Dodaj do ulubionych

gdyby nikczemność PO umiła fruwać...

10.05.09, 16:22
tusk ze swoją watahą szybowalby w kosmosie...
minister skarbu odwołał władze kopalni Machów ,które zaprosiły Prezydenta na
uroczystość zakończenia wielkiej inwestycji. Sama imprezę odwołano.
Prezydent miał wziąśc udzial w otwarciu unikalnej inwestycji proekologicznej
za 1,5mld zl -potęzny zbiornik wodny z terenami rekreacyjnymi na terenie
wyrobisk kopalni Machów koło Tarnobrzegu.
Prezesi kopalni ktorzy zaprosili Prezydenta Polski wylecieli z roboty.
gratulujemy decyzji firerze tusk - po twoich grozbach i obelgach niesiola pod
adresem Uniwersytetu Jagiellonskiego nikt nie moze teraz miec watpliwosci ze
zyjemy ustroju totalitarnym . PO ma barwy brunatne.

chcieliscie PO to macie.


Obserwuj wątek
    • lumpior Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:26
      Okropni,straszni,bezbozni,jak to tak nie uwielbiac,czcic Rydzyka i RM
      • sas12 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:33
        > Okropni,straszni,bezbozni,jak to tak nie uwielbiac,czcic Rydzyka i RM

        przypopmnij sobie jak ci milujący cuda bydlęta z PO wstrzymali dotacje dla
        geotermii w toruniu a nawet wycieli z tw trwam koncert wojskowego chóru... jacy
        uprzejmi dla ludzi prawda ?
        chcielisci PO to macie postepującą faszyzacje Polski
        po ewnt. wyborze tuska na prezydenta wyjeżdzam z Polski, powtorka z
        totalitaryzmu mnie nie obchodzi
        pijcie piwo i ogladajcie pornole studenci ... beze mnie
        • wos9 ciebie przecież NIE MA w Polsce! 10.05.09, 17:17
          sas12 napisał:

          > > Okropni,straszni,bezbozni,jak to tak nie uwielbiac,czcic Rydzyka
          i RM
          >
          > przypopmnij sobie jak ci milujący cuda bydlęta z PO wstrzymali
          dotacje dla
          > geotermii w toruniu a nawet wycieli z tw trwam koncert wojskowego
          chóru... jacy
          > uprzejmi dla ludzi prawda ?
          > chcielisci PO to macie postepującą faszyzacje Polski
          > po ewnt. wyborze tuska na prezydenta wyjeżdzam z Polski, powtorka z
          > totalitaryzmu mnie nie obchodzi
          > pijcie piwo i ogladajcie pornole studenci ... beze mnie
    • boblebowsky Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:27
      Wprawdzie nie mam dowodów że tak nie było, ale czuję jakoś podskórnie, że łżesz,
      albo przynajmniej naciągasz fakty.
    • etwas-geheimnis Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:42
      To nie kopalnia tylko firma na żołdzie
      rzadu.www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090219/POWIAT0304/964339814
      co odwalilo temu prezesowi? Dupe polizać kaczorowi a ugryźć rekę ktora karmi? Ma
      co chcial ,teraz kaczor go do kancelarii zatrudni jak Kownackiego:-)
      • sas12 boble 10.05.09, 16:53
        tacy jak ty przedstawiciele holoty byli wpatrzeni w stalinowskien jasne slonce
        przez dziesiatki lat ,komuna jest jak syf przechodzi z pokolenia na pokolenie
        czego jestes dowodem - pisze do do twojej tepej glowy juz drugi raz , fakty
        podaję za najbardziej opiniotworczymi dziennikami w Polsce
        kazdy moze sobie je kupic , przeczytac i sprawdzic.
        • boblebowsky dobrze czułem żeś kłamczuch. 10.05.09, 17:04
          Nie wykręcaj lepiej i podaj wiarygodne źródło, które by potwierdziło
          te dyrdymały.
    • etwas-geheimnis Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:43
      Gdyby glupota umiała fruwać, to ten prezes by wysoko szybował:-)
    • pollack5 [...] 10.05.09, 16:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • bodo.2 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 16:58
      Takie POstępowanie świadczy tylko o małości i nikczemności Dondona.Tchórzem jest
      POdszyty,więc panicznie się boi każdego publicznego występu Kaczora,który może
      odebrać mu punkty.
      • dupetek Bodziu nie przegap! 10.05.09, 17:02
        Masz wsparcie. Wszystko się zgadza:)
        www.youtube.com/watch?v=XYDofKBGgDE&feature=related
    • kaczy_mozdzek Ha, ha, ha, ha! Nieźle cię porypało!! :)))) 10.05.09, 17:00
      Ale co tam - dobrze ci tak!!
      :)))))
    • etta2 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:07
      Biedne, zagubione pisdziątko, hahaha. Już ci słów brak, jak tu
      jeszcze obrzygać, opluć i zmieszać z błotem Tuska i jego rząd.
      • sas12 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:13
        Rzp.str.A6 sroda 06.05 2009 - odszczekaj..
        • etta2 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:19
          Niczego nie mam zamiaru odszczekiwać, to raczej TY powinieneś ugryźć
          się w jęzor i nie wypisywać bzdur o totalitaryźmie i kolorach
          brunatnych. To twój pisdzielec-kaczor stara się być furerem, a nie
          Tusk. Ziober wzywany na przesłuchania twierdzi, że PO uniemożliwia
          mu kampanię wyborczą (hahahaha), a te przesłuchania - to kampania
          PO. Już wam zupełnie szajba odbija.
        • boblebowsky Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:20
          >Rzp.str.A6 sroda 06.05 2009 - odszczekaj..

          Pomijając już to co dodałeś od siebie to samo źródło jest już niestety mało
          wiarygodne.
          --
          Jestem dumnym przedstawicielem warszawskiej hołoty.
          • sas12 [...] 10.05.09, 17:23
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • boblebowsky Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:27
              Czy do twojego łba nie dociera, że można makulatury nie zbierać, żadnej. To że
              jakiś pisowski dziennikarz skojarzył ze sobą na siłę jakieś fakty i je
              opublikował nie przesądza jeszcze sprawy.
              • sas12 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:35
                > Czy do twojego łba nie dociera, że można makulatury nie zbierać, żadnej.

                dlatego jestes najmadrzejszy z podworka
      • sas12 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 10.05.09, 17:17
        kto mowi o kryzysie jest lajdakiem -wytyczne pseudo prof. z PO
        oj cos namnozylo sie tych lajdakow w PO , ich nie trzeba wpuszczac w szambo
        ,sami sie pchaja...
        • pollack5 [...] 10.05.09, 17:23
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • sas12 Re: Masz czelność 10.05.09, 20:10
            mam czelnosc przypomniec /nie tobie bos za glupi/ ze tVP katowice w czasie gdy
            na uniwersytecie slaskim goscil Prezydent Polski nadala transmisje spotkania
            bztuska z emerytami w krakowie.
            i na to glosowales platfusie..
    • sas12 Re: gdyby nikczemność PO umiła fruwać... 12.05.09, 22:52
      dalsza akcja w stylu j.w.- oburzenie na UNiw. slaskim ze J.kaczynski wyglosil
      tam wyklad -gdyby to zrobil tusk /mgr tylko i to bez zadnej praktyki w zawodzie/
      prodziekan piał by z zachwytu
      • 1normalnyczlowiek Zollowi,Safianowi by pozwolił,czy też apolitycznie 12.05.09, 23:03
        sas12 napisał: gdyby to zrobil tusk /mgr tylko i to bez zadnej praktyki w
        zawodzie/ prodziekan piał by z zachwytu

        ---> by potraktował?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka