Dodaj do ulubionych

Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1

IP: *.aster.pl / 10.71.4.* 30.10.03, 23:25
Co na to wspaniały (to nie ironia!) pan redaktor Jacek Hugo-
Bader?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kazmirz Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.proxy.aol.com 31.10.03, 02:10
      Jezeli mlody bandyta nie zostanie ukarany teraz to z niego
      wyrosnie jeszcze grozniejszy bardzior.
      • Gość: U Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.75.28.188.Dial1.Boston1.Level3.net 31.10.03, 03:13
        W kraju bezprawia nie idzie sie na policje.Tropi sie sukinsyna i robi sie robote
        w/g wlasnego uznania.To sa male ludziki, po pierwszym kpniaku zaczynaja skamlec....
        • Gość: kaz Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.atol.com.pl / 213.17.147.* 31.10.03, 08:53
          > W kraju bezprawia nie idzie sie na policje.Tropi sie sukinsyna
          > i robi sie robote w/g wlasnego uznania.To sa male ludziki, po
          > pierwszym kpniaku zaczynaja skamlec
          > ....

          Niestety jest jeszcze gorzej, nie zyjemy w kraju bezprawia, ale prawa zle
          dzialajacego tzn Ty za cos takiego pojedziesz do paczki a to bydle dostanie w
          zawiasach zeby dac mu jeszcze jedna szanse...

          Za taki czyn np w Teksasie bydlak nie wyszedlby do konca zycia z kamieniolomu,
          tam tacy pracuja, a nie tak jak u nas my ich utrzymujemy z podatkow.
          • Gość: brutal Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.chemo.tuniv.szczecin.pl 31.10.03, 09:04
            wiecej wolności dla gówniarzy,ale jak sędzia idąc z
            prokuratotrem do komendanta na brydża dostanie po ryju od
            zestresowanej młodzieży, która ma gdzieś wszystko (i jest
            naprawdę bezkarna - a wydaje im się, że może robić co chce) to
            wtedy może sie opamięta. Niestety pobicia przez gówniarzy są
            pobłażliwie traktowane. Piłeczka jest krótka uderzyłeś, pobiłeś,
            idziesz tłuc kamienie a jak kradniesz to ktoś "Tobie" może jaja
            odstrzelić. Naprawdę nie ma innej metody.
            Czy wreszcie POlskie prawodawstwo i służby odpowiedzialne za to
            zaczną robić co do niich należy.
            Patrz inny artykuł, w którym ktoś z rodziny prokuratora jest
            wypuszczony z aresztu za fałszerstwa. Tutaj natychmiast powinien
            działać przełożony tego prokuratora z Katowic czy Sosnowca i
            zamknąc takiego urzędnika państwowego dla przykładu na kilka lat
            aby czasem go pomroczność jasna nie zwolniła od
            odpowiedzialności.
            • Gość: as Pelna zgoda IP: *.geol.uni-heidelberg.de 31.10.03, 09:12
              Wszyscy sa tu na lamach Forum zgodni co do profilaktyki.
              Niestety te ustalaja politycy i rozne dupki teoretyzujaca zza
              dobrze strzezonych enklaw. Czas przerwac te gre i wybrac w
              pierwszej kolejnosci tych ktorzy uznaja ze trzeba karac do kary
              czapy wlacznie!
              • Gość: maciejka31 Re: Pelna zgoda IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 31.10.03, 13:12
                ..czapy włącznie??? ciekawe jakby ktos z twojej rodziny dostał czape
                niewinnie.... tej kary nie da się odwrócić.... a wystarczy że twój ojciec
                pujdzie sobie na dziewczynki zostawi nasienie.... a zaraz po nim ktoś ją
                zmasakruje...i co.....ślady będą wskazywac na kogo?? a niech za pazurkami
                będzie miała troszkę skóry bo jej dobrze było nie wywinie się.......
                dalej wierzysz w czapę??
                • Gość: as Re: Pelna zgoda IP: *.geol.uni-heidelberg.de 31.10.03, 18:30
                  Tacy wlasnie kretyni (a dokladnie useful idiots) transmituja "jedynie sluszny
                  belkot" i mysla ze sa humanitarni.
                  Chyba ze mowisz o wlasnym doswiadczeniu?
                  Poza tym radze popracowac troche nad ortografia i troche wiecej myslec
                  samodzielnie.
    • Gość: uczennica Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 16:11
      ja sama chodze do pg1 i zawsze uwazalam ze ta szkola jest
      bezpieczna ,niestety mylilam sie.Wojtek to moj przyjaciel,a ten
      drugi kiedys moj kolega.Ten drugi kiedys nie byl zlym
      czlowiekiem,a teraz nie dosc ze sie go boje to
      wstydze.Dyrektorka od poniedzialu zamyka szkole i bardzo
      dobrze,niech ten gowniarz,bo tak sie zachowujezostanie w koncu
      zlapany.zycze ci rzebys szybko zginal ty idioto,a wojtkowi
      mojemu zycze szybkiego powrotu do zdrowia!
      ps.Wojtek byl zawsze osoba ktora nikomu noczego zlego nie
      zrobila,chetnie kazdemu pomagal a co dostal w zamian?
    • douglasmclloyd Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 31.10.03, 16:34
      www.bangbangyouredead.com/
      entertainment.msn.com/movies/movie.aspx?m=528967
    • Gość: Janosik No nie IP: *.tac.net 31.10.03, 18:41
      Proponuje wytropic gnoja (jego kolesie za pare zlociszow napewno
      chetnie to zrobia) i kijem do baseball'a przetracic mu kolanka,
      niech sobie posmakuje jak to jest, co? Hej!
    • Gość: Janek Ja wlałem ojcu chłopca co bił moje dziecko w szkole. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 18:44
      Działo się to przed laty w szkole podstawowej. Pewien chłopak
      miał przyjemność w biciu uczniów z młodszych klas. Nauczyciele
      w szkole nie mogli sobie poradzić. Kilka razy zbił moje
      dziecko. Poszedłem porozmawiać z ojcem chłopca. Ojciec poprosił
      swego syna do pokoju i mnie wyśmiał. Wtedy wlałem ojcu. Od tego
      czasu był spokój.
    • Gość: asia [...] IP: 213.17.147.* 31.10.03, 19:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: siema [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 22:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: kate Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.sympatico.ca 31.10.03, 23:43
        Po przeczytaniu owych wypowiedzi stwierdzam ze to gimnazjum nr 1 nie nalezy do
        najlepszych.
        • Gość: Cuś Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: 217.173.197.* 01.11.03, 06:19
          Gość portalu: kate napisał(a):
          Ciekawe, czy tam jest jakis polonista i czego uczy na lekcjach?
          A Pani Łotecka też siechyba nie przyklada do pracy
          pedagogicznej, skoro jej 15-16 letnie uczennice tak "pięknie"
          się wyrażają :)
          > Po przeczytaniu owych wypowiedzi stwierdzam ze to gimnazjum nr
          1 nie nalezy do
          > najlepszych.
    • Gość: żancia Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.03, 22:11
      tamta poprzednia opinia była pisana przezemnie i moją qmpekle
      dlatego zapomiałyśmy się podpisać,ale ciągle popieramy tO!!!
    • Gość: --------=-------- [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 09:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: jolunia01 Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.03, 13:34
      Wszędzie jest podobnie, u mojego dziecka w szkole ono samo
      musiało poszukać głąba, który je przewrócił na korytarzu,
      ajeszcze wychowawczyni uważała, ze nic sie nie stało
    • Gość: uczennica Re: Brutalne pobicie ucznia w gimnazjum nr 1 IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.03, 16:58
      co ty mozesz wiedziec co pani łotecka robi w tej szkole.kazdy
      decyduje sam co robi jak bede chciala to bede przeklinala i nie
      interesuje mnie kto mowi a juz jakas osoba!nasz szkola jest
      dobra szkola pod wzgledemnauki i pod wzgledem uczniow tez.jeden
      sie taki trafil to nie znaczy ze wszyscy sa tacy!wkurwia mnie to
      ze sier ktops udziela a nie zna naszej szkoly!
      • Gość: kate DO UCZENNICY IP: *.sympatico.ca 01.11.03, 18:22
        Sluchaj , a nie przyszlo ci do glowy ze ludzie czytajacy wasze wypowiedzi jako
        uczniow danej szkoly wyrabiacie jej opinie?Wypowiedzi najezone polska lacina
        Twoich poprzedniczek wydaja bardzo niepochlebna opinie poloniscie i wychowawcy.
        I widac ze musisz dorosnac do wziecia udzialu w forach( i nie tylko Ty bo wielu
        starszych od Ciebie w podobny niedojrzaly sposob sie wypowiadalo na lamach
        forum).Zaistnialy fakt moze i powinniem wkurzyc.Ale to slownictwo i jeszcze u
        dziewczyny..
        Tez mozna troche pomyslec o sposobie wychowania przez Twoich rodzicow - wedlug
        mnie troche sie opuscili w kilku kwestiach.I wiesz kiedy to zrozumiesz?Jak Ci
        wlasna corka rzuci takowa lacina na Twoja prosbe posprzatania pokoju.
        Milego dnia
    • inaww "w gimnazjum nr 1" 01.11.03, 17:18
      zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości:
      w jakim kraju, mieście czy miasteczku się to zdarzyło?
      • bratek4 here you are 01.11.03, 18:11
        inaww napisała:

        > zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości:
        > w jakim kraju, mieście czy miasteczku się to zdarzyło?

        miasto - Opole, kraj - Polska
      • bratek4 p.s. 01.11.03, 18:12
        inaww napisała:

        > zanim o samym zajściu - mam pytanie do autora wiadomości:

        Sądząc po imieniu, to raczej autorka. (Beata Łabutin)
        • Gość: puma Re: p.s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.03, 09:27
          Tak sie sklada ze jestem absolwentem tego gimnazjum i nie moge
          powiedziec o nim zlego slowa. sam taz kiedys zostalem lekko
          pobity, ale wizyta u pedagoga z rodzicem na drugi dzien
          zalatwila sprawe. nie jestem za takim brutalnym
          sposobem "wymierzania sprawiedliwosci". a przy okazji pytanko
          do dziewczyny ktora zna sprawce, jak sie nazywa?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka