Dodaj do ulubionych

Wiedziałem

24.06.09, 20:24
że ona jest głupia .
Ale że przy Jasiu skretyniała do reszty,tego się nie spodziewałem.
Obserwuj wątek
    • trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:32
      Nie mogę doszukać się tej jasiowej wypowiedzi
      ale twierdził oncałkiem niedawno zresztą
      , że Nelly celowo pali głupa
      aby traktowano ją jak idiotkę, a ona czerpie
      z tego dziką satysfakcję i zadowolenie.
      • m.c.hrabia Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:37
        ma satysfakcję jak każdy głupek.
        • trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:42
          "Moja żona czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości
          udaje głupka"


          Tak to podobno w oryginale było.
          • toja50 Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:44
            Nie musi udawac.
            • trzymilionowy.post Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:48
              Czas temu też tak mi się wydawało.
          • venus99 Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:44
            musi się jakoś pocieszać.inna sprawa,że bardzo mu współczuję ale i
            bardzo się dziwię.pozostaje jednak faktem,że widziały gały co brały.
            • bagatella Re: Wiedziałem 24.06.09, 20:48
              widzialy galy co braly? i ty z krakowa to piszesz?
              toz to nawet golebie na plantach o tym od zawsze gadaja, ze jan to
              wladyslawa, a nelly to tylko pokrywka...
          • urojenia_kacze Re: a tu oryginalny tekst 24.06.09, 20:53

            www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/artykul/nelli-i-jan-rokitowie-nie-ma-fotek/

            JAN ROKITA: Wszystko jest odrobinę inaczej, niż Nelli mówi. Uwielbia
            przeinaczać informacje na własny temat. Nelli jest abstynentką, a
            jej ulubiona anegdota to opowieść, jak lubi wódkę zakąszać ogórkiem.
            Specyficzny typ poczucia humoru drażnił mnie, ale słyszałem to tak
            często, że się przyzwyczaiłem i dziś nawet mnie bawi. Moja żona
            czasami także z dużą premedytacją i z poczuciem wewnętrznej radości
            udaje głupka.
            Na początku wobec mnie też to robiła, ale szybko
            się zorientowałem i teraz zabawia się tak z innymi ludźmi albo
            ostatnio publicznie. Lubi coś udawać, bawią ją takie sytuacje.


            Bawi się po prostu Nelcia, ot co!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka