Dodaj do ulubionych

Co się dzieje z Ryszardem Bugajem?

18.02.09, 17:20
Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -


http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html


Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.
Obserwuj wątek
    • melisa-bb Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:27
      Napisał to co myśli kazdy mądry , umiejacy obserwować rzeczywistosc
      Polak i chwala mu za to.
      • teen69 Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:30
        Kurdupel? kurdupel?. Od zawsze doktor.
    • lumpior Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:29
      antyprawak napisał:

      > Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia
      taki
      > tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
      >
      >
      > http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
      >
      >
      > Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną
      partię,
      > która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.
      Dostal PIS-szkolenie,wytyczne,ale jeszcze Rydzyk go oczekuje.
    • bubba49 Re:a czego po nim można się spodziewac,lewak! 18.02.09, 17:32
      • lech.niedzielski Przydoopas prawicy. Lewica go olała to 18.02.09, 17:33
        polazł tam gdzie jeszcze go chcieli.
    • republika.republika zawiść i zazdrość 18.02.09, 17:37

      Wielu miało wtedy szansę, ale poza urazami, zazdrością i pluciem na innych
      trzeba się jeszcze wziąć do roboty, ciężko pracować i mieć jeszcze do tego talent.

      Nie wiem czy lepiej by było gdyby gazetę dostał Bugaj lub Kaczyńscy i z całego
      przedsięwzięcia nic by nieudacznikom nie wyszło.
      • antyprawak Re: zawiść i zazdrość 18.02.09, 17:55
        Przecież GW, Michnik, Milewicz to jest dawna opozycja, to są legendy
        w polskiej historii, robili to samo co Bugaj.
        Mamy jeszcze tą IV RP, to ona jest jeszcze na czasie. Szkodnikami są
        GP, Rzepa a nie GW, która zewsząd atakowana.
        • antyprawak Re: zawiść i zazdrość 18.02.09, 18:06
          Errata

          Miało być:

          "która jest zewsząd atakowana."
    • witek.bis Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:37
      Właśnie zastanawiałem się, co może łączyć lewicowego Bugaja z "prawicowymi"
      Kaczyńskimi i... co za niespodzianka! Otóż okazuje się, że tak jak Jarosław K.
      nie ma własnego konta bankowego, tak Ryszard B. nie posiada własnego konta
      pocztowego. Z tym, że do Rysia B. pisze się na adres jego małżonki, a nie mamusi.

      nauka-polska.pl/dhtml/raporty/ludzieNauki?rtype=opis&objectId=65747&lang=pl
      • witek.bis Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:39
        Temat rozprawy doktorskiej Ryszarda B. również wydaje się być na czasie.
        Napożyczać, napożyczać i pompować, pompować ile wlezie. Czyli tak, jak na
        początku lat 70.
    • gollum.z.kremla Re: teraz popełnia taki tekst 18.02.09, 17:49

      A co jest nie tak z tym tekstem ? Ktore zdanie jest nieprawdziwe ?


      > którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz


      Ziemkiewiczowi też zdarza się pisać czasem z sensem ;->


      A Bugaj wcale nie przymyka drugiego oka:

      "Okoliczności skłaniają jednak do zbadania tej sprawy. Skoro - I
      SŁUSZNIE [podkr. moje] - GW pilnie docieka, jak gromadziło majątek
      dawne środowisko PC, skoro badano okoliczności pojawienia się w
      innej ustawie słów "i czasopisma", to..."

      I jeszcze głos Graczyka (przez długie lata dziennikarza "GW")


      www.dziennik.pl/opinie/article322464/Jak_podzielono_sie_pieniedzmi_Wyborczej.html
      • teen69 Re: teraz popełnia taki tekst 18.02.09, 17:55
        Sam fakt, ze został kumplem irasiada swiadczy, ze jest umusłowo i srodowiskowo
        wykończony.
        • gollum.z.kremla Re: fakt, ze został kumplem irasiada 18.02.09, 18:05

          Czyżby ? Nie wydaje mi się, by dzielenie się swoimi opiniami na
          tematy ekonomiczne z prezydentem do czegokolwiek go zobowiązywało.


          > swiadczy, ze jest umysłowo i srodowiskowo wykończony.


          O "umysłowym wykończeniu" prędzej świadczy sytuacja, gdy delikwent
          nie jest w stanie sformułować jednego zdania merytorycznej
          polemiki ;->
    • jedrzej53.pl Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 17:55
      Dla chleba panie,dla chleba -albo na stare lata pogłupiał.
    • cxvi To wy tam na lewicy macie jakiś 18.02.09, 17:56
      zabobon, że o GW należy wyłącznie dobrze i wara od tego jak się
      budowała? Bo - choć zastrzegam, że ekspertem nie jestem - nie wynika
      to chyba z kryteriów lewicowości? ;-)
      • lech.niedzielski Czy wy tam na prawicy macie jakiś normalne 18.02.09, 18:13
        zachowania czy tylko same fobie, strachy i kompleksy.
    • l.o.r.t.e.a Jest po staremu niezależny. 18.02.09, 18:12
      antyprawak napisał:
      Teraz nie rozumiem co on robi.


      Poprostu niezalezny w pogladach i tyle. Gdy trzeba, płynie z prądem,
      gdy tak uwaza za słuszne, pod prąd, a czaem w poprzek rzeki.
      • antyprawak Re: Jest po staremu niezależny. 18.02.09, 18:15
        Przecież jechanie po Wyborczej jest bardzo z prądem.
        • l.o.r.t.e.a W jednym jest, w innym nie jest, a w 18.02.09, 18:18
          trzecim GW wszystkim wisi.

          Bugaj jak napisze o prawach człowieka to z perespektywy lewicy, jak
          o lustracji, to z perespektywy PIS. Kolejny argument że jest
          publicystą nie do zaszufladkowania - na palcach jednej ręki mozna
          takich w Polsce policzyć.
          • witek.bis Re: W jednym jest, w innym nie jest, a w 18.02.09, 18:41
            :)
            Będąc na jego miejscu, to akurat o lustracji z perspektywy PiS-u bym nie PiSał.
    • remez2 Ależ on ma wiele racji. n/t 18.02.09, 18:20

    • norek.pl a co konkretnie kwestionujesz? 18.02.09, 18:48
      przytoczone fakty, ich ocenę, prawo autora do jej posiadania i głoszenia...
    • m.c.hrabia Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 19:23
      Nic się nie dzieje.
      Syndrom nieudacznika i tylko tyle.
    • dixxi o co chodzi? przeciez Bugaj napisal prawde 18.02.09, 20:45
      nie sadze, ze ludzie Agory wstydza sie z powodu uwlaszczenia sie
      publicznym majatkiem. Zwsze wspierali mafijny kapital.
      • doc.na Bukaj nie napisał prawdy. 18.02.09, 22:48
        dixxi napisała:

        > nie sadze, ze ludzie Agory wstydza sie z powodu uwlaszczenia sie
        > publicznym majatkiem. Zwsze wspierali mafijny kapital.

        Ludzie Agory nie uwałszczyli siępublicznym majątkiem,.

        Publicznym majątkiem uwałaszczył sie jego aktualny szef Lech Kaczyński - mamna
        myśli między innymi majątek Ekspresu Wieczornego.

        Ale Pan Bugaj jest zwwykłem propagandzista, więc na ten temat
        nie napisze ani słowa.
        • doc.na Bugaj oczywiscie - sorry 18.02.09, 22:49
          doc.na napisał:

          > dixxi napisała:
          >
          > > nie sadze, ze ludzie Agory wstydza sie z powodu uwlaszczenia sie
          > > publicznym majatkiem. Zwsze wspierali mafijny kapital.
          >
          > Ludzie Agory nie uwałszczyli siępublicznym majątkiem,.
          >
          > Publicznym majątkiem uwałaszczył sie jego aktualny szef Lech Kaczyński - mamna
          > myśli między innymi majątek Ekspresu Wieczornego.
          >
          > Ale Pan Bugaj jest zwwykłem propagandzista, więc na ten temat
          > nie napisze ani słowa.
        • 1normalnyczlowiek Znowu bredzisz,złogu esbecki!GW nie była publiczna 18.02.09, 23:36
          doc.na napisał: Bugaj nie napisał prawdy.
          Ludzie Agory nie uwałszczyli siępublicznym majątkiem,.

          ---> ... na początku??? A jak była zanim się uwłaszczyli?
          • doc.na GIWI wywal tech chama. To nie Pałac Prezydencki 18.02.09, 23:39
            lecz forum Kraj.

            My tu nie chcemy chamów.
          • witek.bis Re: Znowu bredzisz,złogu esbecki!GW nie była publ 18.02.09, 23:40
            Zdaje się, że na początku była spółką z o.o. Być może istnieją jakieś
            "publiczne" spółki z o.o., ale w tym wypadku kapitał wyłożyły chyba osoby prywatne.
            • doc.na Re: Znowu bredzisz,złogu esbecki!GW nie była publ 18.02.09, 23:43
              witek.bis napisał:

              > Zdaje się, że na początku była spółką z o.o. Być może istnieją jakieś
              > "publiczne" spółki z o.o., ale w tym wypadku kapitał wyłożyły chyba osoby
              prywatne.

              Na pewno prywatne - m.innymi Wajda, Paszkowski.
        • premier.z.krakowa jak to nie 18.02.09, 23:41
          gazeta miała należeć do całej opozycji a zawłaszczyło ją grono kilkudziesięciu osób. Następni spieniężyli to co miało być dobrem wspólnym.
          a na dodatek od samego początku wprowadzono cenzurę na "nieodpowiednie" poglądy i osoby

          doc.na napisał:

          > dixxi napisała:
          >
          > > nie sadze, ze ludzie Agory wstydza sie z powodu uwlaszczenia sie
          > > publicznym majatkiem. Zwsze wspierali mafijny kapital.
          >
          > Ludzie Agory nie uwałszczyli siępublicznym majątkiem,.
          >
          > Publicznym majątkiem uwałaszczył sie jego aktualny szef Lech Kaczyński - mamna
          > myśli między innymi majątek Ekspresu Wieczornego.
          >
          > Ale Pan Bugaj jest zwwykłem propagandzista, więc na ten temat
          > nie napisze ani słowa.
          • doc.na Re: jak to nie 18.02.09, 23:50
            premier.z.krakowa napisał:

            > gazeta miała należeć do całej opozycji

            Kłamiesz! Janie Mario.
            Gazeta załozyło kilka prywatnych osób. WŁÓŻYLI SWOJE WŁASNE
            PRYWATNE PINIEĄDZE w spółkę akcyjna.
            GW przed wyboramo w 1989 roku reprezentowała opzycję solidarnościową, a potem
            OKP. Do czasu ąz Kaczyńscy wywołali "wojnę
            na górze"/
            TO NIE GAZETA przestła reprezentowac Solidarnośc, lecz na odwrót
            Soldarnośc odcięła się od Gazety.
            Solidarnośc i Kaczyńskie mieli swoje pisma, wtedy owielebardzije potężniejsze
            niż GW - Tygodnik Solidarnośc, Express Wieczorny etc ...

            Już wtedy ówcześni antymichnikowcy twierdzili że bez znaczka Solidarności GW
            szybko upadnie...



            • 1normalnyczlowiek Nie kłam tak bezczelnie, złogu esbecki!!! 19.02.09, 00:15
              doc.na napisał: Gazeta załozyło kilka prywatnych osób. WŁÓŻYLI SWOJE WŁASNE
              PRYWATNE PINIEĄDZE w spółkę akcyjna. GW przed wyboramo w 1989 roku
              reprezentowała opzycję solidarnościową, a potemOKP.
              > TO NIE GAZETA przestła reprezentowac Solidarnośc, lecz na odwrót
              > Soldarnośc odcięła się od Gazety.

              --->
              "Początki "Gazety Wyborczej" to już rzeczywiście historia. Wciąż tajna, jakby
              specjalnego znaczenia. A zapowiadała się pięknie, wszak pierwsza redakcja
              ulokowała się w dawnym... żłobku przy ul. Czerskiej w Warszawie. Miał to być
              pierwszy niezależny dziennik między Łabą a Pacyfikiem - jak mówił Lech Wałęsa.
              Organ całej opozycji, a przynamniej tej, która przy "okrągłym stole"
              reprezentowała "Solidarność". Niestety, już jako dwuletnie dziecię "Gazeta
              Wyborcza" pozwała do sądu Jacka Maziarskiego, który powiedział to, o czym
              wszyscy wiedzieli, co wydawało się oczywistością: iż wydająca "Gazetę Wyborczą"
              spółka Agora powstała w 1989 r. z pieniędzy przeznaczonych na całą ówczesną
              opozycję. Niezależny i niezawisły sąd swoim wyrokiem zamknął usta następnym
              niepokornym pytającym naiwnie - no jak to tak - czy rzeczywiście to prawda, co
              oświadczyła spółka, że zaczęli wydawać "Gazetę" bez grosza? Niewygodne stały się
              też pierwotne deklaracje samej "Gazety Wyborczej", która w pierwszym swoim
              numerze pisała, że czuje się związana z "Solidarnością", lecz zamierza
              przedstawiać poglądy i opinie całego niezależnego społeczeństwa."
              www.medianet.pl/~naszapol/0701/0701resi.php
              "Gazeta Wyborcza – geneza powstania

              „Gazeta Wyborcza” powstała w wyniku ustaleń Okrągłego Stołu. Od początku miała
              być dziennikiem ogólno opozycyjnym. Na rozkładówce pierwszego numeru czytamy:
              „Czujemy się związani z ”Solidarnością”, lecz zamierzamy przedstawiać poglądy i
              opinie całego niezależnego społeczeństwa, różnych opozycyjnych kierunków”.
              Gazeta została założona przez Zbigniewa Bujaka, Andrzeja Wajdę oraz Aleksandra
              Paszyńskiego. 30 kwietnia 1990 roku przekazali oni większość udziałów osobom
              ,które doprowadziły do powstania spółki i ”Gazety” i dotychczas w niej pracują.
              Naczelnym redaktorem został Adam Michnik .

              Kapitał zakładowy Gazety Wyborczej
              Jak twierdzi kierownictwo Agory „zaczęliśmy wydawać „Gazetę” bez grosza”. Stała
              się zatem rzecz nadzwyczajna, niezwykła, cud nad cudami, ewenement w skali
              świata. . Gazeta codzienna powstała za mniej niż symboliczną złotówkę , podczas
              gdy na papier, place, lokal, honoraria, kolportaż, transport potrzebowali grube
              miliony. "
              vdreams.pl/viewtopic.php?t=910
              • doc.na Idźsobie chamie do Pałacu Prezydenckiego Do swoich 19.02.09, 00:25
                My tu na forum nie chcemy chamów!
    • trzymilionowy.post Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 18.02.09, 21:07
      Gdybyś wynalazł jakieś nieścisłości bądź przekłamania, to można by na ten temat
      dyskutować.
      Nie oszukuj sam siebie. Obecny prezydent z całą pewnością prawicowym
      nie jest choć zdecydowanie uwielbia podkreślać swą narodowość.
      • doc.na Normalny czyli denny tekst w dennym dzienniku 18.02.09, 22:44

        dennego publicysty.

        Sam sobie przeczy Pan doktor ( a może jużprofesor )
        Bugaj ;-)

        www.freewebs.com/shockingtruth/bugaj.html
        • trzymilionowy.post Re: 18.02.09, 22:56
          W zakreślonych zdaniach nie ma żadnej sprzeczności co na spokojnie
          przecież tłumaczy.
          • doc.na Re: 18.02.09, 23:02
            trzymilionowy.post napisał:

            > W zakreślonych zdaniach nie ma żadnej sprzeczności co na spokojnie
            > przecież tłumaczy.

            Akurat "liberalny" i "lewicowy" to 2 nurty.
            Doktor, w dodatku ekonomii powinien umieć doliczyć do 2.
            • trzymilionowy.post Re: 18.02.09, 23:11
              Ale jak dobrze wiesz istnieje swoiste połączenie tych nurtów.
              Niestety jak dajesz po sobie często poznać alergicznie reagujesz
              na wszystko co mówi się bądź pisze na temat GW więc dalszą rozmowę
              uważam za bezcelową.
              • doc.na Re: Normalny czyli denny tekst w dennym dzienniku 18.02.09, 23:24
                trzymilionowy.post napisał:

                > Ale jak dobrze wiesz istnieje swoiste połączenie tych nurtów.
                Mie nie iwem dobrze, nawet nie wiem źle.


                Za to dobrze wiem ze "jedno ciastko" to nie beza i kremówka,
                lecz albo beza, albo kremówka.

                Bugaj i Der Dziennik po raz kolejny się skompromitowali.
              • doc.na Re: 18.02.09, 23:28
                trzymilionowy.post napisał:

                Niestety jak dajesz po sobie często poznać alergicznie reagujesz
                na wszystko co mówi się bądź pisze na temat GW

                Dalsza rozmowę z Tobą uważam za bezcelową, bo jak dajesz po sobie
                często poznać, alergicznie reagujesz na wszystkie prostowania oszczerstw i
                pomówień pod adresem GW.
                • trzymilionowy.post Re: 19.02.09, 00:09
                  doc.na napisał:

                  > trzymilionowy.post napisał:
                  >
                  > Niestety jak dajesz po sobie często poznać alergicznie reagujesz
                  > na wszystko co mówi się bądź pisze na temat GW
                  >
                  > Dalsza rozmowę z Tobą uważam za bezcelową, bo jak dajesz po sobie
                  > często poznać, alergicznie reagujesz na wszystkie prostowania oszczerstw i
                  > pomówień pod adresem GW.

                  Ja na przykład rozsyłałem kłamliwe zdjęcie z pierwszej strony
                  dziennika dotyczące rzekomego utracenia przez pana Geremka mandatu.
                  Zdjęcie, które miałeś w sygnaturce. Zarzut więc bezpodstawny jeżeli
                  przyjmiemy, że pan Feremek jest osobą zbliżoną do środowiska GW.
                  • doc.na Re: 19.02.09, 00:35
                    > Zarzut więc bezpodstawny jeżeli
                    > przyjmiemy, że pan Feremek jest osobą zbliżoną do środowiska GW.

                    Zarzut jest jak najbardziej zasadny.

                    Oburzasz sie na mnie bo nabijam się idiotyzmów jakie wypisują publicysci
                    zawodowo atakujacy Gazete Wyborcza.

                    Czyli według Ciebie atakować GW można, wytykac nieścisłośi
                    i klamstw atakującym nie można.
                    To niby jest ten "obiektywizm" krytyków GW. ;-)
                    • trzymilionowy.post Re: 19.02.09, 00:43
                      Nie oburzam się ani na Ciebie ani na Bugaja.

                      Nie stwierdziłeś jednak moim zdaniem jakichś poważnych przeinaczeń
                      w jego tekście, a przyczepiłeś się tak naprawdę do bzdury.
                      • doc.na Re: 19.02.09, 01:28
                        trzymilionowy.post napisał:

                        > Nie oburzam się ani na Ciebie ani na Bugaja.
                        >
                        > Nie stwierdziłeś jednak moim zdaniem jakichś poważnych przeinaczeń
                        > w jego tekście, a przyczepiłeś się tak naprawdę do bzdury.

                        Co to znaczy "przyczepilem sie" do bzdury?
                        Bugaj poważnie oskraża Michnika, w chamskim stylu
                        chamów Ziemkiewicza i 1normalnyczlowiek11, z wyraźnym
                        zamiarem obrażenie Michnika pisząc o nim "Redaktor".
                        To nie jest w stylu Bugaja za to w stylu Ziemkiewicza i Wildsteina.
                        IMO wyraźnie z tego widać ze skompilował ten paszkwil z tekstów
                        Wildsteina i Ziemkiewicza( stad te niespójności), powtarzając po raz kolejny
                        zarzuty, które GW już welokrotnie odpierała.
                        Dostal zlecenie i pozwolenie??


                        Szkoda ze GW jest o 3 poziomy wyzej niż Der Dziennik i Bugaj
                        bo mialbym nadzieję ze w GW będa pisac o Bugaju per "doktor
                        habilitowany" albo "doratca" ( Tak - prze"t".)

                      • doc.na Re: 19.02.09, 01:30
                        PS.
                        Zlikwidowanie tytulu watku jest nieeleganckie.
                        Trzymilionowy post powinien o tym wiedzieć.
      • antyprawak Re: Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 18.02.09, 23:30
        > Obecny prezydent z całą pewnością prawicowym
        > nie jest

        Owszem jest. Średnio inteligentny przedszkolak to wie.
        • trzymilionowy.post Re: Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 18.02.09, 23:53
          antyprawak napisał:

          > > Obecny prezydent z całą pewnością prawicowym
          > > nie jest
          >
          > Owszem jest. Średnio inteligentny przedszkolak to wie.

          Miło mi, że podałeś swój wiek lecz Kaczyniaka na prawicowca i tak nie przerobisz.

          Jedynym realnym wyznacznikiem jest w tym konkretnym zagadnieniu
          podejście do gospodarki, a od Kaczyńskich bardziej prawicowy jest
          Miller bądź Rosatti.
          • doc.na Re: Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 19.02.09, 00:38

            > Jedynym realnym wyznacznikiem jest w tym konkretnym zagadnieniu
            > podejście do gospodarki,

            Kaczyński nie ma lewicowego podejścia do gospodarki lecz populistyczne.
            • trzymilionowy.post Re: Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 19.02.09, 00:45
              doc.na napisał:

              >
              > > Jedynym realnym wyznacznikiem jest w tym konkretnym zagadnieniu
              > > podejście do gospodarki,
              >
              > Kaczyński nie ma lewicowego podejścia do gospodarki lecz populistyczne.

              Ale nie populistyczne w stylu Korwina.
              • doc.na Re: Normalny, dość rzetelny tekst Bugaja. 19.02.09, 01:33
                trzymilionowy.post napisał:

                > Ale nie populistyczne w stylu Korwina.

                Obniżenie podatku dla najbogatszych jest akurat w stylu Korwina.
    • xenocide Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 22:46
      antyprawak napisał:

      > Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
      > tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
      >
      >
      > http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
      >
      >
      > Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
      > która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.

      Miec do kogos pretensje o to ze opisuje prawde jest nonsensem.
      • 123i321 Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 18.02.09, 23:21
        w mnisterstwie prawdy za jakie uwaza sie agora samo decyduje co jest
        prawda.
    • masuma Zrobaczywiał n/t 18.02.09, 22:48

    • 1normalnyczlowiek Z wami nic się nie dzieje: Nadal boli was prawda 18.02.09, 23:25
      antyprawak napisał: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem?

      ---> ... o samych sobie, o szujach nie tylko moralnych ...
      • doc.na Kłamiesz Abnormals. Boli nas nieprawda. 18.02.09, 23:29
        • 1normalnyczlowiek Boli, a nie wiesz konkretnie co!!!??? :))) 18.02.09, 23:39
          doc.na napisał: Kłamiesz Abnormals. Boli nas nieprawda.

          ---> Wskaż choć jedno miejsce, w którym Bugaj skłamał lub przesadził w ocenach.
          • doc.na Wim co cie boli - głowa. To czeste u chorych .... 18.02.09, 23:41
            1normalnyczlowiek napisał:

            > doc.na napisał: Kłamiesz Abnormals. Boli nas nieprawda.
            >
            > ---> Wskaż choć jedno miejsce, w którym Bugaj skłamał lub przesadził w ocen
            > ach.
            >
            • 1normalnyczlowiek No i co,cieniasku,zaniemówiłeś??? :)))))))))))))) 19.02.09, 00:17
              doc.na napisał: Wim co cie boli - głowa. To czeste u chorych

              > > ---> Wskaż choć jedno miejsce, w którym Bugaj skłamał lub przesadził w ocenach.

              Tylko szczekania cię nauczyli?
    • premier.z.krakowa a co prawda o familii boli? 18.02.09, 23:35
      co zdziwiony jak twój idol zagrabił dobro całej solidarności i się na tym uwłaszczył?


      antyprawak napisał:

      > Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
      > tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
      >
      >
      > http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
      >
      >
      > Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
      > która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.
    • silesiusmonachijski10 Cos chyba nie tak z imperium Michnika; 18.02.09, 23:52
      skoro nie tylko Nasz Dziennik, ale i Dziennik mocno dobiera sie temu mafijnemu
      klanowi do skory; czyzby wietrzyli padline??

      antyprawak napisał:

      > Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
      > tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
      >
      >
      > http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
      >
      >
      > Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
      > która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.
    • dupetek Pije winko z naszą Głową! 19.02.09, 00:18
      Ot i wszystko.

      antyprawak napisał:

      > Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
      > tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
      >
      >
      > http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
      >
      >
      > Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
      > która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.
    • man_sapiens Re: Co się dzieje z Ryszardem Bugajem? 19.02.09, 00:23
      Męskie klimakterium
    • gurru mowi prawdę 19.02.09, 00:36
      • silesiusmonachijski10 Re: mowi prawdę 19.02.09, 00:47
        wszyscy o tym wiedza, ale niektorzy ida jeszcze w zaparte; akoniec - nareszcie -
        bliski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka