kirk12 13.04.09, 09:32 Jerzy Urban, największa kanalia komuny w adekwatnej telewizji Superstacji twierdzi, że Wałęsa nie był agentem. Wkrótce Kiszczak wyda analogiczne oświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ponte_aronte ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem 13.04.09, 09:38 masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania? Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Uważać można wszystko, nawet że Księżyc to Słońce 13.04.09, 09:43 ponte_aronte napisał: ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem ---> ... ale fakty mówią same za siebie ... :) > masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania? Odpowiedz Link Zgłoś
dottore.anatra ... oraz ze sie jest normalnym 13.04.09, 12:55 1normalnyczlowiek napisał: > ponte_aronte napisał: ja też uważam, że Wałęsa nigdy nie był agentem > > ---> ... ale fakty mówią same za siebie ... :) > > > masz jeszcze jakiś problem do przedyskutowania? > Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Masz jakieś wąty,cieniasku? 13.04.09, 13:08 dottore.anatra napisał: ... oraz ze sie jest normalnym ---> Jak dotąd, ani razu nie potrafiłeś rzeczowo poprzeć swoich opinii i poglądów. Odpowiedz Link Zgłoś
lackzadek Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 10:11 kirk12 napisał: > Jerzy Urban, największa kanalia komuny w adekwatnej telewizji Superstacji > twierdzi, że Wałęsa nie był agentem. > Wkrótce Kiszczak wyda analogiczne oświadczenie. Gdzie Ci tam Kirkucie do Jurka! Odpowiedz Link Zgłoś
trzeci_sympatyk_po Re: Bolek nie musi sie wysilac 13.04.09, 10:33 W Polsce juz nikt mu nie wierzy, to kłamliwa kanalia. Odpowiedz Link Zgłoś
ebob Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 12:40 czy był ,czy jest kanalią nie mnie ani tobie osądzać.Na pewno jest wybitnym,superinteligentnym człowiekiem ,dziennikarzem z prawdziwego zdarzenia.Wg mnie nie ma żadnych osobistych powodów by hołubić Wałęsę i dlatego właśnie Jemu wierzę ,a nie tym wszystkim fałszywym przyjaciołom którym nagle się odmieniło bo chcą zaistnieć pokazując swoje nazwisko w parszywych ocenach swojego wcześniejszego idola.Nie widzę w Wałęsie bohatera ale wierzę Urbanowi Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek DziękiWałęsie i takim jak Wałęsa Urban ma to co ma 13.04.09, 12:48 ebob napisała: właśnie Jemu wierzę ---> ... a ty piszesz, że: > nie ma żadnych osobistych powodów by hołubić Wałęsę ??? Skąd te klapki na czach i uszach u ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
dottore.anatra Bark alibi dla Wałęśy 13.04.09, 12:54 kirk12 napisał: > Jerzy Urban, największa kanalia komuny (...) > twierdzi, że Wałęsa nie był agentem. Natomiast Bronisław Wildstein, największa kanalia kaczyzmu twierdzi że był. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Wildstein tak twierdzi,bo nie kłamie jak Urban! 13.04.09, 13:06 dottore.anatra napisał: Natomiast Bronisław Wildstein, największa kanalia kaczyzmu twierdzi że był. ---> A co, ma rżnąć głupa i mówić, że Wałęsa nie był kapusiem, że nie niszczył dokumentów, że nie hołubił esbeków ... - wbrew faktom??? Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Wildstein tak twierdzi,bo nie kłamie jak Urba 13.04.09, 13:10 1normalnyczlowiek napisał: > ---> A co, ma rżnąć głupa i mówić, że Wałęsa nie był kapusiem, że nie niszc > zył > dokumentów, że nie hołubił esbeków ... - wbrew faktom??? Masz rację. Jeszcze by się zagalopował i powiedział, że sam zachowywał się we Francji bez zarzutu, list z IPN nie wyniósł a może nawet, że jest przyzwoitym człowiekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Aha!I to usprawiedliwia kłamstwa Wałęsy? 13.04.09, 13:18 remez2 napisał: Jeszcze by się zagalopował i powiedział, że sam zachowywał się we Francji bez zarzutu, list z IPN nie wyniósł a może nawet, że jest przyzwoitym człowiekiem. ---> Chciałeś pokazać, że nie tylko Wałęsa ...??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Aha!I to usprawiedliwia kłamstwa Wałęsy? 13.04.09, 13:51 > Chciałeś pokazać, że nie tylko Wałęsa ...??? :) Nie. Chciałem zilustrować przysłowie: "diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni". Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Sam nie wiesz,czego chcesz! :) 13.04.09, 14:51 remez2 napisał: Chciałem zilustrować przysłowie: "diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni". ---> Wątek jest Urbanie i Wałęsie więc to przysłowie może odnosić się raczej do Urbana a nie do Wildsteina. Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: Zawsze jesteś elegancki. 13.04.09, 16:06 Wątek jest Urbanie i Wałęsie więc to przysłowie może odnosić się racze > j do > Urbana a nie do Wildsteina. Szklanka do połowy pełna/pusta. Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Alibi dla Wałęsy 13.04.09, 13:29 Urban jest bardziej wiarygodny od Wildsteina.Nie kryje swoich sympatii,nie kłamie że byl aniołem.Wildstein natomiast przebiera sie w togę nieskazitelnego sędziego pomijając swoje niechlubne zachowania.forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=93660774&a=93667947 Odpowiedz Link Zgłoś
kirk12 Twoi rodzice zapewne też uwierzyli Urbanowi 13.04.09, 14:41 w czasie wybuchu w Czarnobylu, u naszych radzieckich przyjaciół jest wszystko OK, że to imperialiści kłamią i wysłali Ciebie na dwór, abyś pobawił się w piaskownicy. Do dziś nie wiedzą, że za wyjątkowego głąba w rodzinie mogą podziękować napromieniowaniu, które porównywalne było ze skażeniem po wybuchu bomb w Hiroszimie. Upewnij się teraz, czy Twoje nie mają zmutowanych genów. Odpowiedz Link Zgłoś