mysza_81 26.12.05, 22:24 Nasz czat nie dziala! PS.Ale nie martwcie sie,Cuski cos wymysliNo i malo niespodzianke bedzie mial dla Nas wszystkich,oczym sam Was powiadomi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Tomek 27.12.05, 21:29 Tomek,jakie nici???Wczoraj wszystko bylo okey,tak jak trzebaPowiem,ze bylam milo zaskoczona,wiec dla mnie to juz nie bedzie niespodzianka,hehehe. PS.Wszystko wyjdzie,a inni beda nielada zaskoczeniTomek to byl i jest dobry pomysl Odpowiedz Link
cuski Od wczoraj niespodzianka jest testowana :))) 28.12.05, 01:49 Od wczoraj niespodzianka jest testowana )) Odpowiedz Link
cuski Czat jest naprawiony !!! 27.12.05, 00:20 Czat jest naprawiony !!! PS. Mozna na niego wejsc, klikajac w plynacy link z napisem "Nasz czat" Odpowiedz Link
mysza_81 Mam pytanie??? 27.12.05, 21:32 Czy nie ma innych kolorow??Bo on jest zbyt bialy.Tamten byl bardziej wyrazisty Odpowiedz Link
cuski Bogusia 28.12.05, 01:52 Na dzien dzisiejszy nie potrafie odpowiedziec Ci na Twoje pytanie... musze troche poszperac w ustawieniach i jak bedzie mozna cos zrobic w tym temacie, to napewno zrobie to )) Odpowiedz Link