mysza_81 02.12.05, 21:40 Jutro wielkie malowanie PS.Zegna Was glowny malarz,hehehehe.Pozdrowionka i milego weekendu)) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Re: Jutro wielkie........... 03.12.05, 18:51 Boziu co za h.....,jak to sie ciezko maluje Odpowiedz Link
cuski Oooo, to nie duzo... 03.12.05, 19:01 Oooo, to nie duzo... pojdzie raz, dwa, trzy ! Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Oooo, to nie duzo... 03.12.05, 19:04 No faktycznie nie duzo,tylko,ze ja juz nie mam silWiesz,najpierw mycie tych scian,a potem dawaj farbaJestem za mala na te sciany,bo pokoj jest wysoki na 3.20m;/Wiec pozostaje mi skakac po drabinie,a tego nie cierpie,bo mam lek wysokosci,czy jak tam to sie zwie Odpowiedz Link
cuski Mysza 03.12.05, 19:09 Mysza, powiem Ci tylko tyle, ze zuch-dziewczyna z Ciebie PS. A tak na marginesie, to bardzo chcialbym zobaczyc, jak skakasz po tej drabinie Odpowiedz Link
mysza_81 No i znow wpadlam na chwilke.......... 03.12.05, 19:14 No i znow wpadlam na chwilke,bo nie moge wnieskonczonosc wisiec na drabinie)) No widzisz,tatus chcial miec syna,a ze nici z tego wyszly,tom musiala sie troszeczke nauczyc))No i tak mi zostalo malowanie,jak trza to co w miare mozliwosci sobie naprawie.Pamietam jak musialam zmieniac bezpiecznik,to byly w tedy nerwy(dodam nie taki na wkrecanie,tylko te automaty,gdzie kabelki musza byc wlasciewie zakrecone)) Odpowiedz Link
cuski Mysza 03.12.05, 19:24 Mysza, lepiej przestan juz pisac o tych meskich robotkach, bo za niedlugo sie okaze, ze umiesz wiecej, niz ja, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 03.12.05, 19:35 tomek,oczywiscie,ze przestane,bo nie ma czym sie chwalic)No coz trza jakos Wam dorownac,hehehe Odpowiedz Link
cuski :))) 03.12.05, 19:49 )) PS. Tutaj w Stanach, moglabys swobodnie pracowac z kontraktorami )) Odpowiedz Link
mysza_81 No to jakby co... 03.12.05, 23:29 No to jakby co,to mam prace,hehehe PS.Ale bylby ze mnie ubaw))) Odpowiedz Link
cuski Z pewnoscia :))) 04.12.05, 00:06 Z pewnoscia )) PS. Ale bylabys rodzynkiem wsrod kontraktorow, wiec... Odpowiedz Link
cuski Wiec... 04.12.05, 00:11 Wiec napewno skakaliby kolo Ciebie, jak kolo jakiejs ksiezniczki )) Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek Ty sie smiej.... 04.12.05, 00:13 Tomek Ty sie smiej,ale moje nazwisko z niemieckiego znaczy ksiaze))) PS.Wiec,by skakali,hehehe.A zdrugiej strony ja bym sobie w kasze nie dala.Kazdego trzeba traktowac na rowni,a przynajmniej w pracy)) Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 04.12.05, 00:16 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 Ja... 04.12.05, 00:18 Ja mowie powaznie!!!Moj tata pochodzil z Ukrainy,a nazwisko z dziada pradziada))Wiec nie dziwota,ze mnie ciagnie na zielona Ukraine,hehehehe Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Ojjj bylabys, byla... :))) 04.12.05, 00:18 Ozsz Ty)))) PS.Chcialam by wyszlo na moje,hehehe Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Ojjj bylabys, byla... :))) 04.12.05, 00:25 Jak stanowczo powiedziane)) PS.Dobrze juz nie nalegam,bo sie poklocimy,albo skoncze kariere na tym forum,hehehe Odpowiedz Link
cuski He he he... 04.12.05, 00:28 He he he... PS. Widze, ze Ci humor dopisuje... i bardzo dobrze !!! )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: He he he... 04.12.05, 00:30 Nom jasne,ze dopisuje))A co Tobie nie???? PS.Sporbuj powiedziec cos innego,toz Ci usmiech posle,hehehe Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 03.12.05, 19:17 Tomek,zuch-dziewczyna ze mnie,wiec mi chlopa nie trza,bo se sama zrobie remonty,heehee PS.No coz skacze po drabinie niczym jak malpka)))))))))Zapewniam,ze koszmarny bylby widok,heehehehehe Odpowiedz Link
cuski A ja mysle, ze... 03.12.05, 19:25 A ja mysle, ze trza Ci chlopa i to jeszcze jak )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: A ja mysle, ze... 03.12.05, 19:35 Hahahahaahaha PS.Jasne jak slonce,swiecace na niebie)) Odpowiedz Link
mysza_81 No i nie obylo sie.............. 04.12.05, 00:09 No i nie obylo sie bez drabiny:/Musialam zaiwaniac jak dzika myszaaa,hehehee Odpowiedz Link
cuski W koncu drabina, to... 04.12.05, 00:12 W koncu drabina, to podstawowe narzedzie malarza, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: A co Tobie brakuje ? :) 04.12.05, 00:20 Widzisz,ja jestem malarz amator,od siedmiu bolesci)) Odpowiedz Link
cuski Re: A co Tobie brakuje ? :) 04.12.05, 00:23 Wymalowalas pokoj ?! Wymalowalas !!! Wiec malarzem mozesz byc PS. A jak namalujesz Age, to bedziesz wowczas prawdziwa malarka Odpowiedz Link
mysza_81 Re: A co Tobie brakuje ? :) 04.12.05, 00:27 No tak,wymalowalam z pomoca ekipy)) PS.No coz,ponoc talent mam,bo poznal to moj tata,jak narysowalam smerfa na scianie kolo kontaktu)Ale wtedy sie gniewal,boziu,nigdy tego nie zapomne)) Odpowiedz Link
cuski Mysza, smurfa se odpusc... 04.12.05, 00:30 Mysza, smurfa se odpusc... rysuj Age )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Mysza, smurfa se odpusc... 04.12.05, 00:32 No dzieki))Smerf byl wazny,bo to wtedy odkryl sie talent,hehehe PS.A co do Agi,to musze miec pozwolenie))Bez tego ani rusz!!!)) Odpowiedz Link
cuski Mysza 04.12.05, 00:33 Mysza, a napisalas juz do Agi jakies podanie w tym celu ??? )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Mysza 04.12.05, 00:34 No jeszcze nie PS.A myslisz,ze powinnam???Kurcze chyba faktycznie,trza sie postarac o licencje na ten wozek))) Odpowiedz Link
mysza_81 A Ty znow.... 04.12.05, 00:28 A Ty znow o chlopie)))A co Ty myslisz,ze Wy panowie tozcie pepki swiata,hehehe PS.Ale sie uwzioles))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski A tam sie uwzialem... 04.12.05, 00:32 A tam sie uwzialem... gadam jak jest, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: A tam sie uwzialem... 04.12.05, 00:33 A moze Ty jakis jasnowidz?????????????? Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Noooo :))) 04.12.05, 00:35 Kurcze to,az sie boje,co tam jeszcze widzisz??? Odpowiedz Link
cuski Re: Noooo :))) 04.12.05, 00:37 Czuje, ze za chwile bede musial isc sie ogolic i wziac goracy prysznic, he he he... Odpowiedz Link
cuski Re: Noooo :))) 04.12.05, 00:46 I na dodatek sprawdzi sie w 100 procentach, he he he... Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Noooo :))) 04.12.05, 00:47 No bo jak by to mialo byc inaczej,jak sam jasnowidz sobie tak przepowiedzial,hehehe Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))) 04.12.05, 00:49 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Tomek 03.12.05, 18:57 Tomek,a widziales kiedys strasznie gesta farbe???Bo taka wlasnie maluje i za pierona to nie idzie Odpowiedz Link
cuski Moim zdaniem... 03.12.05, 19:11 Moim zdaniem, jesli malujesz walkiem, to lepiej jest, gdy farba jest troszke gestsza. Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Moim zdaniem... 03.12.05, 19:15 Ta akurat jest taka gesciora i nie chlapie sie))A pedzelek to bedzie przy futrynach,takze spoko dam rady,wkoncu mialam dobrego nauczyciela,hehehe Odpowiedz Link
mysza_81 Teraz mamy........... 03.12.05, 19:21 Teraz mamy po 19.Mysle,do 23 sie wyrobie z tym niezbyt fajnym sufitem PS.Jak cos to zajrze kolo 23))Bedziesz Tomek???? Odpowiedz Link
cuski 23-ta ??? 03.12.05, 19:27 23-ta ??? Hmmm... ktora to bedzie u mnie ? Jesli dobrze licze, to u mnie bedzie 4-ta po poludniu... powinienem byc jeszcze w domu o tej porze Odpowiedz Link
mysza_81 No i po malowaniu:))) 03.12.05, 23:22 No i po malowaniu))Totalna beznadzieja-roz pomieszany z limonka,hehehehe.Ale trza bedzie zrobic powtorke z rozrywki i bedzie okey)) PS.Podziekowania dla ekipy glownego malarza)) Odpowiedz Link
mysza_81 No i po malowaniu...... 04.12.05, 14:22 No i po malowaniu,a ja teraz dopiero czuje,ze zyje))Wszystkie miesnie mnie bola,hehehe Odpowiedz Link
cuski Troche ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo ! 05.12.05, 04:06 Troche ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodzilo, he he he... Odpowiedz Link