Dodaj do ulubionych

Zaproszenie do Wałęsy a zaproszenie doKaczyńskiego

20.09.08, 16:21
Z zaproszenia na imprezę u Wałęsy skorzystają sławy, jak świat długi i szeroki
- od Brzezińskiego do Gorbaczowa.

Z zaproszenia na imprezę u Lecha Kaczyńskiego skorzysta Jarosław Kaczyński.

Dlaczego?
Obserwuj wątek
    • platformiarz ... dostałem zaproszenie od Bolka 20.09.08, 16:35
      Byłem zaskoczony. Niestety nie korzystam. Nie chce się spotkać z Dalaj Lamą.
      • no_co_ty Re: ... dostałem zaproszenie od Bolka 20.09.08, 16:36
        Ciebie to można tylko zaprosić na pokaz garnków.
    • wariant_b Re: Zaproszenie do Wałęsy a zaproszenie doKaczyńs 20.09.08, 18:11
      oszolompl napisała:
      > Dlaczego?


      Widocznie boją się, że potem będą oskarżeni o wynoszenie sztućców.
    • mariner4 H. Chaves byłby dobrym 20.09.08, 18:54
      gościem. Ten sam poziom.
      M.
      • replique Re: H. Chaves byłby dobrym 20.09.08, 18:58
        Twój (poziom) świadczy o tobie...
        ChaveZ!... goowniarzu... :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka