Dodaj do ulubionych

Alibi dla Wałęsy

13.04.09, 09:32
Jerzy Urban, największa kanalia komuny w adekwatnej telewizji Superstacji
twierdzi, że Wałęsa nie był agentem.
Wkrótce Kiszczak wyda analogiczne oświadczenie.
Obserwuj wątek
    • ponte_aronte ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem 13.04.09, 09:38
      masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania?
      • 1normalnyczlowiek Uważać można wszystko, nawet że Księżyc to Słońce 13.04.09, 09:43
        ponte_aronte napisał: ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem

        ---> ... ale fakty mówią same za siebie ... :)

        > masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania?
        • dottore.anatra ... oraz ze sie jest normalnym 13.04.09, 12:55
          1normalnyczlowiek napisał:

          > ponte_aronte napisał: ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem
          >
          > ---> ... ale fakty mówią same za siebie ... :)
          >
          > > masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania?
          >
          • 1normalnyczlowiek Masz jakieś wąty,cieniasku? 13.04.09, 13:08
            dottore.anatra napisał: ... oraz ze sie jest normalnym

            ---> Jak dotąd, ani razu nie potrafiłeś rzeczowo poprzeć swoich opinii i poglądów.
    • lackzadek Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 10:11
      kirk12 napisał:

      > Jerzy Urban, największa kanalia komuny w adekwatnej telewizji Superstacji
      > twierdzi, że Wałęsa nie był agentem.
      > Wkrótce Kiszczak wyda analogiczne oświadczenie.

      Gdzie Ci tam Kirkucie do Jurka!
      • trzeci_sympatyk_po Re: Bolek nie musi sie wysilac 13.04.09, 10:33
        W Polsce juz nikt mu nie wierzy, to kłamliwa kanalia.
    • goldenwomen03 - juz za pózno na jakiekolwiek alibi Wałęsy 13.04.09, 12:10
    • ebob Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 12:40
      czy był ,czy jest kanalią nie mnie ani tobie osądzać.Na pewno jest
      wybitnym,superinteligentnym człowiekiem ,dziennikarzem z prawdziwego
      zdarzenia.Wg mnie nie ma żadnych osobistych powodów by hołubić Wałęsę i dlatego
      właśnie Jemu wierzę ,a nie tym wszystkim fałszywym przyjaciołom którym nagle się
      odmieniło bo chcą zaistnieć pokazując swoje nazwisko w parszywych ocenach
      swojego wcześniejszego idola.Nie widzę w Wałęsie bohatera ale wierzę Urbanowi
      • 1normalnyczlowiek DziękiWałęsie i takim jak Wałęsa Urban ma to co ma 13.04.09, 12:48
        ebob napisała: właśnie Jemu wierzę

        ---> ... a ty piszesz, że:
        > nie ma żadnych osobistych powodów by hołubić Wałęsę
        ???
        Skąd te klapki na czach i uszach u ciebie?
    • dottore.anatra Bark alibi dla Wałęśy 13.04.09, 12:54
      kirk12 napisał:

      > Jerzy Urban, największa kanalia komuny (...)
      > twierdzi, że Wałęsa nie był agentem.

      Natomiast Bronisław Wildstein, największa kanalia kaczyzmu
      twierdzi że był.
      • 1normalnyczlowiek Wildstein tak twierdzi,bo nie kłamie jak Urban! 13.04.09, 13:06
        dottore.anatra napisał: Natomiast Bronisław Wildstein, największa kanalia
        kaczyzmu twierdzi że był.

        ---> A co, ma rżnąć głupa i mówić, że Wałęsa nie był kapusiem, że nie niszczył
        dokumentów, że nie hołubił esbeków ... - wbrew faktom???
        • remez2 Re: Wildstein tak twierdzi,bo nie kłamie jak Urba 13.04.09, 13:10
          1normalnyczlowiek napisał:


          > ---> A co, ma rżnąć głupa i mówić, że Wałęsa nie był kapusiem, że nie niszc
          > zył
          > dokumentów, że nie hołubił esbeków ... - wbrew faktom???
          Masz rację. Jeszcze by się zagalopował i powiedział, że sam zachowywał się we
          Francji bez zarzutu, list z IPN nie wyniósł a może nawet, że jest przyzwoitym
          człowiekiem.
          • 1normalnyczlowiek Aha!I to usprawiedliwia kłamstwa Wałęsy? 13.04.09, 13:18
            remez2 napisał: Jeszcze by się zagalopował i powiedział, że sam zachowywał się
            we Francji bez zarzutu, list z IPN nie wyniósł a może nawet, że jest przyzwoitym
            człowiekiem.

            ---> Chciałeś pokazać, że nie tylko Wałęsa ...??? :)
            • remez2 Re: Aha!I to usprawiedliwia kłamstwa Wałęsy? 13.04.09, 13:51
              > Chciałeś pokazać, że nie tylko Wałęsa ...??? :)
              Nie. Chciałem zilustrować przysłowie: "diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę
              dzwoni".
              • 1normalnyczlowiek Sam nie wiesz,czego chcesz! :) 13.04.09, 14:51
                remez2 napisał: Chciałem zilustrować przysłowie: "diabeł się w ornat ubrał i
                ogonem na mszę dzwoni".

                ---> Wątek jest Urbanie i Wałęsie więc to przysłowie może odnosić się raczej do
                Urbana a nie do Wildsteina.
                • remez2 Re: Zawsze jesteś elegancki. 13.04.09, 16:06
                  Wątek jest Urbanie i Wałęsie więc to przysłowie może odnosić się racze
                  > j do
                  > Urbana a nie do Wildsteina.
                  Szklanka do połowy pełna/pusta.
    • etwas-geheimnis Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 13:29
      Urban jest bardziej wiarygodny od Wildsteina.Nie kryje swoich sympatii,nie
      kłamie że byl aniołem.Wildstein natomiast przebiera sie w togę nieskazitelnego
      sędziego pomijając swoje niechlubne
      zachowania.forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=93660774&a=93667947
      • kirk12 Twoi rodzice zapewne też uwierzyli Urbanowi 13.04.09, 14:41
        w czasie wybuchu w Czarnobylu, u naszych radzieckich przyjaciół jest wszystko
        OK, że to imperialiści kłamią i wysłali Ciebie na dwór, abyś pobawił się w
        piaskownicy. Do dziś nie wiedzą, że za wyjątkowego głąba w rodzinie mogą
        podziękować napromieniowaniu, które porównywalne było ze skażeniem po wybuchu
        bomb w Hiroszimie. Upewnij się teraz, czy Twoje nie mają zmutowanych genów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka