oszolompl 20.09.08, 16:21 Z zaproszenia na imprezę u Wałęsy skorzystają sławy, jak świat długi i szeroki - od Brzezińskiego do Gorbaczowa. Z zaproszenia na imprezę u Lecha Kaczyńskiego skorzysta Jarosław Kaczyński. Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
platformiarz ... dostałem zaproszenie od Bolka 20.09.08, 16:35 Byłem zaskoczony. Niestety nie korzystam. Nie chce się spotkać z Dalaj Lamą. Odpowiedz Link Zgłoś
no_co_ty Re: ... dostałem zaproszenie od Bolka 20.09.08, 16:36 Ciebie to można tylko zaprosić na pokaz garnków. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Zaproszenie do Wałęsy a zaproszenie doKaczyńs 20.09.08, 18:11 oszolompl napisała: > Dlaczego? Widocznie boją się, że potem będą oskarżeni o wynoszenie sztućców. Odpowiedz Link Zgłoś
replique Re: H. Chaves byłby dobrym 20.09.08, 18:58 Twój (poziom) świadczy o tobie... ChaveZ!... goowniarzu... :) Odpowiedz Link Zgłoś