Dodaj do ulubionych

Budujemy się

27.04.07, 10:08
Ludzie uciekają z bloków, traktują to jako inwestycję długoterminową czy co?
Nie wiem jak w innych częściach Jastrzębia (pewnie też), ale w najbliższym
sąsiedztwie mojego domu (Zdrój) w trakcie wznoszenia są 4 domy.
Obserwuj wątek
    • kasiulek70 Re: Budujemy się 27.04.07, 10:16
      Po prostu mądrzeją. Jeśli tylko moje finanse by mi pozwoliły to też bym
      pobudowała malutki domek. Bo mieszkanie w blokach do przyjemnych nie należy
      niestety i nie jestem pewna czy jest tańsze od utrzmania domu .
    • yeti Re: Budujemy się 27.04.07, 10:22
      dobrobyt nas dosięgnął:), kopalnie zatrudniły parę tysięcy ludzi i są efekty:)
      a tak na serio to sam bardzo mocne marzę o wybudowaniu małego domku, ale tak
      bardziej w Jastrzebiu, a nie na Ruptawie czy Bziu. Bardzo mi się podoba ul.
      Młyńska - rewelacyjnie blisko do centrum, a tak daleko od cywilizacji:) Z
      większości budujacych to śmiać mi się chce, bo przenoszą się z bloków do
      własnego domku, ale 90% budujących ma tak małe działki, że wychodząc z tego
      swojego małego domku wchodzi prosto do domku swojego sąsiada:) W oknach musisz
      mieć żaluzje, bo inaczej sąsiad, nawet niechcący, spogląda co jesz na obiad:) O
      kupnie działki, jak dobrze pójdźie zacznę myśleć dopiero w przyszłym roku i mam
      wielką nadzieję, że jeszcze coś zostanie i nie będzie to 5 arów.
      • basiasss Re: Budujemy się 27.04.07, 12:39
        Powiem Ci, że 5 arów to wcale nie jest mało:p (I kupione w czasach, gdy działki
        były stosunkowo tanie) Może to zależy od lokalizacji, ale mój dom na takowej
        działce się znajduje i wg mnie jest ok. Do tej pory 2 strony były bez sąsiadów
        (niestety niedługo zostanie tylko jedna, ale na szczęscie na niej nigdy domu
        nie będzie), a od 3. garaż i tył domu sąsiadów.
      • rasgeea Re: Budujemy się 30.04.07, 21:27
        mieszkanie w domku to super sprawa:) Sama mieszkam i nie zamieniłabym sie nigdy
        w zyciu na mieszkanie w bloku. Jednak życie często nas weryfikuje. Zawsze
        łatwiej jest rozpoczynając własne życie wynająć mieszkanie niż wybudować dom:)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka