Dodaj do ulubionych

Nasz czat....

26.12.05, 22:24
Nasz czat nie dziala!

PS.Ale nie martwcie sie,Cuski cos wymyslismileNo i malo niespodzianke bedzie
mial dla Nas wszystkich,oczym sam Was powiadomismile
Obserwuj wątek
    • cuski Gorzej, jak... 26.12.05, 22:41
      Gorzej, jak z tej niespodzianki wyjda nici smile))
      • mysza_81 Tomek 27.12.05, 21:29
        Tomek,jakie nici???Wczoraj wszystko bylo okey,tak jak trzebasmilePowiem,ze bylam
        milo zaskoczona,wiec dla mnie to juz nie bedzie niespodzianka,hehehe.

        PS.Wszystko wyjdzie,a inni beda nielada zaskoczenismileTomek to byl i jest dobry
        pomyslsmile
        • cuski Od wczoraj niespodzianka jest testowana :))) 28.12.05, 01:49
          Od wczoraj niespodzianka jest testowana smile))
    • cuski Bogusia 26.12.05, 22:44
      Bogusia, nie zmienilem zdania na Twoj temat smile
      • mysza_81 Tomek 27.12.05, 21:31
        Dziekujesmile

        PS.Ale teraz to i tak mi glupiouncertain
    • cuski Czat jest naprawiony !!! 27.12.05, 00:20
      Czat jest naprawiony !!!

      PS. Mozna na niego wejsc, klikajac w plynacy link z napisem "Nasz czat" smile
      • mysza_81 Mam pytanie??? 27.12.05, 21:32
        Czy nie ma innych kolorow??Bo on jest zbyt bialy.Tamten byl bardziej wyrazistysmile
        • cuski Bogusia 28.12.05, 01:52
          Na dzien dzisiejszy nie potrafie odpowiedziec Ci na Twoje pytanie... musze
          troche poszperac w ustawieniach i jak bedzie mozna cos zrobic w tym temacie,
          to napewno zrobie to smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka