h.c.baron 24.06.09, 20:24 że ona jest głupia . Ale że przy Jasiu skretyniała do reszty,tego się nie spodziewałem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:32 Nie mogę doszukać się tej jasiowej wypowiedzi ale twierdził oncałkiem niedawno zresztą , że Nelly celowo pali głupa aby traktowano ją jak idiotkę, a ona czerpie z tego dziką satysfakcję i zadowolenie. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:42 "Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości udaje głupka" Tak to podobno w oryginale było. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:48 Czas temu też tak mi się wydawało. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:44 musi się jakoś pocieszać.inna sprawa,że bardzo mu współczuję ale i bardzo się dziwię.pozostaje jednak faktem,że widziały gały co brały. Odpowiedz Link Zgłoś
bagatella Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:48 widzialy galy co braly? i ty z krakowa to piszesz? toz to nawet golebie na plantach o tym od zawsze gadaja, ze jan to wladyslawa, a nelly to tylko pokrywka... Odpowiedz Link Zgłoś
urojenia_kacze Re: a tu oryginalny tekst 24.06.09, 20:53 www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/artykul/nelli-i-jan-rokitowie-nie-ma-fotek/ JAN ROKITA: Wszystko jest odrobinę inaczej, niż Nelli mówi. Uwielbia przeinaczać informacje na własny temat. Nelli jest abstynentką, a jej ulubiona anegdota to opowieść, jak lubi wódkę zakąszać ogórkiem. Specyficzny typ poczucia humoru drażnił mnie, ale słyszałem to tak często, że się przyzwyczaiłem i dziś nawet mnie bawi. Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości udaje głupka. Na początku wobec mnie też to robiła, ale szybko się zorientowałem i teraz zabawia się tak z innymi ludźmi albo ostatnio publicznie. Lubi coś udawać, bawią ją takie sytuacje. Bawi się po prostu Nelcia, ot co! Odpowiedz Link Zgłoś