienia. Lepiej od takiego > z daleka. Słusznie. Bój się już dziś - Ku...rski z przygłupem Arusiem rozliczą tych, którzy dybali na wolność Widackiego :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś