Dodaj do ulubionych

Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi hi

23.01.09, 07:58
Nikt mu nie dorówna:

" Wykształcenie [edytuj]

W 1994 ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu
Jagiellońskiego.

Po studiach odbył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Okręgowej w
Katowicach, zdając w 1997 egzamin prokuratorski. Nigdy jednak nie pracował
jako prokurator czy asesor prokuratury."
Obserwuj wątek
    • wujaszek_joe bezczelny typek 23.01.09, 08:00
      on jest ostatnim, który może mówić o czyimś wykształceniu czy doświadczeniu. ale
      jemu to nie przeszkadza
    • bagatella bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 09:45
      a jakim pilnym studentem ci on byl bo i pilnie odrabial swoje
      pierwsze czytanki jak donosiki na kumpli ze wspolnej sypialni:)
      a ze cala profesura na UJ wlosy rwala i chciala go wywalic to i tak
      dopial swego, zostal MInistrem Sprawiedliwosci i Prokuratorem
      Generalnym co nie omieszka nam przypominac przy kazdym swoim show
      przed kamerami, caly zbynio, drugi ci on Nikifor z Krynicy...
      • wos9 Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 09:48
        bagatella napisała:

        > a jakim pilnym studentem ci on byl bo i pilnie odrabial swoje
        > pierwsze czytanki jak donosiki na kumpli ze wspolnej sypialni:)
        > a ze cala profesura na UJ wlosy rwala i chciala go wywalic to i
        tak
        > dopial swego, zostal MInistrem Sprawiedliwosci i Prokuratorem
        > Generalnym co nie omieszka nam przypominac przy kazdym swoim show
        > przed kamerami, caly zbynio, drugi ci on Nikifor z Krynicy...

        Nie obrażasz przypadkiem Nikifora?
        • bagatella Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 10:46
          hehe, nie chcialam ublizyc Nikiforowi, choc..ale tak mi sie nasunelo
          porownanie, bo ten z Krynicy i ten z Krynicy, choc obaj przyjezdni,
          ten autodydakt i ten tez, obaj nie grzesza uroda, zon nie maja czy
          nie mieli, obaj cos z glowa maja nie teges, a slawni ci cala geba na
          cala Polske....
          • wos9 Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 11:25
            bagatella napisała:

            > hehe, nie chcialam ublizyc Nikiforowi, choc..ale tak mi sie
            nasunelo
            > porownanie, bo ten z Krynicy i ten z Krynicy, choc obaj
            przyjezdni,
            > ten autodydakt i ten tez, obaj nie grzesza uroda, zon nie maja czy
            > nie mieli, obaj cos z glowa maja nie teges, a slawni ci cala geba
            na
            > cala Polske....

            Różni ich jednak to, że Nikifor był prymitywistą, a Ziobro jest
            prymitywem.
            • bagatella Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 11:31
              Noz kurcze, wyjelas/es mi to z 'ustow', brawo:)
              • wos9 Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 11:35
                bagatella napisała:

                > Noz kurcze, wyjelas/es mi to z 'ustow', brawo:)
                >
                Dięki. Jestem onA.
                • jurek_siurek Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 23.01.09, 19:07
                  wos9 napisała:

                  > bagatella napisała:
                  >
                  > > Noz kurcze, wyjelas/es mi to z 'ustow', brawo:)
                  > >
                  > Dięki. Jestem onA.
                  >

                  Jako Ona szans u Paskuda nie masz. Tak twierdzi Palikot
                  • wos9 Re: bo on to taki Nikifor z Krynicy 24.01.09, 09:47
                    jurek_siurek napisał:

                    > wos9 napisała:
                    >
                    > > bagatella napisała:
                    > >
                    > > > Noz kurcze, wyjelas/es mi to z 'ustow', brawo:)
                    > > >
                    > > Dięki. Jestem onA.
                    > >
                    >
                    > Jako Ona szans u Paskuda nie masz. Tak twierdzi Palikot

                    Trawestując wczorajsze słowa Palikota powiem: jako pedał
                    kocham tylko mężczyzn.
                    Jeśli nie widziałeś go wczoraj w "Piaskiem po oczach", to na
                    pytanie, czy jest biseksualny, odpowiedział:"Jako lesbijka kocham
                    tylko kobiety".
    • ave.duce Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 09:55
      A jak to było z Zerem i Lechem K. > najwybitniejszym ministrem sprawiedliwości w dziejach kosmosu?

      Może ktos wie?

      :p
      • zapijaczony-ryj Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 10:11
        ave.duce napisała:

        > A jak to było z Zerem i Lechem K. > najwybitniejszym ministrem sprawiedliwo
        > ści w dziejach kosmosu?
        >
        > Może ktos wie?
        >
        > :p

        Ja pamiętam jakim to był "szeryfem" Warszawy.
        Moim osobistym zdaniem był tzw szeryfem od siedmiu boleści.
        Zresztą będąc prezydentem PiS_dogłowych dalej utrzymuje ten poziom.
        • wujaszek_joe Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 10:48
          e tam przesadzacie. Dzięki prezydentowi Warszawy Lechowi Kaczyńskiemu stadion
          narodowy zostanie wybudowany w 2006r.
          • bagatella Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 10:58
            BINGO!!!! trafiony, zatopiony
          • ave.duce Re: Bredzisz :))) Na pewno ZOSTAŁ > 23.01.09, 11:41
            wszak nie dopuszczam do siebie myśli, aby pRezydĘt zełgał i w tym przypadku jak... bura suka.

            wujaszek_joe napisał:

            > e tam przesadzacie. Dzięki prezydentowi Warszawy Lechowi Kaczyńskiemu stadion
            > narodowy zostanie wybudowany w 2006r.

            :p
            • zapijaczony-ryj Re: Bredzisz :))) Na pewno ZOSTAŁ > 23.01.09, 20:50
              ave.duce napisała:

              > wszak nie dopuszczam do siebie myśli, aby pRezydĘt zełgał i w tym przypadku jak
              > ... bura suka.
              >
              > wujaszek_joe napisał:
              >
              > > e tam przesadzacie. Dzięki prezydentowi Warszawy Lechowi Kaczyńskiemu sta
              > dion
              > > narodowy zostanie wybudowany w 2006r.
              >
              > :p

              To co teraz budujOM?
              Drugi narodowy?
              • ave.duce Re: Bredzisz :))) Na pewno ZOSTAŁ > 24.01.09, 01:08
                zapijaczony-ryj napisał:

                > ave.duce napisała:
                >
                > > wszak nie dopuszczam do siebie myśli, aby pRezydĘt zełgał i w tym przypad
                > ku jak
                > > ... bura suka.
                >
                > To co teraz budujOM?
                > Drugi narodowy?

                Tak, bo tamten tylko P(i)Suje mogą oglądać. Nie wiesz, że wszelka hołota, lumpenliberałowie, łżeelity, wykształciuchy, obywatele Ubekistanu, etc. > nie zasłużyli sobie na dostąpienie zaszczytu, jakim byłoby korzystanie ze stadionu, wybudowanego zgodnie z obietnicą daną przez samego Pana pRezydĘta Lecha Aleksandra K., kibica i znawcę sportu?!

                niewiarygodnie.blox.pl/resource/kaczz.jpg
                :p
    • barnacle.bill.the.sailor Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 11:00
      do oceniania czyjegoś wykształcenia !!! ;))))))))))))))))))))))))
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 11:05
        Skoro Ziobro ma kwalifikacje do oceniania to dlaczego byle pijak nie
        może mieć?
        • ave.duce Re: Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 11:43
          obraza.uczuc.religijnych napisał:

          > Skoro Ziobro ma kwalifikacje do oceniania to dlaczego byle pijak nie
          > może mieć?

          Niejaki Hubert "coś tam, coś tam" poprawnie ocenił i ... został uniewinniony, o ile mnie pamięć nie myli.

          :p
          • barnacle.bill.the.sailor Niestety, pamięć ci nie dopisuje... 23.01.09, 11:58
            "Warszawski sąd uznał wówczas, że Hubert H. znieważył prezydenta, ale umorzył
            sprawę, uznając, że "społeczna szkodliwość" jego występku była znikoma" "
            wyborcza.pl/1,76842,3956770.html
            A może... to jest własnie nasz nieskacowany ???... ;))) To by tłumaczyło jego
            obsesyjną nienawiść do Kaczorów... ;))))))))))))))
            • ave.duce Re: Dzięki za pomoc ... :p b/t 23.01.09, 12:39

              • barnacle.bill.the.sailor Czas na lecytynę... ? ;))) 23.01.09, 13:39

                • ave.duce Re: Może, może, who knows? :) 23.01.09, 13:44
                  Niektórym to już nic/nikt pomóc nie jest w stanie.

                  :p
                • moszegiertych Re: Czas na lecytynę... ? ;))) 24.01.09, 19:07
                  Facet, myślę, ze lewatywa by ci bardziej pomogła.Bo słabujesz na głowę
            • zapijaczony-ryj Re: Niestety, pamięć ci nie dopisuje... 23.01.09, 15:38
              barnacle.bill.the.sailor napisał:

              > "Warszawski sąd uznał wówczas, że Hubert H. znieważył prezydenta, ale umorzył
              > sprawę, uznając, że "społeczna szkodliwość" jego występku była znikoma" "
              > wyborcza.pl/1,76842,3956770.html
              > A może... to jest własnie nasz nieskacowany ???... ;))) To by tłumaczyło jego
              > obsesyjną nienawiść do Kaczorów... ;))))))))))))))
              >

              Ja po prostu nie lubię :
              Chamstwa
              prostactwa
              Wyżej s-rania niż d.upy mania
              Bałwochwalstwa
              hipokryzjii
              Ludzi którzy zioną nienawiścią jak kaczory
              i ...przygłupów!
          • jurek_siurek Re: Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 14:06
            ave.duce napisała:

            > obraza.uczuc.religijnych napisał:
            >
            > > Skoro Ziobro ma kwalifikacje do oceniania to dlaczego byle pijak nie
            > > może mieć?
            >
            > Niejaki Hubert "coś tam, coś tam" poprawnie ocenił i ... został uniewinniony, o
            > ile mnie pamięć nie myli.
            >
            > :p

            Wałęsa też trafną diagnozę postawił
        • barnacle.bill.the.sailor Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 11:49
          praktykę prawniczą niż IPNowski inkwizytor Czuma...

          www.czuma.pl/public/agentura/
          www.czuma.pl/public/agentura/inni.html
          www.czuma.pl/public/aparat/
          • obraza.uczuc.religijnych Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:02
            Obaj mają w zasadzie żadną. Zero umiejętności jak na prawicowców
            przystało.
            • barnacle.bill.the.sailor Nie to co prawnicze tuzy lewicy - 23.01.09, 12:04
              Kalisz, czy Jaskiernia...

              ;)))
              • obraza.uczuc.religijnych Re: Nie to co prawnicze tuzy lewicy - 23.01.09, 12:35
                No dokładnie.
              • zapijaczony-ryj Re: Nie to co prawnicze tuzy lewicy - 23.01.09, 21:10
                barnacle.bill.the.sailor napisał:

                > Kalisz, czy Jaskiernia...
                >
                > ;)))
                >

                Kaliszowi to Ziober do pięt nie dorasta i nie dorośnie nigdy!
          • boblebowsky Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:04
            barnacle.bill.the.sailor napisał:

            > praktykę prawniczą niż IPNowski inkwizytor Czuma...

            A jakie to ma znaczenie, kiedy jest się mentalnym szczylem?
            Czuma to przynajmniej porządny człowiek.
            • barnacle.bill.the.sailor Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:06
              boblebowsky napisał:

              > Czuma to przynajmniej porządny człowiek.

              Pasuje ci taki "chory z nienawiści lustrator" ?...

              ;)))
              • boblebowsky Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:17
                Nie wiem czy jest chory z nienawiści i też możesz sobie tylko dywagować
                na ten temat.
                A ty co jesteś przeciwny lustracji???
                • barnacle.bill.the.sailor Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:20
                  boblebowsky napisał:

                  > Nie wiem czy jest chory z nienawiści i też możesz sobie tylko dywagować na ten
                  temat.

                  To można ocenić po treści komentarzy...

                  > A ty co jesteś przeciwny lustracji???

                  Czy ja jestem wykształciuchem ?... ;)))
                  • boblebowsky Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:26
                    > Czy ja jestem wykształciuchem ?... ;)))

                    To trochę mnie zmartwiłeś, że ja nie jestem, będąc zwolennikiem lustracji.
                    A taki byłem dumny. Na szczęście warszawskeij hołoty nikt mi już nie odbierze.
                    • barnacle.bill.the.sailor Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 12:31
                      boblebowsky napisał:

                      > > Czy ja jestem wykształciuchem ?... ;)))
                      >
                      > To trochę mnie zmartwiłeś, że ja nie jestem, będąc zwolennikiem lustracji.

                      No cóż... nie da się pogodzić sprzeczności... ;)))
              • miejscowy_glupek Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 25.01.09, 00:09
                barnacle.bill.the.sailor napisał:

                > boblebowsky napisał:
                >
                > > Czuma to przynajmniej porządny człowiek.
                >
                > Pasuje ci taki "chory z nienawiści lustrator" ?...
                >
                > ;)))
                >
                >

                Jeśli jest genialny strateg, to czemu nie?
            • rozdziawiona-japa Re: Mimo wszystko Ziober ma chyba i tak większą 23.01.09, 22:38
              boblebowsky napisał:

              > barnacle.bill.the.sailor napisał:
              >
              > > praktykę prawniczą niż IPNowski inkwizytor Czuma...
              >
              > A jakie to ma znaczenie, kiedy jest się mentalnym szczylem?
              > Czuma to przynajmniej porządny człowiek.

              i będzie pracować, zamiast gwożdzie na konferencjach reklamowac
        • zapijaczony-ryj Re: Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 17:38
          obraza.uczuc.religijnych napisał:

          > Skoro Ziobro ma kwalifikacje do oceniania to dlaczego byle pijak nie
          > może mieć?

          dokładnie:szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=5057646

          Tylko po co komu kwalifikac
          je jak jest chamem z PiS?
      • zapijaczony-ryj Re: Nieskacowany to dopiero ma kwalifikacje 23.01.09, 15:35
        barnacle.bill.the.sailor napisał:

        > do oceniania czyjegoś wykształcenia !!! ;))))))))))))))))))))))))
        >

        nieskacowany to na Cyprze po pijaku próbował Meleksa wodowac...PiS_dogłowy pacanie.
        A mnie to mozesz tam gdzie paskud ojca Rydzyka co najwyzej cmoknąć

        szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=5057646
        • barnacle.bill.the.sailor Skoro nie jesteś nieskacowany, 23.01.09, 19:10
          a równocześnie nie jesteś skacowany, to jaki w końcu jesteś ?... Na wpół
          skacowany, na wpół nieskacowany ???...

          ;-PPP
    • okrutnik.super_jadowity Czuma to pracował jako prokurator generalny USA 23.01.09, 12:23
      Czuma to pracował jako prokurator generalny USA i to przez 20 lat.
      Cha Cha Cha ale ty zapijaczony.ryju cieniasem jesteś.
      Kiedy ty w końcu wytrzeźwiejesz?
      Cha cha cha chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
      • barnacle.bill.the.sailor Re: Czuma to pracował jako prokurator generalny U 23.01.09, 12:26
        okrutnik.super_jadowity napisał:

        > Kiedy ty w końcu wytrzeźwiejesz?

        Nigdy. Właśnie dlatego jest zawsze nieskacowany...

        > Cha cha cha chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
    • dupetek Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 12:35
      zapijaczony.ryj napisał:

      > Nikt mu nie dorówna:
      >
      > " Wykształcenie [edytuj]
      >
      > W 1994 ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu
      > Jagiellońskiego.
      >
      > Po studiach odbył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Okręgowej w
      > Katowicach, zdając w 1997 egzamin prokuratorski. Nigdy jednak nie pracował
      > jako prokurator czy asesor prokuratury."<

      Zapomniałeś wspomnieć o "nowatorstwie" działań np.: radosnym podsłuchiwaniu,
      nakłanianiu do przestępstw (prowokacje), wydawaniu wyroków na początku śledztwa
      itp., itd! Skąd u takiego szczyla takie przygotowanie ubeckie?! Kwalifikacje
      prawnicze tego cudaka tylko pogłębiają refleksję:(
    • zakneblowany07 Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 12:40
      zapita mordo-pochwal sie swoim wykształceniem i bedziemy mieli obraz typowego przegranego wyborce PO
      • kon.by.sie.usrnial Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 12:53
        wy to umiecie odwracać kota ogonem, załgane pismatołki. Autor wątku
        nie dopytywałby o doswiadczenie prawnicze Ziobry, gdyby Zobro - sam
        nie mogąc sie pochwalić dorobkiem zawodowym - nie zarzucał brak
        tegoż dorobku Czumie. Wiem, że to skomplikowane dla pisiego
        ekektoratu, dlatego powiem otwarcie: watek ma na celu obnażenie
        hipokryzji Ziobry.
        • zgred-zisko Re: Ziobro!Ten to miał doświadczenie prawnicze!Hi 23.01.09, 18:29
          A zresztą PiS przodował w doborze wybitnych fachowców w ważnych dziedzinach. Np.
          powierzenie funkcji ministra oświaty wybitnemu pedagogowi z wieloletnią praktyką
          wychowawczą - Giertychowi (wspartemu "strasznym dziaduniem" - Orzechowskim),
          było mistrzowskim posunięciem Jarkacza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka