pies_na_czarnych 27.01.09, 14:45 Jareka chce skonczyc z hipokryzja. :))) Widze, ze w ramach liftingu rowniez zadbano o poprawienie jego humoru. www.tvn24.pl/0,1583422,0,1,kaczynski-koniec-obludy--oddamy-media-rzadowi,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariner4 Podczas wywiadów z nim 27.01.09, 14:49 będą puszczali śmiech z taśmy. Jak w serialach komediowych. M. Odpowiedz Link Zgłoś
antyprawak Wielki Strateg realizuje nową strategię 27.01.09, 14:53 Czyli "Jak chciałem przejąć świat - odcinek nr. 51" ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Wielki Strateg realizuje nową strategię 27.01.09, 14:54 OK. Czytaliscie link? Odpowiedz Link Zgłoś
masuma Czmycha, skunks 27.01.09, 14:53 ot, cała prawda. Gdyby Farfałowi nie udał się pucz, już widzę, jak oddaje rządowi TV:-)) A teraz - oddać Inflanty - jaka sprawa? Co za obłudnik... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Czmycha, skunks 27.01.09, 14:55 Tez tak mysle. Ruina czeka i Jarka umywa lapki. Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Czyli Urbański nie był niezależny?? 27.01.09, 15:08 wujaszek_joe napisał: > Koniec świata! Chyba cie wujas poniosło trochę i go nie zrozumiałeś. Tak on tę hipokryzję umiejscawia: "Jak to ma miejsce w tej chwili w Telewizji Polskiej, gdzie pogrobowcy LPR współrządzą z ludźmi SLD - mówi tygodnikowi. I właśnie dlatego "czas skończyć z tą hipokryzją". - Jestem za tym, aby kontrolę nad mediami publicznymi miał w Polsce rząd. To byłoby logiczne - uważa Kaczyński. Czyli wtedy kiedy rządził wszystko było ok, bo TVP pod pełną kontrolą rządu była, no może tylko o odpowiedzialności zapomniał. Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 15:37 "Zdaję sobie sprawę, że po uchwaleniu takiego prawa Platforma natychmiast wprowadzi swoich ludzi do TVP i Polskiego Radia, ale przynajmniej będzie jasne, kto ponosi odpowiedzialność za media publiczne. W tej chwili tego nie wiadomo. ..." Genialny sRateg nie rozumie, że to właśnie ON ponosi odpowiedzialność za ludzi, których wprowadził do TVP i PR? Za uwalenie ustawy medialnej, pakietu ustaw zdrowotnych i jeszcze paru zawetowanych przez weciaka. To wszystko jego "dzieło". A teraz nie robi żadnej łachy, bo nowa ustawa medialna lada chwila zostanie przyjęta BEZ JEGO ŁASKAWOŚCI. Ponadto "oddamy media..." to chyba grube nieporozumienie, bo on mediów nie ma, został wykopany przez dawnych koalicjantów. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 17:56 etta2 napisała: ale > przynajmniej będzie jasne, kto ponosi odpowiedzialność za media > publiczne. W tej chwili tego nie wiadomo. ..." Wiadomo - Kaczyńska Jarosławo - nasrałłłłaś w TVPiS i teraz ci smród nozdrza zakłaczone drażni. Ty Kaczyńska Jarosławo odpowiadasz za to szambo. A szykowałas to dla całej Polski. Nie zdążyłaś bo dostałaś kopa w otłuszczoną ..... Dla mnie też to szykowałaś!! Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Jaroslawa vel PiJarka 27.01.09, 16:09 będzie teraz dużo częściej wmawiać ludziom, że media zawsze były i są przeciwko niemu, a w dalszej perespektywnie wierząc w wygranie kolejnych wyborów chce je przejąć. Odpowiedz Link Zgłoś
republika.republika obecna sytuacja wyjątkowo niekomfortowa 27.01.09, 16:22 nie ma TVP, nie ma PR i w dodatku atakować PO że steruje mediami publicznymi też nie może. Może sobie co najwyżej Giertycha i Leppera poatakować - to akurat przeciwnicy tej samej kategorii co Kaczyńscy. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: obecna sytuacja wyjątkowo niekomfortowa 27.01.09, 17:51 Nie takie rzeczy PiJarek opowiadał już w mediach. Mam teraz swoich mniej ale reszta i tak będzie go cytować. Odpowiedz Link Zgłoś
wilk_z_wolfow Re: Jaroslawa vel PiJarka 27.01.09, 18:27 Tu jest jeszcze inny aspekt , ktory nazywa sie LPR . LPR odzloci Jaroslawe i caly PiS zreszta , wiec na wszelki wypadek powiedzial to co powiedzial i zwrocil sie do ITI o pomoc , jego rodacy przeciez pomoga i pomogli . Ja bym chcial zeby juz sobie poszli i wzieli ze soba swoich rodakow :Cymanskiego , K.Karskiego,Niesiola , Walese , Kwasniewskiego,Oleksego , Macierewicza ,Bendera , Millerow , Kurskiego Jacka (brat Jaroslaw jest mniej grozny),Hall'ow , Gilowska , Mojzesowicza , Berger , Dorna , Olszewskiego , Romaszewskiego ,Wassermanna , Szejnfelda , Gowina , Komorowskiego , Adama M., Hofmana ,Bielana , Cejrowskiego ,Heubner , Hibnera, Szulca itd. Wbrew Watykanowi i innym klamca powstalo na nowo panstwo Izrael , zapowiadane od ok.2400 lat przez Izajasza-proroka , dlaczego wiec tacy ludzie , ktorych wymienilem powyzej nie chca wracac do swojej ojczyzny ? Dzieki kosciolowi katolickiemu , ktory twierdzi ze to kosciol katolicki jest spadkobierca ST i tylko on ma prawo istniec , choc do tego przyczynil sie takze Luther , ktory po przetlumaczeniu Slowa Bozego , napisal paszkwil na Zydow . Szkoda , bo w Biblii jest cos innego napisane . trzymilionowy.post napisał: > będzie teraz dużo częściej wmawiać ludziom, że media zawsze były i są przeciwko > niemu, a w dalszej perespektywnie wierząc w wygranie kolejnych wyborów chce je > przejąć. Odpowiedz Link Zgłoś
wilk_z_wolfow Re: Jaroslawa cos knuje, ale co? 27.01.09, 18:01 Jaroslawa wrocila na lono ITI czyli do braci swoich starszych..... w wierze . Tylko ze oni wierza w kase i wladze , co wlasciwie na jedno wychodzi. pies_na_czarnych napisała: > Jareka chce skonczyc z hipokryzja. :))) Widze, ze w ramach liftingu > rowniez zadbano o poprawienie jego humoru. > > www.tvn24.pl/0,1583422,0,1,kaczynski-koniec-obludy--oddamy-media-rzadowi,wiadomosc.html > > Odpowiedz Link Zgłoś