Dodaj do ulubionych

Jaroslawa cos knuje, ale co?

27.01.09, 14:45
Jareka chce skonczyc z hipokryzja. :))) Widze, ze w ramach liftingu
rowniez zadbano o poprawienie jego humoru.

www.tvn24.pl/0,1583422,0,1,kaczynski-koniec-obludy--oddamy-media-rzadowi,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • mariner4 Podczas wywiadów z nim 27.01.09, 14:49
      będą puszczali śmiech z taśmy. Jak w serialach komediowych.
      M.
    • antyprawak Wielki Strateg realizuje nową strategię 27.01.09, 14:53
      Czyli "Jak chciałem przejąć świat - odcinek nr. 51"

      ;)))
      • pies_na_czarnych Re: Wielki Strateg realizuje nową strategię 27.01.09, 14:54
        OK. Czytaliscie link?
    • masuma Czmycha, skunks 27.01.09, 14:53
      ot, cała prawda.
      Gdyby Farfałowi nie udał się pucz, już widzę, jak oddaje rządowi TV:-))
      A teraz - oddać Inflanty - jaka sprawa?
      Co za obłudnik...
      • pies_na_czarnych Re: Czmycha, skunks 27.01.09, 14:55
        Tez tak mysle. Ruina czeka i Jarka umywa lapki.
    • wujaszek_joe Czyli Urbański nie był niezależny?? 27.01.09, 14:55
      Koniec świata!
      • boblebowsky Re: Czyli Urbański nie był niezależny?? 27.01.09, 15:08
        wujaszek_joe napisał:

        > Koniec świata!

        Chyba cie wujas poniosło trochę i go nie zrozumiałeś. Tak on tę hipokryzję
        umiejscawia:

        "Jak to ma miejsce w tej chwili w Telewizji Polskiej, gdzie pogrobowcy LPR
        współrządzą z ludźmi SLD - mówi tygodnikowi. I właśnie dlatego "czas skończyć z
        tą hipokryzją". - Jestem za tym, aby kontrolę nad mediami publicznymi miał w
        Polsce rząd. To byłoby logiczne - uważa Kaczyński.

        Czyli wtedy kiedy rządził wszystko było ok, bo TVP pod pełną kontrolą rządu
        była, no może tylko o odpowiedzialności zapomniał.
    • etta2 Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 15:37
      "Zdaję sobie sprawę, że po uchwaleniu takiego prawa Platforma
      natychmiast wprowadzi swoich ludzi do TVP i Polskiego Radia, ale
      przynajmniej będzie jasne, kto ponosi odpowiedzialność za media
      publiczne. W tej chwili tego nie wiadomo. ..."

      Genialny sRateg nie rozumie, że to właśnie ON ponosi
      odpowiedzialność za ludzi, których wprowadził do TVP i PR? Za
      uwalenie ustawy medialnej, pakietu ustaw zdrowotnych i jeszcze paru
      zawetowanych przez weciaka. To wszystko jego "dzieło". A teraz nie
      robi żadnej łachy, bo nowa ustawa medialna lada chwila zostanie
      przyjęta BEZ JEGO ŁASKAWOŚCI. Ponadto "oddamy media..." to chyba
      grube nieporozumienie, bo on mediów nie ma, został wykopany przez
      dawnych koalicjantów.
      • porannakawa20 Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 17:56
        etta2 napisała:
        ale > przynajmniej będzie jasne, kto ponosi odpowiedzialność za media
        > publiczne. W tej chwili tego nie wiadomo. ..."

        Wiadomo - Kaczyńska Jarosławo - nasrałłłłaś w TVPiS i teraz ci smród nozdrza
        zakłaczone drażni.
        Ty Kaczyńska Jarosławo odpowiadasz za to szambo.
        A szykowałas to dla całej Polski. Nie zdążyłaś bo dostałaś kopa w otłuszczoną .....
        Dla mnie też to szykowałaś!!
    • trzymilionowy.post Jaroslawa vel PiJarka 27.01.09, 16:09
      będzie teraz dużo częściej wmawiać ludziom, że media zawsze były i są przeciwko
      niemu, a w dalszej perespektywnie wierząc w wygranie kolejnych wyborów chce je
      przejąć.
      • republika.republika obecna sytuacja wyjątkowo niekomfortowa 27.01.09, 16:22

        nie ma TVP, nie ma PR i w dodatku atakować PO że steruje mediami publicznymi też
        nie może. Może sobie co najwyżej Giertycha i Leppera poatakować - to akurat
        przeciwnicy tej samej kategorii co Kaczyńscy.
        • trzymilionowy.post Re: obecna sytuacja wyjątkowo niekomfortowa 27.01.09, 17:51
          Nie takie rzeczy PiJarek opowiadał już w mediach. Mam teraz swoich mniej ale
          reszta i tak będzie go cytować.
      • wilk_z_wolfow Re: Jaroslawa vel PiJarka 27.01.09, 18:27

        Tu jest jeszcze inny aspekt , ktory nazywa sie LPR .
        LPR odzloci Jaroslawe i caly PiS zreszta , wiec na wszelki
        wypadek powiedzial to co powiedzial i zwrocil sie do ITI o pomoc ,
        jego rodacy przeciez pomoga i pomogli .
        Ja bym chcial zeby juz sobie poszli i wzieli ze soba swoich
        rodakow :Cymanskiego , K.Karskiego,Niesiola , Walese ,
        Kwasniewskiego,Oleksego , Macierewicza ,Bendera , Millerow ,
        Kurskiego Jacka (brat Jaroslaw jest mniej grozny),Hall'ow ,
        Gilowska , Mojzesowicza , Berger , Dorna , Olszewskiego ,
        Romaszewskiego ,Wassermanna , Szejnfelda , Gowina , Komorowskiego ,
        Adama M., Hofmana ,Bielana , Cejrowskiego ,Heubner , Hibnera,
        Szulca itd.

        Wbrew Watykanowi i innym klamca powstalo na nowo panstwo Izrael ,
        zapowiadane od ok.2400 lat przez Izajasza-proroka , dlaczego
        wiec tacy ludzie , ktorych wymienilem powyzej nie chca wracac
        do swojej ojczyzny ?
        Dzieki kosciolowi katolickiemu , ktory twierdzi ze to kosciol
        katolicki jest spadkobierca ST i tylko on ma prawo istniec ,
        choc do tego przyczynil sie takze Luther , ktory po przetlumaczeniu
        Slowa Bozego , napisal paszkwil na Zydow .

        Szkoda , bo w Biblii jest cos innego napisane .

        trzymilionowy.post napisał:

        > będzie teraz dużo częściej wmawiać ludziom, że media zawsze były i
        są przeciwko
        > niemu, a w dalszej perespektywnie wierząc w wygranie kolejnych
        wyborów chce je
        > przejąć.
    • wilk_z_wolfow Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 18:01

      Jaroslawa wrocila na lono ITI czyli do braci swoich starszych.....
      w wierze .
      Tylko ze oni wierza w kase i wladze , co wlasciwie na jedno wychodzi.



      pies_na_czarnych napisała:

      > Jareka chce skonczyc z hipokryzja. :))) Widze, ze w ramach
      liftingu
      > rowniez zadbano o poprawienie jego humoru.
      >
      > www.tvn24.pl/0,1583422,0,1,kaczynski-koniec-obludy--oddamy-media-rzadowi,wiadomosc.html
      >
      >
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka