antyprawak
18.02.09, 17:20
Najpierw zostaje doradcą prawicowego prezydenta, teraz popełnia taki
tekst, którego nie powstydziłby się Ziemkiewicz -
http://www.dziennik.pl/opinie/article322033/Jak_uwlaszczali_sie_ludzie_Wyborczej.html
Szanowałem go i nadal szanuje, założył UP czyli chyba jedyną partię,
która mogła coś zmienić. Teraz nie rozumiem co on robi.