Gość: Jagnieszka IP: *.aster.pl / 10.71.4.* 30.10.03, 23:25 Co na to wspaniały (to nie ironia!) pan redaktor Jacek Hugo- Bader? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kazmirz Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.proxy.aol.com 31.10.03, 02:10 Jezeli mlody bandyta nie zostanie ukarany teraz to z niego wyrosnie jeszcze grozniejszy bardzior. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: U Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.75.28.188.Dial1.Boston1.Level3.net 31.10.03, 03:13 W kraju bezprawia nie idzie sie na policje.Tropi sie sukinsyna i robi sie robote w/g wlasnego uznania.To sa male ludziki, po pierwszym kpniaku zaczynaja skamlec.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaz Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.atol.com.pl / 213.17.147.* 31.10.03, 08:53 > W kraju bezprawia nie idzie sie na policje.Tropi sie sukinsyna > i robi sie robote w/g wlasnego uznania.To sa male ludziki, po > pierwszym kpniaku zaczynaja skamlec > .... Niestety jest jeszcze gorzej, nie zyjemy w kraju bezprawia, ale prawa zle dzialajacego tzn Ty za cos takiego pojedziesz do paczki a to bydle dostanie w zawiasach zeby dac mu jeszcze jedna szanse... Za taki czyn np w Teksasie bydlak nie wyszedlby do konca zycia z kamieniolomu, tam tacy pracuja, a nie tak jak u nas my ich utrzymujemy z podatkow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brutal Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.chemo.tuniv.szczecin.pl 31.10.03, 09:04 wiecej wolności dla gówniarzy,ale jak sędzia idąc z prokuratotrem do komendanta na brydża dostanie po ryju od zestresowanej młodzieży, która ma gdzieś wszystko (i jest naprawdę bezkarna - a wydaje im się, że może robić co chce) to wtedy może sie opamięta. Niestety pobicia przez gówniarzy są pobłażliwie traktowane. Piłeczka jest krótka uderzyłeś, pobiłeś, idziesz tłuc kamienie a jak kradniesz to ktoś "Tobie" może jaja odstrzelić. Naprawdę nie ma innej metody. Czy wreszcie POlskie prawodawstwo i służby odpowiedzialne za to zaczną robić co do niich należy. Patrz inny artykuł, w którym ktoś z rodziny prokuratora jest wypuszczony z aresztu za fałszerstwa. Tutaj natychmiast powinien działać przełożony tego prokuratora z Katowic czy Sosnowca i zamknąc takiego urzędnika państwowego dla przykładu na kilka lat aby czasem go pomroczność jasna nie zwolniła od odpowiedzialności. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Pelna zgoda IP: *.geol.uni-heidelberg.de 31.10.03, 09:12 Wszyscy sa tu na lamach Forum zgodni co do profilaktyki. Niestety te ustalaja politycy i rozne dupki teoretyzujaca zza dobrze strzezonych enklaw. Czas przerwac te gre i wybrac w pierwszej kolejnosci tych ktorzy uznaja ze trzeba karac do kary czapy wlacznie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciejka31 Re: Pelna zgoda IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 31.10.03, 13:12 ..czapy włącznie??? ciekawe jakby ktos z twojej rodziny dostał czape niewinnie.... tej kary nie da się odwrócić.... a wystarczy że twój ojciec pujdzie sobie na dziewczynki zostawi nasienie.... a zaraz po nim ktoś ją zmasakruje...i co.....ślady będą wskazywac na kogo?? a niech za pazurkami będzie miała troszkę skóry bo jej dobrze było nie wywinie się....... dalej wierzysz w czapę?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Pelna zgoda IP: *.geol.uni-heidelberg.de 31.10.03, 18:30 Tacy wlasnie kretyni (a dokladnie useful idiots) transmituja "jedynie sluszny belkot" i mysla ze sa humanitarni. Chyba ze mowisz o wlasnym doswiadczeniu? Poza tym radze popracowac troche nad ortografia i troche wiecej myslec samodzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczennica Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 16:11 ja sama chodze do pg1 i zawsze uwazalam ze ta szkola jest bezpieczna ,niestety mylilam sie.Wojtek to moj przyjaciel,a ten drugi kiedys moj kolega.Ten drugi kiedys nie byl zlym czlowiekiem,a teraz nie dosc ze sie go boje to wstydze.Dyrektorka od poniedzialu zamyka szkole i bardzo dobrze,niech ten gowniarz,bo tak sie zachowujezostanie w koncu zlapany.zycze ci rzebys szybko zginal ty idioto,a wojtkowi mojemu zycze szybkiego powrotu do zdrowia! ps.Wojtek byl zawsze osoba ktora nikomu noczego zlego nie zrobila,chetnie kazdemu pomagal a co dostal w zamian? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 31.10.03, 16:34 www.bangbangyouredead.com/ entertainment.msn.com/movies/movie.aspx?m=528967 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janosik No nie IP: *.tac.net 31.10.03, 18:41 Proponuje wytropic gnoja (jego kolesie za pare zlociszow napewno chetnie to zrobia) i kijem do baseball'a przetracic mu kolanka, niech sobie posmakuje jak to jest, co? Hej! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Ja wlałem ojcu chłopca co bił moje dziecko w szkole. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 18:44 Działo się to przed laty w szkole podstawowej. Pewien chłopak miał przyjemność w biciu uczniów z młodszych klas. Nauczyciele w szkole nie mogli sobie poradzić. Kilka razy zbił moje dziecko. Poszedłem porozmawiać z ojcem chłopca. Ojciec poprosił swego syna do pokoju i mnie wyśmiał. Wtedy wlałem ojcu. Od tego czasu był spokój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia [...] IP: 213.17.147.* 31.10.03, 19:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siema [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 22:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.sympatico.ca 31.10.03, 23:43 Po przeczytaniu owych wypowiedzi stwierdzam ze to gimnazjum nr 1 nie nalezy do najlepszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cuś Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: 217.173.197.* 01.11.03, 06:19 Gość portalu: kate napisał(a): Ciekawe, czy tam jest jakis polonista i czego uczy na lekcjach? A Pani Łotecka też siechyba nie przyklada do pracy pedagogicznej, skoro jej 15-16 letnie uczennice tak "pięknie" się wyrażają :) > Po przeczytaniu owych wypowiedzi stwierdzam ze to gimnazjum nr 1 nie nalezy do > najlepszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żancia Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 22:11 tamta poprzednia opinia była pisana przezemnie i moją qmpekle dlatego zapomiałyśmy się podpisać,ale ciągle popieramy tO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: --------=-------- [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 09:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolunia01 Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.03, 13:34 Wszędzie jest podobnie, u mojego dziecka w szkole ono samo musiało poszukać głąba, który je przewrócił na korytarzu, ajeszcze wychowawczyni uważała, ze nic sie nie stało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczennica Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 16:58 co ty mozesz wiedziec co pani łotecka robi w tej szkole.kazdy decyduje sam co robi jak bede chciala to bede przeklinala i nie interesuje mnie kto mowi a juz jakas osoba!nasz szkola jest dobra szkola pod wzgledemnauki i pod wzgledem uczniow tez.jeden sie taki trafil to nie znaczy ze wszyscy sa tacy!wkurwia mnie to ze sier ktops udziela a nie zna naszej szkoly! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate DO UCZENNICY IP: *.sympatico.ca 01.11.03, 18:22 Sluchaj , a nie przyszlo ci do glowy ze ludzie czytajacy wasze wypowiedzi jako uczniow danej szkoly wyrabiacie jej opinie?Wypowiedzi najezone polska lacina Twoich poprzedniczek wydaja bardzo niepochlebna opinie poloniscie i wychowawcy. I widac ze musisz dorosnac do wziecia udzialu w forach( i nie tylko Ty bo wielu starszych od Ciebie w podobny niedojrzaly sposob sie wypowiadalo na lamach forum).Zaistnialy fakt moze i powinniem wkurzyc.Ale to slownictwo i jeszcze u dziewczyny.. Tez mozna troche pomyslec o sposobie wychowania przez Twoich rodzicow - wedlug mnie troche sie opuscili w kilku kwestiach.I wiesz kiedy to zrozumiesz?Jak Ci wlasna corka rzuci takowa lacina na Twoja prosbe posprzatania pokoju. Milego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
inaww "w gimnazjum nr 1" 01.11.03, 17:18 zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości: w jakim kraju, mieście czy miasteczku się to zdarzyło? Odpowiedz Link Zgłoś
bratek4 here you are 01.11.03, 18:11 inaww napisała: > zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości: > w jakim kraju, mieście czy miasteczku się to zdarzyło? miasto - Opole, kraj - Polska Odpowiedz Link Zgłoś
bratek4 p.s. 01.11.03, 18:12 inaww napisała: > zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości: Sądząc po imieniu, to raczej autorka. (Beata Łabutin) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puma Re: p.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.03, 09:27 Tak sie sklada ze jestem absolwentem tego gimnazjum i nie moge powiedziec o nim zlego slowa. sam taz kiedys zostalem lekko pobity, ale wizyta u pedagoga z rodzicem na drugi dzien zalatwila sprawe. nie jestem za takim brutalnym sposobem "wymierzania sprawiedliwosci". a przy okazji pytanko do dziewczyny ktora zna sprawce, jak sie nazywa? Odpowiedz Link Zgłoś